Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ПиСи - приватно основно училиште?

+30
RoTkViCa
Џими
ноунејм
*Rhythm Divine*
The Breaking Dawn
tHeJunKy
Наташа
комшивка
Bleak
МаКсач
blesava008
Џајко
noviot
PhiLL * E
Angel Girl
CASUAL90
Lastojca
mitan
мирАл
A GiRL
Кирил
REGINA
Ludi Milojko
Marej
folder
Mary Jane
sokol
корун
kojgode
Болиглава
34 posters

Страна 8 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Go down

ПиСи - приватно основно училиште? - Page 8 Empty Re: ПиСи - приватно основно училиште?

Пишување by ноунејм Вто Мар 10, 2009 10:40 pm

корун напиша:
REGINA напиша:и тие едни исти задачи за да ги знајш требит да ги имаш извежбано.

Не, требит да ги разбериш...

баш така
ноунејм
ноунејм
Бени Лава`с бигест фен
Бени Лава`с бигест фен

Age : 30
Број на мислења : 166
Хоби(работа) : па да.. работата ми е хоби. да
Забавен? : ногу

Вратете се на почетокот Go down

ПиСи - приватно основно училиште? - Page 8 Empty Re: ПиСи - приватно основно училиште?

Пишување by The Breaking Dawn Чет Мар 12, 2009 12:31 am

ноунејм напиша:
корун напиша:
REGINA напиша:и тие едни исти задачи за да ги знајш требит да ги имаш извежбано.

Не, требит да ги разбериш...

баш така

се согласвам со вас Laughing
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 31
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

ПиСи - приватно основно училиште? - Page 8 Empty Re: ПиСи - приватно основно училиште?

Пишување by blesava008 Нед Мар 15, 2009 3:24 am

луѓе за џабе не се рекло: Пи-Си не е за секого!! Razz
blesava008
blesava008
It's just a matter of time
It's just a matter of time

Age : 32
Број на мислења : 164
Хоби(работа) : шетање
Забавен? : на големо

Вратете се на почетокот Go down

ПиСи - приватно основно училиште? - Page 8 Empty Re: ПиСи - приватно основно училиште?

Пишување by REGINA Нед Мар 15, 2009 3:37 am

ај мор ... не е така. Very Happy
после она случка шо ја видов денес со Ангел(нек не ве залажуват имено)... ќе размислам 2-3 пати за она све шо имам досега пишано за писи... онака во глобала. Онај не е Ангел шо беше некоаш. Овај ко полуд да е... и... ај ме мрзит да пишам сеа.
REGINA
REGINA
my way... or no way!
my way... or no way!

Age : 33
Број на мислења : 914
Хоби(работа) : Ваѓање луѓе од такт.

Вратете се на почетокот Go down

ПиСи - приватно основно училиште? - Page 8 Empty Re: ПиСи - приватно основно училиште?

Пишување by blesava008 Нед Мар 15, 2009 3:39 am

REGINA напиша:ај мор ... не е така. Very Happy
после она случка шо ја видов денес со Ангел(нек не ве залажуват имено)... ќе размислам 2-3 пати за она све шо имам досега пишано за писи... онака во глобала. Онај не е Ангел шо беше некоаш. Овај ко полуд да е... и... ај ме мрзит да пишам сеа.
еј да да дојдам да те попрскам со крстена вода??? Suspect
blesava008
blesava008
It's just a matter of time
It's just a matter of time

Age : 32
Број на мислења : 164
Хоби(работа) : шетање
Забавен? : на големо

Вратете се на почетокот Go down

ПиСи - приватно основно училиште? - Page 8 Empty Re: ПиСи - приватно основно училиште?

Пишување by mitan Нед Мар 15, 2009 3:40 am

море шо копилиња се и утре требит да ојме:Sнедела?!?!?!дебили....чоек 1 ден во неделата да не мојт да одморит од нив:S
mitan
mitan
Адаптериште

Age : 33
Број на мислења : 352
Хоби(работа) : spienje
Забавен? : za kogo kako

Вратете се на почетокот Go down

ПиСи - приватно основно училиште? - Page 8 Empty Re: ПиСи - приватно основно училиште?

Пишување by blesava008 Нед Мар 15, 2009 3:43 am

хаахаха ам сеа кој како си ја наредил Razz
blesava008
blesava008
It's just a matter of time
It's just a matter of time

Age : 32
Број на мислења : 164
Хоби(работа) : шетање
Забавен? : на големо

Вратете се на почетокот Go down

ПиСи - приватно основно училиште? - Page 8 Empty Re: ПиСи - приватно основно училиште?

Пишување by REGINA Нед Мар 15, 2009 3:43 am

не мораш да ојш ак нејќиш. ојш џо за твое добро. ак ти е пренапорно откажи се. не се дебили ако сакет да те поднаучат нешо појќе.

туууууууууууу бе таман реков ќе кажам и јас нешо негативно за писи, ама ете не ми дозволувате со коментариве ваши хехехех.
REGINA
REGINA
my way... or no way!
my way... or no way!

Age : 33
Број на мислења : 914
Хоби(работа) : Ваѓање луѓе од такт.

Вратете се на почетокот Go down

ПиСи - приватно основно училиште? - Page 8 Empty Re: ПиСи - приватно основно училиште?

Пишување by REGINA Нед Мар 15, 2009 3:44 am

blesava008 напиша:хаахаха ам сеа кој како си ја наредил Razz

блесаво уживај и ти вгодина ќе згнијаш таму заради матурава ххахх. тоаш ќе видиме кој како си ја наредил.
REGINA
REGINA
my way... or no way!
my way... or no way!

Age : 33
Број на мислења : 914
Хоби(работа) : Ваѓање луѓе од такт.

Вратете се на почетокот Go down

ПиСи - приватно основно училиште? - Page 8 Empty Re: ПиСи - приватно основно училиште?

Пишување by blesava008 Нед Мар 15, 2009 3:47 am

REGINA напиша:
blesava008 напиша:хаахаха ам сеа кој како си ја наредил Razz

блесаво уживај и ти вгодина ќе згнијаш таму заради матурава ххахх. тоаш ќе видиме кој како си ја наредил.
ама остај ти за в година гледај сега Razz


Последната промена е направена од blesava008 на Нед Мар 15, 2009 3:54 am. Мислењето е променето 1 пати
blesava008
blesava008
It's just a matter of time
It's just a matter of time

Age : 32
Број на мислења : 164
Хоби(работа) : шетање
Забавен? : на големо

Вратете се на почетокот Go down

ПиСи - приватно основно училиште? - Page 8 Empty Re: ПиСи - приватно основно училиште?

Пишување by REGINA Нед Мар 15, 2009 3:51 am

blesava008 напиша:
REGINA напиша:
blesava008 напиша:хаахаха ам сеа кој како си ја наредил Razz

блесаво уживај и ти вгодина ќе згнијаш таму заради матурава ххахх. тоаш ќе видиме кој како си ја наредил.
ама остај ти за в гододина гледај сега Razz
да глеам за сега? ок.
оди трезни се хаха... ете то во моментов го видов гододина хаха
а за вгодина ак прајме муабет... ќе виш. пак ќе испаднит она моено... "ти рекооооооов?"
REGINA
REGINA
my way... or no way!
my way... or no way!

Age : 33
Број на мислења : 914
Хоби(работа) : Ваѓање луѓе од такт.

Вратете се на почетокот Go down

ПиСи - приватно основно училиште? - Page 8 Empty Re: ПиСи - приватно основно училиште?

Пишување by blesava008 Нед Мар 15, 2009 3:56 am

ок ама сега за сега ... немојш жалам
blesava008
blesava008
It's just a matter of time
It's just a matter of time

Age : 32
Број на мислења : 164
Хоби(работа) : шетање
Забавен? : на големо

Вратете се на почетокот Go down

ПиСи - приватно основно училиште? - Page 8 Empty Re: ПиСи - приватно основно училиште?

Пишување by ноунејм Нед Мар 15, 2009 5:07 pm

а да...
и не ја свакјам поентата на пет додатни часа по математика неделно со професори по алнглиски,хемија или македноски...
ноунејм
ноунејм
Бени Лава`с бигест фен
Бени Лава`с бигест фен

Age : 30
Број на мислења : 166
Хоби(работа) : па да.. работата ми е хоби. да
Забавен? : ногу

Вратете се на почетокот Go down

ПиСи - приватно основно училиште? - Page 8 Empty Re: ПиСи - приватно основно училиште?

Пишување by blesava008 Нед Мар 15, 2009 5:15 pm

ноунејм напиша:а да...
и не ја свакјам поентата на пет додатни часа по математика неделно со професори по алнглиски,хемија или македноски...
а јас воопшто не сваќам шо сакаш да кажиш со ова Question
blesava008
blesava008
It's just a matter of time
It's just a matter of time

Age : 32
Број на мислења : 164
Хоби(работа) : шетање
Забавен? : на големо

Вратете се на почетокот Go down

ПиСи - приватно основно училиште? - Page 8 Empty Re: ПиСи - приватно основно училиште?

Пишување by Џими Пон Мар 16, 2009 10:36 pm

blesava008 напиша:
ноунејм напиша:а да...
и не ја свакјам поентата на пет додатни часа по математика неделно со професори по алнглиски,хемија или македноски...
а јас воопшто не сваќам шо сакаш да кажиш со ова Question
Стварно си блесава...
Џими
Џими
Болиглава's best friend
Болиглава's best friend

Age : 32
Број на мислења : 297
Хоби(работа) : Шах и Нелути се човече
Забавен? : Забавен

http://www.redtube.com

Вратете се на почетокот Go down

ПиСи - приватно основно училиште? - Page 8 Empty Re: ПиСи - приватно основно училиште?

Пишување by ноунејм Вто Мар 17, 2009 12:14 am

blesava008 напиша:
ноунејм напиша:а да...
и не ја свакјам поентата на пет додатни часа по математика неделно со професори по алнглиски,хемија или македноски...
а јас воопшто не сваќам шо сакаш да кажиш со ова Question

па пример.. јас иам два редовни часа неделно.. за математика прајме мубает... е сеа
јас сум во писи секој ден.. и од седум дена неделно кога ке ги одземеш 2 дена со редовни часови остануваат 5 часа дополнителни.. е сеа тие дополнителните часој најчесто ги одржуваме со професори по хемија, англиски,македонски..
се надевам дека ја свати поентата
ноунејм
ноунејм
Бени Лава`с бигест фен
Бени Лава`с бигест фен

Age : 30
Број на мислења : 166
Хоби(работа) : па да.. работата ми е хоби. да
Забавен? : ногу

Вратете се на почетокот Go down

ПиСи - приватно основно училиште? - Page 8 Empty Re: ПиСи - приватно основно училиште?

Пишување by blesava008 Вто Мар 17, 2009 5:35 pm

ноунејм напиша:
blesava008 напиша:
ноунејм напиша:а да...
и не ја свакјам поентата на пет додатни часа по математика неделно со професори по алнглиски,хемија или македноски...
а јас воопшто не сваќам шо сакаш да кажиш со ова Question

па пример.. јас иам два редовни часа неделно.. за математика прајме мубает... е сеа
јас сум во писи секој ден.. и од седум дена неделно кога ке ги одземеш 2 дена со редовни часови остануваат 5 часа дополнителни.. е сеа тие дополнителните часој најчесто ги одржуваме со професори по хемија, англиски,македонски..
се надевам дека ја свати поентатаокеј ја сватив поентата ама види вака сеа ти односно тие шо се со тебе во твојата група изгледа не им се доволни редовните часови во писи па зато држите дополнителни а за на тие дополнителни можда таја проф. со требит да ви е имат редовен час со др. група.... со значит морат да е со таја група и морат вас да ви е др. проф. .... ко на пример во мојана група имат некој шо редовниве часој ги пропуштет за да одат да шетет и сл. и после барет дополнителна на која требит сите да ојме .... се надевам дека ке ме сватиш шо сакам да кажам Very Happy
blesava008
blesava008
It's just a matter of time
It's just a matter of time

Age : 32
Број на мислења : 164
Хоби(работа) : шетање
Забавен? : на големо

Вратете се на почетокот Go down

ПиСи - приватно основно училиште? - Page 8 Empty Re: ПиСи - приватно основно училиште?

Пишување by ноунејм Вто Мар 17, 2009 10:02 pm

blesava008 напиша:
ноунејм напиша:
blesava008 напиша:
ноунејм напиша:а да...
и не ја свакјам поентата на пет додатни часа по математика неделно со професори по алнглиски,хемија или македноски...
а јас воопшто не сваќам шо сакаш да кажиш со ова Question

па пример.. јас иам два редовни часа неделно.. за математика прајме мубает... е сеа
јас сум во писи секој ден.. и од седум дена неделно кога ке ги одземеш 2 дена со редовни часови остануваат 5 часа дополнителни.. е сеа тие дополнителните часој најчесто ги одржуваме со професори по хемија, англиски,македонски..
се надевам дека ја свати поентатаокеј ја сватив поентата ама види вака сеа ти односно тие шо се со тебе во твојата група изгледа не им се доволни редовните часови во писи па зато држите дополнителни а за на тие дополнителни можда таја проф. со требит да ви е имат редовен час со др. група.... со значит морат да е со таја група и морат вас да ви е др. проф. .... ко на пример во мојана група имат некој шо редовниве часој ги пропуштет за да одат да шетет и сл. и после барет дополнителна на која требит сите да ојме .... се надевам дека ке ме сватиш шо сакам да кажам Very Happy

демек кој те е*ат шо не ти се доволни редовните...
ноунејм
ноунејм
Бени Лава`с бигест фен
Бени Лава`с бигест фен

Age : 30
Број на мислења : 166
Хоби(работа) : па да.. работата ми е хоби. да
Забавен? : ногу

Вратете се на почетокот Go down

ПиСи - приватно основно училиште? - Page 8 Empty Re: ПиСи - приватно основно училиште?

Пишување by REGINA Вто Мар 17, 2009 11:15 pm

НЕточно!
лее абе море читам се попримитивни и попримитивни постој во темава.
па богами од три сати неделно (минимум) математика... и да не научиш требит да си глуп т.е напишано со големи букви ГЛУП. па уште дополнително да требит ццц. (зборвам општо!)
не зборвам само за писи, за било каде вежбањава.
читам сегде дек било малтретирање, било за скренати, било за вакви, такви, потакви, најтакви.
ам разликава меѓу приватниве школи со државниве е то шо во приватно сакаш ојш сакаш не ојш. ак си финансиски способен да платиш и ак имаш волја оди. Ак не не оди. толку е просто и едноставно ова.
ак ти се глеет премногу часој беспотребни, не оди на нив. па се измислувет секакви оправдувања за изостанување од часови. бидите креативни во тој поглед.
ај многу од контекст го ваѓате школово. Shocked
REGINA
REGINA
my way... or no way!
my way... or no way!

Age : 33
Број на мислења : 914
Хоби(работа) : Ваѓање луѓе од такт.

Вратете се на почетокот Go down

ПиСи - приватно основно училиште? - Page 8 Empty Re: ПиСи - приватно основно училиште?

Пишување by корун Сре Мар 18, 2009 5:32 pm

Ангеле викат на разговор ак не си ојден на појке од 4-5 часа, се јаввет дома ти после секој испуштен час.
Исто така писи организират „дополнителни“ часој со големи наводници зато шо се сметет за редовни и пишит Тања плуски и минуски, ова е пред секоја писмена така да според твоето размислување Ангел не сметат сите за глупи т.е напишано со големи букви ГЛУПИ.
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 32
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

ПиСи - приватно основно училиште? - Page 8 Empty Re: ПиСи - приватно основно училиште?

Пишување by RoTkViCa Сре Мар 18, 2009 7:39 pm

хехехееххахахахахха ВЕ ЖАЛАМ !!! Cool
RoTkViCa
RoTkViCa
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 723
Хоби(работа) : Аеробик,возење ролери,слушање музика и дружење на форумчево :D
Забавен? : хм....оценете сами

Вратете се на почетокот Go down

ПиСи - приватно основно училиште? - Page 8 Empty Re: ПиСи - приватно основно училиште?

Пишување by blesava008 Сре Мар 18, 2009 7:56 pm

ноунејм напиша:
blesava008 напиша:
ноунејм напиша:
blesava008 напиша:
ноунејм напиша:а да...
и не ја свакјам поентата на пет додатни часа по математика неделно со професори по алнглиски,хемија или македноски...
а јас воопшто не сваќам шо сакаш да кажиш со ова Question

па пример.. јас иам два редовни часа неделно.. за математика прајме мубает... е сеа
јас сум во писи секој ден.. и од седум дена неделно кога ке ги одземеш 2 дена со редовни часови остануваат 5 часа дополнителни.. е сеа тие дополнителните часој најчесто ги одржуваме со професори по хемија, англиски,македонски..
се надевам дека ја свати поентатаокеј ја сватив поентата ама види вака сеа ти односно тие шо се со тебе во твојата група изгледа не им се доволни редовните часови во писи па зато држите дополнителни а за на тие дополнителни можда таја проф. со требит да ви е имат редовен час со др. група.... со значит морат да е со таја група и морат вас да ви е др. проф. .... ко на пример во мојана група имат некој шо редовниве часој ги пропуштет за да одат да шетет и сл. и после барет дополнителна на која требит сите да ојме .... се надевам дека ке ме сватиш шо сакам да кажам Very Happy

демек кој те е*ат шо не ти се доволни редовните...

е па види вака....значи ако сепак ги имат дополнителните часој значи сепак некој те е**т ... Very Happy
blesava008
blesava008
It's just a matter of time
It's just a matter of time

Age : 32
Број на мислења : 164
Хоби(работа) : шетање
Забавен? : на големо

Вратете се на почетокот Go down

ПиСи - приватно основно училиште? - Page 8 Empty Re: ПиСи - приватно основно училиште?

Пишување by blesava008 Сре Мар 18, 2009 7:59 pm

корун напиша:Ангеле викат на разговор ак не си ојден на појке од 4-5 часа, се јаввет дома ти после секој испуштен час.
Исто така писи организират „дополнителни“ часој со големи наводници зато шо се сметет за редовни и пишит Тања плуски и минуски, ова е пред секоја писмена така да според твоето размислување Ангел не сметат сите за глупи т.е напишано со големи букви ГЛУПИ.
па нормално е да пишит плуски и минуски зш и таја се малтретират ... а да и не е баш пред секоја писмена.... јас сум сведок дека годинава од три писмени еден час не сум на дополнителна појдена така да види ти кј е греската ... Cool
blesava008
blesava008
It's just a matter of time
It's just a matter of time

Age : 32
Број на мислења : 164
Хоби(работа) : шетање
Забавен? : на големо

Вратете се на почетокот Go down

ПиСи - приватно основно училиште? - Page 8 Empty Re: ПиСи - приватно основно училиште?

Пишување by мирАл Сре Мар 18, 2009 10:59 pm

Имат мн го голема разлика гимназија и економски во ПИ СИ
Блесава не тук кажви ни писмена не писмена едвај 2 пати ојме неделно. А тие секој ден одет.
мирАл
мирАл
lec dudat again!
lec dudat again!

Age : 32
Број на мислења : 708
Хоби(работа) : едрење
Забавен? : најзабавен

Вратете се на почетокот Go down

ПиСи - приватно основно училиште? - Page 8 Empty Re: ПиСи - приватно основно училиште?

Пишување by blesava008 Сре Мар 18, 2009 11:19 pm

мирАл напиша:Имат мн го голема разлика гимназија и економски во ПИ СИ
Блесава не тук кажви ни писмена не писмена едвај 2 пати ојме неделно. А тие секој ден одет.
е па јас не сум крива за то .... ние да ојме 2 пати неделно и доволни ни се за да напрајме една писмена ко шо требит ...
blesava008
blesava008
It's just a matter of time
It's just a matter of time

Age : 32
Број на мислења : 164
Хоби(работа) : шетање
Забавен? : на големо

Вратете се на почетокот Go down

ПиСи - приватно основно училиште? - Page 8 Empty Re: ПиСи - приватно основно училиште?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 8 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот