Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Анкети

+16
Lastojca
Батерфлај
*UnIqUe*
blesava008
Лејди ин ред
комшивка
pankerishte
Болиглава
Gallowsraven
METALBOY
Punk
TONI
корун
The Breaking Dawn
RoTkViCa
REGINA
20 posters

Страна 3 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Анкети - Page 3 Empty Re: Анкети

Пишување by *UnIqUe* Нед Мај 10, 2009 4:31 pm

љубов- заспаната убавица
омраза-Круела Девил
грдо -пајче
убаво-лист (од дрво нормално)
гладно-маче
болница-крвишта Shocked
трева-спокој
стакло-бучава
оган-уфф нешо божествено
чад-загушливост
пријател-теа
фест фуд-америка
*UnIqUe*
*UnIqUe*
Солиден Адаптер

Age : 28
Број на мислења : 244

Вратете се на почетокот Go down

Анкети - Page 3 Empty Re: Анкети

Пишување by *UnIqUe* Нед Мај 10, 2009 4:38 pm

1. Ако ѕидовите можат да зборуваат, шо би рекле тие за вас?
- what a freak Very Happy Very Happy Very Happy
2. Шо би го/ја изненадило на вашиот најдобар/ра другар/ка ако дознае нешо
за вас шо досега или сте заборавите да му/и кажете или не сте сакале да
дознае?
- e за ова нз јас.
3. Ако би можеле да ја промените датата на раѓање која дата би ја одбрале?
-1685 - време на БАРОК...
Very Happy
4. Дали сакате да бидете славен/на и познат/а?
- на моменти да
5. Дали лажете во врска со вашата тежина?
-не
6. Ве имат некогаш смрзено да ојте да земите чаша за да пиете ко љуѓе, и да пиете дирекно од шише?
- не еднаш
*UnIqUe*
*UnIqUe*
Солиден Адаптер

Age : 28
Број на мислења : 244

Вратете се на почетокот Go down

Анкети - Page 3 Empty Re: Анкети

Пишување by комшивка Нед Мај 10, 2009 4:58 pm

ладно или топло време? - топло.. обожавам лето
сонце или месечина? - сонце. не ми прајт некој филинг посебен месечинана
ванила или чоколада? - чоколада
одмор на планина или море? - море
порше или ферари? - сеедно кога би го имала хаха.. ево нека е порше
куче или маче? - куче. мразам мачки
црно или бело? - и двеве бои ги сакам, зависит од расположение Neutral можеби црна..
пица или чикенбургер? - пица
хорор филм или комедија? - комедија. порано појќе гледав хорори, сега не ми се нешто интересни
сончево или врнежливо? - сончево фала Богу
длабоко или плитко? (за пливање на плажа) - длабоко
мал подарок: чоколада или цвеќе? - зависит од кого. цвеќе..
кафе бар или дискотека? - дискотека
во недела: гледање фудбал или неделен пикник? - прошетка со другари..
одење на некоја ш забава со ш луѓе или најмала забава со пријателите? - на ш забава со пријатели Cool
кока кола или пепси? - кока кола
патување со воз или авион? - авион
лето или зима? - летооооо
играње монопол или играње карти? карти
комшивка
комшивка
Адаптериште

Age : 30
Број на мислења : 846

Вратете се на почетокот Go down

Анкети - Page 3 Empty Re: Анкети

Пишување by Батерфлај Пон Мај 11, 2009 12:56 am

1. Јас сум... Емилија
2. Сакам...да дојт лето
3. Имам...то шо ми требит
4. Посакувам...да одам во вселенава
5. Се плашам...не се плашам
6. Сакам да...сакам
7. Барам...не барам,ме барет
8. Ме интересира...све околу вселена
9. Се прашувам...како биднало све
10. Зажалувам...не жалам,со причина сум го сторила то
11. Обожавам...сладолед и чоколадо
12. Секогаш...каснам(не појќе од Лејди ин ред)
13. Обично...трчам по скалине за да стигнам навреме на прв час
14. Не сум...размазена
15. Танцувам....никоаш,само на излегвење. И тоаш ретко
16. Пејам...ова никогаш. Опасно по живот е
17. Никогаш...не би студирала хемија или македонски.Бљак
18. Ретко...плачам
19. Плачам...ретко Very Happy
20. Не сум...крената
21. Губам...време на непотребни работи ( и на спортска )
22. Ме збунуваат...ме збунвит то зш на Лејди ин ред ја збунвет мојве постој. Дали има потреба од дополнителни часови? Утре нашколо очеквам одговор
23. Ми треба....сон. И дечко
24. Би требало...да си легнам
25.Сонувам....неам големи сништа.
Батерфлај
Батерфлај
Адаптер во подем

Age : 27
Број на мислења : 57
Хоби(работа) : Неам

Вратете се на почетокот Go down

Анкети - Page 3 Empty Re: Анкети

Пишување by The Breaking Dawn Пон Мај 11, 2009 10:35 amладно или топло време?
- топло, мн сум зиморлива
сонце или месечина? - месечина, вечерта ми е најубав дел од денот
ванила или чоколада? - чоколада
одмор на планина или море? - море, појке сакам вода отколку дрвја
порше или ферари? - мене и така ми немет некоја разлика така да сеедно tongue
куче или маче? - куче. мразам мачки. злобни ми се
црно или бело? - зависит за шо
пица или чикенбургер? - пицааа
хорор филм или комедија? - двете. и така после хорор секојпат комедии гледам tongue
сончево или врнежливо? - обожавам дожд ама ги мразам црвине па зато сонце
длабоко или плитко? (за пливање на плажа) -длабокоооо, мн јака боја имат под водана
мал подарок: чоколада или цвеќе? - чоколада секојпат
кафе бар или дискотека? - зависит од расположение tongue
во недела: гледање фудбал или неделен пикник? - пикник. не глеам фудбал
одење на некоја ш забава со ш луѓе или најмала забава со пријателите? - со пријателите секојпат
кока кола или пепси? - кока кола. пепси мн безвезе ми е
патување со воз или авион? - авион. појако е на мн високо
лето или зима? - летооо
играње монопол или играње карти? карти. монополон немат крај scratch
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 29
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Анкети - Page 3 Empty Re: Анкети

Пишување by RoTkViCa Пон Мај 11, 2009 3:17 pm

ладно или топло време? - ладно,моам поќе да се облечам,на топло ми идет гола да се слечам хаха
сонце или месечина? - двете
ванила или чоколада? - чоколада
одмор на планина или море? - море,сакам сунчање и вода
порше или ферари? - сеедно ептен
куче или маче? - кученценце
црно или бело? - зима-црно, лето-бело
пица или чикенбургер? - пица
хорор филм или комедија? - комедија
сончево или врнежливо? - сончевооо
длабоко или плитко? (за пливање на плажа) -златна средина Very Happy
мал подарок: чоколада или цвеќе? - чоколада во секоја пригода хаха
кафе бар или дискотека? - дискотека
во недела: гледање фудбал или неделен пикник? - пикник. не глеам фудбал
одење на некоја ш забава со ш луѓе или најмала забава со пријателите? - со пријателите на ш забава Twisted Evil
кока кола или пепси? - кока кола
патување со воз или авион? - ни то ни то.....страв ми е Rolling Eyes
лето или зима? - летооо
играње монопол или играње карти? карти

_________________
...Ветрот дува, зошто не и ние?!...
RoTkViCa
RoTkViCa
Модератор
Модератор

Age : 30
Број на мислења : 723
Хоби(работа) : Аеробик,возење ролери,слушање музика и дружење на форумчево :D
Забавен? : хм....оценете сами

Вратете се на почетокот Go down

Анкети - Page 3 Empty Re: Анкети

Пишување by Болиглава Пон Мај 11, 2009 3:26 pm

ладно или топло време? - Ладно
сонце или месечина? - Месечиња
ванила или чоколада? - Ванила
одмор на планина или море? - Море
порше или ферари? - Порше
куче или маче? - Куче
црно или бело? - Црно
пица или чикенбургер? - Пица
хорор филм или комедија? - Хорор
сончево или врнежливо? - Сончево
длабоко или плитко? (за пливање на плажа) - На суво
мал подарок: чоколада или цвеќе? - /
кафе бар или дискотека? - Кафе бар
во недела: гледање фудбал или неделен пикник? - Гледање фудбал
одење на некоја ш забава со ш луѓе или најмала забава со пријателите? - Второто
кока кола или пепси? - Кока кола
патување со воз или авион? - Авион
лето или зима? - Зима
играње монопол или играње карти? - Карти

_________________
The sun is the same in the relative way, but you're older...
Болиглава
Болиглава
Администратор
Администратор

Age : 29
Број на мислења : 1166

Вратете се на почетокот Go down

Анкети - Page 3 Empty Re: Анкети

Пишување by RoTkViCa Пон Мај 11, 2009 3:28 pm

1. Јас сум...Бибе
2. Сакам...да дојт 24 мај
3. Имам...оптимистички мисли
4. Посакувам...да сум посреќна од сега
5. Се плашам...од кловној
6. Сакам да...сакам
7. Барам...не многу
8. Ме интересира...колку некој се интересира за напишаново Cool
9. Се прашувам...кога?
10. Зажалувам...хмм...за 3 работи
11. Обожавам...сладолед и чоколадо
12. Секогаш...каснам секаде
13. Обично...викам:од утре не јадам хаха
14. Не сум...дволична
15. Танцувам....мн често
16. Пејам...хмммм често по дома
17. Никогаш...не би јадела зрно од грав
18. Ретко...дишам bounce
19. Плачам...хммм
20. Не сум...крената
21. Губам...живци со дебилни љуѓе
22.
Ме збунуваат...лекциите по Линеарна и едвај чекам да завршет
23. Ми треба....дечко
24. Би требало...да донесам правилна одлука
25.Сонувам....мн работи..

_________________
...Ветрот дува, зошто не и ние?!...
RoTkViCa
RoTkViCa
Модератор
Модератор

Age : 30
Број на мислења : 723
Хоби(работа) : Аеробик,возење ролери,слушање музика и дружење на форумчево :D
Забавен? : хм....оценете сами

Вратете се на почетокот Go down

Анкети - Page 3 Empty Re: Анкети

Пишување by *UnIqUe* Чет Мај 14, 2009 12:08 am

ладно или топло време? - топло
сонце или месечина? - месечина
ванила или чоколада? - чоколада нормално
одмор на планина или море? - море море мореее
порше или ферари? - двете најубоо
куче или маче? - маче
црно или бело? - црно
пица или чикенбургер? - nothing like pizzaa Smile
хорор филм или комедија? - комедија
сончево или врнежливо? - ВРНЕЖЛИВОООО ( обожавам )
длабоко или плитко? (за пливање на плажа) - плитко...фобија имам од длабоко Neutral
мал подарок: чоколада или цвеќе? - чоколада
кафе бар или дискотека? - кафе бар
во недела: гледање фудбал или неделен пикник? - неделен пикник
одење на некоја ш забава со ш луѓе или најмала забава со пријателите? - најмала забава со пријатели
кока кола или пепси? - кока кола
патување со воз или авион? - авион
лето или зима? - СУМЕЕЕР
играње монопол или играње карти? -монопол
*UnIqUe*
*UnIqUe*
Солиден Адаптер

Age : 28
Број на мислења : 244

Вратете се на почетокот Go down

Анкети - Page 3 Empty Re: Анкети

Пишување by Gallowsraven Чет Мај 14, 2009 8:21 am

ладно или топло време? - Ладно
сонце или месечина? - Месечина
ванила или чоколада? - Чоколада
одмор на планина или море? - На планина
порше или ферари? - Порше
куче или маче? - Куче
црно или бело? - Црно
пица или чикенбургер? - Пица
хорор филм или комедија? - Хорор
сончево или врнежливо? - Врнежливо
длабоко или плитко? (за пливање на плажа) - Плитко
мал подарок: чоколада или цвеќе? - Чоколада
кафе бар или дискотека? - Кафе бар
во недела: гледање фудбал или неделен пикник? - Гледање фудбал
одење на некоја ш забава со ш луѓе или најмала забава со пријателите? - Најмала забава со пријателите
кока кола или пепси? - СПРАЈТ :D
патување со воз или авион? - Авион
лето или зима? - Зима
играње монопол или играње карти? - Карти
Gallowsraven
Gallowsraven
Вештерче

Age : 28
Број на мислења : 142

http://myspace.com/gallowsraven_mk

Вратете се на почетокот Go down

Анкети - Page 3 Empty Re: Анкети

Пишување by Punk Чет Мај 14, 2009 11:54 am

ладно или топло време? - топло
сонце или месечина? - месечина
ванила или чоколада? - ванила
одмор на планина или море? - на планина
порше или ферари? - ферари
куче или маче? - куче
црно или бело? - црно
пица или чикенбургер? - пица вегетаријана
хорор филм или комедија? - хорор
сончево или врнежливо? - сончево
длабоко или плитко? (за пливање на плажа) - длабоко
мал подарок: чоколада или цвеќе? - чоколада
кафе бар или дискотека? - кафе бар
во недела: гледање фудбал или неделен пикник? - неделен пикник
одење на некоја ш забава со ш луѓе или најмала забава со пријателите? - најмала забава со пријателите
кока кола или пепси? - кока кола
патување со воз или авион? - со авион
лето или зима? - лето
играње монопол или играње карти? - монопол
Punk
Punk
Live fast!
Live fast!

Age : 31
Број на мислења : 505

Вратете се на почетокот Go down

Анкети - Page 3 Empty Re: Анкети

Пишување by Lastojca Чет Мај 14, 2009 2:54 pm

ладно или топло време? - ладно
сонце или месечина? - месечина
ванила или чоколада? - ванила
одмор на планина или море? - на планина
порше или ферари? - порше
куче или маче? - куче
црно или бело? - црно
пица или чикенбургер? -мислам чикенбургер
хорор филм или комедија? -комедија
сончево или врнежливо? - врнежливо
длабоко или плитко? (за пливање на плажа) - плитко
мал подарок: чоколада или цвеќе? - цвеќе
кафе бар или дискотека? - кафе бар
во недела: гледање фудбал или неделен пикник? - неделен пикник
одење на некоја ш забава со ш луѓе или најмала забава со пријателите? - најмала забава со пријателите
кока кола или пепси? - кока кола
патување со воз или авион? - со авион
лето или зима? - зима
играње монопол или играње карти? - карти
Lastojca
Lastojca
Адаптериште

Age : 29
Број на мислења : 847

Вратете се на почетокот Go down

Анкети - Page 3 Empty Re: Анкети

Пишување by METALBOY Пет Мај 15, 2009 9:45 am

Ај бе напрајте некоја нова Smile
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 28
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Вратете се на почетокот Go down

Анкети - Page 3 Empty Re: Анкети

Пишување by REGINA Пет Мај 15, 2009 5:03 pm

Повеќе би сакале... ?
да сте слеп или глув? ---((недајбоже))
да сте убав или паметен?
да сте популарен или богат?
да сте на местото од Мадона или Е.Присли?
Да видите дух или вонземјанин?
да се омажите/ожените за крадец или убиец?
да бидете крадец или убиец?
да се напушите(марихуана) или да се испијаните до степен за токсикологија?
да бидете досаден/на или злобна?
да јадете или да спиете?
да бидете преслаб/а или предебел/а?
да гледате филм или да слушате музика?
REGINA
REGINA
my way... or no way!
my way... or no way!

Age : 30
Број на мислења : 914
Хоби(работа) : Ваѓање луѓе од такт.

Вратете се на почетокот Go down

Анкети - Page 3 Empty Re: Анкети

Пишување by METALBOY Пет Мај 15, 2009 6:57 pm

Повеќе би сакале... ?

да сте слеп или глув? ---((недајбоже)) па ниедно ни друго, ама со случајов глув
да сте убав или паметен? паметен
да сте популарен или богат? богат
да сте на местото од Мадона или Е.Присли? па мадона - зш е жива
Да видите дух или вонземјанин? вонземјанин
да се омажите/ожените за крадец или убиец? крадец
да бидете крадец или убиец? крадец
да се напушите(марихуана) или да се испијаните до степен за токсикологија? фторово
да бидете досаден/на или злобна? досаден
да јадете или да спиете? спиење
да бидете преслаб/а или предебел/а? дебел - така кажаја на брејнијак
да гледате филм или да слушате музика? музика


фала Very Happy
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 28
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Вратете се на почетокот Go down

Анкети - Page 3 Empty Re: Анкети

Пишување by The Breaking Dawn Пет Мај 15, 2009 8:34 pm

да сте слеп или глув? ---((недајбоже)) глува (имат некоја предност. немораш да слушаш глупи луѓе) tongue
да сте убав или паметен?паметна
да сте популарен или богат?богата валда
да сте на местото од Мадона или Е.Присли?елвис присли. мадона ми е мн безвезе личност.(ја имат постигнато славана негова на погрешен начин)
Да видите дух или вонземјанин?дух
да се омажите/ожените за крадец или убиец?крадец
да бидете крадец или убиец?крадец
да се напушите(марихуана) или да се испијаните до степен за токсикологија?ништо од ова
да бидете досаден/на или злобна?досадна
да јадете или да спиете?да јадам
да бидете преслаб/а или предебел/а?слабо.
да гледате филм или да слушате музика?зависит. музика сепак. Laughing
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 29
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Анкети - Page 3 Empty Re: Анкети

Пишување by Punk Пет Мај 15, 2009 9:46 pm

да сте слеп или глув? ---((недајбоже))- глува
да сте убав или паметен? - паметна
да сте популарен или богат? - богат
да сте на местото од Мадона или Е.Присли? мадона
Да видите дух или вонземјанин? вонземјанин
да се омажите/ожените за крадец или убиец? крадец
да бидете крадец или убиец? крадец
да се напушите(марихуана) или да се испијаните до степен за токсикологија? да се испијанам аген
да бидете досаден/на или злобна? досадна
да јадете или да спиете? да јадам
да бидете преслаб/а или предебел/а? преслаба
да гледате филм или да слушате музика? да слушам музика
Punk
Punk
Live fast!
Live fast!

Age : 31
Број на мислења : 505

Вратете се на почетокот Go down

Анкети - Page 3 Empty Re: Анкети

Пишување by REGINA Пет Мај 15, 2009 10:19 pm

METALBOY напиша:фала Very Happy
Wink

Повеќе би сакале... ?
да сте слеп или глув? ---((недајбоже)) глува, пошо ако би била слепа ќе пропуштам многу, а за глувонемиве имат посебен јазик, па би можела да се разбирам со љуѓево некако. уху ова веќе го имам мислено Laughing
да сте убав или паметен? уба. пошо шо ак си паметна а си грда, ни саглам работно место ќе мојш да најш ни да се замешаш со луѓе, сепак Ружна Лети е само филм. А ак си глуп имаш појќе предности... не се замараш со ништо околу тебе и се ќе си земаш здраво за готово.
да сте популарен или богат? богата.
да сте на местото од Мадона или Е.Присли? мадона... ама глуп избор имам остаено на ова прашање... Very Happy
Да видите дух или вонземјанин? шо било.. само да е пријателски расположено.
да се омажите/ожените за крадец или убиец? за крадец.
да бидете крадец или убиец? убиец... па ете маж ми ќе крадит.. до кај ќе стигниме иначе двајцата? Smile а вака ќе имат некоја хармонија во работењето.
да се напушите(марихуана) или да се испијаните до степен за токсикологија? пијанството... пошо не би ти останало ко навика ко шо ќе постаниш зависен од марихуаната.
да бидете досаден/на или злобна? злобна. пубо е. и ова од искуство го знам Razz
да јадете или да спиете? спиењеееееее... мноооогу спиењееее 18 сати дневно ми се таман.
да бидете преслаб/а или предебел/а? преслаба
да гледате филм или да слушате музика? филм, ама ова појќе ко да ми зависит од расположение.
REGINA
REGINA
my way... or no way!
my way... or no way!

Age : 30
Број на мислења : 914
Хоби(работа) : Ваѓање луѓе од такт.

Вратете се на почетокот Go down

Анкети - Page 3 Empty Re: Анкети

Пишување by REGINA Саб Мај 16, 2009 11:06 am

еве 3 нови, прајте ги посебно чисто заради естетика на странава Smile

Доврши ги речениците.
мојот бивш/мојата бивша е...
луѓето би рекле дека сум...
не разбирам...
ко се разбудив сабајлево...
животот е полн со...
моето минато е...
досадно ми е кога...
забавите се...
утре ќе...


ев и некој безвезе прашања..
ако докторот денес ви каже дека сте бремена (за женскиве)/ ако женскави денес ви каже дека е бремена(за машкиве)... шо ќе речите? шо ќе напрајте?
им верувате ли на сите блиски пријатели?
се плашите ли да се заљубите?
кој ви е вашиот омилен белег на телото?
колку деца сакате да имате?
ако мојте да промените нешто сега одма во овој момент то би било...?
последна личност која ве видела да плачете е..?


шо ќе напрајте ако..
се загубите в шума сами?
осетите дека некој ве следи?
наеднаш добиете некаква надчовечка моќ?
видите мртва мачка?
видите мртов чоек?
некој тајно ви прати љубовно писменце?
најдобриот/та пријател/ка ви се јави во 4 сабајле и ја/го слушате како плаче по телефон?
некој упорно и упорно и упорно и упорно се ѕвери во вас?
REGINA
REGINA
my way... or no way!
my way... or no way!

Age : 30
Број на мислења : 914
Хоби(работа) : Ваѓање луѓе од такт.

Вратете се на почетокот Go down

Анкети - Page 3 Empty Re: Анкети

Пишување by Џајко Саб Мај 16, 2009 12:44 pm

шо ќе напрајте ако..
се загубите в шума сами? ќе си одам дома
осетите дека некој ве следи? ќе си одам дома
наеднаш добиете некаква надчовечка моќ? ќе си одам дома
видите мртва мачка? ќе си одам дома
видите мртов чоек? ќе си одам дома
некој тајно ви прати љубовно писменце? ќе си одам дома
најдобриот/та пријател/ка ви се јави во 4 сабајле и ја/го слушате како плаче по телефон? ќе одам дома му
некој упорно и упорно и упорно и упорно се ѕвери во вас? ќе си одам дома
Џајко
Џајко
addicted to beautiful days

Age : 30
Број на мислења : 950
Хоби(работа) : flying
Забавен? : можеби

Вратете се на почетокот Go down

Анкети - Page 3 Empty Re: Анкети

Пишување by Lastojca Саб Мај 16, 2009 1:08 pm

ако докторот денес ви каже дека сте бремена (за
женскиве)/ ако женскави денес ви каже дека е бремена(за машкиве)... шо
ќе речите? шо ќе напрајте?

ке одам да барам место за самоубиство
им верувате ли на сите блиски пријатели?
не
се плашите ли да се заљубите?
да
кој ви е вашиот омилен белег на телото?
едно минимално бемче на ногава шо го иам
колку деца сакате да имате?
многу

ако мојте да промените нешто сега одма во овој момент то би било...?
фацава ..ужасно сабајлечка ми е
последна личност која ве видела да плачете е..?
јована мисљам
Lastojca
Lastojca
Адаптериште

Age : 29
Број на мислења : 847

Вратете се на почетокот Go down

Анкети - Page 3 Empty Re: Анкети

Пишување by METALBOY Саб Мај 16, 2009 2:33 pm

шо ќе напрајте ако..

се загубите в шума сами? Ke се снајдам, имам некој познавања (гледав ултимејт срвајвл на дискавери)
осетите дека некој ве следи? ке напам некој покрет шо ке ми докажит дека е така...
наеднаш добиете некаква надчовечка моќ? ќе ја употребам
видите мртва мачка? ќе си го продолжам патот
видите мртов чоек? ќе го пријавам во полиција (ако се мислеше на пат)
некој тајно ви прати љубовно писменце? и јас ке возвратам со иста мера
најдобриот/та пријател/ка ви се јави во 4 сабајле и ја/го слушате како плаче по телефон? шо се деси?
некој упорно и упорно и упорно и упорно се ѕвери во вас? д паwер оф игнорирање
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 28
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Вратете се на почетокот Go down

Анкети - Page 3 Empty Re: Анкети

Пишување by REGINA Саб Мај 16, 2009 4:31 pm

Доврши ги речениците.
мојот бивш/мојата бивша е... глуп. многу бе.
луѓето би рекле дека сум... неподнослива. во право се.
не разбирам... зш животов е тркало?
ко се разбудив сабајлево... бев насмеана а не се сеќавам зш.
животот е полн со... подеми и падежи и изненадувања и шо уште не...
моето минато е... ко една уба книга по историја.
досадно ми е кога... немам испланирано нешо.
забавите се... најубата работа шо е измислена од човековиов вид.
утре ќе... прам генералка во целата куќа то фиктивно... а фактички ќе шетам.
REGINA
REGINA
my way... or no way!
my way... or no way!

Age : 30
Број на мислења : 914
Хоби(работа) : Ваѓање луѓе од такт.

Вратете се на почетокот Go down

Анкети - Page 3 Empty Re: Анкети

Пишување by комшивка Саб Мај 16, 2009 7:21 pm

да сте слеп или глув? ---((недајбоже)) /
да сте убав или паметен? за жал убави а глупави далеку стигнувет во денешно време.. Sad незнам бе
да сте популарен или богат? богата
да сте на местото од Мадона или Е.Присли? Мадона
Да видите дух или вонземјанин? вонземјанин
да се омажите/ожените за крадец или убиец? крадец
да бидете крадец или убиец? крадец
да се напушите(марихуана) или да се испијаните до степен за токсикологија? да се испијанам
да бидете досаден/на или злобна? досадна
да јадете или да спиете? да спијам
да бидете преслаб/а или предебел/а? преслаба
да гледате филм или да слушате музика? музика
мојот бивш/мојата бивша е... неможам да го разберам често
луѓето би рекле дека сум... врска неам
не разбирам... кинески јазик
ко се разбудив сабајлево... пцуев зш не се наспав пак а сабота е
животот е полн со... изненадувања? Rolling Eyes
моето минато е... безгрижно детство Smile
досадно ми е кога... некој ми го прајт истиот муабет по 2 пати
забавите се... забавни. зависит кој...
утре ќе... спијам до покасно


ако докторот денес ви каже дека сте бремена (за
женскиве)/ ако женскави денес ви каже дека е бремена(за машкиве)... шо
ќе речите? шо ќе напрајте?
кој ти дал тебе диплома бее??
им верувате ли на сите блиски пријатели? да
се плашите ли да се заљубите? не
кој ви е вашиот омилен белег на телото? на лицево Smile
колку деца сакате да имате? здравје.. 2-3
ако мојте да промените нешто сега одма во овој момент то би било...? да одам до скопје
последна личност која ве видела да плачете е..? мама
се загубите в шума сами? - ќе шетам низ шума некогаш ќе излезам
осетите дека некој ве следи? ќе застанам и ќе ги посматрам љуѓето
наеднаш добиете некаква надчовечка моќ? ќе се заебавам со некој љуѓе
видите мртва мачка? ќе го свртам погледот
видите мртов чоек? зависит како каде шо..
некој тајно ви прати љубовно писменце? ќе го ставам во фиокава
најдобриот/та пријател/ка ви се јави во 4 сабајле и ја/го слушате како плаче по телефон? ќе се обидам да ја утешам најдобро шо можам
некој упорно и упорно и упорно и упорно се ѕвери во вас? и јас ќе се ѕверам во него исто
комшивка
комшивка
Адаптериште

Age : 30
Број на мислења : 846

Вратете се на почетокот Go down

Анкети - Page 3 Empty Re: Анкети

Пишување by Punk Саб Мај 16, 2009 7:38 pm

мојот бивш/мојата бивша е... супер
луѓето би рекле дека сум... луда
не разбирам... како мојт некој да се толку злобни
ко се разбудив сабајлево... ме искина глава
животот е полн со... предизвици
моето минато е... глупо
досадно ми е кога... се осеќам сама
забавите се... забави
утре ќе... јадам торта


ев и некој безвезе прашања..
ако
докторот денес ви каже дека сте бремена (за женскиве)/ ако женскави
денес ви каже дека е бремена(за машкиве)... шо ќе речите? шо ќе
напрајте?
ќе го чувам бебето
им верувате ли на сите блиски пријатели? нормално
се плашите ли да се заљубите? не
кој ви е вашиот омилен белег на телото? неам таков
колку деца сакате да имате? 3
ако мојте да промените нешто сега одма во овој момент то би било...? немаше да се запознам со една личност
последна личност која ве видела да плачете е..? мама ваљда


шо ќе напрајте ако..
се загубите в шума сами? ќе запаљам цигаре
осетите дека некој ве следи? ќе си продолжам иако ќе се уплашам
наеднаш добиете некаква надчовечка моќ? ќе го напрам светов подобар
видите мртва мачка? нишо
видите мртов чоек? ќе превземам некој мерки
некој тајно ви прати љубовно писменце? ќе се изнасмеам
најдобриот/та пријател/ка ви се јави во 4 сабајле и ја/го слушате како плаче по телефон? ќе ја најдам одма и ќе и поможам
некој упорно и упорно и упорно и упорно се ѕвери во вас? нек се ѕверит
Punk
Punk
Live fast!
Live fast!

Age : 31
Број на мислења : 505

Вратете се на почетокот Go down

Анкети - Page 3 Empty Re: Анкети

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 3 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот