Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Дали некоаш ве имет ограбено?

+6
Рокси
METALBOY
Marej
Болиглава
kojgode
Наташа
10 posters

Go down

Дали некоаш ве имет ограбено? Empty Дали некоаш ве имет ограбено?

Пишување by Наташа Пон Јун 08, 2009 7:46 pm

Знам оту имат тема за ваши кражби, ред е една да се отворит да се пофалите коа ве опљачкале аку да, и да подопишите.
Question

_________________
Listen to each drop of rain... Whispering secrets in vain...
Frantically searching for someone to hear their story before they hit ground...
Наташа
Наташа
Модератор
Модератор

Age : 28
Број на мислења : 472

Вратете се на почетокот Go down

Дали некоаш ве имет ограбено? Empty Re: Дали некоаш ве имет ограбено?

Пишување by kojgode Пон Јун 08, 2009 8:03 pm

Ривиера не опљачкаја мене и на Болиглава кога гледавме мис езерска убавица.

_________________
Imagination is more important than knowledge.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 30
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Дали некоаш ве имет ограбено? Empty Re: Дали некоаш ве имет ограбено?

Пишување by Болиглава Пон Јун 08, 2009 9:16 pm

kojgode напиша:Ривиера не опљачкаја мене и на Болиглава кога гледавме мис езерска убавица.
Абе со оглед на то дека свиреја Ансамбл Биљана, се исплати то шо бевме измамени.

_________________
The sun is the same in the relative way, but you're older...
Болиглава
Болиглава
Администратор
Администратор

Age : 29
Број на мислења : 1166

Вратете се на почетокот Go down

Дали некоаш ве имет ограбено? Empty Re: Дали некоаш ве имет ограбено?

Пишување by Marej Вто Јун 09, 2009 1:40 pm

БИДЕНИ СТЕ НА АНСАМБЛ БИЉАНА?!!?!?!!

_________________
Што е убав овој свет, овде гомно, онде цвет.
Marej
Marej
Модератор
Модератор

Age : 30
Број на мислења : 986
Забавен? : ултра

Вратете се на почетокот Go down

Дали некоаш ве имет ограбено? Empty Re: Дали некоаш ве имет ограбено?

Пишување by METALBOY Вто Јун 09, 2009 2:36 pm

од секогаш сестрами ме крадела (најчесто пари) Sad
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 28
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Вратете се на почетокот Go down

Дали некоаш ве имет ограбено? Empty Re: Дали некоаш ве имет ограбено?

Пишување by Рокси Вто Јун 09, 2009 3:11 pm

Брат ми цел живот ме крадит
Рокси
Рокси
Нејкам ништо
Нејкам ништо

Age : 27
Број на мислења : 517

Вратете се на почетокот Go down

Дали некоаш ве имет ограбено? Empty Re: Дали некоаш ве имет ограбено?

Пишување by TONI Вто Јун 09, 2009 4:35 pm

и брат ми Evil or Very Mad Evil or Very Mad Sad

_________________
Zelim samo da sviram da se otkacim i to je sve
TONI
TONI
Модератор
Модератор

Age : 30
Број на мислења : 466

Вратете се на почетокот Go down

Дали некоаш ве имет ограбено? Empty Re: Дали некоаш ве имет ограбено?

Пишување by Ane Вто Јун 09, 2009 4:55 pm

METALBOY напиша:од секогаш сестрами ме крадела (најчесто пари) Sad
ИСТО!
Ane
Ane
Солиден Адаптер

Age : 29
Број на мислења : 179

Вратете се на почетокот Go down

Дали некоаш ве имет ограбено? Empty Re: Дали некоаш ве имет ограбено?

Пишување by Angelic Вто Јун 09, 2009 8:59 pm

не ми се десило то. cyclops и скраја ..
Angelic
Angelic
ex Rainbow*

Age : 29
Број на мислења : 713

Вратете се на почетокот Go down

Дали некоаш ве имет ограбено? Empty Re: Дали некоаш ве имет ограбено?

Пишување by RoTkViCa Вто Јун 09, 2009 9:32 pm

ни мене за сега....мисљам

_________________
...Ветрот дува, зошто не и ние?!...
RoTkViCa
RoTkViCa
Модератор
Модератор

Age : 30
Број на мислења : 723
Хоби(работа) : Аеробик,возење ролери,слушање музика и дружење на форумчево :D
Забавен? : хм....оценете сами

Вратете се на почетокот Go down

Дали некоаш ве имет ограбено? Empty Re: Дали некоаш ве имет ограбено?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот