Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Да му посакаме добре дојде на новиот член BOBIV!!!!

Go down

Да му посакаме добре дојде на новиот член BOBIV!!!! Empty Да му посакаме добре дојде на новиот член BOBIV!!!!

Пишување by Џајко Пон Окт 19, 2009 6:06 pm

Добар ден, БОБИВ е најновиот член на адаптер форум тој без дилеми е мажјак роден на 12.12.1991 година и со своите 17(седумнаесет) години има дури едно мислење. Боби е од Охрид и неговото хоби е гитара пеење. За себе вели гитара пеење мотори коли дружење музика. И како цреша на врвот поприлично е забавен.

Посакајте му топло добре дојде!!! Да му посакаме добре дојде на новиот член BOBIV!!!! Icon_cheers
Џајко
Џајко
addicted to beautiful days

Age : 29
Број на мислења : 950
Хоби(работа) : flying
Забавен? : можеби

Вратете се на почетокот Go down

Да му посакаме добре дојде на новиот член BOBIV!!!! Empty Re: Да му посакаме добре дојде на новиот член BOBIV!!!!

Пишување by корун Пон Окт 19, 2009 6:09 pm

Ти посакувам топло добредојде BOBIV!!!

_________________
Коза не е, овца е. Шо е?
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 29
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Да му посакаме добре дојде на новиот член BOBIV!!!! Empty Re: Да му посакаме добре дојде на новиот член BOBIV!!!!

Пишување by tHeJunKy Пон Окт 19, 2009 6:56 pm

Ќе имат журка за ова?

_________________
You've waged a war of nerves
But you can't crush the kingdom
tHeJunKy
tHeJunKy
Модератор
Модератор

Age : 111
Број на мислења : 759
Хоби(работа) : Гитара, фотографирање, компонирање...
Забавен? : Сто.

Вратете се на почетокот Go down

Да му посакаме добре дојде на новиот член BOBIV!!!! Empty Re: Да му посакаме добре дојде на новиот член BOBIV!!!!

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот