Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Jaвање коњ.

+4
Џими
The Breaking Dawn
RoTkViCa
kojgode
8 posters

Go down

Jaвање коњ. Empty Jaвање коњ.

Пишување by kojgode Сре Мај 13, 2009 7:07 pm

Дали би јавале издепилиран коњ доколку тој не е измијан? И со каков коњски од би јавале?

_________________
Imagination is more important than knowledge.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 30
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Jaвање коњ. Empty Re: Jaвање коњ.

Пишување by RoTkViCa Сре Мај 13, 2009 11:21 pm

хаха не знам колку е нормално прашањето, но доколку би било поставено поинаку, т.е. Дали би јавале коњ? мене тоа ми е најомиелно животиче, а воедно и најголема желба....па сега здравје....а да е депилиран, не би го сакала Rolling Eyes

_________________
...Ветрот дува, зошто не и ние?!...
RoTkViCa
RoTkViCa
Модератор
Модератор

Age : 30
Број на мислења : 723
Хоби(работа) : Аеробик,возење ролери,слушање музика и дружење на форумчево :D
Забавен? : хм....оценете сами

Вратете се на почетокот Go down

Jaвање коњ. Empty Re: Jaвање коњ.

Пишување by The Breaking Dawn Сре Мај 13, 2009 11:38 pm

кокан шо ти се дешават? scratch
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 29
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Jaвање коњ. Empty Re: Jaвање коњ.

Пишување by Џими Сре Мај 13, 2009 11:48 pm

Ноне јаваше коњ.
Џими
Џими
Болиглава's best friend
Болиглава's best friend

Age : 29
Број на мислења : 297
Хоби(работа) : Шах и Нелути се човече
Забавен? : Забавен

http://www.redtube.com

Вратете се на почетокот Go down

Jaвање коњ. Empty Re: Jaвање коњ.

Пишување by Џајко Чет Мај 14, 2009 12:17 am

Само со камбојски шешир.
Џајко
Џајко
addicted to beautiful days

Age : 30
Број на мислења : 950
Хоби(работа) : flying
Забавен? : можеби

Вратете се на почетокот Go down

Jaвање коњ. Empty Re: Jaвање коњ.

Пишување by Gallowsraven Чет Мај 14, 2009 8:19 am

Ето ти. Тема и пол.
Gallowsraven
Gallowsraven
Вештерче

Age : 28
Број на мислења : 142

http://myspace.com/gallowsraven_mk

Вратете се на почетокот Go down

Jaвање коњ. Empty Re: Jaвање коњ.

Пишување by Lastojca Чет Мај 14, 2009 2:47 pm

Џајко напиша:Само со камбојски шешир.

хахахаха

јас би зела и камшиче едно
Lastojca
Lastojca
Адаптериште

Age : 29
Број на мислења : 847

Вратете се на почетокот Go down

Jaвање коњ. Empty Re: Jaвање коњ.

Пишување by REGINA Нед Мај 17, 2009 7:29 pm

kojgode напиша:Дали би јавале издепилиран коњ доколку тој не е измијан? И со каков коњски од би јавале?
Shocked Shocked Shocked Колку само перверзно го сватив коментаров... до мене е или?? Suspect
REGINA
REGINA
my way... or no way!
my way... or no way!

Age : 30
Број на мислења : 914
Хоби(работа) : Ваѓање луѓе од такт.

Вратете се на почетокот Go down

Jaвање коњ. Empty Re: Jaвање коњ.

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот