Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Модератор на Ноќен живот?

+8
TONI
STIFLER
Stefk0
*UnIqUe*
METALBOY
ноунејм
RoTkViCa
корун
12 posters

Go down

Гласајте

Модератор на Ноќен живот? Vote_lcap13%Модератор на Ноќен живот? Vote_rcap 13% 
[ 2 ]
Модератор на Ноќен живот? Vote_lcap13%Модератор на Ноќен живот? Vote_rcap 13% 
[ 2 ]
Модератор на Ноќен живот? Vote_lcap6%Модератор на Ноќен живот? Vote_rcap 6% 
[ 1 ]
Модератор на Ноќен живот? Vote_lcap63%Модератор на Ноќен живот? Vote_rcap 63% 
[ 10 ]
Модератор на Ноќен живот? Vote_lcap5%Модератор на Ноќен живот? Vote_rcap 5% 
[ 1 ]
 
Општо гласови : 16
 
 
Poll closed

Модератор на Ноќен живот? Empty Модератор на Ноќен живот?

Пишување by корун Нед Мај 31, 2009 1:20 am

Пријава подолу...


Последната промена е направена од корун на Вто Јун 02, 2009 8:56 pm. Мислењето е променето 1 пати
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 32
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Модератор на Ноќен живот? Empty Re: Модератор на Ноќен живот?

Пишување by RoTkViCa Вто Јун 02, 2009 1:23 pm

зш никој неќет?
RoTkViCa
RoTkViCa
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 723
Хоби(работа) : Аеробик,возење ролери,слушање музика и дружење на форумчево :D
Забавен? : хм....оценете сами

Вратете се на почетокот Go down

Модератор на Ноќен живот? Empty Re: Модератор на Ноќен живот?

Пишување by ноунејм Вто Јун 02, 2009 4:54 pm

јас?
ноунејм
ноунејм
Бени Лава`с бигест фен
Бени Лава`с бигест фен

Age : 30
Број на мислења : 166
Хоби(работа) : па да.. работата ми е хоби. да
Забавен? : ногу

Вратете се на почетокот Go down

Модератор на Ноќен живот? Empty Re: Модератор на Ноќен живот?

Пишување by METALBOY Вто Јун 02, 2009 5:10 pm

и јас?
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Вратете се на почетокот Go down

Модератор на Ноќен живот? Empty Re: Модератор на Ноќен живот?

Пишување by *UnIqUe* Вто Јун 02, 2009 8:18 pm

Ај еве и јас Smile
*UnIqUe*
*UnIqUe*
Солиден Адаптер

Age : 31
Број на мислења : 244

Вратете се на почетокот Go down

Модератор на Ноќен живот? Empty Re: Модератор на Ноќен живот?

Пишување by ноунејм Вто Јун 02, 2009 9:58 pm

до коа е ова?
ноунејм
ноунејм
Бени Лава`с бигест фен
Бени Лава`с бигест фен

Age : 30
Број на мислења : 166
Хоби(работа) : па да.. работата ми е хоби. да
Забавен? : ногу

Вратете се на почетокот Go down

Модератор на Ноќен живот? Empty Re: Модератор на Ноќен живот?

Пишување by RoTkViCa Вто Јун 02, 2009 10:01 pm

среда
RoTkViCa
RoTkViCa
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 723
Хоби(работа) : Аеробик,возење ролери,слушање музика и дружење на форумчево :D
Забавен? : хм....оценете сами

Вратете се на почетокот Go down

Модератор на Ноќен живот? Empty Re: Модератор на Ноќен живот?

Пишување by Stefk0 Сре Јун 03, 2009 12:21 am

мн луѓе гласавме.. фер и демократски се избориве.
Stefk0
Stefk0
Солиден Адаптер

Age : 30
Број на мислења : 113
Хоби(работа) : Pijandura
Забавен? : Веројатно?

Вратете се на почетокот Go down

Модератор на Ноќен живот? Empty Re: Модератор на Ноќен живот?

Пишување by STIFLER Сре Јун 03, 2009 2:46 am

Некој шо шетат нека е а не металбој кој е трето одд..
STIFLER
STIFLER
Чомо
Чомо

Age : 33
Број на мислења : 225

Вратете се на почетокот Go down

Модератор на Ноќен живот? Empty Re: Модератор на Ноќен живот?

Пишување by TONI Сре Јун 03, 2009 3:06 am

ај и јас да му се сневидит =)
TONI
TONI
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 466

Вратете се на почетокот Go down

Модератор на Ноќен живот? Empty Re: Модератор на Ноќен живот?

Пишување by STIFLER Сре Јун 03, 2009 1:16 pm

Па и јас евеSmile
STIFLER
STIFLER
Чомо
Чомо

Age : 33
Број на мислења : 225

Вратете се на почетокот Go down

Модератор на Ноќен живот? Empty Re: Модератор на Ноќен живот?

Пишување by Болиглава Сре Јун 03, 2009 1:23 pm

Нова анкета. Гласајте.
Болиглава
Болиглава
Администратор
Администратор

Age : 32
Број на мислења : 1166

Вратете се на почетокот Go down

Модератор на Ноќен живот? Empty Re: Модератор на Ноќен живот?

Пишување by Болиглава Пет Јун 05, 2009 7:41 pm

Тони е поставен за модератор на Ноќен живот. Алал вера.Smile
Болиглава
Болиглава
Администратор
Администратор

Age : 32
Број на мислења : 1166

Вратете се на почетокот Go down

Модератор на Ноќен живот? Empty Re: Модератор на Ноќен живот?

Пишување by Lastojca Пет Јун 05, 2009 8:47 pm

види го ти тони водел убедливо...ај честито
Lastojca
Lastojca
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 847

Вратете се на почетокот Go down

Модератор на Ноќен живот? Empty Re: Модератор на Ноќен живот?

Пишување by RoTkViCa Пет Јун 05, 2009 10:19 pm

честиткииии
RoTkViCa
RoTkViCa
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 723
Хоби(работа) : Аеробик,возење ролери,слушање музика и дружење на форумчево :D
Забавен? : хм....оценете сами

Вратете се на почетокот Go down

Модератор на Ноќен живот? Empty Re: Модератор на Ноќен живот?

Пишување by TONI Саб Јун 06, 2009 3:23 am

фала..исто и за тебе и таа над тебе да си исчека Smile
TONI
TONI
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 466

Вратете се на почетокот Go down

Модератор на Ноќен живот? Empty Re: Модератор на Ноќен живот?

Пишување by Bleak Саб Јун 06, 2009 9:02 am

Честито Тони бомбони... Very HappyVery HappyVery Happy
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 33
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Модератор на Ноќен живот? Empty Re: Модератор на Ноќен живот?

Пишување by *UnIqUe* Саб Јун 06, 2009 11:32 am

Cestito komsiii Very Happy zasluzeno pobedi Very Happy
*UnIqUe*
*UnIqUe*
Солиден Адаптер

Age : 31
Број на мислења : 244

Вратете се на почетокот Go down

Модератор на Ноќен живот? Empty Re: Модератор на Ноќен живот?

Пишување by ноунејм Саб Јун 06, 2009 5:40 pm

честитки.. Very Happy
ноунејм
ноунејм
Бени Лава`с бигест фен
Бени Лава`с бигест фен

Age : 30
Број на мислења : 166
Хоби(работа) : па да.. работата ми е хоби. да
Забавен? : ногу

Вратете се на почетокот Go down

Модератор на Ноќен живот? Empty Re: Модератор на Ноќен живот?

Пишување by METALBOY Саб Јун 06, 2009 5:52 pm

искрени честитки Very Happy
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Вратете се на почетокот Go down

Модератор на Ноќен живот? Empty Re: Модератор на Ноќен живот?

Пишување by Четкар Пет Aвг 07, 2009 1:07 am

и поздрави. од студиото на СТВ.
Четкар
Четкар
Шегамен

Age : 34
Број на мислења : 89
Хоби(работа) : неам. криза е.
Забавен? : најпојќе од сите на форумов.

Вратете се на почетокот Go down

Модератор на Ноќен живот? Empty Re: Модератор на Ноќен живот?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот