Боки 13 vs. Боки 14

Go down

Боки 13 vs. Боки 14 Empty Боки 13 vs. Боки 14

Пишување by kojgode on Вто Јан 13, 2009 10:35 pm


Oд Боки 13 не морам да ставам фотографии тој е добро познат тип.
Па кој е подобар Боки 13 или 14?

_________________
Imagination is more important than knowledge.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 28
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Боки 13 vs. Боки 14 Empty Re: Боки 13 vs. Боки 14

Пишување by Mary Jane on Сре Јан 14, 2009 12:12 am

Интересни се ваквите појави само мал одреден период. Сега би рекла дека
Боки 13 не е толку драстичен и мислам дека убаво си рече 14 дека такви
работи не може секој да прави, само тие што им фали даска. Денес на
Ексклузив даваа еден Фифи и тој е една гоооолема сензација во ваква смисла.
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 26
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Боки 13 vs. Боки 14 Empty Re: Боки 13 vs. Боки 14

Пишување by Болиглава on Сре Јан 14, 2009 2:14 am

Сепак Боки 15ка.
Болиглава
Болиглава
Администратор
Администратор

Age : 27
Број на мислења : 1166

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Боки 13 vs. Боки 14 Empty Re: Боки 13 vs. Боки 14

Пишување by karov on Пет Јан 16, 2009 11:06 pm

abe ZEKO 19 E najak
karov
karov
Адаптер во подем

Age : 28
Број на мислења : 60

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Боки 13 vs. Боки 14 Empty Re: Боки 13 vs. Боки 14

Пишување by Кирил on Нед Јан 18, 2009 3:21 pm

Боки 13 е без конкуренција

Кирил
Адаптер во подем

Age : 26
Број на мислења : 37

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Боки 13 vs. Боки 14 Empty Re: Боки 13 vs. Боки 14

Пишување by комшивка on Нед Јан 18, 2009 4:06 pm

ааа овај Фифи.. неам коментар.. уште ваков немавме.. Surprised
комшивка
комшивка
Адаптериште

Age : 28
Број на мислења : 846

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Боки 13 vs. Боки 14 Empty Re: Боки 13 vs. Боки 14

Пишување by karov on Пон Јан 19, 2009 12:53 am

haha jas ke izlezam kako KARO 18-ka
karov
karov
Адаптер во подем

Age : 28
Број на мислења : 60

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Боки 13 vs. Боки 14 Empty Re: Боки 13 vs. Боки 14

Пишување by hollow on Пон Јан 26, 2009 12:53 am

И двајцана требит да се оперет
hollow
hollow
Шуко утикач
Шуко утикач

Age : 28
Број на мислења : 348
Хоби(работа) : Бричење костени

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Боки 13 vs. Боки 14 Empty Re: Боки 13 vs. Боки 14

Пишување by Lastojca on Пон Јан 26, 2009 12:55 am

абе боки13 е класика не мојт никој со него
Lastojca
Lastojca
Адаптериште

Age : 27
Број на мислења : 847

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Боки 13 vs. Боки 14 Empty Re: Боки 13 vs. Боки 14

Пишување by mitan on Пон Јан 26, 2009 12:56 am

абе ни 13 ни 14 не может со мене боки м:D:Dхахахахахаха
mitan
mitan
Адаптериште

Age : 28
Број на мислења : 352
Хоби(работа) : spienje
Забавен? : za kogo kako

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Боки 13 vs. Боки 14 Empty Re: Боки 13 vs. Боки 14

Пишување by blesava008 on Саб Фед 07, 2009 12:08 am

хаха БОКИ 13 ДЕФИНИТИВНО!!!
blesava008
blesava008
It's just a matter of time
It's just a matter of time

Age : 27
Број на мислења : 164
Хоби(работа) : шетање
Забавен? : на големо

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Боки 13 vs. Боки 14 Empty Re: Боки 13 vs. Боки 14

Пишување by tHeJunKy on Саб Фед 07, 2009 12:11 am

глупости, дефинитивно!
tHeJunKy
tHeJunKy
Модератор
Модератор

Age : 109
Број на мислења : 759
Хоби(работа) : Гитара, фотографирање, компонирање...
Забавен? : Сто.

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Боки 13 vs. Боки 14 Empty Re: Боки 13 vs. Боки 14

Пишување by Ivana on Чет Мар 12, 2009 9:59 pm

аре ни 16 ни 13 ни 58 никој не е нормален од овие :S
Ivana
Ivana
Солиден Адаптер

Age : 27
Број на мислења : 231

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Боки 13 vs. Боки 14 Empty Re: Боки 13 vs. Боки 14

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот