Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Би...???

+13
Punk
Bleak
Marej
RoTkViCa
корун
Наташа
pankerishte
KaTeRiNcE
Gallowsraven
The Breaking Dawn
Ane
METALBOY
REGINA
17 posters

Страна 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Go down

Би...??? - Page 4 Empty Re: Би...???

Пишување by The Breaking Dawn Чет Јун 04, 2009 6:57 pm

би се фрлила со уш некој ама не за пари.
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 29
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Би...??? - Page 4 Empty Re: Би...???

Пишување by Џајко Чет Јун 04, 2009 7:03 pm

Ако ми е жешко :D
Џајко
Џајко
addicted to beautiful days

Age : 30
Број на мислења : 950
Хоби(работа) : flying
Забавен? : можеби

Вратете се на почетокот Go down

Би...??? - Page 4 Empty Re: Би...???

Пишување by METALBOY Чет Јун 04, 2009 8:29 pm

немам потреба од пари, така да - не
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 28
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Вратете се на почетокот Go down

Би...??? - Page 4 Empty Re: Би...???

Пишување by Angelic Чет Јун 04, 2009 8:38 pm

е убо де.. за без пари? Very Happy
Angelic
Angelic
ex Rainbow*

Age : 29
Број на мислења : 713

Вратете се на почетокот Go down

Би...??? - Page 4 Empty Re: Би...???

Пишување by METALBOY Чет Јун 04, 2009 9:40 pm

е убо де... пак не Very Happy
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 28
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Вратете се на почетокот Go down

Би...??? - Page 4 Empty Re: Би...???

Пишување by Angelic Чет Јун 04, 2009 9:42 pm

Wink
___

дали би скинале лист од дневникон (школски) ??
Angelic
Angelic
ex Rainbow*

Age : 29
Број на мислења : 713

Вратете се на почетокот Go down

Би...??? - Page 4 Empty Re: Би...???

Пишување by RoTkViCa Чет Јун 04, 2009 9:44 pm

Rainbow* напиша:Wink
___

дали би скинале лист од дневникон (школски) ??


ако планирам да се преселвам негде зш да не (ако стварно то ми е жевба....шо до сеа никогаш не ми била )

_________________
...Ветрот дува, зошто не и ние?!...
RoTkViCa
RoTkViCa
Модератор
Модератор

Age : 30
Број на мислења : 723
Хоби(работа) : Аеробик,возење ролери,слушање музика и дружење на форумчево :D
Забавен? : хм....оценете сами

Вратете се на почетокот Go down

Би...??? - Page 4 Empty Re: Би...???

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот