Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kolku koristite W,@,3,4 i 6 kako i ma4e i srce pri ostavanje na komentar4inja na facebook?

+4
Angelic
tHeJunKy
Marej
grgrgr
8 posters

Go down

Kolku koristite W,@,3,4 i 6 kako i ma4e i srce pri ostavanje na komentar4inja na facebook? Empty Kolku koristite W,@,3,4 i 6 kako i ma4e i srce pri ostavanje na komentar4inja na facebook?

Пишување by grgrgr Пет Окт 16, 2009 11:52 am

Jas sekoga6 korist@m

grgrgr
Солиден Адаптер

Age : 30
Број на мислења : 213

Вратете се на почетокот Go down

Kolku koristite W,@,3,4 i 6 kako i ma4e i srce pri ostavanje na komentar4inja na facebook? Empty Re: Kolku koristite W,@,3,4 i 6 kako i ma4e i srce pri ostavanje na komentar4inja na facebook?

Пишување by Marej Пет Окт 16, 2009 12:25 pm

! j@s pr3f3r!r@m d@ k0r!st@m b!d3jk! 3 p0z@b@vn0 ! p06@r3nk0!!!

_________________
Што е убав овој свет, овде гомно, онде цвет.
Marej
Marej
Модератор
Модератор

Age : 30
Број на мислења : 986
Забавен? : ултра

Вратете се на почетокот Go down

Kolku koristite W,@,3,4 i 6 kako i ma4e i srce pri ostavanje na komentar4inja na facebook? Empty Re: Kolku koristite W,@,3,4 i 6 kako i ma4e i srce pri ostavanje na komentar4inja na facebook?

Пишување by tHeJunKy Пет Окт 16, 2009 12:39 pm

сите коментар4иња ми се со ч и со ш, никога6 не користам 4 и 6.

_________________
You've waged a war of nerves
But you can't crush the kingdom
tHeJunKy
tHeJunKy
Модератор
Модератор

Age : 111
Број на мислења : 759
Хоби(работа) : Гитара, фотографирање, компонирање...
Забавен? : Сто.

Вратете се на почетокот Go down

Kolku koristite W,@,3,4 i 6 kako i ma4e i srce pri ostavanje na komentar4inja na facebook? Empty Re: Kolku koristite W,@,3,4 i 6 kako i ma4e i srce pri ostavanje na komentar4inja na facebook?

Пишување by Angelic Пет Окт 16, 2009 1:10 pm

К0лкU k0р!$t@m?

$k0r0 !4 :D
Angelic
Angelic
ex Rainbow*

Age : 29
Број на мислења : 713

Вратете се на почетокот Go down

Kolku koristite W,@,3,4 i 6 kako i ma4e i srce pri ostavanje na komentar4inja na facebook? Empty Re: Kolku koristite W,@,3,4 i 6 kako i ma4e i srce pri ostavanje na komentar4inja na facebook?

Пишување by kojgode Пет Окт 16, 2009 2:47 pm

J@$ $@m0 n@ 0lku z@b@vn! t3m! p!6@m v@k@.

_________________
Imagination is more important than knowledge.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 30
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Kolku koristite W,@,3,4 i 6 kako i ma4e i srce pri ostavanje na komentar4inja na facebook? Empty Re: Kolku koristite W,@,3,4 i 6 kako i ma4e i srce pri ostavanje na komentar4inja na facebook?

Пишување by Lastojca Пет Окт 16, 2009 4:04 pm

kojgode напиша:J@$ $@m0 n@ 0lku z@b@vn! t3m! p!6@m v@k@.

! ja$ i$t0 t@k@.... Kolku koristite W,@,3,4 i 6 kako i ma4e i srce pri ostavanje na komentar4inja na facebook? Suspect
Lastojca
Lastojca
Адаптериште

Age : 29
Број на мислења : 847

Вратете се на почетокот Go down

Kolku koristite W,@,3,4 i 6 kako i ma4e i srce pri ostavanje na komentar4inja na facebook? Empty Re: Kolku koristite W,@,3,4 i 6 kako i ma4e i srce pri ostavanje na komentar4inja na facebook?

Пишување by корун Пон Мај 10, 2010 12:07 pm

3|3IT3 $3

_________________
Коза не е, овца е. Шо е?
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 29
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Kolku koristite W,@,3,4 i 6 kako i ma4e i srce pri ostavanje na komentar4inja na facebook? Empty Re: Kolku koristite W,@,3,4 i 6 kako i ma4e i srce pri ostavanje na komentar4inja na facebook?

Пишување by tHeJunKy Пон Мај 10, 2010 12:10 pm

100 б3 100

_________________
You've waged a war of nerves
But you can't crush the kingdom
tHeJunKy
tHeJunKy
Модератор
Модератор

Age : 111
Број на мислења : 759
Хоби(работа) : Гитара, фотографирање, компонирање...
Забавен? : Сто.

Вратете се на почетокот Go down

Kolku koristite W,@,3,4 i 6 kako i ma4e i srce pri ostavanje na komentar4inja na facebook? Empty Re: Kolku koristite W,@,3,4 i 6 kako i ma4e i srce pri ostavanje na komentar4inja na facebook?

Пишување by RoTkViCa Вто Aвг 17, 2010 10:02 pm

1010111 0101111 01100

_________________
...Ветрот дува, зошто не и ние?!...
RoTkViCa
RoTkViCa
Модератор
Модератор

Age : 30
Број на мислења : 723
Хоби(работа) : Аеробик,возење ролери,слушање музика и дружење на форумчево :D
Забавен? : хм....оценете сами

Вратете се на почетокот Go down

Kolku koristite W,@,3,4 i 6 kako i ma4e i srce pri ostavanje na komentar4inja na facebook? Empty Re: Kolku koristite W,@,3,4 i 6 kako i ma4e i srce pri ostavanje na komentar4inja na facebook?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот