Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Факти за Чачор

+9
Ane
The Breaking Dawn
Marej
комшивка
корун
Џајко
kojgode
tHeJunKy
Четкар
13 posters

Go down

Факти за Чачор Empty Факти за Чачор

Пишување by Четкар Пет Aвг 07, 2009 1:30 am

Чачор мојт да решит квадратна (не)равенка со n непознати.
Чачор мојт да истајт корен од триаголник.
Чачор мојт да делит со y.
Чачор мојт да го проработат Ентер (иначе пропадна ак не знајте).
Чачор мојт да му го избричит (бркон) на Машанович.


Дополнете слободно, само да бидит нешо вака посериозно Very Happy
Четкар
Четкар
Шегамен

Age : 34
Број на мислења : 89
Хоби(работа) : неам. криза е.
Забавен? : најпојќе од сите на форумов.

Вратете се на почетокот Go down

Факти за Чачор Empty Re: Факти за Чачор

Пишување by tHeJunKy Пет Окт 16, 2009 9:27 am

n-ти корен од Чачор е универзумов, каде n е поголемо од бесконечност... ?!
tHeJunKy
tHeJunKy
Модератор
Модератор

Age : 114
Број на мислења : 759
Хоби(работа) : Гитара, фотографирање, компонирање...
Забавен? : Сто.

Вратете се на почетокот Go down

Факти за Чачор Empty Re: Факти за Чачор

Пишување by kojgode Пет Окт 16, 2009 10:33 am

Чачор мојт лимес од бесконечно да пресметат.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 33
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Факти за Чачор Empty Re: Факти за Чачор

Пишување by Џајко Пет Окт 16, 2009 11:13 am

Чачор мојт да делит со нула.
Џајко
Џајко
addicted to beautiful days

Age : 33
Број на мислења : 950
Хоби(работа) : flying
Забавен? : можеби

Вратете се на почетокот Go down

Факти за Чачор Empty Re: Факти за Чачор

Пишување by корун Пет Окт 16, 2009 11:49 am

Чачор никогаш не бара дефинициона област, дефиниционата област го бара него.
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 32
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Факти за Чачор Empty Re: Факти за Чачор

Пишување by комшивка Пет Окт 16, 2009 12:28 pm

мојт ама и неморат.. ќе видиме недеља
комшивка
комшивка
Адаптериште

Age : 33
Број на мислења : 846

Вратете се на почетокот Go down

Факти за Чачор Empty Re: Факти за Чачор

Пишување by Marej Пет Окт 16, 2009 12:29 pm

Чачор и Ангел се исто како Freddy и Jason.
Marej
Marej
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 986
Забавен? : ултра

Вратете се на почетокот Go down

Факти за Чачор Empty Re: Факти за Чачор

Пишување by tHeJunKy Пет Окт 16, 2009 12:34 pm

Чачор помножен со нула, не е нула, ами пак е чачор.
tHeJunKy
tHeJunKy
Модератор
Модератор

Age : 114
Број на мислења : 759
Хоби(работа) : Гитара, фотографирање, компонирање...
Забавен? : Сто.

Вратете се на почетокот Go down

Факти за Чачор Empty Re: Факти за Чачор

Пишување by tHeJunKy Пет Окт 16, 2009 1:13 pm

чачор знајт формула за равенки од петти степен, ама се прајт џек и не ја сподељвит со светов...
tHeJunKy
tHeJunKy
Модератор
Модератор

Age : 114
Број на мислења : 759
Хоби(работа) : Гитара, фотографирање, компонирање...
Забавен? : Сто.

Вратете се на почетокот Go down

Факти за Чачор Empty Re: Факти за Чачор

Пишување by kojgode Пет Окт 16, 2009 2:42 pm

Чачор ја создал математиката.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 33
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Факти за Чачор Empty Re: Факти за Чачор

Пишување by The Breaking Dawn Пет Окт 16, 2009 4:46 pm

ова немат врска со другиве коментари ама Чачорон ми личит на Барто од Ангели Razz
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 31
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Факти за Чачор Empty Re: Факти за Чачор

Пишување by Ane Пет Окт 16, 2009 4:53 pm

^
хаха и мене
Ane
Ane
Солиден Адаптер

Age : 31
Број на мислења : 179

Вратете се на почетокот Go down

Факти за Чачор Empty Re: Факти за Чачор

Пишување by kojgode Пет Окт 16, 2009 5:05 pm

Чачор мојт на прсти да ги избројт сите нереални броеви.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 33
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Факти за Чачор Empty Re: Факти за Чачор

Пишување by RoTkViCa Пет Окт 16, 2009 5:09 pm

Чачор можит да најт чоше на кружница !
RoTkViCa
RoTkViCa
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 723
Хоби(работа) : Аеробик,возење ролери,слушање музика и дружење на форумчево :D
Забавен? : хм....оценете сами

Вратете се на почетокот Go down

Факти за Чачор Empty Re: Факти за Чачор

Пишување by grgrgr Пет Окт 16, 2009 5:35 pm

корун напиша:Чачор никогаш не бара дефинициона област, дефиниционата област го бара него.

ova mi se bendisuva

grgrgr
Солиден Адаптер

Age : 32
Број на мислења : 213

Вратете се на почетокот Go down

Факти за Чачор Empty Re: Факти за Чачор

Пишување by Болиглава Пет Окт 16, 2009 5:59 pm

Корун дај бе ак ти теквит напиши ја за Чаки она ко Во Јордание шо беше...
Болиглава
Болиглава
Администратор
Администратор

Age : 32
Број на мислења : 1166

Вратете се на почетокот Go down

Факти за Чачор Empty Re: Факти за Чачор

Пишување by grgrgr Пет Окт 16, 2009 11:47 pm

nesto bese troikscesko hriste boza...i na kraj ajde sea skoknete da go fatite zlatniot sestar jane garant ja pamtit

grgrgr
Солиден Адаптер

Age : 32
Број на мислења : 213

Вратете се на почетокот Go down

Факти за Чачор Empty Re: Факти за Чачор

Пишување by tHeJunKy Саб Окт 17, 2009 12:16 am

У математику конструкцију за тебје чачору... не ми теквит натака...
tHeJunKy
tHeJunKy
Модератор
Модератор

Age : 114
Број на мислења : 759
Хоби(работа) : Гитара, фотографирање, компонирање...
Забавен? : Сто.

Вратете се на почетокот Go down

Факти за Чачор Empty Re: Факти за Чачор

Пишување by Page Саб Окт 17, 2009 1:48 pm

чачор ме имат пуштено на полагање 4 пати Smile

„истиот курс течит догодина“ му е јако Smile
Page
Page
Хидролог
Хидролог

Age : 36
Број на мислења : 91
Хоби(работа) : Фрлање камен преку рамо
Забавен? : Ич. Шокирам, носам на имбецилни забави по исплукани улици.

http://silence.heavenforum.com

Вратете се на почетокот Go down

Факти за Чачор Empty Re: Факти за Чачор

Пишување by корун Саб Окт 17, 2009 6:39 pm

Во матјематику конструкцију со тебје Чачору
Родителе во миг конструираше тебје
Троическа икс а решение
и иш нешо имаше,
и после идаше фрљање на пресветиот шестар.
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 32
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Факти за Чачор Empty Re: Факти за Чачор

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот