Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Manchester Utd.

Go down

Manchester Utd. Empty Manchester Utd.

Пишување by sokol Пон Јан 12, 2009 3:41 pm

нај јаките
sokol
sokol
Адаптериште

Age : 29
Број на мислења : 397

Вратете се на почетокот Go down

Manchester Utd. Empty Re: Manchester Utd.

Пишување by sokol Пон Јан 12, 2009 3:41 pm

кој се шампионите да слушнам???
sokol
sokol
Адаптериште

Age : 29
Број на мислења : 397

Вратете се на почетокот Go down

Manchester Utd. Empty Re: Manchester Utd.

Пишување by kojgode Пон Јан 12, 2009 3:58 pm

Манчестер се дебили.

_________________
Imagination is more important than knowledge.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 29
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Manchester Utd. Empty Re: Manchester Utd.

Пишување by Mary Jane Пон Јан 12, 2009 7:29 pm

kojgode напиша:Манчестер се дебили.

Кој поконкретно?
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 28
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

Manchester Utd. Empty Re: Manchester Utd.

Пишување by sokol Пон Јан 12, 2009 8:04 pm

маркетинг директорот да ми го јаде курот
sokol
sokol
Адаптериште

Age : 29
Број на мислења : 397

Вратете се на почетокот Go down

Manchester Utd. Empty Re: Manchester Utd.

Пишување by kojgode Пон Јан 12, 2009 10:07 pm

Kристијано Роналдо најконкретно не можам да го глеам. Само ради него не го сакам Манчестер.

_________________
Imagination is more important than knowledge.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 29
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Manchester Utd. Empty Re: Manchester Utd.

Пишување by Mary Jane Вто Јан 13, 2009 1:20 am

kojgode напиша:Kристијано Роналдо најконкретно не можам да го глеам. Само ради него не го сакам Манчестер.

Во потполност се согласувам, а другите се кул, на пример, Ван Дер Сар, Рајан Гигс, Бербатов...А Кристијано Роналдо мамина маза, лаком г`з, зш едвај топка подават, се замислува нешто...
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 28
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

Manchester Utd. Empty Re: Manchester Utd.

Пишување by mitan Чет Јан 15, 2009 2:01 pm

ххх....мозда е некоректен играц ама е најдоббар....а како и да гледате манцестер утд не мојт без роналдо....ето ако толку глеате фудбал лани ко бесе повреден роналдо манцестер одвај победвесе...а со роналдо јасен е натпреварот
mitan
mitan
Адаптериште

Age : 29
Број на мислења : 352
Хоби(работа) : spienje
Забавен? : za kogo kako

Вратете се на почетокот Go down

Manchester Utd. Empty Re: Manchester Utd.

Пишување by мирАл Чет Јан 15, 2009 10:42 pm

епа митан ако беше манчестер тим ќе победвеше и без роналдо! во прашање е манчестер
мирАл
мирАл
lec dudat again!
lec dudat again!

Age : 29
Број на мислења : 708
Хоби(работа) : едрење
Забавен? : најзабавен

Вратете се на почетокот Go down

Manchester Utd. Empty Re: Manchester Utd.

Пишување by mitan Пет Јан 16, 2009 3:41 am

епа јас кажвам дека не может без него....то е факт....ама полека полека ке се мојт и без него...кај да е ке си ојт од манчестер....а како и да е манчестер ке се пак шампиони
mitan
mitan
Адаптериште

Age : 29
Број на мислења : 352
Хоби(работа) : spienje
Забавен? : za kogo kako

Вратете се на почетокот Go down

Manchester Utd. Empty Re: Manchester Utd.

Пишување by Gangi Пет Јан 16, 2009 5:26 am

Anti GAYchester sum ja
Gangi
Gangi
LIVERPOOL 4 LIFE

Age : 31
Број на мислења : 71

Вратете се на почетокот Go down

Manchester Utd. Empty Re: Manchester Utd.

Пишување by Fantom Пет Јан 16, 2009 5:46 am

Куроналдо да ми каснит од Боше.
Fantom
Fantom
Модератор
Модератор

Age : 30
Број на мислења : 155

Вратете се на почетокот Go down

Manchester Utd. Empty Re: Manchester Utd.

Пишување by IL MIGLIORE Сре Јан 21, 2009 2:59 pm

Се сложвам со Фантомов. Најголемото копилче и провокаторче во фудбалов општо е Кристијано Роналдо-Куроналдо. Се знајт зш е играч на Манчестер.хахахахах

IL MIGLIORE
Адаптер4е

Age : 29
Број на мислења : 18

Вратете се на почетокот Go down

Manchester Utd. Empty Re: Manchester Utd.

Пишување by Punk Пон Фед 02, 2009 1:49 am

Фан на Манчестер сум... ама не и на Роналдо.. надвор то копиле
Punk
Punk
Live fast!
Live fast!

Age : 31
Број на мислења : 505

Вратете се на почетокот Go down

Manchester Utd. Empty Re: Manchester Utd.

Пишување by mitan Чет Фед 05, 2009 1:33 am

IL MIGLIORE напиша:Се сложвам со Фантомов. Најголемото копилче и провокаторче во фудбалов општо е Кристијано Роналдо-Куроналдо. Се знајт зш е играч на Манчестер.хахахахах
муабетов ти е за то дека не ги сакаш манчестер а не дека не го сакаш роналдо....а и со и да речиш за манчестер да те потсетам СВЕТСКИ - ЕВРОПСКИ ПРВАЦИ...епа сега видит ти....
mitan
mitan
Адаптериште

Age : 29
Број на мислења : 352
Хоби(работа) : spienje
Забавен? : za kogo kako

Вратете се на почетокот Go down

Manchester Utd. Empty Re: Manchester Utd.

Пишување by noviot Чет Фед 05, 2009 2:32 am

то бе сокол то се барат, остај ги другиве нек си плачет , ко немојт тимот да им победит ке морат да се жалет ...

Manchester Utd. Manutdforeverlsz3
noviot
noviot
Чудотворецот
Чудотворецот

Age : 71
Број на мислења : 299
Хоби(работа) : meteorolog

Вратете се на почетокот Go down

Manchester Utd. Empty Re: Manchester Utd.

Пишување by pankerishte Пет Фед 06, 2009 3:10 pm

Јас ама баш ич не ги сакам.Ама играат фудбал за мерак сепак
pankerishte
pankerishte
Куропецач
Куропецач

Age : 32
Број на мислења : 601
Хоби(работа) : Метење,Чистење Улици
Забавен? : Да

http://www.myspace.com/komunalnahigena

Вратете се на почетокот Go down

Manchester Utd. Empty Re: Manchester Utd.

Пишување by mitan Саб Фед 28, 2009 10:49 pm

по денешениов кикс на ливерпул можам слободно да кажам дека манчестер е старо-новиот шампион во англија:D:D и дека со оваа годинашна титула се израмна со ливерпул:D:D
mitan
mitan
Адаптериште

Age : 29
Број на мислења : 352
Хоби(работа) : spienje
Забавен? : za kogo kako

Вратете се на почетокот Go down

Manchester Utd. Empty Re: Manchester Utd.

Пишување by mitan Нед Мар 01, 2009 8:00 pm

нова 3 карлинг и 55 севкупна титула по денешната победа над тотенхем...метиси:D:D:D:D
mitan
mitan
Адаптериште

Age : 29
Број на мислења : 352
Хоби(работа) : spienje
Забавен? : za kogo kako

Вратете се на почетокот Go down

Manchester Utd. Empty Re: Manchester Utd.

Пишување by katusch Сре Jул 01, 2009 3:03 pm

Gangi напиша:Anti GAYchester sum ja

cheers cheers cheers уфффффффффф колку ги мразам ман утд!
katusch
katusch
Нострадамус

Age : 29
Број на мислења : 148
Хоби(работа) : спиење

Вратете се на почетокот Go down

Manchester Utd. Empty Re: Manchester Utd.

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот