Дежа-ву

Страна 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Дежа-ву Empty Дежа-ву

Пишување by Master on Сре Јан 21, 2009 5:52 pm

Дали ви се дашават и колку често?
Master
Master
Харатист!
Харатист!

Age : 28
Број на мислења : 957
Хоби(работа) : Вампир
Забавен? : тихххх

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Дежа-ву Empty Re: Дежа-ву

Пишување by Odyssey on Сре Јан 21, 2009 5:54 pm

Ми се имат еднаш десено, и многу е гадно...
Odyssey
Odyssey
Резидент ДискоЏокеј
Резидент ДискоЏокеј

Age : 62
Број на мислења : 594
Хоби(работа) : Dj

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Дежа-ву Empty Re: Дежа-ву

Пишување by Lastojca on Сре Јан 21, 2009 6:01 pm

многу често ми се дешават и зш бе гадно мене баш ми е интересно
Lastojca
Lastojca
Адаптериште

Age : 27
Број на мислења : 847

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Дежа-ву Empty Re: Дежа-ву

Пишување by T&T on Сре Јан 21, 2009 6:02 pm

Мастер, предпоставував дека темава е твоја. Секоја чест
Иначе ми се дешават Мн често...
Ама не ми се дешават да го знам текот на ситуацијата, туку да ја препознам одко ќе се случит..
T&T
T&T
Шмизла со без наводници
Шмизла со без наводници

Age : 29
Број на мислења : 663
Забавен? : е то би требало други да го кажат, иако сама си се сметам за луда и забавна (и нарцис)

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Дежа-ву Empty Re: Дежа-ву

Пишување by Marej on Сре Јан 21, 2009 6:04 pm

Да, секоја чест.Мене интересно ми е, имат периоди кј шо често ми се дешават, сега сум во период на апстиненција.
Marej
Marej
Модератор
Модератор

Age : 28
Број на мислења : 986
Забавен? : ултра

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Дежа-ву Empty Re: Дежа-ву

Пишување by Болиглава on Сре Јан 21, 2009 6:07 pm

Marej напиша:Да, секоја чест.
Laughing


Порано почесто, во последно време поретко ми се дешават. Во секој случај интересно ми е(обобо интересно).

_________________
The sun is the same in the relative way, but you're older...
Болиглава
Болиглава
Администратор
Администратор

Age : 27
Број на мислења : 1166

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Дежа-ву Empty Re: Дежа-ву

Пишување by pankerishte on Сре Јан 21, 2009 7:35 pm

До пред некое време ми се дешаваа тоа е чудо.
Али добро е моментално,не Smile
pankerishte
pankerishte
Куропецач
Куропецач

Age : 30
Број на мислења : 601
Хоби(работа) : Метење,Чистење Улици
Забавен? : Да

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/komunalnahigena

Вратете се на почетокот Go down

Дежа-ву Empty Re: Дежа-ву

Пишување by xpert on Сре Јан 21, 2009 8:19 pm

Мене на лето многу ми се дешават, сега не толку.
xpert
xpert
Солиден Адаптер

Age : 27
Број на мислења : 104

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Дежа-ву Empty Re: Дежа-ву

Пишување by kojgode on Сре Јан 21, 2009 8:26 pm

Порано многу чести ми се дешаваше, сеа можда 3-4 години ми се немат десено. Или пак толку ретко шо не памтам.

_________________
Imagination is more important than knowledge.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 28
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Дежа-ву Empty Re: Дежа-ву

Пишување by xpert on Сре Јан 21, 2009 8:28 pm

Заум често ми се дешаваше ито ко имаше плачеље од некој членој Twisted Evil
xpert
xpert
Солиден Адаптер

Age : 27
Број на мислења : 104

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Дежа-ву Empty Re: Дежа-ву

Пишување by корун on Сре Јан 21, 2009 8:31 pm

Не ми се дешават често, и не ми е некој проблем или кузнајт колку интересно...

_________________
Коза не е, овца е. Шо е?
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 27
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

Преглед на профилот на членот http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Дежа-ву Empty Re: Дежа-ву

Пишување by Alexandra on Сре Јан 21, 2009 9:22 pm

Често ми се дешават и јако ми е ко ќе ми се десит.
Alexandra
Alexandra
Секретарка на форумот

Age : 27
Број на мислења : 176
Забавен? : Prilichno.

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Дежа-ву Empty Re: Дежа-ву

Пишување by Џајко on Сре Јан 21, 2009 10:22 pm

Ми се дешават одвреме на време, баш е јако се бунам малце :D
Џајко
Џајко
addicted to beautiful days

Age : 28
Број на мислења : 950
Хоби(работа) : flying
Забавен? : можеби

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Дежа-ву Empty Re: Дежа-ву

Пишување by fairy on Сре Јан 21, 2009 10:25 pm

ми се имат десено, не толку често, ама да....и јако е вистина...чудно :D
fairy
fairy
Адаптериште

Age : 27
Број на мислења : 278

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Дежа-ву Empty Re: Дежа-ву

Пишување by мирАл on Сре Јан 21, 2009 10:26 pm

Мене не ми се имат десено од летото, а првиот пат ко ми се деси мн се збунав!!! Му го кажав ова на еден другар и ми рече дека то било нешо од претходниот живот confused
мирАл
мирАл
lec dudat again!
lec dudat again!

Age : 28
Број на мислења : 708
Хоби(работа) : едрење
Забавен? : најзабавен

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Дежа-ву Empty Re: Дежа-ву

Пишување by nance on Сре Јан 21, 2009 10:46 pm

Мн често ми се случвит во последно време и однапред знам во некои ситуации шо ќе се десит.Јој Нострадамус.
nance
nance
Херој на форумов

Age : 28
Број на мислења : 143
Хоби(работа) : drapanje jajca
Забавен? : nda

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Дежа-ву Empty Re: Дежа-ву

Пишување by корун on Сре Јан 21, 2009 10:56 pm

Ова е доказ дека навистина постои дежа ву
https://www.youtube.com/watch?v=nGJlLQG-mWQ

_________________
Коза не е, овца е. Шо е?
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 27
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

Преглед на профилот на членот http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Дежа-ву Empty Re: Дежа-ву

Пишување by Master on Сре Јан 21, 2009 11:00 pm

корун напиша:Ова е доказ дека навистина постои дежа ву
https://www.youtube.com/watch?v=nGJlLQG-mWQ

Бот си
Master
Master
Харатист!
Харатист!

Age : 28
Број на мислења : 957
Хоби(работа) : Вампир
Забавен? : тихххх

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Дежа-ву Empty Re: Дежа-ву

Пишување by Mary Jane on Сре Јан 21, 2009 11:00 pm

Јас во дежа ву многу цврсто верувам. Често ми се случува, некоја ситуација да ја имам сонувано претходно.
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 26
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Дежа-ву Empty Re: Дежа-ву

Пишување by Џајко on Сре Јан 21, 2009 11:14 pm

корун напиша:Ова е доказ дека навистина постои дежа ву
https://www.youtube.com/watch?v=nGJlLQG-mWQ
хаахахаха
Џајко
Џајко
addicted to beautiful days

Age : 28
Број на мислења : 950
Хоби(работа) : flying
Забавен? : можеби

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Дежа-ву Empty Re: Дежа-ву

Пишување by корун on Сре Јан 21, 2009 11:16 pm

Master напиша:Бот си
Изи, медиум или хард?

_________________
Коза не е, овца е. Шо е?
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 27
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

Преглед на профилот на членот http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Дежа-ву Empty Re: Дежа-ву

Пишување by Punk on Чет Јан 22, 2009 2:29 pm

ми се дешават многу често и интересно ми е =)
Punk
Punk
Live fast!
Live fast!

Age : 29
Број на мислења : 505

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Дежа-ву Empty Re: Дежа-ву

Пишување by hollow on Чет Јан 22, 2009 5:39 pm

Последен пат ми се деси на водици, а пред то долго време не ми се имаше десено
hollow
hollow
Шуко утикач
Шуко утикач

Age : 28
Број на мислења : 348
Хоби(работа) : Бричење костени

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Дежа-ву Empty Re: Дежа-ву

Пишување by malina on Чет Јан 22, 2009 10:01 pm

Da mi se desavat mnogu cesto i ponekogas se prasuvam so covek sum jas ? hehehehehehe
malina
malina
Адаптериште

Age : 27
Број на мислења : 384
Хоби(работа) : .
Забавен? : понекогаш и зависи за кого

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Дежа-ву Empty Re: Дежа-ву

Пишување by zzz on Нед Јан 25, 2009 12:07 am

мн често ми се дешават и се ежам иууу а и ко ке одам негде ск бт или ф село морат
zzz
zzz
Солиден Адаптер

Age : 27
Број на мислења : 174

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Дежа-ву Empty Re: Дежа-ву

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 1 of 2 1, 2  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот