Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Анкети

+16
Lastojca
Батерфлај
*UnIqUe*
blesava008
Лејди ин ред
комшивка
pankerishte
Болиглава
Gallowsraven
METALBOY
Punk
TONI
корун
The Breaking Dawn
RoTkViCa
REGINA
20 posters

Страна 4 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Анкети - Page 4 Empty Re: Анкети

Пишување by REGINA Саб Мај 16, 2009 8:21 pm

се загубите в шума сами? па ги знам страниве на светов, ќе се ориентирам и ќе излезам од шумата, ќе најдам пат асфалтиран, по то ќе знам дека цивилизација поминала тука претходно... па ќе поминит ваљда некоја кола, или ќе пешачам па ќе наидам на некакво суштество... пожелно би било чоек да е... и то. Laughing
осетите дека некој ве следи? ќе влезам во филм дека се тепам со личноста шо ме следит.
наеднаш добиете некаква надчовечка моќ? прво ќе си средам некој работи во мојов живот а после ќе им помагам на послабите од мене.
видите мртва мачка? нишо ваљда. здравје имат и други мачки.
видите мртов чоек?ееее... незнам, прво можда нишо ама после ќе ми текнит да викнам полиција.
некој тајно ви прати љубовно писменце? ќе се потрудам да дознам од кој е та ШЕГА. I love you
најдобриот/та пријател/ка ви се јави во 4 сабајле и ја/го слушате како плаче по телефон? одам, трчам и по пижами да сум и гола да сум Laughing
некој упорно и упорно и упорно и упорно се ѕвери во вас? и јас упорно, упорно, упорно, упорно, упорно, упорно ќе се ѕверам со него/неа.
REGINA
REGINA
my way... or no way!
my way... or no way!

Age : 30
Број на мислења : 914
Хоби(работа) : Ваѓање луѓе од такт.

Вратете се на почетокот Go down

Анкети - Page 4 Empty Re: Анкети

Пишување by The Breaking Dawn Нед Мај 17, 2009 3:22 am

мојот бивш/мојата бивша е...само бивш. tongue
луѓето би рекле дека сум...прилично збунета личност
не разбирам... одредени личности
ко се разбудив сабајлево...сфатив дек заборајв на хор да одам
животот е полн со...ситници шо го прает преубав Smile
моето минато е... досадно и нејќам да го вратам то време назад
досадно ми е кога... не прам ништо
забавите се...??
утре ќе... станам порано. ветувам


ев и некој безвезе прашања..
ако докторот денес ви каже дека сте бремена (за женскиве)/ ако женскави денес ви каже дека е бремена(за машкиве)... шо ќе речите? шо ќе напрајте?нема да сум во состојба да речам или да напрам нешо.
им верувате ли на сите блиски пријатели?мн ретко на некои. и мн малце се.
се плашите ли да се заљубите?да се зближам со луѓе да. а да се заљубам.. не баш. не гледам мн трагично на то.
кој ви е вашиот омилен белег на телото?со сестра ми на исто место имаме белег. е тој. tongue
колку деца сакате да имате?3
ако мојте да промените нешто сега одма во овој момент то би било...?нешто порано шо се десило.
последна личност која ве видела да плачете е..?сестра ми


шо ќе напрајте ако..
се загубите в шума сами? ќе пеам на цел глас tongue
осетите дека некој ве следи? не знам Mad
наеднаш добиете некаква надчовечка моќ? охооо мн работи. за се ке ги искористам Twisted Evil
видите мртва мачка? ке ја игнорирам.
видите мртов чоек? не знам ама сигурно нема да игнорирам
некој тајно ви прати љубовно писменце? ќе сакам да дознам кој го пратил I love you
најдобриот/та пријател/ка ви се јави во 4 сабајле и ја/го слушате како плаче по телефон? ќе станам и ќе одам кај неа/него. заедно ќе плачиме Razz
некој упорно и упорно и упорно и упорно се ѕвери во вас? ќе се ѕверам и јас
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 29
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Анкети - Page 4 Empty Re: Анкети

Пишување by ноунејм Нед Мај 17, 2009 3:29 pm

1. Јас сум... добар
2. Сакам... све
3. Имам... све
4. Посакувам... све
5. Се плашам од... птици и од висини
6. Сакам да слушам... музика
7. Барам... женска за озбилно
8. Ме интересира... све
9. Се прашувам... ништо не се прашувам,се си знам
10. Зажалувам поради... не зажалувам
11. Обожавам... да пушам после јадење
12. Секогаш... пушам после јадење
13. Обично... пушам после јадење
14. Не сум... совршен
15. Танцувам... не танцувам
16. Пејам... и не пејам
17. Никогаш не... пушам пред јадење
18. Ретко... пушам пред јадење
19. Плачам... не плачам
20. Не сум секогаш... ин д муд
21. Губам... контрола
22. Ме збунуваат... многу работи
23. Ми треба... незнам
24. Би требало... да знам што ми треба
25. Сонувам за... Џесика Алба
да сте слеп или глув? мртов
да сте убав или паметен? убав да сме
да сте популарен или богат? хмм..
да сте на местото од Мадона или Е.Присли? присли
Да видите дух или вонземјанин? дух
да се омажите/ожените за крадец или убиец? убиец
да бидете крадец или убиец? убиец
да се напушите(марихуана) или да се испијаните до степен за токсикологија? да се напиеме
да бидете досаден/на или злобна? злобен
да јадете или да спиете? да спиеме
да бидете преслаб/а или предебел/а? зависи
да гледате филм или да слушате музика? да глеаме фимл


се загубите в шума сами? ке плачам
осетите дека некој ве следи? ке викнам полиција
наеднаш добиете некаква надчовечка моќ? ке му се вратам на тој шо ме следел
видите мртва мачка? ке ја полиам со бензин и ке ја запалам
видите мртов чоек? ке викнам поп и (читај еден ред погоре)
некој тајно ви прати љубовно писменце? ке се смеам
најдобриот/та пријател/ка ви се јави во 4 сабајле и ја/го слушате како плаче по телефон? ке го отерам у курац и ке му се јавам утрото
некој упорно и упорно и упорно и упорно се ѕвери во вас? ако е некој ке му покажам среден прст,, а ако е некоја.. валјда и неа истото
ако докторот денес ви каже дека сте бремена (за
женскиве)/ ако женскави денес ви каже дека е бремена(за машкиве)... шо
ќе речите? шо ќе напрајте?
ке се јаам во првата болница и ке закажам абортус
им верувате ли на сите блиски пријатели? во основа да
се плашите ли да се заљубите? уопште не
кој ви е вашиот омилен белег на телото? неам
колку деца сакате да имате? 1
ако мојте да промените нешто сега одма во овој момент то би било...? ништо
последна личност која ве видела да плачете е..? појма неам


Последната промена е направена од ноунејм на Нед Мај 17, 2009 3:31 pm. Мислењето е променето 1 пати (Reason for editing : утка)
ноунејм
ноунејм
Бени Лава`с бигест фен
Бени Лава`с бигест фен

Age : 28
Број на мислења : 166
Хоби(работа) : па да.. работата ми е хоби. да
Забавен? : ногу

Вратете се на почетокот Go down

Анкети - Page 4 Empty Re: Анкети

Пишување by REGINA Нед Мај 17, 2009 6:32 pm

ев и некој безвезе прашања..
ако докторот денес
ви каже дека сте бремена (за женскиве)/ ако женскави денес ви каже дека
е бремена(за машкиве)... шо ќе речите? шо ќе напрајте?
ќе се мавам по стомак дур не добијам спонтан абортус Laughing .. не бе, ваљда ќе се шлогирам и ќе и речам аривидерчи планетата земја.
им верувате ли на сите блиски пријатели? па воглавно да. или незнам.
се плашите ли да се заљубите? можда да, можда не... трето немат. Very Happy не се плашам ама глеам да не се заљубвам.
кој ви е вашиот омилен белег на телото? немам омилено то.
колку деца сакате да имате? ич или две и то близначки во женски род двете.
ако мојте да промените нешто сега одма во овој момент то би било...? ништо, се ми е ко шо требит... уф скоро све.
последна личност која ве видела да плачете е..? ирена ваљда
REGINA
REGINA
my way... or no way!
my way... or no way!

Age : 30
Број на мислења : 914
Хоби(работа) : Ваѓање луѓе од такт.

Вратете се на почетокот Go down

Анкети - Page 4 Empty Re: Анкети

Пишување by *UnIqUe* Пон Мај 18, 2009 11:51 am

Повеќе би сакале... ?
да сте слеп или глув? ---((недајбоже)) глува
да сте убав или паметен? паметна
да сте популарен или богат?богата
да сте на местото од Мадона или Е.Присли? Е.Присли
Да видите дух или вонземјанин? Дуух affraid
да се омажите/ожените за крадец или убиец?крадец
да бидете крадец или убиец?крадец
да се напушите(марихуана) или да се испијаните до степен за токсикологија?марихуана
да бидете досаден/на или злобна? досадна
да јадете или да спиете? да јадам
да бидете преслаб/а или предебел/а? е нз ова..
да гледате филм или да слушате музика? музика
*UnIqUe*
*UnIqUe*
Солиден Адаптер

Age : 28
Број на мислења : 244

Вратете се на почетокот Go down

Анкети - Page 4 Empty Re: Анкети

Пишување by REGINA Вто Мај 19, 2009 1:15 pm

демек за да подразмислите ... Smile
колку клучеви поседувате?
чиј ум (покрај вашиот) би сакале да го контролирате?
која според вас е најопасната професија и најопасното хоби?
шо напрајвте сношти последно пред да легните да спијате?
ако можевте да се враќате во минатото, во кој дел од истото би ошле?
за што сте благодарни дека Не правите во моментов?
шо ви е омилено кај плаживе?
ак бевте невидливи на само еден ден, шо ќе напраевте?
омилено овошје?
ак бевте диктатор, кај би сакале да владеете?
која боја најдобро изгледа на вас?


и ќе го довршам ова попосле доста се засеа.
REGINA
REGINA
my way... or no way!
my way... or no way!

Age : 30
Број на мислења : 914
Хоби(работа) : Ваѓање луѓе од такт.

Вратете се на почетокот Go down

Анкети - Page 4 Empty Re: Анкети

Пишување by The Breaking Dawn Вто Мај 19, 2009 10:52 pm

колку клучеви поседувате?еден. ни тој не го поседвам баш. кај ќе најдам го оставам.
чиј ум (покрај вашиот) би сакале да го контролирате?на некои луѓе шо ме нервирет.
која според вас е најопасната професија и најопасното хоби?нешто со животни поврзано
шо напрајвте сношти последно пред да легните да спијате?јадев?
ако можевте да се враќате во минатото, во кој дел од истото би ошле? ко бев босна.
за што сте благодарни дека Не правите во моментов?дек не учам латински мада морам да почнам сеа.
шо ви е омилено кај плаживе? во длабоконо, бојана во водана. некоја преуба сина...
ак бевте невидливи на само еден ден, шо ќе напраевте? премн работи.уф.
омилено овошје?ананас, банана
ак бевте диктатор, кај би сакале да владеете? цел свет tongue ич не сум скромна
која боја најдобро изгледа на вас?ми имет речено црна и маслинеста Razz
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 29
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Анкети - Page 4 Empty Re: Анкети

Пишување by Punk Вто Мај 19, 2009 11:16 pm

колку клучеви поседувате? еден со привезок прасе и зато го носам
чиј ум (покрај вашиот) би сакале да го контролирате? од мама и од тато
која според вас е најопасната професија и најопасното хоби? да си познат
шо напрајвте сношти последно пред да легните да спијате? глеав филм
ако можевте да се враќате во минатото, во кој дел од истото би ошле? 29 април вечерта
за што сте благодарни дека Не правите во моментов? дека не се дрогирам јет
шо ви е омилено кај плаживе? пливањево
ак бевте невидливи на само еден ден, шо ќе напраевте? перверзии некој сигурно
омилено овошје? круша и јаболко
ак бевте диктатор, кај би сакале да владеете? шведска
која боја најдобро изгледа на вас? зелена и црна
Punk
Punk
Live fast!
Live fast!

Age : 31
Број на мислења : 505

Вратете се на почетокот Go down

Анкети - Page 4 Empty Re: Анкети

Пишување by blesava008 Сре Мај 20, 2009 12:43 am

колку клучеви поседувате- ниеден
чиј ум (покрај вашиот) би сакале да го контролирате- од тато хихих
која според вас е најопасната професија и најопасното хоби- /
шо напрајвте сношти последно пред да легните да спијате-се мијав заби
ако можевте да се враќате во минатото, во кој дел од истото би ошле- би се вратина на 26 август 2007
за што сте благодарни дека Не правите во моментов-/
шо ви е омилено кај плаживе-песокон
ак бевте невидливи на само еден ден, шо ќе напраевте-само еден единствен чоек ке го умрев (метафорички) од заебавање Laughing
омилено овошје-јаболко
ак бевте диктатор, кај би сакале да владеете-италија
која боја најдобро изгледа на вас- scratch
blesava008
blesava008
It's just a matter of time
It's just a matter of time

Age : 29
Број на мислења : 164
Хоби(работа) : шетање
Забавен? : на големо

Вратете се на почетокот Go down

Анкети - Page 4 Empty Re: Анкети

Пишување by *UnIqUe* Сре Мај 20, 2009 9:28 pm

ев и некој безвезе прашања..
ако
докторот денес ви каже дека сте бремена (за женскиве)/ ако женскави
денес ви каже дека е бремена(за машкиве)... шо ќе речите? шо ќе
напрајте? ќе абортирам

им верувате ли на сите блиски пријатели?да
се плашите ли да се заљубите? многу
кој ви е вашиот омилен белег на телото? една лузна ко паднав од ролери
колку деца сакате да имате?1...или 2
ако мојте да промените нешто сега одма во овој момент то би било...?да дојт 10ти јуни
последна личност која ве видела да плачете е..?сестра ми ( ко ме болеше стомаков Sad )


шо ќе напрајте ако..
се загубите в шума сами? ќе си прошетам дур не најдам цивилизација
осетите дека некој ве следи?трчам ко лудача до дома
наеднаш добиете некаква надчовечка моќ?уффф Twisted Evil
видите мртва мачка?аааа... ќе повратам
видите мртов чоек?ќе паднам во несвес
некој тајно ви прати љубовно писменце?ххх и?
најдобриот/та пријател/ка ви се јави во 4 сабајле и ја/го слушате како плаче по телефон? со трчање одам да видам шо се дешават
некој упорно и упорно и упорно и упорно се ѕвери во вас? го прашвам шо се дешават???
*UnIqUe*
*UnIqUe*
Солиден Адаптер

Age : 28
Број на мислења : 244

Вратете се на почетокот Go down

Анкети - Page 4 Empty Re: Анкети

Пишување by REGINA Саб Мај 23, 2009 3:57 pm

се имате ли некогаш искрадено од домави за да излезете незабележани од домашните?
се имате ли некогаш искрадено за да влезете домави незабележани од домашните? каков беше крајот? Laughing
ги имате ли некогаш излажано родителите или кој било друг, за то кај сте биле или кај ојте при некое излегвење? зш?
сте биле ли некоаш крајно заљубени?
имате ли некоаш бакнато непознат?
имате ли некоаш напраено нешо глупо? шо ви е најглупата таква работа?
имате ли некогаш изневерено?
ве имаат ли некогаш изневерено?
REGINA
REGINA
my way... or no way!
my way... or no way!

Age : 30
Број на мислења : 914
Хоби(работа) : Ваѓање луѓе од такт.

Вратете се на почетокот Go down

Анкети - Page 4 Empty Re: Анкети

Пишување by REGINA Саб Мај 23, 2009 4:11 pm

демек за да подразмислите ... Smile
колку клучеви поседувате? ич. пошо знам дека загарантирано ќе ги изгубам.
чиј ум (покрај вашиот) би сакале да го контролирате? од сите други Smile скромно бе.
која според вас е најопасната професија и најопасното хоби? војник и каскадер можда...
шо напрајвте сношти последно пред да легните да спијате? па пошо веќе се разденвеше го глеав изгрејсонцето... шубо беше.
ако можевте да се враќате во минатото, во кој дел од истото би ошле? па ваљда ко бев на екскурзија во трета.
за што сте благодарни дека Не правите во моментов? то дека не седам со гостине вдневна
шо ви е омилено кај плаживе? нуркање најногу и ситна песок под нозе и сенка, читање таму некоја ептен уба книга и сонце и друштвото тоаш и све све све
ак бевте невидливи на само еден ден, шо ќе напраевте? ќе се глеав во огледало и ќе запаѓав од смеење пошо не ќе можев да се видам... шознам Very Happy
омилено овошје? све освен јапонско јаболко
ак бевте диктатор, кај би сакале да владеете? сегде... ваљда и со цел универзум
која боја најдобро изгледа на вас? бела или шознам scratch
REGINA
REGINA
my way... or no way!
my way... or no way!

Age : 30
Број на мислења : 914
Хоби(работа) : Ваѓање луѓе од такт.

Вратете се на почетокот Go down

Анкети - Page 4 Empty Re: Анкети

Пишување by METALBOY Саб Мај 23, 2009 5:27 pm

колку клучеви поседувате? 1
чиј ум (покрај вашиот) би сакале да го контролирате? ничиј
која според вас е најопасната професија и најопасното хоби? многу ги има, ама ајде - кајак на диви води
шо напрајвте сношти последно пред да легните да спијате? вечерав набрзина
ако можевте да се враќате во минатото, во кој дел од истото би ошле? ко бев прво одделение
за што сте благодарни дека Не правите во моментов? дека не плачам Neutral
шо ви е омилено кај плаживе? шо излегвет на вода Very Happy
ак бевте невидливи на само еден ден, шо ќе напраевте? ах појма немам, би скитал ваљда (не би сакал)
омилено овошје? праска/јаболко
ак бевте диктатор, кај би сакале да владеете? ворлд доминејшан Very Happy
која боја најдобро изгледа на вас? незнам, тие шо ме гледет нека кажет иначе најчесто носам црно
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 28
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Вратете се на почетокот Go down

Анкети - Page 4 Empty Re: Анкети

Пишување by METALBOY Саб Мај 23, 2009 5:38 pm

се имате ли некогаш искрадено од домави за да излезете незабележани од домашните? да ко бев мал
се имате ли некогаш искрадено за да влезете домави незабележани од домашните? каков беше крајот? да - хепи ендинг Very Happy , ан ноутист
ги имате ли некогаш излажано родителите или кој било друг, за то кај сте биле или кај ојте при некое излегвење? зш? да - за да ме пуштет или за да не се сакалдисвет
сте биле ли некоаш крајно заљубени? да - многупати (секоја година)
имате ли некоаш бакнато непознат? можда, ако сум се поздравјал со другари од другар и така дошло...
имате ли некоаш напраено нешо глупо? шо ви е најглупата таква работа? да само не памтам
имате ли некогаш изневерено? никогаш или еднаш - многу ми е жал Crying or Very sad
ве имаат ли некогаш изневерено? хехехе многу пати

забелешка: сиве прашања се: нормално дека одговорот е да Smile
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 28
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Вратете се на почетокот Go down

Анкети - Page 4 Empty Re: Анкети

Пишување by REGINA Саб Мај 23, 2009 6:35 pm

се имате ли некогаш искрадено од домави за да излезете незабележани од домашните? - охооооо да

се имате ли некогаш искрадено за да влезете домави незабележани од домашните? каков беше крајот? Laughing - па беше 5-6 сабајле, лето, јас не прибрана а малолетна Laughing и неќев да видет мојве кога се прибирам, а вратата беше заклучена... сите прозорци затворени... освен еден Laughing кај собата од баба на прв спрат... и ај демек ќе влезев незаприметно... све убо... пет - десет минути се качвев на пенџерето тивко тивко полека... и таман помислив мисијата дека е успешна... ко слегов во собата од баба се заплеткав во најлон... нејзе за малце срцев удар, мене уш поќе и така бев бастед хехе

ги имате ли некогаш излажано родителите или кој било друг, за то кај сте биле или кај ојте при некое излегвење? зш? - па ги имам само заради то шо неќам да ги фаќат паника.
сте биле ли некоаш крајно заљубени? бев... незнам дали крајно, ама сум била само еднаш саглам заљубена, другиве пати биле занесвење Smile
имате ли некоаш бакнато непознат? - шознам scratch
имате ли некоаш напраено нешо глупо? шо ви е најглупата таква работа? - од шо секојдневно сум праела толку глупи работи неможам ни да издвојам најглупа.

имате ли некогаш изневерено? - не или еднаш... ама то еднаш само ако се сметат ко бев искарана со тој шо одев, па за да го попиздам се измував со еден шо не се поднесвеа... блабла па шпански серии и поќе никогаш немат да изневерам. битно типот со кој шо се измував немаше женска ха. иначе 2 недели неможев да спијам, не јадев, ослабев, пропаднав зш се осеќав неубо дек сум напрајла такво нешо.
ве имаат ли некогаш изневерено? - гарантирам дека да. ама никоаш не ми било гајле ниту па некоаш ќе ми е.
REGINA
REGINA
my way... or no way!
my way... or no way!

Age : 30
Број на мислења : 914
Хоби(работа) : Ваѓање луѓе од такт.

Вратете се на почетокот Go down

Анкети - Page 4 Empty Re: Анкети

Пишување by The Breaking Dawn Саб Мај 23, 2009 8:24 pm

се имате ли некогаш искрадено од домави за да излезете незабележани од домашните? каков беше крајот? Laughing да. тоест избегав од дома тој ден. мн ми викаше мама и зедов кутија со сите суќни и од секој по една слика и бегалка изигравав. планирав да не се враќам или кај тета скопје да одам ама нормално мама ме собра дури од скалите.

ги имате ли некогаш излажано родителите или кој било друг, за то кај сте биле или кај ојте при некое излегвење? зш? не. имет голема доверба па не морам да ги лажам.
сте биле ли некоаш крајно заљубени?да
имате ли некоаш бакнато непознат? ха. не
имате ли некоаш напраено нешо глупо? шо ви е најглупата таква работа? мн глупи работи иам праено. не ми теквит сеа tongue
имате ли некогаш изневерено? не
ве имаат ли некогаш изневерено?не. колку шо знам јас tongue
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 29
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Анкети - Page 4 Empty Re: Анкети

Пишување by Angelic Саб Мај 23, 2009 8:50 pm

1. Јас сум... Ангела, Енџи..
2. Сакам... да завршит учебнава година
3. Имам... брат и сестра Smile)
4. Посакувам... да се средам на љубовно поле.
5. Се плашам од... пајаци.
6. Сакам да слушам... музика.. секогаш и секаде
7. Барам... јадење во фрижидерон
8. Ме интересира... шо му се дешават?
9. Се прашувам... ќе се најдиме некогаш на само?
10. Зажалувам поради... шо го преспивам цел ден - а надвор убајна е.
11. Обожавам...сладолед
12. Секогаш...мобилниот ми е со мене.
13. Обично... косава ми е во пунџа
14. Не сум... нарцис
15. Танцувам...лудо
16. Пејам... она шо можам да го испеам. И да, многу често пејам.
17. Никогаш не... јадам пиперки
18. Ретко... сонувам
19. Плачам... само ко ќе сум ненормално бесна.
20. Не сум секогаш... расоположена да слушам нечии приказни и жалења.
21. Губам... штипчиња Smile
22. Ме збунуваат... збунати луѓе.
23. Ми треба... љубов.
24. Би требало... да трчам почесто.
25. Сонувам за... Canon D40.
Angelic
Angelic
ex Rainbow*

Age : 29
Број на мислења : 713

Вратете се на почетокот Go down

Анкети - Page 4 Empty Re: Анкети

Пишување by REGINA Вто Мај 26, 2009 5:07 pm

Која е најголемата разлика помеѓу вас и некој/а што сте оделе (како пар)?
сте учествувале ли во сообраќајка? и?
сте се затрескале ли во професор?
би им кажале ли на родителите ако сте геј/лезба?
што би сакале да ви е последен оброк пред да ве погубат?
имате ли некој специјален талент?
грицкате нокти?
си го местите ли креветот наутро?
играте покер?
REGINA
REGINA
my way... or no way!
my way... or no way!

Age : 30
Број на мислења : 914
Хоби(работа) : Ваѓање луѓе од такт.

Вратете се на почетокот Go down

Анкети - Page 4 Empty Re: Анкети

Пишување by Punk Вто Мај 26, 2009 6:03 pm

се имате ли некогаш искрадено од домави за да излезете незабележани од домашните? неам бегано мислам
се имате ли некогаш искрадено за да влезете домави незабележани од домашните? каков беше крајот? Laughing неам праено вакви работи
ги имате ли некогаш излажано родителите или кој било друг, за то кај сте биле или кај ојте при некое излегвење? зш? не ме пуштаја битола и излажав дека одам со јана и со мајка и
сте биле ли некоаш крајно заљубени? да
имате ли некоаш бакнато непознат? не
имате ли некоаш напраено нешо глупо? шо ви е најглупата таква работа? иам напраено ама не ми теквит некоја најглупа
имате ли некогаш изневерено? не
ве имаат ли некогаш изневерено? не ваљда
Punk
Punk
Live fast!
Live fast!

Age : 31
Број на мислења : 505

Вратете се на почетокот Go down

Анкети - Page 4 Empty Re: Анкети

Пишување by Punk Вто Мај 26, 2009 6:04 pm

Која е најголемата разлика помеѓу вас и некој/а што сте оделе (како пар)? музикава најчесто
сте учествувале ли во сообраќајка? и? неам учествувано сеуште
сте се затрескале ли во професор? не ама ме палеше парфемот од еден
би им кажале ли на родителите ако сте геј/лезба? не сум ама да бев ваљда ќе им кажев
што би сакале да ви е последен оброк пред да ве погубат? сникерс
имате ли некој специјален талент? шо знам кој спаѓет под специјални
грицкате нокти? да
си го местите ли креветот наутро? да
играте покер?да
Punk
Punk
Live fast!
Live fast!

Age : 31
Број на мислења : 505

Вратете се на почетокот Go down

Анкети - Page 4 Empty Re: Анкети

Пишување by REGINA Вто Мај 26, 2009 7:31 pm

Која е најголемата разлика помеѓу вас и некој/а што сте оделе (како пар)? тој беше глуп а јас не бев Razz. не бе, ваљда понашањето јас сакав да ги прам работите попринципиелно, тој ги праеше така колку да се напраени. и ме нервираше. и то многу!
сте учествувале ли во сообраќајка? и? не сум учествувала дирекно, ама сум учествувала како сведок... неќите да знајте детаљи ви гарантирам.
сте се затрескале ли во професор? не бе уба работа... ауу ама тој еден стефче проф. од писи... незнам како не го силовав.
би им кажале ли на родителите ако сте геј/лезба? не. ак сум некоаш то ќе е во друга земја и ќе глеам мојве да мислат дек сум мртва Smile
што би сакале да ви е последен оброк пред да ве погубат? ехх, незнааам... ама сигурно немат да „легнам“ со празен стомак Very Happy
имате ли некој специјален талент? ууу да, со самата моја појава да иритирам луѓе Razz
грицкате нокти? да, од ко знам за мене. и сакам да се одвикнам ама све све све све све имам пробано и неуспешно било одвиквењето. хелп?
си го местите ли креветот наутро? никогаш. зш да го местам ко вечерта пак ќе легнам и ќе го растурам...
играте покер? ухууу даааа
REGINA
REGINA
my way... or no way!
my way... or no way!

Age : 30
Број на мислења : 914
Хоби(работа) : Ваѓање луѓе од такт.

Вратете се на почетокот Go down

Анкети - Page 4 Empty Re: Анкети

Пишување by *UnIqUe* Вто Мај 26, 2009 7:56 pm

се имате ли некогаш искрадено од домави за да излезете незабележани од домашните? ...Имам пробано... и таман последниот чекор да го напрам и ме фаќет... зато сакам да функционираше оревов ко направа за бегање( незабележително секако)
се имате ли некогаш искрадено за да влезете домави незабележани од домашните? каков беше крајот? Laughing Даааа... скоро секоја вечер си каснам 1 сат... а еднаш 3 сати и влегов некако.. не ме фатија Neutral
ги имате ли некогаш излажано родителите или кој било друг, за то кај сте биле или кај ојте при некое излегвење? зш?Да... па нема да ме оставет да прам нешо и морам да лажам ако сакам да е по мое... Neutral
сте биле ли некоаш крајно заљубени?не
имате ли некоаш бакнато непознат?ххх.. не.
имате ли некоаш напраено нешо глупо? шо ви е најглупата таква работа? Глупо...хмм scratch МНОГУ работи..појма неам не ми теквит сега...
имате ли некогаш изневерено?не
ве имаат ли некогаш изневерено?валда не tongue
*UnIqUe*
*UnIqUe*
Солиден Адаптер

Age : 28
Број на мислења : 244

Вратете се на почетокот Go down

Анкети - Page 4 Empty Re: Анкети

Пишување by *UnIqUe* Вто Мај 26, 2009 7:59 pm

Која е најголемата разлика помеѓу вас и некој/а што сте оделе (како пар)? Хахахха даааа ... нејќам да коментирам ...хахаххахахха
сте учествувале ли во сообраќајка? и? не... недај боже ..
сте се затрескале ли во професор?хухххх не
би им кажале ли на родителите ако сте геј/лезба?да
што би сакале да ви е последен оброк пред да ве погубат? Секаков вид тестенини сладолед чоколадо пицаа чим се умират се нек имат бе Smile
имате ли некој специјален талент?нек кажит некој шо ме знајт Smile
грицкате нокти?Нооооо....
си го местите ли креветот наутро? не секогаш
играте покер?ко помала со тато и сестра ми и сите пари ми ги земаја и плачев Sad
*UnIqUe*
*UnIqUe*
Солиден Адаптер

Age : 28
Број на мислења : 244

Вратете се на почетокот Go down

Анкети - Page 4 Empty Re: Анкети

Пишување by Angelic Вто Мај 26, 2009 8:12 pm

љубов - една личност...........и
омраза - војна
грдо - elephant <-- смајливо
убаво - заљубеност
гладно - африка
болница - инфузија
трева - пролет
стакло - поглед
оган - зима
чад - цигариии
пријател - бибе и кате flower
фест фуд - пизааа
Angelic
Angelic
ex Rainbow*

Age : 29
Број на мислења : 713

Вратете се на почетокот Go down

Анкети - Page 4 Empty Re: Анкети

Пишување by The Breaking Dawn Чет Мај 28, 2009 4:28 pm

Која е најголемата разлика помеѓу вас и некој/а што сте оделе (како пар)? јас бев поуметничка душа. Laughing
сте учествувале ли во сообраќајка? и? не. шукур.
сте се затрескале ли во професор? не мада брусли мн ми е секси.
би им кажале ли на родителите ако сте геј/лезба?да tongue
што би сакале да ви е последен оброк пред да ве погубат?охоо...најголемото чоколадо шо ќе можам да го најдам, хамбургери, пици, сладоледи и мн мн мн мн мн гумени бомбони..е тек тогаш од прејаденост ќе умрам валда. scratch
имате ли некој специјален талент? мн ми е нарцисоидно прашањево па не го одговарам tongue
грицкате нокти? то околу нив го грицкав. мн безвезе не можам да се одвикнам. порано мн крцкав прсти и си мислев ко ке сакам пак да ги искрцкам ке ги гризам ноктиве наместо то. нормално се одвикнав од то ама сеа јако се заебав pirat
си го местите ли креветот наутро? најчесто
играте покер? дааа tongue
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 29
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Анкети - Page 4 Empty Re: Анкети

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 4 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот