Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Би...???

+13
Punk
Bleak
Marej
RoTkViCa
корун
Наташа
pankerishte
KaTeRiNcE
Gallowsraven
The Breaking Dawn
Ane
METALBOY
REGINA
17 posters

Страна 2 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Би...??? - Page 2 Empty Re: Би...???

Пишување by REGINA Нед Мај 03, 2009 11:45 am

^ а имат нешо ти шо не би напрајл?? Very Happy
REGINA
REGINA
my way... or no way!
my way... or no way!

Age : 30
Број на мислења : 914
Хоби(работа) : Ваѓање луѓе од такт.

Вратете се на почетокот Go down

Би...??? - Page 2 Empty Re: Би...???

Пишување by The Breaking Dawn Нед Мај 03, 2009 12:31 pm

и јас не би шетала сама. со други да. мн се убај шумине навечер Razz
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 29
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Би...??? - Page 2 Empty Re: Би...???

Пишување by METALBOY Нед Мај 03, 2009 2:44 pm

REGINA напиша:^ а имат нешо ти шо не би напрајл?? Very Happy
Very Happy а можда и да Very Happy , чекам такво прашање, досега не видов нешо до толку страшно, бај д веј, нема работи од кој се плашам, барем така мислам, можда многу малу, а да, од биологија се плашам, ова, се грозам Very Happy
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 28
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Вратете се на почетокот Go down

Би...??? - Page 2 Empty Re: Би...???

Пишување by Наташа Пон Мај 04, 2009 5:55 pm

Абе, а знајте за тој типацот шо отишол да вечерат на гробишта навечер, го кандисале другарите некако, и седнал послал таму чаршави и ај ќе јајт. Арно ама ко станвел, нешо го држело за земја и умрел од страв сиротиот. А то, со ножот да ти ја имал закачено јакната за земја и не можел да се испрајт.

Поентава ми е, и нишо да немат в шума, макар не вервам, пуст страв чуда прајт, така да не би.

_________________
Listen to each drop of rain... Whispering secrets in vain...
Frantically searching for someone to hear their story before they hit ground...
Наташа
Наташа
Модератор
Модератор

Age : 28
Број на мислења : 472

Вратете се на почетокот Go down

Би...??? - Page 2 Empty Re: Би...???

Пишување by METALBOY Пон Мај 04, 2009 6:28 pm

интересно е некогаш да се исплашиш Very Happy , али сепак не и препорачливо Very Happy
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 28
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Вратете се на почетокот Go down

Би...??? - Page 2 Empty Re: Би...???

Пишување by REGINA Сре Мај 06, 2009 5:59 pm

Би сакале ли:
прашање за женскиве ... да сте машки на само еден ден?
прашање за машкиве ... да сте женски на само еден ден?

и зш да да, зш да не?
REGINA
REGINA
my way... or no way!
my way... or no way!

Age : 30
Број на мислења : 914
Хоби(работа) : Ваѓање луѓе од такт.

Вратете се на почетокот Go down

Би...??? - Page 2 Empty Re: Би...???

Пишување by METALBOY Сре Мај 06, 2009 8:32 pm

од чиста љубопитност да, амаааа, сепак нееее, шо знајш можно е нешо да ојт наопаку ко на филмојне Very Happy
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 28
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Вратете се на почетокот Go down

Би...??? - Page 2 Empty Re: Би...???

Пишување by The Breaking Dawn Сре Мај 06, 2009 10:01 pm

даааааа мн би сакала. сакам да видам каков живот имет и која е таа разлика сите шо ја прает Razz
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 29
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Би...??? - Page 2 Empty Re: Би...???

Пишување by корун Сре Мај 06, 2009 10:03 pm

Да, цел ден за цицки ќе се фаќам.... Cool

_________________
Коза не е, овца е. Шо е?
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 29
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Би...??? - Page 2 Empty Re: Би...???

Пишување by RoTkViCa Сре Мај 06, 2009 11:12 pm

од секогаш сум сакала да сум машко....на една недела бар...ама еден ден ако би била...аххх лелелелеелеллеле...срамско е Embarassed Embarassed Embarassed хахаха

_________________
...Ветрот дува, зошто не и ние?!...
RoTkViCa
RoTkViCa
Модератор
Модератор

Age : 30
Број на мислења : 723
Хоби(работа) : Аеробик,возење ролери,слушање музика и дружење на форумчево :D
Забавен? : хм....оценете сами

Вратете се на почетокот Go down

Би...??? - Page 2 Empty Re: Би...???

Пишување by REGINA Сре Мај 06, 2009 11:13 pm

и јас би сакала на еден ден да сум машко. само заради да видам дали тогаш ќе можам да им ја разберам психата. ама сигурна сум дека ќе ми требит многу појќе од еден ден за то.
REGINA
REGINA
my way... or no way!
my way... or no way!

Age : 30
Број на мислења : 914
Хоби(работа) : Ваѓање луѓе од такт.

Вратете се на почетокот Go down

Би...??? - Page 2 Empty Re: Би...???

Пишување by METALBOY Сре Мај 06, 2009 11:31 pm

ај сега друга.

би преспале една ноќ на клупа? Shocked
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 28
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Вратете се на почетокот Go down

Би...??? - Page 2 Empty Re: Би...???

Пишување by RoTkViCa Чет Мај 07, 2009 11:20 am

ако немам кај да одам....макар шо сепак не вервам дека некогаш не ќе имам кај да одам..пупупу

_________________
...Ветрот дува, зошто не и ние?!...
RoTkViCa
RoTkViCa
Модератор
Модератор

Age : 30
Број на мислења : 723
Хоби(работа) : Аеробик,возење ролери,слушање музика и дружење на форумчево :D
Забавен? : хм....оценете сами

Вратете се на почетокот Go down

Би...??? - Page 2 Empty Re: Би...???

Пишување by The Breaking Dawn Чет Мај 07, 2009 12:49 pm

отсекојпат сум сакала некојпат да спијам на отворено чак и клупа да е.Razz
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 29
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Би...??? - Page 2 Empty Re: Би...???

Пишување by RoTkViCa Чет Мај 07, 2009 12:54 pm

The Breaking Dawn напиша:отсекојпат сум сакала некојпат да спијам на отворено чак и клупа да е.Razz

а да памтам и на темана за 1ви мај пиштеше да не врнит да спиеш на отворено хаха

_________________
...Ветрот дува, зошто не и ние?!...
RoTkViCa
RoTkViCa
Модератор
Модератор

Age : 30
Број на мислења : 723
Хоби(работа) : Аеробик,возење ролери,слушање музика и дружење на форумчево :D
Забавен? : хм....оценете сами

Вратете се на почетокот Go down

Би...??? - Page 2 Empty Re: Би...???

Пишување by The Breaking Dawn Чет Мај 07, 2009 1:10 pm

^^пиштев? Shocked tongue
пак. нишо. не ми останаа Evil or Very Mad
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 29
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Би...??? - Page 2 Empty Re: Би...???

Пишување by RoTkViCa Чет Мај 07, 2009 1:29 pm

The Breaking Dawn напиша:^^пиштев? Shocked tongue
пак. нишо. не ми останаа Evil or Very Mad

пишчеше корнеше хахаха......ај в година здравје Razz

_________________
...Ветрот дува, зошто не и ние?!...
RoTkViCa
RoTkViCa
Модератор
Модератор

Age : 30
Број на мислења : 723
Хоби(работа) : Аеробик,возење ролери,слушање музика и дружење на форумчево :D
Забавен? : хм....оценете сами

Вратете се на почетокот Go down

Би...??? - Page 2 Empty Re: Би...???

Пишување by Marej Чет Мај 07, 2009 3:40 pm

Не, стрејт.

_________________
Што е убав овој свет, овде гомно, онде цвет.
Marej
Marej
Модератор
Модератор

Age : 30
Број на мислења : 986
Забавен? : ултра

Вратете се на почетокот Go down

Би...??? - Page 2 Empty Re: Би...???

Пишување by Bleak Пет Мај 08, 2009 12:18 am

Дали би ја/го бакнале првото/та дете/девојка шо би ви наишла на улица?
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 30
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Би...??? - Page 2 Empty Re: Би...???

Пишување by REGINA Пет Мај 08, 2009 12:32 am

зависит за каков бакнеж се прајт муабет во претходниов коментар... можда и би.
REGINA
REGINA
my way... or no way!
my way... or no way!

Age : 30
Број на мислења : 914
Хоби(работа) : Ваѓање луѓе од такт.

Вратете се на почетокот Go down

Би...??? - Page 2 Empty Re: Би...???

Пишување by REGINA Пет Мај 08, 2009 9:28 pm

Би ошле ли по пижами до на кафе или низ чаршијана?
REGINA
REGINA
my way... or no way!
my way... or no way!

Age : 30
Број на мислења : 914
Хоби(работа) : Ваѓање луѓе од такт.

Вратете се на почетокот Go down

Би...??? - Page 2 Empty Re: Би...???

Пишување by корун Пет Мај 08, 2009 9:29 pm

Само со друштво, сам ептен изгледаш психолошки растроен...

_________________
Коза не е, овца е. Шо е?
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 29
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Би...??? - Page 2 Empty Re: Би...???

Пишување by Punk Пет Мај 08, 2009 9:46 pm

се сложвам со корун. поубо да изглеате друштво на психолошки растроени личности отколку сам да си SmileSmile
Punk
Punk
Live fast!
Live fast!

Age : 31
Број на мислења : 505

Вратете се на почетокот Go down

Би...??? - Page 2 Empty Re: Би...???

Пишување by REGINA Пет Мај 08, 2009 9:52 pm

мене ми се имат десено неколку пати по туристичка да се рашетам по пижами или дека ме мрзело да се преслеквам за до кај другаркава, или сум заборавала да се преслечам од сабајле така... и ме заболе да не речам шо............. шо ме глеаја ко од венера падната.

а за низ чаршија или за до на кафе, мислам дека не би се осмелила.
REGINA
REGINA
my way... or no way!
my way... or no way!

Age : 30
Број на мислења : 914
Хоби(работа) : Ваѓање луѓе од такт.

Вратете се на почетокот Go down

Би...??? - Page 2 Empty Re: Би...???

Пишување by kojgode Пет Мај 08, 2009 9:57 pm

сексуалец

_________________
Imagination is more important than knowledge.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 30
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Би...??? - Page 2 Empty Re: Би...???

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот