Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Би...???

+13
Punk
Bleak
Marej
RoTkViCa
корун
Наташа
pankerishte
KaTeRiNcE
Gallowsraven
The Breaking Dawn
Ane
METALBOY
REGINA
17 posters

Страна 1 of 4 1, 2, 3, 4  Next

Go down

Би...??? Empty Би...???

Пишување by REGINA Чет Апр 30, 2009 9:26 pm

Темава нека е за прашања во смисла дали некој би се осмелил за да напрајт нешо...
ев да почнам јас.. а вас ко ќе ви текват прашања од типот би...? поставвете ги.

Би изеле ли бубачка?

видете шубо изглеат silent
Би...??? 212ybz8

а ак сте погладни еве ви порција rabbit ... како би крцкале овие вуста, или лигави ќе им се цревцата?.... Suspect
Би...??? 2wnr7f5
а сега откако ги видов сликиве... извинете имам работа... да повраќам Neutral
REGINA
REGINA
my way... or no way!
my way... or no way!

Age : 30
Број на мислења : 914
Хоби(работа) : Ваѓање луѓе од такт.

Вратете се на почетокот Go down

Би...??? Empty Re: Би...???

Пишување by METALBOY Чет Апр 30, 2009 10:07 pm

REGINA напиша:Темава нека е за прашања во смисла дали некој би се осмелил за да напрајт нешо...
ев да почнам јас.. а вас ко ќе ви текват прашања од типот би...? поставвете ги.
Само да поставуваме??? cyclops

А ако можи да одговараме, мојот одговор на прашањево е: би Twisted Evil , всуштински имам слушнато дека овие животинчиња содржеле многу протеини, па така беше и со школкине, многу грдо ми изгледаја, а ко ги пробав, ммммммм, супер, а да и пача ко видов и ко мириснав ми се слоши, така да закључок....појма немам....можда нема уште од сега да пробам ваков вид на храна, но можно е во иднина (печено преферирам) Very Happy

едит: кој фрик сум lol!
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 28
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Вратете се на почетокот Go down

Би...??? Empty Re: Би...???

Пишување by REGINA Чет Апр 30, 2009 11:53 pm

^ wow е ваков одговор не очеквев Shocked хаха
а мој одговор за бубачкине е НЕ, макар кога би требало да го спасам светов со то шо би требало да изеам една и единствена бубачка... пубо ќе остам да дојт крајот на светот... ама не јадам нешо шо ќе ми мрдат дур го џвакам.

Наредно шо ме интересират е...
Би убиле ли некого?
колку требит некоја личност да ви имат згрешено за некогаш да се решите на вакво дело?

хуху во темава ќе се откриет мојата страст кон чашитвењето.
REGINA
REGINA
my way... or no way!
my way... or no way!

Age : 30
Број на мислења : 914
Хоби(работа) : Ваѓање луѓе од такт.

Вратете се на почетокот Go down

Би...??? Empty Re: Би...???

Пишување by Ane Пет Мај 01, 2009 12:51 am

Никогаш не би се осудила да убијам некој без разлика колку и да ми имат
згрешено,а во случај да се десит да го убијам одма после јас ке се
убијам silent
Ane
Ane
Солиден Адаптер

Age : 29
Број на мислења : 179

Вратете се на почетокот Go down

Би...??? Empty Re: Би...???

Пишување by The Breaking Dawn Пет Мај 01, 2009 3:09 am

REGINA напиша:

Наредно шо ме интересират е...
Би убиле ли некого?
колку требит некоја личност да ви имат згрешено за некогаш да се решите на вакво дело?

јас би убила во краен случај некој ак им прајт мн лошо на луѓе шо ми значет.
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 29
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Би...??? Empty Re: Би...???

Пишување by The Breaking Dawn Пет Мај 01, 2009 3:14 am

Ново-би го жртвувале својот живот за некој друг?
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 29
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Би...??? Empty Re: Би...???

Пишување by METALBOY Пет Мај 01, 2009 11:47 am

зависит од ситуацијата - како ке сум расположен Very Happy

се надевам дека нема да дојдам до ваква ситуација

па би се се жртвувал за некој шо ми значит, знаејки дека ништо нема да ми се деси Very Happy geek
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 28
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Вратете се на почетокот Go down

Би...??? Empty Re: Би...???

Пишување by METALBOY Пет Мај 01, 2009 11:57 am

REGINA напиша:^ wow е ваков одговор не очеквев Shocked хаха
а мој одговор за бубачкине е НЕ, макар кога би требало да го спасам светов со то шо би требало да изеам една и единствена бубачка... пубо ќе остам да дојт крајот на светот... ама не јадам нешо шо ќе ми мрдат дур го џвакам.
шансите се поголеми да се најш во случај да умриш од глад, а не да го спасиш светот, така да, за да ги скратиме маките, знаејки дека се високо протеински сушчества би каснал, а да, е сега не морат цела наеднуш, полека по малку ке касвиш дур не се навикниш и уш нешо, на дискавери имат еден шо јајт вакви безвезни работи, да недолжам и да неодам многу офтопик ке ви кажам само дека мојте да го гледате. толку Very Happy
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 28
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Вратете се на почетокот Go down

Би...??? Empty Re: Би...???

Пишување by Gallowsraven Пет Мај 01, 2009 4:26 pm

Ќе го разџвакаш ептен брзо за да престанит да мрдат. Немат да го осетиш дур мелиш со забите. :D
Gallowsraven
Gallowsraven
Вештерче

Age : 28
Број на мислења : 142

http://myspace.com/gallowsraven_mk

Вратете се на почетокот Go down

Би...??? Empty Re: Би...???

Пишување by METALBOY Пет Мај 01, 2009 6:39 pm

a да го голтниш одма за да не го фкусиш? Very Happy (и онака мали се)
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 28
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Вратете се на почетокот Go down

Би...??? Empty Re: Би...???

Пишување by REGINA Пет Мај 01, 2009 8:11 pm

хехехе ве молам... Neutral за бубачкиве... pale

за мене на прашањето дали би убила некого... можда и би. зависит од то дали жртвата е потребна на светов или за џабе ни го трошит кислородов. и ак сум ептен ептен ептен истаена од такт... досега не сум била во таква состојба... ама никогаш не велам никогаш за ова работа. после знам дека совеста ќе ме напрајт и сама да си го одземам животов, па чудо големо двајца помалку на земјава.

а за то дали би го жртвувала мојов живот за некого... да, за многу луѓе.. и за познати и за непознати, ама само ако вредит. ако е за некој од семејствово, без размислување прам све шо требит.
REGINA
REGINA
my way... or no way!
my way... or no way!

Age : 30
Број на мислења : 914
Хоби(работа) : Ваѓање луѓе од такт.

Вратете се на почетокот Go down

Би...??? Empty Re: Би...???

Пишување by KaTeRiNcE Пет Мај 01, 2009 8:55 pm

REGINA напиша:хехехе ве молам... Neutral за бубачкиве... pale

за мене на прашањето дали би убила некого... можда и би. зависит од то дали жртвата е потребна на светов или за џабе ни го трошит кислородов. и ак сум ептен ептен ептен истаена од такт... досега не сум била во таква состојба... ама никогаш не велам никогаш за ова работа. после знам дека совеста ќе ме напрајт и сама да си го одземам животов, па чудо големо двајца помалку на земјава.

а за то дали би го жртвувала мојов живот за некого... да, за многу луѓе.. и за познати и за непознати, ама само ако вредит. ако е за некој од семејствово, без размислување прам све шо требит.
хах..нормално то јас видоф за мене отепвиш Very Happy а дали би го смувале тој шо го бендисвите иако претпоставувате дек ќе јајте корпа...јас ќе размислам хаха
KaTeRiNcE
KaTeRiNcE
P    aR      tY     aN      iM    aL

Age : 29
Број на мислења : 234
Хоби(работа) : Да ширам среќа и депресија,зависит од расположение
Забавен? : Иди-види :D

Вратете се на почетокот Go down

Би...??? Empty Re: Би...???

Пишување by The Breaking Dawn Пет Мај 01, 2009 9:17 pm

KaTeRiNcE напиша:
хах..нормално то јас видоф за мене отепвиш Very Happy а дали би го смувале тој шо го бендисвите иако претпоставувате дек ќе јајте корпа...јас ќе размислам хаха

хаха кате... tongue
јас ептен ама она ептен ак ми се свиѓат и ак не можам да се контролирам во моментот можда и би напрајла прв чекор ама ак знам дека и тој ме свиѓат.
и после сигурно би избегала.

Embarassed
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 29
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Би...??? Empty Re: Би...???

Пишување by REGINA Пет Мај 01, 2009 9:57 pm

KaTeRiNcE напиша:а дали би го смувале тој шо го бендисвите иако претпоставувате дек ќе јајте корпа...јас ќе размислам хаха
не. прво морат да разберам све за него од ко се родил се до последниот момент од неговиот живот досега. па после знаци, хемии, и слични поими шо се синоними со поимот глупости... па на крај дури би се решила за та постапка... и во 99,9999(9)% од случаите се премислувам во последен момент.

еве едно глупо:
Би скокнале ли од авион со падобран?
јас не, ми се чинит дека ќе заборам да го пуштам навреме и ќе ги видам одблиску мравкине.
REGINA
REGINA
my way... or no way!
my way... or no way!

Age : 30
Број на мислења : 914
Хоби(работа) : Ваѓање луѓе од такт.

Вратете се на почетокот Go down

Би...??? Empty Re: Би...???

Пишување by The Breaking Dawn Пет Мај 01, 2009 10:00 pm

REGINA напиша:
еве едно глупо:
Би скокнале ли од авион со падобран?
јас не, ми се чинит дека ќе заборам да го пуштам навреме и ќе ги видам одблиску мравкине.

јас да. колку и да ми е страв. би напрајла и банџи џампинг мн други работи само ак ми помогнет да го совладам стравов од височини Neutral
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 29
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Би...??? Empty Re: Би...???

Пишување by METALBOY Пет Мај 01, 2009 10:44 pm

немам страв од височини само шо адреналинов скокат, го обожавам то чувство, шо значит - би!
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 28
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Вратете се на почетокот Go down

Би...??? Empty Re: Би...???

Пишување by REGINA Саб Мај 02, 2009 1:18 am

би пееле ли караоке?
REGINA
REGINA
my way... or no way!
my way... or no way!

Age : 30
Број на мислења : 914
Хоби(работа) : Ваѓање луѓе од такт.

Вратете се на почетокот Go down

Би...??? Empty Re: Би...???

Пишување by KaTeRiNcE Саб Мај 02, 2009 1:50 am

REGINA напиша:би пееле ли караоке?
зш да не баш љубам такви работи, ама Галосравен, Ивана ,Рејнбол и Омен се за овие работи хах
KaTeRiNcE
KaTeRiNcE
P    aR      tY     aN      iM    aL

Age : 29
Број на мислења : 234
Хоби(работа) : Да ширам среќа и депресија,зависит од расположение
Забавен? : Иди-види :D

Вратете се на почетокот Go down

Би...??? Empty Re: Би...???

Пишување by The Breaking Dawn Саб Мај 02, 2009 1:43 pm

хах ми се чинит никојпат. можда ак се наоѓам меѓу луѓе шо никојпат појке нема да ги видам. Razz
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 29
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Би...??? Empty Re: Би...???

Пишување by Gallowsraven Саб Мај 02, 2009 4:35 pm

The Breaking Dawn напиша:хах ми се чинит никојпат. можда ак се наоѓам меѓу луѓе шо никојпат појке нема да ги видам. Razz
Биче, биче. Ќе те испијаниме... Razz
Gallowsraven
Gallowsraven
Вештерче

Age : 28
Број на мислења : 142

http://myspace.com/gallowsraven_mk

Вратете се на почетокот Go down

Би...??? Empty Re: Би...???

Пишување by REGINA Саб Мај 02, 2009 7:28 pm

јас не би пеела караоке заради то шо после настапот ќе бидам обвинета за оглувување на сите присутни и + околината до кај шо се слушал мојот глас и + мразам јавни настапи.
REGINA
REGINA
my way... or no way!
my way... or no way!

Age : 30
Број на мислења : 914
Хоби(работа) : Ваѓање луѓе од такт.

Вратете се на почетокот Go down

Би...??? Empty Re: Би...???

Пишување by The Breaking Dawn Саб Мај 02, 2009 8:21 pm

Gallowsraven напиша:
The Breaking Dawn напиша:хах ми се чинит никојпат. можда ак се наоѓам меѓу луѓе шо никојпат појке нема да ги видам. Razz
Биче, биче. Ќе те испијаниме... Razz

tongue мене нема да ме видиш пијана.
се надевам tongue
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 29
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Би...??? Empty Re: Би...???

Пишување by REGINA Нед Мај 03, 2009 12:13 am

Би се осмелиле ли да шетате навечер низ шума сами?

за мене немат шанса. при првото шушкање и... ќе требит во шок соба да го поминам скоро цел живот, можда и цел. + вриет од бубачки, а тие не ми изгледет ко пријателски расположени суштества + мразам да сум сама + ноќе е и + не е баш романтично да си алоун ин д дарк.
REGINA
REGINA
my way... or no way!
my way... or no way!

Age : 30
Број на мислења : 914
Хоби(работа) : Ваѓање луѓе од такт.

Вратете се на почетокот Go down

Би...??? Empty Re: Би...???

Пишување by pankerishte Нед Мај 03, 2009 3:25 am

REGINA напиша:Би се осмелиле ли да шетате навечер низ шума сами?

за мене немат шанса. при првото шушкање и... ќе требит во шок соба да го поминам скоро цел живот, можда и цел. + вриет од бубачки, а тие не ми изгледет ко пријателски расположени суштества + мразам да сум сама + ноќе е и + не е баш романтично да си алоун ин д дарк.
Во никој случај не Shocked
pankerishte
pankerishte
Куропецач
Куропецач

Age : 32
Број на мислења : 601
Хоби(работа) : Метење,Чистење Улици
Забавен? : Да

http://www.myspace.com/komunalnahigena

Вратете се на почетокот Go down

Би...??? Empty Re: Би...???

Пишување by METALBOY Нед Мај 03, 2009 10:33 am

А зш да не Very Happy , јас би, сеедно ми е, мислам ако морам Very Happy
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 28
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Вратете се на почетокот Go down

Би...??? Empty Re: Би...???

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 1 of 4 1, 2, 3, 4  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот