Сега е точно Чет Aвг 22, 2019 10:54 am

Профил на :: rihanna

Се за rihanna

Female
 
Aquarius
 
Дата на раѓање :
1994-02-17
 
Age :
25
 
Број на мислења :
53
 
Местолокација :
ohrid
 
Хоби(работа) :
шминкање,шетане и најлошото шмизлање
 
Забавен? :
па..да
 
Регистриран на: :
2009-04-05
 
rihanna
rihanna

Rank: Адаптер во подем
rihanna friends
 
rihanna has no friends yet