Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Среќен роденден Marej!

Go down

Среќен роденден Marej! Empty Среќен роденден Marej!

Пишување by Болиглава Вто Јун 02, 2009 11:41 am

Марина, среќен осумнајсти роѓенден, све најубо. Да ти се исполнат сите големи желби и мали желби4ки. Embarassed

_________________
The sun is the same in the relative way, but you're older...
Болиглава
Болиглава
Администратор
Администратор

Age : 29
Број на мислења : 1166

Вратете се на почетокот Go down

Среќен роденден Marej! Empty Re: Среќен роденден Marej!

Пишување by комшивка Вто Јун 02, 2009 11:59 am

Среќен роденден и се најубо... Smile
комшивка
комшивка
Адаптериште

Age : 29
Број на мислења : 846

Вратете се на почетокот Go down

Среќен роденден Marej! Empty Re: Среќен роденден Marej!

Пишување by kojgode Вто Јун 02, 2009 12:03 pm

Среќен живот.

_________________
Imagination is more important than knowledge.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 29
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Среќен роденден Marej! Empty Re: Среќен роденден Marej!

Пишување by RoTkViCa Вто Јун 02, 2009 12:54 pm

честит рожденден

_________________
...Ветрот дува, зошто не и ние?!...
RoTkViCa
RoTkViCa
Модератор
Модератор

Age : 30
Број на мислења : 723
Хоби(работа) : Аеробик,возење ролери,слушање музика и дружење на форумчево :D
Забавен? : хм....оценете сами

Вратете се на почетокот Go down

Среќен роденден Marej! Empty Re: Среќен роденден Marej!

Пишување by REGINA Вто Јун 02, 2009 1:03 pm

среќен роденден
REGINA
REGINA
my way... or no way!
my way... or no way!

Age : 30
Број на мислења : 914
Хоби(работа) : Ваѓање луѓе од такт.

Вратете се на почетокот Go down

Среќен роденден Marej! Empty Re: Среќен роденден Marej!

Пишување by Lastojca Вто Јун 02, 2009 1:07 pm

кј си фала да речиш??? незахфална една
Lastojca
Lastojca
Адаптериште

Age : 29
Број на мислења : 847

Вратете се на почетокот Go down

Среќен роденден Marej! Empty Re: Среќен роденден Marej!

Пишување by Punk Вто Јун 02, 2009 1:41 pm

со сестра ми која е полнолетна ќе излегвам од денес.. за убо нек е Razz Razz
Punk
Punk
Live fast!
Live fast!

Age : 31
Број на мислења : 505

Вратете се на почетокот Go down

Среќен роденден Marej! Empty Re: Среќен роденден Marej!

Пишување by TONI Вто Јун 02, 2009 2:03 pm

Ај голема да растиш Very Happy Very Happy Very Happy
Сега на Софка и на Угрин само вака напрајим .!. Very Happy Very Happy tongue

_________________
Zelim samo da sviram da se otkacim i to je sve
TONI
TONI
Модератор
Модератор

Age : 30
Број на мислења : 466

Вратете се на почетокот Go down

Среќен роденден Marej! Empty Re: Среќен роденден Marej!

Пишување by The Breaking Dawn Вто Јун 02, 2009 3:19 pm

родендееен!!
дур не се изгубил филинг - се најубо Wink
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 28
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Среќен роденден Marej! Empty Re: Среќен роденден Marej!

Пишување by rihanna Вто Јун 02, 2009 4:39 pm

happy b-day Very Happy
rihanna
rihanna
Адаптер во подем

Age : 27
Број на мислења : 53
Хоби(работа) : шминкање,шетане и најлошото шмизлање
Забавен? : па..да

Вратете се на почетокот Go down

Среќен роденден Marej! Empty Re: Среќен роденден Marej!

Пишување by METALBOY Вто Јун 02, 2009 5:09 pm

среќен рогенден Very Happy jocolor cheers
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 28
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Вратете се на почетокот Go down

Среќен роденден Marej! Empty Re: Среќен роденден Marej!

Пишување by Bleak Вто Јун 02, 2009 5:13 pm

Срештан ми ти рождендан Мареј... шо ти лежит на душа да ти лежит в кревет... Very Happy
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 30
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Среќен роденден Marej! Empty Re: Среќен роденден Marej!

Пишување by *UnIqUe* Вто Јун 02, 2009 6:10 pm

Среќен Роденден sunny
*UnIqUe*
*UnIqUe*
Солиден Адаптер

Age : 28
Број на мислења : 244

Вратете се на почетокот Go down

Среќен роденден Marej! Empty Re: Среќен роденден Marej!

Пишување by KaTeRiNcE Вто Јун 02, 2009 6:47 pm

Среќно роденденчееее Smile
KaTeRiNcE
KaTeRiNcE
P    aR      tY     aN      iM    aL

Age : 28
Број на мислења : 234
Хоби(работа) : Да ширам среќа и депресија,зависит од расположение
Забавен? : Иди-види :D

Вратете се на почетокот Go down

Среќен роденден Marej! Empty Re: Среќен роденден Marej!

Пишување by корун Вто Јун 02, 2009 6:54 pm

Мареј, тешка комерцијало, прво фејсбук, па овде. Се запусти и ти....

A, да, среќен роденден...пак


Последната промена е направена од корун на Вто Јун 02, 2009 7:35 pm. Мислењето е променето 1 пати

_________________
Коза не е, овца е. Шо е?
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 29
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Среќен роденден Marej! Empty Re: Среќен роденден Marej!

Пишување by Џајко Вто Јун 02, 2009 7:18 pm

среќен роденден!!!
Џајко
Џајко
addicted to beautiful days

Age : 29
Број на мислења : 950
Хоби(работа) : flying
Забавен? : можеби

Вратете се на почетокот Go down

Среќен роденден Marej! Empty Re: Среќен роденден Marej!

Пишување by Angelic Вто Јун 02, 2009 10:17 pm

Среќен роденден, се најубаво cheers Very Happy
Angelic
Angelic
ex Rainbow*

Age : 29
Број на мислења : 713

Вратете се на почетокот Go down

Среќен роденден Marej! Empty Re: Среќен роденден Marej!

Пишување by Marej Вто Јун 02, 2009 10:24 pm

Tenkjuuuuuuuuuu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
I ne me chepkajte nogu sea..Cool za sat i pol mojte da mi prajte muabet

_________________
Што е убав овој свет, овде гомно, онде цвет.
Marej
Marej
Модератор
Модератор

Age : 29
Број на мислења : 986
Забавен? : ултра

Вратете се на почетокот Go down

Среќен роденден Marej! Empty Re: Среќен роденден Marej!

Пишување by grgrgr Вто Јун 02, 2009 11:00 pm

aaaaaaa ajde sreken rodenden isve najubo:DDDDDDDDDDDD

grgrgr
Солиден Адаптер

Age : 29
Број на мислења : 213

Вратете се на почетокот Go down

Среќен роденден Marej! Empty Re: Среќен роденден Marej!

Пишување by Батерфлај Сре Јун 03, 2009 12:59 am

Среќен роденден,се најубо! Smile
Батерфлај
Батерфлај
Адаптер во подем

Age : 27
Број на мислења : 57
Хоби(работа) : Неам

Вратете се на почетокот Go down

Среќен роденден Marej! Empty Re: Среќен роденден Marej!

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот