Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Слаткаристика

+13
Jordison
RoTkViCa
мирАл
Angelic
KaTeRiNcE
Odyssey
Рокси
корун
Marej
Lastojca
Ane
tHeJunKy
Ivana
17 posters

Страна 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Слаткаристика Empty Слаткаристика

Пишување by Ivana Вто Окт 20, 2009 9:25 pm

Што мислите за неговата новосоздадена, актуелна кариера, песните нивниот квалитет, вулгаризмот во нив? Го слушате, или не?
Ivana
Ivana
Солиден Адаптер

Age : 32
Број на мислења : 231

Вратете се на почетокот Go down

Слаткаристика Empty Re: Слаткаристика

Пишување by tHeJunKy Вто Окт 20, 2009 9:26 pm

Не го слушам, и мислам, и му мислам све најлошо хехе
бтв, јака комерцијала само, друго све е слабо
tHeJunKy
tHeJunKy
Модератор
Модератор

Age : 114
Број на мислења : 759
Хоби(работа) : Гитара, фотографирање, компонирање...
Забавен? : Сто.

Вратете се на почетокот Go down

Слаткаристика Empty Re: Слаткаристика

Пишување by Ane Вто Окт 20, 2009 9:29 pm

Еден збор е доволен-КАТАСТРОФА!
Ane
Ane
Солиден Адаптер

Age : 31
Број на мислења : 179

Вратете се на почетокот Go down

Слаткаристика Empty Re: Слаткаристика

Пишување by tHeJunKy Вто Окт 20, 2009 9:31 pm

Требеше порано да го кажиш тој збор, за да не се мачам да пишам 2 реченици. Иначе се сложувам со тебе, дан сватиш нешо погрешно, хехе
tHeJunKy
tHeJunKy
Модератор
Модератор

Age : 114
Број на мислења : 759
Хоби(работа) : Гитара, фотографирање, компонирање...
Забавен? : Сто.

Вратете се на почетокот Go down

Слаткаристика Empty Re: Слаткаристика

Пишување by Lastojca Вто Окт 20, 2009 10:44 pm

доброволно не го слушам ама на радио го вртет често..и не мислам дек вредит за квалитетот да се зборвит//ама кој сакат пубо нек го слушат слаткар него некој српски или бугарски или не знам ти каков турбо фолк ....и за крај морам да кажам дека имат една нова е ваљда песна и интересна ми е Слаткаристика Icon_razz Слаткаристика Icon_redface
Lastojca
Lastojca
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 847

Вратете се на почетокот Go down

Слаткаристика Empty Re: Слаткаристика

Пишување by Marej Вто Окт 20, 2009 10:58 pm

Јак е, бе. Прајт атмосфера.
Marej
Marej
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 986
Забавен? : ултра

Вратете се на почетокот Go down

Слаткаристика Empty Re: Слаткаристика

Пишување by корун Вто Окт 20, 2009 11:59 pm

Пред 1 минутка случајно налетав на сликава
Слаткаристика 1317244_base
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 32
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Слаткаристика Empty Re: Слаткаристика

Пишување by Рокси Сре Окт 21, 2009 12:03 am

Лилаааааааааа сwаткарррр! Го лоФкам, души4еее!

Ај сеа озбилно. Типот е паметен. За срање песни земат убај пари. Баш к*р го болит шо ние ќењаме за него.
Рокси
Рокси
Нејкам ништо
Нејкам ништо

Age : 30
Број на мислења : 517

Вратете се на почетокот Go down

Слаткаристика Empty Re: Слаткаристика

Пишување by Odyssey Сре Окт 21, 2009 2:03 pm

корун напиша:Пред 1 минутка случајно налетав на сликава

ко шо му е фацава на сликава,
е такво мислење имам за типов
Odyssey
Odyssey
Резидент ДискоЏокеј
Резидент ДискоЏокеј

Age : 67
Број на мислења : 594
Хоби(работа) : Dj

Вратете се на почетокот Go down

Слаткаристика Empty Re: Слаткаристика

Пишување by KaTeRiNcE Сре Окт 21, 2009 2:56 pm

Симпатичен е =) и песнине ми се интересни и доста се проби за кратко време...
KaTeRiNcE
KaTeRiNcE
P    aR      tY     aN      iM    aL

Age : 31
Број на мислења : 234
Хоби(работа) : Да ширам среќа и депресија,зависит од расположение
Забавен? : Иди-види :D

Вратете се на почетокот Go down

Слаткаристика Empty Re: Слаткаристика

Пишување by Angelic Сре Окт 21, 2009 3:06 pm

Се проби типот? Си напрај пари? Си пееше шо сакат? Шо морат вие да викате го сакам/го мразам. Ако прајме муабет за комерцијала - скоро се е! Сите сакаат пари, сакаат да им се исплатит трудот.. Евергрини немат да останат - то е јасно. Помини - замини е нивната музика. Сезонска.
Angelic
Angelic
ex Rainbow*

Age : 32
Број на мислења : 713

Вратете се на почетокот Go down

Слаткаристика Empty Re: Слаткаристика

Пишување by мирАл Сре Окт 21, 2009 3:38 pm

Шо да ни е интересен ко си терат некоја скопска шема во песнине...
кажи ми како ми стои ова!
профи профи Слаткаристика Icon_neutral
мирАл
мирАл
lec dudat again!
lec dudat again!

Age : 32
Број на мислења : 708
Хоби(работа) : едрење
Забавен? : најзабавен

Вратете се на почетокот Go down

Слаткаристика Empty Re: Слаткаристика

Пишување by RoTkViCa Сре Окт 21, 2009 5:31 pm

Кој сакат шо сакат мојт да кажит, јас го обожавам. Та бил комерцијала, та наркоман, та д`ткач. Мене СИТЕ песни ми се закон, сите си ги знам напамет и многу често забележвам дека текстојне се реални...За на фаца не ни прам муабет-лепотан ! Се на се -го сакам Слаткаристика Herz
RoTkViCa
RoTkViCa
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 723
Хоби(работа) : Аеробик,возење ролери,слушање музика и дружење на форумчево :D
Забавен? : хм....оценете сами

Вратете се на почетокот Go down

Слаткаристика Empty Re: Слаткаристика

Пишување by корун Сре Окт 21, 2009 5:42 pm

Бибе, голема си Слаткаристика Icon_biggrin
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 32
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Слаткаристика Empty Re: Слаткаристика

Пишување by Jordison Сре Окт 21, 2009 5:55 pm

мирАл напиша:Шо да ни е интересен ко си терат некоја скопска шема во песнине...
кажи ми како ми стои ова!
профи профи Слаткаристика Icon_neutral

ај слушни ги другине. иначе мене ми е многу јак серите колку сакате Слаткаристика Icon_razz
Jordison
Jordison
tapanar4e

Age : 32
Број на мислења : 301

Вратете се на почетокот Go down

Слаткаристика Empty Re: Слаткаристика

Пишување by RoTkViCa Сре Окт 21, 2009 7:00 pm

корун напиша:Бибе, голема си Слаткаристика Icon_biggrin

Пак ќе речам, КОЈ ШО САКАТ МОЈТ ДА СИ КАЖИТ Слаткаристика Icon_wink

вие пак какајте си, јас ќе си го фалам Слаткаристика Icon_rr
RoTkViCa
RoTkViCa
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 723
Хоби(работа) : Аеробик,возење ролери,слушање музика и дружење на форумчево :D
Забавен? : хм....оценете сами

Вратете се на почетокот Go down

Слаткаристика Empty Re: Слаткаристика

Пишување by мирАл Сре Окт 21, 2009 7:28 pm

Мене ова само ми е интересно ----- https://www.youtube.com/watch?v=tHV8VNf2d9c
И то поголем дел од "интересното" го прајт Влатче Н. (со хармоникана)

снимкава не е кузнајт шо можда и ќе најте пуба Слаткаристика Icon_biggrin
мирАл
мирАл
lec dudat again!
lec dudat again!

Age : 32
Број на мислења : 708
Хоби(работа) : едрење
Забавен? : најзабавен

Вратете се на почетокот Go down

Слаткаристика Empty Re: Слаткаристика

Пишување by Ivana Сре Окт 21, 2009 8:23 pm

Angelic напиша:Се проби типот? Си напрај пари? Си пееше шо сакат? Шо морат вие да викате го сакам/го мразам. Ако прајме муабет за комерцијала - скоро се е! Сите сакаат пари, сакаат да им се исплатит трудот.. Евергрини немат да останат - то е јасно. Помини - замини е нивната музика. Сезонска.

Извини малце не ми е јасно мислиш дека Слаткар и неговите песници ке останет долго? Да не речам легенди ке се??? А иначе муабетов не е за сакање или мразење туку онака темичка за него и колку се слушат тој и за мислење, пак тој ке си прајт шо сакат ние секако не влијајме ни малце со темава на него туку онака чисто муабетче... Слаткаристика Icon_smile
Ivana
Ivana
Солиден Адаптер

Age : 32
Број на мислења : 231

Вратете се на почетокот Go down

Слаткаристика Empty Re: Слаткаристика

Пишување by Џајко Сре Окт 21, 2009 8:26 pm

Ivana напиша: пак тој ке си прајт шо сакат ние секако не влијајме ни малце со темава на него туку онака чисто муабетче... Слаткаристика Icon_smile

Чиста дезинформација.
Имено доколку адаптер тимот сака да го уништи слаткар верувајте дека е во состојба тоа и да го направи. Слаткаристика Icon_cool
Џајко
Џајко
addicted to beautiful days

Age : 33
Број на мислења : 950
Хоби(работа) : flying
Забавен? : можеби

Вратете се на почетокот Go down

Слаткаристика Empty Re: Слаткаристика

Пишување by корун Сре Окт 21, 2009 8:33 pm

Потребен е само еден куршум во главата.
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 32
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Слаткаристика Empty Re: Слаткаристика

Пишување by tHeJunKy Сре Окт 21, 2009 8:35 pm

Или еден линк...
tHeJunKy
tHeJunKy
Модератор
Модератор

Age : 114
Број на мислења : 759
Хоби(работа) : Гитара, фотографирање, компонирање...
Забавен? : Сто.

Вратете се на почетокот Go down

Слаткаристика Empty Re: Слаткаристика

Пишување by RoTkViCa Чет Окт 22, 2009 4:40 pm

Ivana напиша:
Angelic напиша:Се проби типот? Си напрај пари? Си пееше шо сакат? Шо морат вие да викате го сакам/го мразам. Ако прајме муабет за комерцијала - скоро се е! Сите сакаат пари, сакаат да им се исплатит трудот.. Евергрини немат да останат - то е јасно. Помини - замини е нивната музика. Сезонска.

Извини малце не ми е јасно мислиш дека Слаткар и неговите песници ке останет долго? Да не речам легенди ке се???

извини, не сфати изгледа, да ти објаснам, баш напротив, рече дека се сезонски и комерцијала, што резултира на тоа дека нема да останат и нема да се легенди ! Слаткаристика Icon_cool
RoTkViCa
RoTkViCa
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 723
Хоби(работа) : Аеробик,возење ролери,слушање музика и дружење на форумчево :D
Забавен? : хм....оценете сами

Вратете се на почетокот Go down

Слаткаристика Empty Re: Слаткаристика

Пишување by Ivana Нед Окт 25, 2009 9:32 pm

RoTkViCa напиша:
Ivana напиша:
Angelic напиша:Се проби типот? Си напрај пари? Си пееше шо сакат? Шо морат вие да викате го сакам/го мразам. Ако прајме муабет за комерцијала - скоро се е! Сите сакаат пари, сакаат да им се исплатит трудот.. Евергрини немат да останат - то е јасно. Помини - замини е нивната музика. Сезонска.

Извини малце не ми е јасно мислиш дека Слаткар и неговите песници ке останет долго? Да не речам легенди ке се???

извини, не сфати изгледа, да ти објаснам, баш напротив, рече дека се сезонски и комерцијала, што резултира на тоа дека нема да останат и нема да се легенди ! Слаткаристика Icon_cool

океј Слаткаристика Icon_biggrin
Ivana
Ivana
Солиден Адаптер

Age : 32
Број на мислења : 231

Вратете се на почетокот Go down

Слаткаристика Empty Re: Слаткаристика

Пишување by Odyssey Вто Окт 27, 2009 1:35 pm

Ivana напиша:
RoTkViCa напиша:
Ivana напиша:
Angelic напиша:Се проби типот? Си напрај пари? Си пееше шо сакат? Шо морат вие да викате го сакам/го мразам. Ако прајме муабет за комерцијала - скоро се е! Сите сакаат пари, сакаат да им се исплатит трудот.. Евергрини немат да останат - то е јасно. Помини - замини е нивната музика. Сезонска.

Извини малце не ми е јасно мислиш дека Слаткар и неговите песници ке останет долго? Да не речам легенди ке се???

извини, не сфати изгледа, да ти објаснам, баш напротив, рече дека се сезонски и комерцијала, што резултира на тоа дека нема да останат и нема да се легенди ! Слаткаристика Icon_cool

океј Слаткаристика Icon_biggrin

исто ко next time
постоет тие уште??
Odyssey
Odyssey
Резидент ДискоЏокеј
Резидент ДискоЏокеј

Age : 67
Број на мислења : 594
Хоби(работа) : Dj

Вратете се на почетокот Go down

Слаткаристика Empty Re: Слаткаристика

Пишување by kojgode Вто Окт 27, 2009 2:19 pm

Јас мислам дека би требало да продава слатки.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 33
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Слаткаристика Empty Re: Слаткаристика

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 1 of 2 1, 2  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот