Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Oпшто за образованието.

+17
METALBOY
Bleak
tHeJunKy
REGINA
Lastojca
mitan
Mary Jane
комшивка
T&T
мирАл
корун
Master
Marej
Lucybell
Болиглава
sokol
kojgode
21 posters

Go down

Oпшто за образованието. Empty Oпшто за образованието.

Пишување by kojgode Нед Јан 11, 2009 10:45 pm

Општо за образованието каде учите, учевте основно, средно и каде сакате да одите на факултет ако веќе не сте запишани итд.
Јас завршив основно во основното училиште Св.Климент Охридски, Охрид и многу сум горд на тоа.
Средно учам во гимназијата Св.Климент Охридски, Охрид. Горд сум и на ова.
Факултет сакам да се запишам на информатика на кој било факултет. И ќе гледам тој да не го носи името Св.Климент Охридски.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 33
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Oпшто за образованието. Empty Re: Oпшто за образованието.

Пишување by sokol Нед Јан 11, 2009 10:53 pm

јас основно заврсив во Григор Прличев,а средно сум сеуште и учам во гимназијата цв.Климент Охридски а факултет незнам сеуште макар шо би сакал да одам на ДИВ
sokol
sokol
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 397

Вратете се на почетокот Go down

Oпшто за образованието. Empty Re: Oпшто за образованието.

Пишување by Болиглава Нед Јан 11, 2009 10:56 pm

Средно и основно исто како kojgode. За понатаму планирам архитектонски факултет во Скопје.
Болиглава
Болиглава
Администратор
Администратор

Age : 32
Број на мислења : 1166

Вратете се на почетокот Go down

Oпшто за образованието. Empty Re: Oпшто за образованието.

Пишување by Lucybell Пон Јан 12, 2009 1:15 am

основно Ванчо Прке во Штип, моментално учам во охридската гимназија а голема е веројатноста гимназиското образование да го завршам во Славчо Стојменски во Штип. За факултет не знам најверојатно некој со дизајн и графика
Lucybell
Lucybell
~ѕвонулка~

Age : 33
Број на мислења : 102

Вратете се на почетокот Go down

Oпшто за образованието. Empty Re: Oпшто за образованието.

Пишување by Marej Пон Јан 12, 2009 2:18 am

Основно Григор Прличев, средно Климент Охридски (Маши мај лав), и после то здравје Академија Италијана на графички дизајн, па магистратура Италија и да продолжам ко професор.
Ај хев ривилд мај сикрет пленс.
Marej
Marej
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 986
Забавен? : ултра

Вратете се на почетокот Go down

Oпшто за образованието. Empty Re: Oпшто за образованието.

Пишување by Master Саб Јан 17, 2009 6:58 pm

Основно завршив во Христо Узувов, најјако беше таму
Сега сум Гимназија св. Климент и многу си ја сакам
А од следната година, се надевам Филозовски факултет св.Кирил и Методиј, оддел- ПСИХОЛОГИЈА!!!!
Master
Master
Харатист!
Харатист!

Age : 33
Број на мислења : 957
Хоби(работа) : Вампир
Забавен? : тихххх

Вратете се на почетокот Go down

Oпшто за образованието. Empty Re: Oпшто за образованието.

Пишување by корун Саб Јан 17, 2009 8:13 pm

Свети Климентџија сум од мали нозе, и сум многу горд, за факултет ке видиме допрва.
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 32
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Oпшто за образованието. Empty Re: Oпшто за образованието.

Пишување by мирАл Саб Јан 17, 2009 9:52 pm

основно климент, средно економски а факултет најверојатно економски (маркетинг и менаџмент) scratch
мирАл
мирАл
lec dudat again!
lec dudat again!

Age : 32
Број на мислења : 708
Хоби(работа) : едрење
Забавен? : најзабавен

Вратете се на почетокот Go down

Oпшто за образованието. Empty Re: Oпшто за образованието.

Пишување by T&T Нед Јан 18, 2009 12:08 am

основно-Прличев
средно-гимназија
факултет-филолошки се надевам
T&T
T&T
Шмизла со без наводници
Шмизла со без наводници

Age : 34
Број на мислења : 663
Забавен? : е то би требало други да го кажат, иако сама си се сметам за луда и забавна (и нарцис)

Вратете се на почетокот Go down

Oпшто за образованието. Empty Re: Oпшто за образованието.

Пишување by комшивка Вто Јан 20, 2009 3:20 am

Христо Узунов ~ Св.Климент Охридски ~ здравје, валда ПМФ
комшивка
комшивка
Адаптериште

Age : 33
Број на мислења : 846

Вратете се на почетокот Go down

Oпшто за образованието. Empty Re: Oпшто за образованието.

Пишување by Mary Jane Вто Јан 20, 2009 3:24 am

ОУ Братство единство
ОСУ Св.Климент Охридски
после ваљда на ФЕИТ
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

Oпшто за образованието. Empty Re: Oпшто за образованието.

Пишување by mitan Вто Јан 20, 2009 3:48 pm

основно -Климент
средно - пак Климент:D
факултет незнам со ама како и да е од основно до сеа нишо не научив освен една професија(скитник)..хххххх
mitan
mitan
Адаптериште

Age : 33
Број на мислења : 352
Хоби(работа) : spienje
Забавен? : za kogo kako

Вратете се на почетокот Go down

Oпшто за образованието. Empty Re: Oпшто за образованието.

Пишување by Lastojca Вто Јан 20, 2009 4:42 pm

основно григор(лавд ит) средно во климента (хејт ит) факултет .....
Lastojca
Lastojca
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 847

Вратете се на почетокот Go down

Oпшто за образованието. Empty Re: Oпшто за образованието.

Пишување by REGINA Сре Јан 28, 2009 7:08 pm

мирАл напиша:основно климент, средно економски а факултет најверојатно економски (маркетинг и менаџмент) scratch


почни вгодина да ги учиш тие предмети па ќе прајме муабет пак хехехе... ќе свртиш на архитектура заради нив...
REGINA
REGINA
my way... or no way!
my way... or no way!

Age : 33
Број на мислења : 914
Хоби(работа) : Ваѓање луѓе од такт.

Вратете се на почетокот Go down

Oпшто за образованието. Empty Re: Oпшто за образованието.

Пишување by REGINA Сре Јан 28, 2009 7:10 pm

T&T напиша:основно-Прличев
средно-гимназија
факултет-филолошки се надевам


колешкаааааа Very Happy преубо и прелесно било ... така ме лажеа хехе
REGINA
REGINA
my way... or no way!
my way... or no way!

Age : 33
Број на мислења : 914
Хоби(работа) : Ваѓање луѓе од такт.

Вратете се на почетокот Go down

Oпшто за образованието. Empty Re: Oпшто за образованието.

Пишување by tHeJunKy Сре Јан 28, 2009 8:08 pm

основно во ГЛигор
средно у Климе
факултет, па ваљда на информатика, ак не најдам нешто поинтересно Neutral
tHeJunKy
tHeJunKy
Модератор
Модератор

Age : 114
Број на мислења : 759
Хоби(работа) : Гитара, фотографирање, компонирање...
Забавен? : Сто.

Вратете се на почетокот Go down

Oпшто за образованието. Empty Re: Oпшто за образованието.

Пишување by Bleak Вто Фед 10, 2009 8:53 pm

Основно григор средно ОЕМУЦ Св. Наум Охридски фах - бог знајт каде - ваљда автоматика или ики не знам уште шо како Smile
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 33
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Oпшто за образованието. Empty Re: Oпшто за образованието.

Пишување by METALBOY Вто Мар 24, 2009 10:22 pm

основно климент, средно гимназија, а за факултет уште немам размислено, ке одам на атомска физика или музичка академија, најубо ми ојт What a Face Laughing
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Вратете се на почетокот Go down

Oпшто за образованието. Empty Re: Oпшто за образованието.

Пишување by The Breaking Dawn Вто Мар 24, 2009 11:06 pm

METALBOY напиша:основно климент, средно гимназија, а за факултет уште немам размислено, ке одам на атомска физика или музичка академија, најубо ми ојт What a Face Laughing

григор, гимназија и после валда архитектура или нешто такво tongue
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 31
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Oпшто за образованието. Empty Re: Oпшто за образованието.

Пишување by Infected Вто Мар 24, 2009 11:48 pm

Основно Григор, сеа средно Гимназија иии после Градежен факултет Скопје
Infected
Infected
Адаптер во подем

Age : 31
Број на мислења : 40

Вратете се на почетокот Go down

Oпшто за образованието. Empty Re: Oпшто за образованието.

Пишување by bojan_acm Сре Мар 25, 2009 12:14 am

Основно Братство Единство(Убиство)
Средно Гимназија
За факултет имам време ама размислувам за информатички технологии супер е то.
bojan_acm
bojan_acm
Адаптер во подем

Age : 30
Број на мислења : 33

Вратете се на почетокот Go down

Oпшто за образованието. Empty Re: Oпшто за образованието.

Пишување by 24 Пон Апр 06, 2009 5:59 pm

Освновно Климент
Средно исто така Климент
Мислам се знајт нормлно
А за на факултет имат време

24
Адаптер4е

Age : 30
Број на мислења : 6

Вратете се на почетокот Go down

Oпшто за образованието. Empty Re: Oпшто за образованието.

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот