Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Дали некоаш ве имет ограбено?

Go down

Дали некоаш ве имет ограбено? Empty Дали некоаш ве имет ограбено?

Пишување by Наташа Пон Јун 08, 2009 7:46 pm

Знам оту имат тема за ваши кражби, ред е една да се отворит да се пофалите коа ве опљачкале аку да, и да подопишите.
Question

_________________
Listen to each drop of rain... Whispering secrets in vain...
Frantically searching for someone to hear their story before they hit ground...
Наташа
Наташа
Модератор
Модератор

Age : 28
Број на мислења : 472

Вратете се на почетокот Go down

Дали некоаш ве имет ограбено? Empty Re: Дали некоаш ве имет ограбено?

Пишување by kojgode Пон Јун 08, 2009 8:03 pm

Ривиера не опљачкаја мене и на Болиглава кога гледавме мис езерска убавица.

_________________
Imagination is more important than knowledge.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 29
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Дали некоаш ве имет ограбено? Empty Re: Дали некоаш ве имет ограбено?

Пишување by Болиглава Пон Јун 08, 2009 9:16 pm

kojgode напиша:Ривиера не опљачкаја мене и на Болиглава кога гледавме мис езерска убавица.
Абе со оглед на то дека свиреја Ансамбл Биљана, се исплати то шо бевме измамени.

_________________
The sun is the same in the relative way, but you're older...
Болиглава
Болиглава
Администратор
Администратор

Age : 29
Број на мислења : 1166

Вратете се на почетокот Go down

Дали некоаш ве имет ограбено? Empty Re: Дали некоаш ве имет ограбено?

Пишување by Marej Вто Јун 09, 2009 1:40 pm

БИДЕНИ СТЕ НА АНСАМБЛ БИЉАНА?!!?!?!!

_________________
Што е убав овој свет, овде гомно, онде цвет.
Marej
Marej
Модератор
Модератор

Age : 29
Број на мислења : 986
Забавен? : ултра

Вратете се на почетокот Go down

Дали некоаш ве имет ограбено? Empty Re: Дали некоаш ве имет ограбено?

Пишување by METALBOY Вто Јун 09, 2009 2:36 pm

од секогаш сестрами ме крадела (најчесто пари) Sad
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 28
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Вратете се на почетокот Go down

Дали некоаш ве имет ограбено? Empty Re: Дали некоаш ве имет ограбено?

Пишување by Рокси Вто Јун 09, 2009 3:11 pm

Брат ми цел живот ме крадит
Рокси
Рокси
Нејкам ништо
Нејкам ништо

Age : 27
Број на мислења : 517

Вратете се на почетокот Go down

Дали некоаш ве имет ограбено? Empty Re: Дали некоаш ве имет ограбено?

Пишување by TONI Вто Јун 09, 2009 4:35 pm

и брат ми Evil or Very Mad Evil or Very Mad Sad

_________________
Zelim samo da sviram da se otkacim i to je sve
TONI
TONI
Модератор
Модератор

Age : 30
Број на мислења : 466

Вратете се на почетокот Go down

Дали некоаш ве имет ограбено? Empty Re: Дали некоаш ве имет ограбено?

Пишување by Ane Вто Јун 09, 2009 4:55 pm

METALBOY напиша:од секогаш сестрами ме крадела (најчесто пари) Sad
ИСТО!
Ane
Ane
Солиден Адаптер

Age : 28
Број на мислења : 179

Вратете се на почетокот Go down

Дали некоаш ве имет ограбено? Empty Re: Дали некоаш ве имет ограбено?

Пишување by Angelic Вто Јун 09, 2009 8:59 pm

не ми се десило то. cyclops и скраја ..
Angelic
Angelic
ex Rainbow*

Age : 29
Број на мислења : 713

Вратете се на почетокот Go down

Дали некоаш ве имет ограбено? Empty Re: Дали некоаш ве имет ограбено?

Пишување by RoTkViCa Вто Јун 09, 2009 9:32 pm

ни мене за сега....мисљам

_________________
...Ветрот дува, зошто не и ние?!...
RoTkViCa
RoTkViCa
Модератор
Модератор

Age : 30
Број на мислења : 723
Хоби(работа) : Аеробик,возење ролери,слушање музика и дружење на форумчево :D
Забавен? : хм....оценете сами

Вратете се на почетокот Go down

Дали некоаш ве имет ограбено? Empty Re: Дали некоаш ве имет ограбено?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот