Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Модем!!!

Go down

Модем!!! Empty Модем!!!

Пишување by Џајко Пет Мај 15, 2009 6:40 pm

Продавам модем за кабелски интернет 1000 ден, пишите ако сакате.
Џајко
Џајко
addicted to beautiful days

Age : 30
Број на мислења : 950
Хоби(работа) : flying
Забавен? : можеби

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот