Админи обавезно прочитајте!!! L S D шо филм си прајт!!!

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Админи обавезно прочитајте!!! L S D шо филм си прајт!!! - Page 2 Empty Re: Админи обавезно прочитајте!!! L S D шо филм си прајт!!!

Пишување by Marej on Саб Фед 14, 2009 4:01 am

Сеа ќе и кажам на Андреа дечко и шо заврзлами прајт овде..Smile))))
Marej
Marej
Модератор
Модератор

Age : 28
Број на мислења : 986
Забавен? : ултра

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Админи обавезно прочитајте!!! L S D шо филм си прајт!!! - Page 2 Empty Re: Админи обавезно прочитајте!!! L S D шо филм си прајт!!!

Пишување by PhiLL * E on Саб Фед 14, 2009 4:04 am

хахаахаха
Леле Андреа !ЧДЧД
PhiLL * E
PhiLL * E
Набилдан Мултивитамин
Набилдан Мултивитамин

Age : 27
Број на мислења : 350
Хоби(работа) : rabotam da....Zashto?
Забавен? : sekako deka sum zabaven...

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Админи обавезно прочитајте!!! L S D шо филм си прајт!!! - Page 2 Empty Re: Админи обавезно прочитајте!!! L S D шо филм си прајт!!!

Пишување by Mary Jane on Саб Фед 14, 2009 8:23 pm

Не се добри хакери?

Не знајт со кој си фатил работа...
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 26
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Админи обавезно прочитајте!!! L S D шо филм си прајт!!! - Page 2 Empty Re: Админи обавезно прочитајте!!! L S D шо филм си прајт!!!

Пишување by Fantom on Нед Фед 15, 2009 3:04 am

Ненат.
Fantom
Fantom
Модератор
Модератор

Age : 28
Број на мислења : 155

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Админи обавезно прочитајте!!! L S D шо филм си прајт!!! - Page 2 Empty Re: Админи обавезно прочитајте!!! L S D шо филм си прајт!!!

Пишување by Џајко on Нед Фед 15, 2009 3:11 am

Болиглава напиша:
hollow напиша:
Болиглава напиша:
hollow напиша:
Болиглава напиша:Море газ му мајчин пак Laughing
Шо караш мајка бе?
Кој ти кара бе мајмун еден?
Абре 15 линии ги еба 5000 марки чоекот од џеб треби да ги плати
Абе за 5 минути идам ќе видиш ти чија мајка ја караш!

Ела дојди!
Џајко
Џајко
addicted to beautiful days

Age : 28
Број на мислења : 950
Хоби(работа) : flying
Забавен? : можеби

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Админи обавезно прочитајте!!! L S D шо филм си прајт!!! - Page 2 Empty Re: Админи обавезно прочитајте!!! L S D шо филм си прајт!!!

Пишување by blesava008 on Нед Фед 15, 2009 3:24 am

хахаха леле колква брука е!!! леле значи детено во каков филм влезено то е нешто неверојатно. хехехе то се познават дури и по начинот на кој што се движи како демек некој јак тип е ц ц ц
Но Коммент!!! lol!
blesava008
blesava008
It's just a matter of time
It's just a matter of time

Age : 27
Број на мислења : 164
Хоби(работа) : шетање
Забавен? : на големо

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Админи обавезно прочитајте!!! L S D шо филм си прајт!!! - Page 2 Empty Re: Админи обавезно прочитајте!!! L S D шо филм си прајт!!!

Пишување by Obibos on Нед Фед 15, 2009 4:22 am

Немат јадено машки чотек ЛЕШАНСКИ
Obibos
Obibos
Рамбо со нож

Age : 28
Број на мислења : 262

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Админи обавезно прочитајте!!! L S D шо филм си прајт!!! - Page 2 Empty Re: Админи обавезно прочитајте!!! L S D шо филм си прајт!!!

Пишување by Master on Нед Фед 15, 2009 5:14 am

Боледуват от пуваторство
Master
Master
Харатист!
Харатист!

Age : 28
Број на мислења : 957
Хоби(работа) : Вампир
Забавен? : тихххх

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Админи обавезно прочитајте!!! L S D шо филм си прајт!!! - Page 2 Empty Re: Админи обавезно прочитајте!!! L S D шо филм си прајт!!!

Пишување by STIFLER on Нед Фед 15, 2009 12:40 pm

Obibos напиша:Немат јадено машки чотек ЛЕШАНСКИ

Лелеле Брату!
STIFLER
STIFLER
Чомо
Чомо

Age : 28
Број на мислења : 225

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Админи обавезно прочитајте!!! L S D шо филм си прајт!!! - Page 2 Empty Re: Админи обавезно прочитајте!!! L S D шо филм си прајт!!!

Пишување by мирАл on Нед Фед 15, 2009 5:47 pm

Имат јадено и то домаќински!!!
мирАл
мирАл
lec dudat again!
lec dudat again!

Age : 28
Број на мислења : 708
Хоби(работа) : едрење
Забавен? : најзабавен

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Админи обавезно прочитајте!!! L S D шо филм си прајт!!! - Page 2 Empty Re: Админи обавезно прочитајте!!! L S D шо филм си прајт!!!

Пишување by Bleak on Нед Фед 15, 2009 6:03 pm

we got some fucked up linux pcs.. that are good for tetris only so...

Изгледа не знајхт на мсн да се укључит хаха Rolling Eyes Rolling Eyes Laughing
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 28
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

Преглед на профилот на членот http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Админи обавезно прочитајте!!! L S D шо филм си прајт!!! - Page 2 Empty Re: Админи обавезно прочитајте!!! L S D шо филм си прајт!!!

Пишување by мирАл on Нед Фед 15, 2009 7:42 pm

Bleak напиша:we got some fucked up linux pcs.. that are good for tetris only so...

Изгледа не знајхт на мсн да се укључит хаха Rolling Eyes Rolling Eyes Laughing

Можда и не знајт, ама економски компјутерине немет интернет Shocked
Така да само за тетрис мојт или за buble snooker Razz
(и за то не се)
мирАл
мирАл
lec dudat again!
lec dudat again!

Age : 28
Број на мислења : 708
Хоби(работа) : едрење
Забавен? : најзабавен

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Админи обавезно прочитајте!!! L S D шо филм си прајт!!! - Page 2 Empty Re: Админи обавезно прочитајте!!! L S D шо филм си прајт!!!

Пишување by blesava008 on Нед Фед 15, 2009 9:13 pm

Master напиша:Боледуват от пуваторство

те подржувам Smile
blesava008
blesava008
It's just a matter of time
It's just a matter of time

Age : 27
Број на мислења : 164
Хоби(работа) : шетање
Забавен? : на големо

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Админи обавезно прочитајте!!! L S D шо филм си прајт!!! - Page 2 Empty Re: Админи обавезно прочитајте!!! L S D шо филм си прајт!!!

Пишување by Болиглава on Нед Фед 15, 2009 9:18 pm

Зеленко!

_________________
The sun is the same in the relative way, but you're older...
Болиглава
Болиглава
Администратор
Администратор

Age : 27
Број на мислења : 1166

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Админи обавезно прочитајте!!! L S D шо филм си прајт!!! - Page 2 Empty Re: Админи обавезно прочитајте!!! L S D шо филм си прајт!!!

Пишување by Bleak on Нед Фед 15, 2009 9:30 pm

Болиглава напиша:Зеленко!

Ем дете татуличеее!!! Laughing Шо мојт да е друго бе? Sad Ау да бе... и Штрумф!!! Cool
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 28
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

Преглед на профилот на членот http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Админи обавезно прочитајте!!! L S D шо филм си прајт!!! - Page 2 Empty Re: Админи обавезно прочитајте!!! L S D шо филм си прајт!!!

Пишување by pankerishte on Вто Фед 17, 2009 1:43 pm

хахахах....колку се изнасмеав на англискиот.колку очајно било детево.
Ама последниот пост кога го имат прочитано,кога сватил дека е фатен...ња ња ња...се има сепнатно....хахахахаахахахахахахахаха

кој го ископал на форумот...хахах Razz
pankerishte
pankerishte
Куропецач
Куропецач

Age : 30
Број на мислења : 601
Хоби(работа) : Метење,Чистење Улици
Забавен? : Да

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/komunalnahigena

Вратете се на почетокот Go down

Админи обавезно прочитајте!!! L S D шо филм си прајт!!! - Page 2 Empty Re: Админи обавезно прочитајте!!! L S D шо филм си прајт!!!

Пишување by Bleak on Вто Фед 17, 2009 1:50 pm

Hi guys, I'm very glad we had a free commercial... Keylogger won't
help, believe me, there is separate password for founder's control
panel... I guess the "old fashioned way" will do the job...

Sincerely,
Adapter forum manstvo... Laughing
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 28
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

Преглед на профилот на членот http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Админи обавезно прочитајте!!! L S D шо филм си прајт!!! - Page 2 Empty Re: Админи обавезно прочитајте!!! L S D шо филм си прајт!!!

Пишување by folder on Вто Фед 17, 2009 6:02 pm

Џајко напиша:
Болиглава напиша:
hollow напиша:
Болиглава напиша:
hollow напиша:
Болиглава напиша:Море газ му мајчин пак Laughing
Шо караш мајка бе?
Кој ти кара бе мајмун еден?
Абре 15 линии ги еба 5000 марки чоекот од џеб треби да ги плати
Абе за 5 минути идам ќе видиш ти чија мајка ја караш!

Ела дојди!
Ела ке дојдам Exclamation
folder
folder
Nightfall goingOn...

Age : 27
Број на мислења : 380
Хоби(работа) : DJ

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/dj_f0lder

Вратете се на почетокот Go down

Админи обавезно прочитајте!!! L S D шо филм си прајт!!! - Page 2 Empty Re: Админи обавезно прочитајте!!! L S D шо филм си прајт!!!

Пишување by Master on Сре Фед 18, 2009 1:01 am

Јој! Вчера беше на тренинг, и ми се понашат нешо демек ама зш ме банираја оние пак, демек незнајт шо е работава. И јас му се изнасмеав в лице и му реков ти сега имаш среќа шо не јајш ќотек, зш за онаква глупост да напрајш требат нешо да ти фалит во та црпката. И тој демек почна да се понашат, ама ак ви дојдам таму сите ќе ве истепам, нешо се креваше, бла бла...
Имаше многу среќа шо не го треснав, зш Деки ќе ми се налутеше после не за друго........
Master
Master
Харатист!
Харатист!

Age : 28
Број на мислења : 957
Хоби(работа) : Вампир
Забавен? : тихххх

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Админи обавезно прочитајте!!! L S D шо филм си прајт!!! - Page 2 Empty Re: Админи обавезно прочитајте!!! L S D шо филм си прајт!!!

Пишување by Mary Jane on Сре Фед 18, 2009 1:06 am

Master напиша:Јој! Вчера беше на тренинг, и ми се понашат нешо демек ама зш ме банираја оние пак, демек незнајт шо е работава. И јас му се изнасмеав в лице и му реков ти сега имаш среќа шо не јајш ќотек, зш за онаква глупост да напрајш требат нешо да ти фалит во та црпката. И тој демек почна да се понашат, ама ак ви дојдам таму сите ќе ве истепам, нешо се креваше, бла бла...
Имаше многу среќа шо не го треснав, зш Деки ќе ми се налутеше после не за друго........

Ам ак не јадеше од тебе, ќе јадит од Дејан ако разберит шо прајт.
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 26
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Админи обавезно прочитајте!!! L S D шо филм си прајт!!! - Page 2 Empty Re: Админи обавезно прочитајте!!! L S D шо филм си прајт!!!

Пишување by Болиглава on Сре Фед 18, 2009 1:25 am

Не е баниран бе. Незнам шо пичит и шо не се појавјат на форумов да се изјаснит. Laughing

_________________
The sun is the same in the relative way, but you're older...
Болиглава
Болиглава
Администратор
Администратор

Age : 27
Број на мислења : 1166

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Админи обавезно прочитајте!!! L S D шо филм си прајт!!! - Page 2 Empty Re: Админи обавезно прочитајте!!! L S D шо филм си прајт!!!

Пишување by Џими on Пет Мар 06, 2009 2:34 pm

Ова ако мојт да се префрлит во Хумор. Се згазив од смеење What a Face
Џими
Џими
Болиглава's best friend
Болиглава's best friend

Age : 27
Број на мислења : 297
Хоби(работа) : Шах и Нелути се човече
Забавен? : Забавен

Преглед на профилот на членот http://www.redtube.com

Вратете се на почетокот Go down

Админи обавезно прочитајте!!! L S D шо филм си прајт!!! - Page 2 Empty Re: Админи обавезно прочитајте!!! L S D шо филм си прајт!!!

Пишување by Болиглава on Пет Мар 06, 2009 2:38 pm

Џими напиша:Ова ако мојт да се префрлит во Хумор. Се згазив од смеење What a Face
Се за тебе!

_________________
The sun is the same in the relative way, but you're older...
Болиглава
Болиглава
Администратор
Администратор

Age : 27
Број на мислења : 1166

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Админи обавезно прочитајте!!! L S D шо филм си прајт!!! - Page 2 Empty Re: Админи обавезно прочитајте!!! L S D шо филм си прајт!!!

Пишување by METALBOY on Пон Мар 23, 2009 1:01 pm

почнал да се дружит со хакери манов lol!
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 26
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Админи обавезно прочитајте!!! L S D шо филм си прајт!!! - Page 2 Empty Re: Админи обавезно прочитајте!!! L S D шо филм си прајт!!!

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот