Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Би...???

+13
Punk
Bleak
Marej
RoTkViCa
корун
Наташа
pankerishte
KaTeRiNcE
Gallowsraven
The Breaking Dawn
Ane
METALBOY
REGINA
17 posters

Страна 3 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Би...??? - Page 3 Empty Re: Би...???

Пишување by The Breaking Dawn Саб Мај 09, 2009 8:22 pm

и јас само во друштво би шетала. единствено по пижами иам одено во 2 сатот од сабајле да си купам сокче со брачеда ми ито во едни свилени и влечки и мислев дека никој нема да видам и така, ама се заебав сто луѓе видов tongue
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 29
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Би...??? - Page 3 Empty Re: Би...???

Пишување by REGINA Пон Јун 01, 2009 3:34 pm

би играле ли покер со соблекување?
REGINA
REGINA
my way... or no way!
my way... or no way!

Age : 30
Број на мислења : 914
Хоби(работа) : Ваѓање луѓе од такт.

Вратете се на почетокот Go down

Би...??? - Page 3 Empty Re: Би...???

Пишување by Џајко Пон Јун 01, 2009 8:01 pm

Да, ак игрет и женски :D
Џајко
Џајко
addicted to beautiful days

Age : 30
Број на мислења : 950
Хоби(работа) : flying
Забавен? : можеби

Вратете се на почетокот Go down

Би...??? - Page 3 Empty Re: Би...???

Пишување by REGINA Пон Јун 01, 2009 8:16 pm

^ ам ак губиш? шо ќе прајш тоаш?
или ко ќе подразмислам бе вас исто ви се фаќат... scratch
REGINA
REGINA
my way... or no way!
my way... or no way!

Age : 30
Број на мислења : 914
Хоби(работа) : Ваѓање луѓе од такт.

Вратете се на почетокот Go down

Би...??? - Page 3 Empty Re: Би...???

Пишување by The Breaking Dawn Пон Јун 01, 2009 8:19 pm

хаха.
ак сум мн јака во покер, да.
ак не сум, само ќе гледам Razz
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 29
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Би...??? - Page 3 Empty Re: Би...???

Пишување by Bleak Пон Јун 01, 2009 8:26 pm

Би се обиделе да бидете невеста/зет бегалец/ка? Very Happy
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 30
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Би...??? - Page 3 Empty Re: Би...???

Пишување by Џајко Пон Јун 01, 2009 8:34 pm

Зш бе? Од свекор ми дан бегам???
Џајко
Џајко
addicted to beautiful days

Age : 30
Број на мислења : 950
Хоби(работа) : flying
Забавен? : можеби

Вратете се на почетокот Go down

Би...??? - Page 3 Empty Re: Би...???

Пишување by Angelic Пон Јун 01, 2009 8:54 pm

не бееее не сум до толку неодговорна Smile
Angelic
Angelic
ex Rainbow*

Age : 29
Број на мислења : 713

Вратете се на почетокот Go down

Би...??? - Page 3 Empty Re: Би...???

Пишување by REGINA Пон Јун 01, 2009 10:24 pm

за покерон - би играла така пошо имам неопислива среќа во та игра. не губам никогаш. - досега било така отсега... никој немојт да знајт.
хе се учев на маме32 покер лејдис поточно Laughing

а за бегалка - немат апсолутно никаква шанса да се понижам дотолку за некој пошо на старост ќе си ја чукам глата за шо брука сум напрајла во животов.
и не вервам во хепили евер афтер така да за минлива љубов не вредит да си го извалкаш името.
REGINA
REGINA
my way... or no way!
my way... or no way!

Age : 30
Број на мислења : 914
Хоби(работа) : Ваѓање луѓе од такт.

Вратете се на почетокот Go down

Би...??? - Page 3 Empty Re: Би...???

Пишување by RoTkViCa Вто Јун 02, 2009 12:55 pm

Bleak напиша:Би се обиделе да бидете невеста/зет бегалец/ка? Very Happy

не е за обидвење работава појако е да те грабет без да знајш ти и без да очеквиш јахахахаа

_________________
...Ветрот дува, зошто не и ние?!...
RoTkViCa
RoTkViCa
Модератор
Модератор

Age : 30
Број на мислења : 723
Хоби(работа) : Аеробик,возење ролери,слушање музика и дружење на форумчево :D
Забавен? : хм....оценете сами

Вратете се на почетокот Go down

Би...??? - Page 3 Empty Re: Би...???

Пишување by REGINA Вто Јун 02, 2009 1:07 pm

би ми зеле ли бомбонче од рацете на помало дете за вие да го јајте? нормално ако бомбончето е неотпаковано и е вашето најомилено.
REGINA
REGINA
my way... or no way!
my way... or no way!

Age : 30
Број на мислења : 914
Хоби(работа) : Ваѓање луѓе од такт.

Вратете се на почетокот Go down

Би...??? - Page 3 Empty Re: Би...???

Пишување by Angelic Вто Јун 02, 2009 1:08 pm

ОО не, ама одам во продавница и го купвам хах
Angelic
Angelic
ex Rainbow*

Age : 29
Број на мислења : 713

Вратете се на почетокот Go down

Би...??? - Page 3 Empty Re: Би...???

Пишување by RoTkViCa Вто Јун 02, 2009 1:14 pm

хахаха неее е дотолку работава дојдена ВАЛДА хаха

_________________
...Ветрот дува, зошто не и ние?!...
RoTkViCa
RoTkViCa
Модератор
Модератор

Age : 30
Број на мислења : 723
Хоби(работа) : Аеробик,возење ролери,слушање музика и дружење на форумчево :D
Забавен? : хм....оценете сами

Вратете се на почетокот Go down

Би...??? - Page 3 Empty Re: Би...???

Пишување by REGINA Вто Јун 02, 2009 1:24 pm

да е внукми шо ми е експериментално глувче број еден, би му го зела без двоумење и немаше да го изедам туку ќе го фрлев бомбончето.
иначе не.
не дека би ми било жал, туку грижа на совест поќе..бла
REGINA
REGINA
my way... or no way!
my way... or no way!

Age : 30
Број на мислења : 914
Хоби(работа) : Ваѓање луѓе од такт.

Вратете се на почетокот Go down

Би...??? - Page 3 Empty Re: Би...???

Пишување by RoTkViCa Вто Јун 02, 2009 1:26 pm

REGINA напиша:да е внукми шо ми е експериментално глувче број еден, би му го зела без двоумење и немаше да го изедам туку ќе го фрлев бомбончето.
иначе не.
не дека би ми било жал, туку грижа на совест поќе..бла

зш да го фрлиш?????????

_________________
...Ветрот дува, зошто не и ние?!...
RoTkViCa
RoTkViCa
Модератор
Модератор

Age : 30
Број на мислења : 723
Хоби(работа) : Аеробик,возење ролери,слушање музика и дружење на форумчево :D
Забавен? : хм....оценете сами

Вратете се на почетокот Go down

Би...??? - Page 3 Empty Re: Би...???

Пишување by REGINA Вто Јун 02, 2009 1:36 pm

дека детено крајно ме иритират со секоја негова појава, а не би сакала да навлегувам во подробности шо авантури му имам праено... како јадење буковка со полни раце и слично.
не сум тиранин шо малтретират мали деца, ама интересно ми е на ова да испробвам мали финти за да знам шо требит и шо не требит да им прам на мојте деца некоаш... од грешките учиме Laughing

сеа не ме сваќајте погрешно сите експерименти на него не се опасни по живот и загарантирано е дека целосно ќе го вратам од домаму ко шо ми дошло здраво живо можда повесело од ликер и такви „играчки“... све до граница нормално.


ев друго: би лажеле ли за отсуство од нашкола/наработа дека тоа било поради смрт на некоја особа шо фактички е жива?
REGINA
REGINA
my way... or no way!
my way... or no way!

Age : 30
Број на мислења : 914
Хоби(работа) : Ваѓање луѓе од такт.

Вратете се на почетокот Go down

Би...??? - Page 3 Empty Re: Би...???

Пишување by RoTkViCa Вто Јун 02, 2009 1:38 pm

не !!!

_________________
...Ветрот дува, зошто не и ние?!...
RoTkViCa
RoTkViCa
Модератор
Модератор

Age : 30
Број на мислења : 723
Хоби(работа) : Аеробик,возење ролери,слушање музика и дружење на форумчево :D
Забавен? : хм....оценете сами

Вратете се на почетокот Go down

Би...??? - Page 3 Empty Re: Би...???

Пишување by Punk Вто Јун 02, 2009 1:43 pm

леле неееееееееееееееее!
Punk
Punk
Live fast!
Live fast!

Age : 31
Број на мислења : 505

Вратете се на почетокот Go down

Би...??? - Page 3 Empty Re: Би...???

Пишување by REGINA Вто Јун 02, 2009 1:54 pm

REGINA напиша:ев друго: би лажеле ли за отсуство од нашкола/наработа дека тоа било поради смрт на некоја особа шо фактички е жива?
и јас не би лажела за ова во никој случај. ау ам замисли да заречиш или такви бабини третини? како ќе живејш после?
а имаше еден шо учеше со мене не е битно дали средно или основно, ама кај секоја нова класна, него наново му умираше бабаму (мајка на таткому). женана и ден денес е жива иначе.
REGINA
REGINA
my way... or no way!
my way... or no way!

Age : 30
Број на мислења : 914
Хоби(работа) : Ваѓање луѓе од такт.

Вратете се на почетокот Go down

Би...??? - Page 3 Empty Re: Би...???

Пишување by The Breaking Dawn Вто Јун 02, 2009 3:22 pm

и јас нееееееее.
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 29
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Би...??? - Page 3 Empty Re: Би...???

Пишување by METALBOY Вто Јун 02, 2009 5:06 pm

^
^можда, али во главно не, има поубај оправдувања
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 28
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Вратете се на почетокот Go down

Би...??? - Page 3 Empty Re: Би...???

Пишување by П. Чет Јун 04, 2009 12:05 am

никогаш!!!
П.
П.
Солиден Адаптер

Age : 29
Број на мислења : 132

Вратете се на почетокот Go down

Би...??? - Page 3 Empty Re: Би...???

Пишување by Angelic Чет Јун 04, 2009 5:45 pm

дали би се фрлиле во езерово онака облечени за излегвење.. за одредена сума на пари? (значи женските со штикли сукња ова она.. машките со кошулче кондури ова она ) =)
Angelic
Angelic
ex Rainbow*

Age : 29
Број на мислења : 713

Вратете се на почетокот Go down

Би...??? - Page 3 Empty Re: Би...???

Пишување by REGINA Чет Јун 04, 2009 6:13 pm

само ак сум пијана и ак ми прајт некој друштво за то. и оф корс зависит од годишното време.
REGINA
REGINA
my way... or no way!
my way... or no way!

Age : 30
Број на мислења : 914
Хоби(работа) : Ваѓање луѓе од такт.

Вратете се на почетокот Go down

Би...??? - Page 3 Empty Re: Би...???

Пишување by Punk Чет Јун 04, 2009 6:29 pm

аааах нормално не морат пари да ми дават
Punk
Punk
Live fast!
Live fast!

Age : 31
Број на мислења : 505

Вратете се на почетокот Go down

Би...??? - Page 3 Empty Re: Би...???

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 3 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот