Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Feedback свирка =)

+11
Angelic
*UnIqUe*
Bleak
Master
METALBOY
TONI
Marej
Болиглава
Obibos
Gallowsraven
The Breaking Dawn
15 posters

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Feedback свирка =) - Page 2 Empty Re: Feedback свирка =)

Пишување by TONI Нед Мај 17, 2009 2:39 pm

јас штета само на 3 песни влегов на крајот ама на род бев.ај нареден пат
TONI
TONI
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 466

Вратете се на почетокот Go down

Feedback свирка =) - Page 2 Empty Re: Feedback свирка =)

Пишување by Рокси Нед Мај 17, 2009 5:02 pm

И јас бев!
Ептен кејф ми напраја ко ги пееја I wanna be sedated и Living after midnight.
Рокси
Рокси
Нејкам ништо
Нејкам ништо

Age : 30
Број на мислења : 517

Вратете се на почетокот Go down

Feedback свирка =) - Page 2 Empty Re: Feedback свирка =)

Пишување by Bleak Пет Мај 22, 2009 3:17 pm

А викендоф ќе имат нешчо?
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 33
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Feedback свирка =) - Page 2 Empty Re: Feedback свирка =)

Пишување by *UnIqUe* Пет Мај 22, 2009 9:20 pm

Денес... карпе дием... Very Happy
*UnIqUe*
*UnIqUe*
Солиден Адаптер

Age : 31
Број на мислења : 244

Вратете се на почетокот Go down

Feedback свирка =) - Page 2 Empty Re: Feedback свирка =)

Пишување by METALBOY Саб Мај 23, 2009 3:28 pm

многу убав глас Ненад ама на неколку песни ко да не се слушаше, добро имаше уш некој фалшој, ама нема врска бојље ишта него ништа, 12 сатот сите малолетни надвор!....
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Вратете се на почетокот Go down

Feedback свирка =) - Page 2 Empty Re: Feedback свирка =)

Пишување by *UnIqUe* Саб Мај 23, 2009 5:21 pm

Озвучувањено не чинеше.... нз дали беше ко свиреа FAmous ак беше ќе напрајш разлика...
Јас си поминаааав уффф супер ко и секогаш... ама во 12...OUT... Sad
*UnIqUe*
*UnIqUe*
Солиден Адаптер

Age : 31
Број на мислења : 244

Вратете се на почетокот Go down

Feedback свирка =) - Page 2 Empty Re: Feedback свирка =)

Пишување by METALBOY Саб Мај 23, 2009 5:40 pm

*UnIqUe* напиша:Озвучувањено не чинеше.... нз дали беше ко свиреа FAmous ак беше ќе напрајш разлика...
Јас си поминаааав уффф супер ко и секогаш... ама во 12...OUT... Sad
не бев, а за то 12 аут - морат така ради инспекција, сега ке требит во 7 да излегвиме да за да ги дослушаме Crying or Very sad
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Вратете се на почетокот Go down

Feedback свирка =) - Page 2 Empty Re: Feedback свирка =)

Пишување by The Breaking Dawn Саб Мај 23, 2009 9:06 pm

Evil or Very Mad и мене ми беше јако ама мн ми е мака смут криминал шо не ја слушнав зш тоаш не избркаа.аман. проклети мои 16 години.
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 31
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Feedback свирка =) - Page 2 Empty Re: Feedback свирка =)

Пишување by Angelic Саб Мај 23, 2009 9:41 pm

eeeeej не викај така за годините. Ќе ги бараш.
Angelic
Angelic
ex Rainbow*

Age : 32
Број на мислења : 713

Вратете се на почетокот Go down

Feedback свирка =) - Page 2 Empty Re: Feedback свирка =)

Пишување by TONI Нед Мај 24, 2009 12:06 pm

Јас веќе ги барам зш и тогаш мене ме пуштаа и не ме бркаа и шо сакав си порачвев Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Иначе бев карпе кон 12 ама мн се изнервирав ко ги прекинвеа во свирење ради малолетните.Најубо порано да почват со свирката и да стигнат до 12 и нешо све да си исвират Wink
TONI
TONI
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 466

Вратете се на почетокот Go down

Feedback свирка =) - Page 2 Empty Re: Feedback свирка =)

Пишување by Angelic Нед Мај 24, 2009 12:11 pm

^ да така е најправилно. Зш пак да се морало до касно да се останвит.. баш е поубо порано да почвет и свирки и се останато. А не сите научени во 11 излегвет... то е. Neutral
Angelic
Angelic
ex Rainbow*

Age : 32
Број на мислења : 713

Вратете се на почетокот Go down

Feedback свирка =) - Page 2 Empty Re: Feedback свирка =)

Пишување by ноунејм Вто Јун 02, 2009 4:56 pm

уопште не ме импресионираа,едино вокалот му е океј, али може малку повеке на интонација да внимава
ноунејм
ноунејм
Бени Лава`с бигест фен
Бени Лава`с бигест фен

Age : 30
Број на мислења : 166
Хоби(работа) : па да.. работата ми е хоби. да
Забавен? : ногу

Вратете се на почетокот Go down

Feedback свирка =) - Page 2 Empty Re: Feedback свирка =)

Пишување by METALBOY Вто Јун 02, 2009 5:15 pm

абе, гледајте на позитивната страна - битно да не забавјет
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Вратете се на почетокот Go down

Feedback свирка =) - Page 2 Empty Re: Feedback свирка =)

Пишување by *UnIqUe* Вто Јун 02, 2009 8:21 pm

Така е cheers
*UnIqUe*
*UnIqUe*
Солиден Адаптер

Age : 31
Број на мислења : 244

Вратете се на почетокот Go down

Feedback свирка =) - Page 2 Empty Re: Feedback свирка =)

Пишување by ноунејм Вто Јун 02, 2009 9:01 pm

METALBOY напиша:абе, гледајте на позитивната страна - битно да не забавјет

*UnIqUe* напиша:Така е cheers

ако сакате петој на свирка ке ојме кај типацон со бузукино кај тинекс,јес да незнајт да пејт и она не му штимат, али пак , битно ке не забавуват
ноунејм
ноунејм
Бени Лава`с бигест фен
Бени Лава`с бигест фен

Age : 30
Број на мислења : 166
Хоби(работа) : па да.. работата ми е хоби. да
Забавен? : ногу

Вратете се на почетокот Go down

Feedback свирка =) - Page 2 Empty Re: Feedback свирка =)

Пишување by Jordison Вто Јун 02, 2009 9:32 pm

METALBOY напиша:абе, гледајте на позитивната страна - битно да не забавјет

На никој не му се лошит од критика
Jordison
Jordison
tapanar4e

Age : 32
Број на мислења : 301

Вратете се на почетокот Go down

Feedback свирка =) - Page 2 Empty Re: Feedback свирка =)

Пишување by Angelic Вто Јун 02, 2009 9:45 pm

Не знам кој ставил минуска, ама немат врска, тој си го кажа своето мислење (за то е и форумов).

и немам појдено на нивна свирка, се надевам во иднина ќе појдам.. па ќе кажам мислење. Smile
Angelic
Angelic
ex Rainbow*

Age : 32
Број на мислења : 713

Вратете се на почетокот Go down

Feedback свирка =) - Page 2 Empty Re: Feedback свирка =)

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот