Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Пред да постирате!

Go down

Пред да постирате! Empty Пред да постирате!

Пишување by Angelic Пет Сеп 11, 2009 1:33 am

- пред да отворите нова тема, видете дали има иста или слична таква
- не цитирајте одговори каде што има слика, цитирајте ги без сликата, бидејќи ја уништуваат темата!
-
Доколку има некој текст изадок од расказ или пак песна, не цитирајте
цел текст, исто ја уништува темата, ако сакате да цитирате, цитирајте
го делот од текстот кој мислите!

*офф-топиците ќе бидат избришани.

Поздрав,
Модераторот.
Пред да постирате! Icon_evil
Angelic
Angelic
ex Rainbow*

Age : 31
Број на мислења : 713

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот