Животно од кое најмногу ви е страв или се гадите

Страна 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Животно од кое најмногу ви е страв или се гадите Empty Животно од кое најмногу ви е страв или се гадите

Пишување by Наташа on Чет Мар 05, 2009 3:17 pm

Јас се плашам од пчели, зш досеа трипати ме имет каснато, иту на прст, на плажа. Evil or Very Mad Исто китојне ми се ногу гадни створења, не знам зш, друго... големине пајачишта со влакништа (го открив пејоративотcheers), шкорпии и анаконди. Исто една грда риба со проѕирна гла, сеа ќе клам слика.


Животно од кое најмногу ви е страв или се гадите Bigfishy

Вас?

_________________
Listen to each drop of rain... Whispering secrets in vain...
Frantically searching for someone to hear their story before they hit ground...
Наташа
Наташа
Модератор
Модератор

Age : 26
Број на мислења : 472

Вратете се на почетокот Go down

Животно од кое најмногу ви е страв или се гадите Empty Re: Животно од кое најмногу ви е страв или се гадите

Пишување by Mary Jane on Чет Мар 05, 2009 3:26 pm

Мене ми се гадни сите влекачи.
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 27
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

Животно од кое најмногу ви е страв или се гадите Empty Re: Животно од кое најмногу ви е страв или се гадите

Пишување by Наташа on Чет Мар 05, 2009 3:33 pm

Да се надополнам, се гадам и од црвишта бели големи и од медузи.
И од ова створењево, појма неам шо е.

Животно од кое најмногу ви е страв или се гадите Sloth20052small


Последната промена е направена од Наташа на Чет Мар 05, 2009 3:34 pm. Мислењето е променето 1 пати

_________________
Listen to each drop of rain... Whispering secrets in vain...
Frantically searching for someone to hear their story before they hit ground...
Наташа
Наташа
Модератор
Модератор

Age : 26
Број на мислења : 472

Вратете се на почетокот Go down

Животно од кое најмногу ви е страв или се гадите Empty Re: Животно од кое најмногу ви е страв или се гадите

Пишување by Obibos on Чет Мар 05, 2009 3:34 pm

ОД змии се гадам ебааго
Obibos
Obibos
Рамбо со нож

Age : 28
Број на мислења : 262

Вратете се на почетокот Go down

Животно од кое најмногу ви е страв или се гадите Empty Re: Животно од кое најмногу ви е страв или се гадите

Пишување by The Breaking Dawn on Чет Мар 05, 2009 4:38 pm

јас се гадам најмногу од црви ито оние големи дебели и тро проѕирни ..пфф
а иначе грозни ми се змиине и жабине
наташа баш е јако она проѕирноно WinkRazz

а ова зеленово е убо за милениче... bom
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 27
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Животно од кое најмногу ви е страв или се гадите Empty Re: Животно од кое најмногу ви е страв или се гадите

Пишување by Наташа on Чет Мар 05, 2009 6:15 pm

Повели Smile

Животно од кое најмногу ви е страв или се гадите Howto-12-03

Иначе... За Обибос ова... Не се толку лоши појќе, а?


Животно од кое најмногу ви е страв или се гадите SnakesAlive1

И за мериџејн Smile


Животно од кое најмногу ви е страв или се гадите IndiaSnakeEPA_468x659

_________________
Listen to each drop of rain... Whispering secrets in vain...
Frantically searching for someone to hear their story before they hit ground...
Наташа
Наташа
Модератор
Модератор

Age : 26
Број на мислења : 472

Вратете се на почетокот Go down

Животно од кое најмногу ви е страв или се гадите Empty Re: Животно од кое најмногу ви е страв или се гадите

Пишување by STIFLER on Чет Мар 05, 2009 7:03 pm

Уф змии бљак
STIFLER
STIFLER
Чомо
Чомо

Age : 29
Број на мислења : 225

Вратете се на почетокот Go down

Животно од кое најмногу ви е страв или се гадите Empty Re: Животно од кое најмногу ви е страв или се гадите

Пишување by Alexandra on Чет Мар 05, 2009 7:51 pm

Од пајациииии.И се гадам и невероватно ми е страв :S
Alexandra
Alexandra
Секретарка на форумот

Age : 27
Број на мислења : 176
Забавен? : Prilichno.

Вратете се на почетокот Go down

Животно од кое најмногу ви е страв или се гадите Empty Re: Животно од кое најмногу ви е страв или се гадите

Пишување by James Bomb on Чет Мар 05, 2009 9:02 pm

Змии гнасни суштества!
James Bomb
James Bomb
Адаптер4е

Age : 27
Број на мислења : 29
Хоби(работа) : Gradenje Brodoj
Забавен? : OOoO

Вратете се на почетокот Go down

Животно од кое најмногу ви е страв или се гадите Empty Re: Животно од кое најмногу ви е страв или се гадите

Пишување by корун on Чет Мар 05, 2009 9:03 pm

Наташа напиша:Животно од кое најмногу ви е страв или се гадите SnakesAlive1

Леле да знајш од ова животно како се плашам...

_________________
Коза не е, овца е. Шо е?
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 27
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Животно од кое најмногу ви е страв или се гадите Empty Re: Животно од кое најмногу ви е страв или се гадите

Пишување by Рокси on Чет Мар 05, 2009 9:14 pm

Наташа напиша:
И од ова створењево, појма неам шо е.

Животно од кое најмногу ви е страв или се гадите Sloth20052small

Мислам дека е мрзливец.

Јас се плашам иначе од скоро сите видови бубачки и црви
Рокси
Рокси
Нејкам ништо
Нејкам ништо

Age : 25
Број на мислења : 517

Вратете се на почетокот Go down

Животно од кое најмногу ви е страв или се гадите Empty Re: Животно од кое најмногу ви е страв или се гадите

Пишување by Gallowsraven on Чет Мар 05, 2009 9:20 pm

Глуфци, глуфци и само глуфци.
Gallowsraven
Gallowsraven
Вештерче

Age : 27
Број на мислења : 142

http://myspace.com/gallowsraven_mk

Вратете се на почетокот Go down

Животно од кое најмногу ви е страв или се гадите Empty Re: Животно од кое најмногу ви е страв или се гадите

Пишување by Наташа on Чет Мар 05, 2009 9:22 pm

Животно од кое најмногу ви е страв или се гадите 060705-mouse-frog_big

_________________
Listen to each drop of rain... Whispering secrets in vain...
Frantically searching for someone to hear their story before they hit ground...
Наташа
Наташа
Модератор
Модератор

Age : 26
Број на мислења : 472

Вратете се на почетокот Go down

Животно од кое најмногу ви е страв или се гадите Empty Re: Животно од кое најмногу ви е страв или се гадите

Пишување by malina on Чет Мар 05, 2009 9:29 pm

од ништо многу сакам животни посебно мачки
malina
malina
Адаптериште

Age : 28
Број на мислења : 384
Хоби(работа) : .
Забавен? : понекогаш и зависи за кого

Вратете се на почетокот Go down

Животно од кое најмногу ви е страв или се гадите Empty Re: Животно од кое најмногу ви е страв или се гадите

Пишување by kojgode on Чет Мар 05, 2009 9:43 pm

[quote="Рокси"]
Наташа напиша:Мислам дека е мрзливец.

Јас се плашам иначе од скоро сите видови бубачки и црви
Мрзливец е.
Иначе јас од змии прилично многу се гадам.

_________________
Imagination is more important than knowledge.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 28
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Животно од кое најмногу ви е страв или се гадите Empty Re: Животно од кое најмногу ви е страв или се гадите

Пишување by REGINA on Чет Мар 05, 2009 9:48 pm

грозни ми се најмногу пајаци и секаков вид инсекти.

А секој друг вид на животно ми е неверојатно мил.
REGINA
REGINA
my way... or no way!
my way... or no way!

Age : 28
Број на мислења : 914
Хоби(работа) : Ваѓање луѓе од такт.

Вратете се на почетокот Go down

Животно од кое најмногу ви е страв или се гадите Empty Re: Животно од кое најмногу ви е страв или се гадите

Пишување by Болиглава on Чет Мар 05, 2009 9:51 pm

Страв ми е од змишта и песој со беснило. Се гадам од змии и п'фој исто така.

_________________
The sun is the same in the relative way, but you're older...
Болиглава
Болиглава
Администратор
Администратор

Age : 28
Број на мислења : 1166

Вратете се на почетокот Go down

Животно од кое најмногу ви е страв или се гадите Empty Re: Животно од кое најмногу ви е страв или се гадите

Пишување by REGINA on Чет Мар 05, 2009 9:55 pm

зш бе од змии? ак не ги чепкаш не ти прат нишо Smile. јас мн ги поштовам тие створења.
REGINA
REGINA
my way... or no way!
my way... or no way!

Age : 28
Број на мислења : 914
Хоби(работа) : Ваѓање луѓе од такт.

Вратете се на почетокот Go down

Животно од кое најмногу ви е страв или се гадите Empty Re: Животно од кое најмногу ви е страв или се гадите

Пишување by Lastojca on Чет Мар 05, 2009 10:05 pm

јас се гадам од жаби и имам стражна фобија...не сакам некој огромни инсектишта и стаорци ..агх
Lastojca
Lastojca
Адаптериште

Age : 27
Број на мислења : 847

Вратете се на почетокот Go down

Животно од кое најмногу ви е страв или се гадите Empty Re: Животно од кое најмногу ви е страв или се гадите

Пишување by METALBOY on Нед Мар 15, 2009 9:19 pm

Од змишта се гадам, а и не сум некој анимал лавер.
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 26
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Вратете се на почетокот Go down

Животно од кое најмногу ви е страв или се гадите Empty Re: Животно од кое најмногу ви е страв или се гадите

Пишување by PhiLL * E on Нед Мар 15, 2009 9:21 pm

Lastojca напиша:јас се гадам од жаби и имам стражна фобија...не сакам некој огромни инсектишта и стаорци ..агх
сега добив идеја за поклон за роденден ...
PhiLL * E
PhiLL * E
Набилдан Мултивитамин
Набилдан Мултивитамин

Age : 28
Број на мислења : 350
Хоби(работа) : rabotam da....Zashto?
Забавен? : sekako deka sum zabaven...

Вратете се на почетокот Go down

Животно од кое најмногу ви е страв или се гадите Empty Re: Животно од кое најмногу ви е страв или се гадите

Пишување by Punk on Нед Мар 15, 2009 9:34 pm

од пчели ми е премногу страв и гадни ми се инсективе
Punk
Punk
Live fast!
Live fast!

Age : 29
Број на мислења : 505

Вратете се на почетокот Go down

Животно од кое најмногу ви е страв или се гадите Empty Re: Животно од кое најмногу ви е страв или се гадите

Пишување by The Breaking Dawn on Нед Мар 15, 2009 11:10 pm

мене јаки ми се животнине...
ама тие ич не ме сакет Razz
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 27
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Животно од кое најмногу ви е страв или се гадите Empty Re: Животно од кое најмногу ви е страв или се гадите

Пишување by Marej on Нед Мар 15, 2009 11:16 pm

Обожавам животни, од инсекти сакам само пеперутки, скакулци, мрави и бубамари. И неостварена желба ми е да имам gecko :D Ќе го крстам Миле.
Marej
Marej
Модератор
Модератор

Age : 28
Број на мислења : 986
Забавен? : ултра

Вратете се на почетокот Go down

Животно од кое најмногу ви е страв или се гадите Empty Re: Животно од кое најмногу ви е страв или се гадите

Пишување by zzz on Нед Мар 15, 2009 11:48 pm

от стоногалки а сега почнаја да излегвет пак прет врата ги имат мн а по некогаш и внатре иуууууу
zzz
zzz
Солиден Адаптер

Age : 27
Број на мислења : 174

Вратете се на почетокот Go down

Животно од кое најмногу ви е страв или се гадите Empty Re: Животно од кое најмногу ви е страв или се гадите

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 1 of 2 1, 2  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот