Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ПиСи - приватно основно училиште?

+30
RoTkViCa
Џими
ноунејм
*Rhythm Divine*
The Breaking Dawn
tHeJunKy
Наташа
комшивка
Bleak
МаКсач
blesava008
Џајко
noviot
PhiLL * E
Angel Girl
CASUAL90
Lastojca
mitan
мирАл
A GiRL
Кирил
REGINA
Ludi Milojko
Marej
folder
Mary Jane
sokol
корун
kojgode
Болиглава
34 posters

Страна 5 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Go down

ПиСи - приватно основно училиште? - Page 5 Empty Re: ПиСи - приватно основно училиште?

Пишување by PhiLL * E Нед Фед 15, 2009 1:42 am

Епа јас не се зезам ...

Добро бе...
Тачни сте вие ... За Анџеле потрошивте 7 страна а ја начнуваме и 8мата...
Да знајт тој дека на некој форум се пишит за него ... ко ке отворит овде... има да се изначита ... и лошо и добро...
ЕГОТО Ангелско ке се наполни...ќе немаме место каде да си играме по парковиве... ај остај то ... ако продолзиме вака .... ќе стасам до прилеп куманово скопје ... па ке пукне и втората пушка анџелева па после зијан ке видиме само ...
Затоа предлагам админиве да ја заклучат темава со последниов мој заклучок ... после кој ветувам дека нема да коментирам и да се нервирам итд.

Заклучокот:

Значи значи вака ... долго време размислував и решив да кажам некои работи кои што се надевам ќе ви помогнат да сфатите кое son of a bitch е АНЏЕЛЕ!

Одам јас така на математика среќен ... ќе решаваме нови задачи од областа на алгоритмите...
и така си одам јас... тој да почнит без никаква причина да се дере по мене и да ме навредува мене и мојата ФАМИЛИЈА...
Фала богу ... како мал ме учеле ... синко кррв не е вода... и јас тука готово реков ставам крај на ова малтретирање и тормозење кое што речиси зеде атомски мерки...
Почнав да му се обраќам културно, по малце цинично , ако беше и е паметен сфатил дека тоа што го рекол не е вред... но тука не застана целава оваа ситуација ... тој продолжи да плука по мојата фамилија да ја пцуе мајка ми и татко ми и мојте седум-осум братчиња...Да пукнеш леле што ми направи ... да бегам и прескокам ѕидови...арно ама јас не се дадов и не се откажав од мојот СОН: да станам поголем мислител и математичар од АНЏЕЛЕ за некој ден да му дојдам во неговата пишлива канцеларија во којашто тој и жената му по цел ден ги гледаат членовите на АРМИЈАТА НА МАТЕМАТИЧАРИ - "ПИ-СИ" и да му речам:
Ех чика АНЏЕЛЕ од денес па натаму можеш комотно да си го папаш и толчиш оту ја су ПРВ !БАЈ Д ВЕЈ !:
Ангеле не се мијат под мишки и ко ке дојдесе на цас смрдесе цела училница!


Поздрав!
PhiLL * E
PhiLL * E
Набилдан Мултивитамин
Набилдан Мултивитамин

Age : 32
Број на мислења : 350
Хоби(работа) : rabotam da....Zashto?
Забавен? : sekako deka sum zabaven...

Вратете се на почетокот Go down

ПиСи - приватно основно училиште? - Page 5 Empty Re: ПиСи - приватно основно училиште?

Пишување by REGINA Нед Фед 15, 2009 1:52 am

PhiLL * E напиша:
и така си одам јас... тој да почнит без никаква причина да се дере по мене и да ме навредува мене и мојата ФАМИЛИЈА...

Почнав да му се обраќам културно, по малце цинично , ако беше и е паметен сфатил дека тоа што го рекол не е вред... но тука не застана целава оваа ситуација ... тој продолжи да плука по мојата фамилија да ја пцуе мајка ми и татко ми и не се откажав од мојот СОН: да станам поголем мислител и математичар од АНЏЕЛЕ за некој ден да му дојдам во неговата пишлива канцеларија во којашто тој и жената му по цел ден ги гледаат членовите на АРМИЈАТА НА МАТЕМАТИЧАРИ - "ПИ-СИ" и да му речам:
Ех чика АНЏЕЛЕ од денес па натаму можеш комотно да си го папаш и толчиш оту ја су ПРВ !

queen ама ти изгледа никогаш нема да разбереш дека не си во право. Ама последнава реченица колку шо ме имат изнасмејано....
и да се дерит без причина? ххеххххеххеххеххехххееееееееее!!!!!!!!!!

И нема потреба од заклучување на темава ако не мојш вербално да докажиш дека си во право... АМА финтата е шо немојш tongue
REGINA
REGINA
my way... or no way!
my way... or no way!

Age : 33
Број на мислења : 914
Хоби(работа) : Ваѓање луѓе од такт.

Вратете се на почетокот Go down

ПиСи - приватно основно училиште? - Page 5 Empty Re: ПиСи - приватно основно училиште?

Пишување by PhiLL * E Нед Фед 15, 2009 2:46 am

koga ke mu kazam na angele deka go branis ovde ko rocky 3 da glumis ...
ke ti dade edna godina bez pari da se obrazovas !
PhiLL * E
PhiLL * E
Набилдан Мултивитамин
Набилдан Мултивитамин

Age : 32
Број на мислења : 350
Хоби(работа) : rabotam da....Zashto?
Забавен? : sekako deka sum zabaven...

Вратете се на почетокот Go down

ПиСи - приватно основно училиште? - Page 5 Empty Re: ПиСи - приватно основно училиште?

Пишување by REGINA Нед Фед 15, 2009 2:49 am

PhiLL * E напиша:koga ke mu kazam na angele deka go branis ovde ko rocky 3 da glumis ...
ke ti dade edna godina bez pari da se obrazovas !

фала не требит. Иначе само си го бранам моето мислење.
REGINA
REGINA
my way... or no way!
my way... or no way!

Age : 33
Број на мислења : 914
Хоби(работа) : Ваѓање луѓе од такт.

Вратете се на почетокот Go down

ПиСи - приватно основно училиште? - Page 5 Empty Re: ПиСи - приватно основно училиште?

Пишување by blesava008 Нед Фед 15, 2009 3:09 am

За phill*e!!!!!!!!!

Прво: Дали го поздрави тетин ти ....???? Twisted Evil
Второ: Немој мн. да плукаш по Ангел и по жена му дека на крај баш како што ти кажав дека ке ги бараш.А то дека ти ја пцуел фамилијата "благе везе" немат прво образовна институција е, а др. тоа не е негов речник.
Very Happy
blesava008
blesava008
It's just a matter of time
It's just a matter of time

Age : 32
Број на мислења : 164
Хоби(работа) : шетање
Забавен? : на големо

Вратете се на почетокот Go down

ПиСи - приватно основно училиште? - Page 5 Empty Re: ПиСи - приватно основно училиште?

Пишување by PhiLL * E Нед Фед 15, 2009 8:52 pm

да да го поздравив ...
и не , нема да одам кај нив за матура !
PhiLL * E
PhiLL * E
Набилдан Мултивитамин
Набилдан Мултивитамин

Age : 32
Број на мислења : 350
Хоби(работа) : rabotam da....Zashto?
Забавен? : sekako deka sum zabaven...

Вратете се на почетокот Go down

ПиСи - приватно основно училиште? - Page 5 Empty Re: ПиСи - приватно основно училиште?

Пишување by REGINA Вто Фед 17, 2009 12:38 am

PhiLL * E напиша:да да го поздравив ...
и не , нема да одам кај нив за матура !

пак да почнам? Laughing ај бе чоек 8 страни сме јас ти јас ти јас ти јас ти... гив ап Cool
REGINA
REGINA
my way... or no way!
my way... or no way!

Age : 33
Број на мислења : 914
Хоби(работа) : Ваѓање луѓе од такт.

Вратете се на почетокот Go down

ПиСи - приватно основно училиште? - Page 5 Empty Re: ПиСи - приватно основно училиште?

Пишување by folder Вто Фед 17, 2009 6:49 pm

REGINA напиша:
МаКсач напиша:
folder напиша:Не млада госпоѓо не мислам дека за да се знае математика треба да се оди во ПИСИ, математиката може да се научи само со континуирано вежбање на материјалот... енд оф стори Twisted Evil
Од цела тема само овај постов ми го заеба животов

да те попрам: за да се знаат математика задачите напамет по страна и број треба да се оди во ПИСИ.

И не, детево пубо дома ќе го учам јас математика отколку ПиСи да го пуштам, и било шо друго да учит. Ак требит и година да паднит нек паднит не го пуштам таму. Од проста причина шо ПиСи професорите лечат комплекси на децава (која била бремена па хормоните и се придерават, кој со клучој фрлал...) Laughing

А и да прашам нешто. Имат курс по ликовна и музичка уметност? И физичко дан имат? Suspect

ако си присуствувал на час од некој од проф. во писи, тогаш би имал право да кажеш како се однесуваат и дали некој ќе фрлит со клуч по тебе.
ако не си присуствувал... ај... некој ќе речат ZIP IT ама сепак го ценам твоево мислење... иако е погрешно. Laughing
Море МаКсач читај убо No
folder
folder
Nightfall goingOn...

Age : 32
Број на мислења : 380
Хоби(работа) : DJ

http://www.myspace.com/dj_f0lder

Вратете се на почетокот Go down

ПиСи - приватно основно училиште? - Page 5 Empty Re: ПиСи - приватно основно училиште?

Пишување by корун Вто Фед 17, 2009 8:58 pm

Писи не е нишо посебно, Ангел си пуштат филмој, и ојме дупло појке од шо е потребно. Ама професорине во Писи се научени на ред, и Тања (кажвам за нејзе пошо та ми предават) го знајт материјалов и е поголем психолог од 90% од професорине гимназија, а за економски да не зборвам...
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 32
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

ПиСи - приватно основно училиште? - Page 5 Empty Re: ПиСи - приватно основно училиште?

Пишување by МаКсач Сре Фед 18, 2009 12:29 am

Сеа видов, грешно сум го прочитал она од folder, извини брат. И грешно да прочитав пак не ги пуштам таму децата Laughing
МаКсач
МаКсач
Адаптер во подем

Age : 31
Број на мислења : 82

Вратете се на почетокот Go down

ПиСи - приватно основно училиште? - Page 5 Empty Re: ПиСи - приватно основно училиште?

Пишување by Mary Jane Сре Фед 18, 2009 12:32 am

МаКсач напиша:Сеа видов, грешно сум го прочитал она од folder, извини брат. И грешно да прочитав пак не ги пуштам таму децата Laughing

Битно нема да им го запустиме животот на нашите дечиња.
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

ПиСи - приватно основно училиште? - Page 5 Empty Re: ПиСи - приватно основно училиште?

Пишување by kojgode Сре Фед 18, 2009 12:33 am

Eво нас запустен ни е животот немојте и на вашите деца да им го правите тоа.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 33
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

ПиСи - приватно основно училиште? - Page 5 Empty Re: ПиСи - приватно основно училиште?

Пишување by Mary Jane Сре Фед 18, 2009 12:34 am

kojgode напиша:Eво нас запустен ни е животот немојте и на вашите деца да им го правите тоа.

Вие си знајте, ние си кажавме за нас.
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

ПиСи - приватно основно училиште? - Page 5 Empty Re: ПиСи - приватно основно училиште?

Пишување by kojgode Сре Фед 18, 2009 12:36 am

Си знајме ние све. И ние си кажвиме за нас.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 33
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

ПиСи - приватно основно училиште? - Page 5 Empty Re: ПиСи - приватно основно училиште?

Пишување by REGINA Сре Фед 18, 2009 2:49 pm

мене не ми е запустен животов од писи па шо? Smile имам само една обвркса појќе во мојата дневна листа. ама зато пред писмена немам обвркса ден два да не спијам заради писмената по математика хахахах... кој како си ја наредил.
REGINA
REGINA
my way... or no way!
my way... or no way!

Age : 33
Број на мислења : 914
Хоби(работа) : Ваѓање луѓе од такт.

Вратете се на почетокот Go down

ПиСи - приватно основно училиште? - Page 5 Empty Re: ПиСи - приватно основно училиште?

Пишување by МаКсач Пет Фед 20, 2009 1:53 am

Чеј море не ве ни знајме можит ви е Very Happy
ама зато пред писмена немам обвркса ден два да не спијам заради писмената по математика хахахах... кој како си ја наредил.

Зато јас ич неам обврски...зш не одам, убо викаш кој како си ја наредил Wink
МаКсач
МаКсач
Адаптер во подем

Age : 31
Број на мислења : 82

Вратете се на почетокот Go down

ПиСи - приватно основно училиште? - Page 5 Empty Re: ПиСи - приватно основно училиште?

Пишување by REGINA Пет Фед 20, 2009 11:44 am

МаКсач напиша:Чеј море не ве ни знајме можит ви е Very Happy
ама зато пред писмена немам обвркса ден два да не спијам заради писмената по математика хахахах... кој како си ја наредил.

Зато јас ич неам обврски...зш не одам, убо викаш кој како си ја наредил Wink

знајш како викет... крајот го красит делото хехех, зато иам 5 секоја година цела година ( и знаење, ама вистинско знаење)... стварно кој како си ја наредил Laughing
REGINA
REGINA
my way... or no way!
my way... or no way!

Age : 33
Број на мислења : 914
Хоби(работа) : Ваѓање луѓе од такт.

Вратете се на почетокот Go down

ПиСи - приватно основно училиште? - Page 5 Empty Re: ПиСи - приватно основно училиште?

Пишување by PhiLL * E Пет Фед 20, 2009 12:12 pm

уште за писи прајте муабет ? Evil or Very Mad affraid
PhiLL * E
PhiLL * E
Набилдан Мултивитамин
Набилдан Мултивитамин

Age : 32
Број на мислења : 350
Хоби(работа) : rabotam da....Zashto?
Забавен? : sekako deka sum zabaven...

Вратете се на почетокот Go down

ПиСи - приватно основно училиште? - Page 5 Empty Re: ПиСи - приватно основно училиште?

Пишување by kojgode Пет Фед 20, 2009 12:19 pm

Koj не ојт Писи голема грешка прајт. Озбилно преубо е јас од ко одам ептен појќе знам математика и ова знаење ќе трајт многу. И пред то знаев ама од ко се запишав писи доживеав откровение.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 33
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

ПиСи - приватно основно училиште? - Page 5 Empty Re: ПиСи - приватно основно училиште?

Пишување by комшивка Пет Фед 20, 2009 1:58 pm

kojgode напиша:Koj не ојт Писи голема грешка прајт. Озбилно преубо е јас од ко одам ептен појќе знам математика и ова знаење ќе трајт многу. И пред то знаев ама од ко се запишав писи доживеав откровение.

Браво за тебе
комшивка
комшивка
Адаптериште

Age : 33
Број на мислења : 846

Вратете се на почетокот Go down

ПиСи - приватно основно училиште? - Page 5 Empty Re: ПиСи - приватно основно училиште?

Пишување by Наташа Пет Фед 20, 2009 2:04 pm

Убо си прает бе, знает дек никој нема да фатит дома сам да вежбат и зато не викет по појќе пати.
А не кој шо рече ко ќе имал дете сам ќе го учел, немат врска, пошо ем ќе немат време да му покажит, ем ќе немат знаење зш или го заборајл то или никоаш не ни го научил.
Наташа
Наташа
Модератор
Модератор

Age : 31
Број на мислења : 472

Вратете се на почетокот Go down

ПиСи - приватно основно училиште? - Page 5 Empty Re: ПиСи - приватно основно училиште?

Пишување by tHeJunKy Пет Фед 20, 2009 2:08 pm

многу се јаки овие шо одет писи бе, и пак ќе речам, требит фаца да имаш за да ојш писи, гледајте го дудан...ојт секој ден и тројки прајт на тестој.
глупости.
tHeJunKy
tHeJunKy
Модератор
Модератор

Age : 114
Број на мислења : 759
Хоби(работа) : Гитара, фотографирање, компонирање...
Забавен? : Сто.

Вратете се на почетокот Go down

ПиСи - приватно основно училиште? - Page 5 Empty Re: ПиСи - приватно основно училиште?

Пишување by Наташа Пет Фед 20, 2009 2:34 pm

Па да не ојт сигурно кецој ќе прајт. Smile
Сеа не мојт сите петки да прает, некој појќе некој помалку го биват (или некој е поглуп некој попаметен) , ама најногу шо может прает ваљда.
Наташа
Наташа
Модератор
Модератор

Age : 31
Број на мислења : 472

Вратете се на почетокот Go down

ПиСи - приватно основно училиште? - Page 5 Empty Re: ПиСи - приватно основно училиште?

Пишување by REGINA Пет Фед 20, 2009 7:40 pm

Наташа напиша:Убо си прает бе, знает дек никој нема да фатит дома сам да вежбат и зато не викет по појќе пати.
А не кој шо рече ко ќе имал дете сам ќе го учел, немат врска, пошо ем ќе немат време да му покажит, ем ќе немат знаење зш или го заборајл то или никоаш не ни го научил.

kojgode напиша:Koj не ојт Писи голема грешка прајт. Озбилно преубо е
јас од ко одам ептен појќе знам математика и ова знаење ќе трајт многу.
И пред то знаев ама од ко се запишав писи доживеав откровение.

точно точно точно точно точно. благодарам за прекрасно составените коментари хехехех
REGINA
REGINA
my way... or no way!
my way... or no way!

Age : 33
Број на мислења : 914
Хоби(работа) : Ваѓање луѓе од такт.

Вратете се на почетокот Go down

ПиСи - приватно основно училиште? - Page 5 Empty Re: ПиСи - приватно основно училиште?

Пишување by МаКсач Саб Фед 21, 2009 2:53 am

REGINA напиша:
МаКсач напиша:Чеј море не ве ни знајме можит ви е Very Happy
ама зато пред писмена немам обвркса ден два да не спијам заради писмената по математика хахахах... кој како си ја наредил.

Зато јас ич неам обврски...зш не одам, убо викаш кој како си ја наредил Wink

знајш како викет... крајот го красит делото хехех, зато иам 5 секоја година цела година ( и знаење, ама вистинско знаење)... стварно кој како си ја наредил Laughing

Ама делото гнасит, џабе имаш 5 ко ќе те спобудалет, ако не почнале или завршиле веќе. А пак математика шо требат да имаш едно големо знаењеее. Ќе ојш касиерка во Макси Д ќе собираш мнжиш одземаш делиш денари, син ти дур ојт гимназија.

Сеа не мојт сите петки да прает, некој појќе некој помалку го биват (или некој е поглуп некој попаметен) , ама најногу шо может прает ваљда.

Абе да си паметен и дома ќе сфатиш...
МаКсач
МаКсач
Адаптер во подем

Age : 31
Број на мислења : 82

Вратете се на почетокот Go down

ПиСи - приватно основно училиште? - Page 5 Empty Re: ПиСи - приватно основно училиште?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 5 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот