Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Анкети

+16
Lastojca
Батерфлај
*UnIqUe*
blesava008
Лејди ин ред
комшивка
pankerishte
Болиглава
Gallowsraven
METALBOY
Punk
TONI
корун
The Breaking Dawn
RoTkViCa
REGINA
20 posters

Страна 2 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Анкети - Page 2 Empty Re: Анкети

Пишување by REGINA Сре Мај 06, 2009 11:19 pm

1. Ќе се преселите ли во друга држава само за да сте со тој/таа што го сакате? -сегде освен овде. зш да не.
2. Верувате ли дека све се случува со причина? -и то како! убедена сум дека случајности не постојат.
3. Ако сте биле во кома подолго време, кога ќе се разбудите... која ќе е првата личност на која ќе и се јавите? -сигурно мама
4. Мислите ли дека би биле добри родители? -не. децата би ми умреле за јадење.
5. Сте се истепале ли некогаш со некоја особа на јавно место? зш? -на ова не коментирам... rabbit
6. Ако љубовта на вашиот живот сега одма во овој момент во предложи брак ќе прифатите? -да ама ќе поставам милијарда и шес услови.
REGINA
REGINA
my way... or no way!
my way... or no way!

Age : 30
Број на мислења : 914
Хоби(работа) : Ваѓање луѓе од такт.

Вратете се на почетокот Go down

Анкети - Page 2 Empty Re: Анкети

Пишување by REGINA Пет Мај 08, 2009 1:25 pm

На што ве асоцираат следниве зборчиња? на шо прво помислувате? то мојт да е и особа, предмет, појава, случка, книга, план... блаблаблабла и шо уште не... па ај:
љубов
омраза
грдо
убаво
гладно
болница
трева
стакло
оган
чад
пријател
фест фуд

ак ви текват појќе дополнвете ги. Smile
REGINA
REGINA
my way... or no way!
my way... or no way!

Age : 30
Број на мислења : 914
Хоби(работа) : Ваѓање луѓе од такт.

Вратете се на почетокот Go down

Анкети - Page 2 Empty Re: Анкети

Пишување by Punk Пет Мај 08, 2009 1:35 pm

1. Ќе се преселите ли во друга држава само за да сте со тој/таа што го сакате? зависит од ситуација ама веројатно да
2. Верувате ли дека све се случува со причина? не
3. Ако сте биле во кома подолго време, кога ќе се разбудите... која ќе е првата личност на која ќе и се јавите? на брачед ми
4. Мислите ли дека би биле добри родители? сигурна сум
5. Сте се истепале ли некогаш со некоја особа на јавно место? зш? можда не ми теквит
6. Ако љубовта на вашиот живот сега одма во овој момент во предложи брак ќе прифатите? да
----------------------------------------------------
љубов- една личност
омраза- на ништо
грдо - салама
убаво- слобода
гладно- мајонез
болница- иднина
трева- уживање
стакло- крв
оган- страв
чад- ако е од цигаре тоаш на нешо убо
пријател- на друшкиве
фест фуд- на сало
Punk
Punk
Live fast!
Live fast!

Age : 31
Број на мислења : 505

Вратете се на почетокот Go down

Анкети - Page 2 Empty Re: Анкети

Пишување by REGINA Пет Мај 08, 2009 1:50 pm

љубов - (за особа blank) а иначе на нешо розово I love you и книгана пс те сакам и филмон д ноутбук.
омраза - на мене
грдо - пајак
убаво - уживањеееее, плажа, паѓање снег
гладно - африка
болница - гипс и неубај чувства бла
трева - природа, пролет, крлежи хе.
стакло - на нешо кршливо
оган - на излет, кампувања... и пожар и гнев и сила и нов почеток нешо све
чад - скара или пожар
пријател - на пријател... scratch сигурност, доверба
фест фуд - на болест и дебелина
REGINA
REGINA
my way... or no way!
my way... or no way!

Age : 30
Број на мислења : 914
Хоби(работа) : Ваѓање луѓе од такт.

Вратете се на почетокот Go down

Анкети - Page 2 Empty Re: Анкети

Пишување by METALBOY Пет Мај 08, 2009 2:52 pm

љубов - една особа
омраза - тргниго вниманието од...
грдо - најди нешо друго
убаво - уживај во него
гладно - мојт и да почекат (не е хитно)
болница - губење време
трева - может да ти позеленет пантолите ако падниш
стакло - лесно кршливо
оган - бејља
чад - оган
пријател - ај да ојме чаршија
фест фуд - убо, ама штетно
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 28
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Вратете се на почетокот Go down

Анкети - Page 2 Empty Re: Анкети

Пишување by Gallowsraven Пет Мај 08, 2009 6:31 pm

љубов - Една личност....
омраза - Истата... И плус неколку.
грдо - Гоце Арнаудов. АМА МНОГУ МИ Е ГРД.
убаво - Салма Хајек.
гладно - Она глуфчено од Том и Џери.
болница - Грд мирис.
трева - Ништо... :S
стакло - Кршливо.
оган - Јас. xD
чад - Цигари.
пријател - Елена, Ирена, Кате.
фест фуд - Не сакам да помислам. Ќе заминам Меџик.
Gallowsraven
Gallowsraven
Вештерче

Age : 28
Број на мислења : 142

http://myspace.com/gallowsraven_mk

Вратете се на почетокот Go down

Анкети - Page 2 Empty Re: Анкети

Пишување by комшивка Саб Мај 09, 2009 3:32 am

1. Јас сум... обичен смртник
2. Сакам... во принцип не пребирам многу
3. Имам... доволно колку шо ми требит
4. Посакувам... да ми се исполнат некој желби
5. Се плашам од...темнина, некој животни.. многу работи
6. Сакам да слушам... музика која ме расположуват - најмногу зависит од дневно расположение
7. Барам... дечко за озбилно Very Happy хахахах
8. Ме интересира... дали ќе престанат некои работи Neutral
9. Се прашувам... дали викендов ќе ми се остварат 2-3 планови
10. Зажалувам поради... шанси кои сум ги пропуштила
11. Обожавам... да спијам и да слушам надвор да врнит и грмит
12. Секогаш... се крстам пред да си легнам
13. Обично... секаде доцнам
14. Не сум... партибрејкер
15. Танцувам... прилично многу ко ќе сум доволно опуштена
16. Пејам... по дома на глас, на јавни места не практикувам
17. Никогаш не... би се самоубила
18. Ретко... да си легнам пред полноќ
19. Плачам... на крај на тажен филм
20. Не сум секогаш... со сите Very Happy
21. Губам... многу често. расеана сум многу Crying or Very sad
22. Ме збунуваат... постапките на некои луѓе
23. Ми треба... сега само сон
24. Би требало... да не ми е гајле што некои луѓе зборуваат и мислат за мене
25. Сонувам за... посреќна иднина Razz
комшивка
комшивка
Адаптериште

Age : 30
Број на мислења : 846

Вратете се на почетокот Go down

Анкети - Page 2 Empty Re: Анкети

Пишување by комшивка Саб Мај 09, 2009 3:43 am

1. Дали некогаш на лицето од познаник сте
забележале на пример кај женско недоразмачкана пудра, а за на машко не
ми теквит шо... и намерно не сте им кажале?... зш?

не. секогаш им кажвам освен не ја познавам воопшто. и на машки им кажвам ако им е откопчан патентот... хахахахха освен ако неам муабет со нив многу па преку некој другар... Very Happy
2. Дали тајно се надевате за некој да умрит?
не
3. Дали некогаш ве привлекол/ла некој/а шо не е ни малку атрактивна?... поточно фаца размештај?
не памтам такво нешто
4. Дали некогаш ќе ја напуштите земјава за стално?
некогаш е широк поим. можеби
5. Дали повеќе би сакале да спиете со вашето куче отколку со некоја особа шо не ја поднесвите?
не. или јас или то некој немат воопшто да спиет


1. Ако ѕидовите можат да зборуваат, шо би рекле тие за вас?
хаха зависит кој ѕидој Very Happy
2. Шо би го/ја изненадило на вашиот најдобар/ра другар/ка ако дознае нешо за вас шо досега или сте заборавите да му/и кажете или не сте сакале да дознае?
незнам.. ако ми е најдобар пријател тогаш не би требало многу да се изненади, би ме знаел каква сум
3. Ако би можеле да ја промените датата на раѓање која дата би ја одбрале?
немам размислувано.. можеби некоја во пролет..
4. Дали сакате да бидете славен/на и познат/а?
не баш
5. Дали лажете во врска со вашата тежина?
немам потреба
6. Ве имат некогаш смрзено да ојте да земите чаша за да пиете ко љуѓе, и да пиете дирекно од шише?
уфф
комшивка
комшивка
Адаптериште

Age : 30
Број на мислења : 846

Вратете се на почетокот Go down

Анкети - Page 2 Empty Re: Анкети

Пишување by комшивка Саб Мај 09, 2009 3:54 am

1. Ќе се преселите ли во друга држава само за да сте со тој/таа што го сакате?
не. освен нешто ако е незнам колку сериозно, брак ова она...
2. Верувате ли дека све се случува со причина?
верувам и во случајности, ама не колку во тоа дека се се случува со причина
3. Ако сте биле во кома подолго време, кога ќе се разбудите... која ќе е првата личност на која ќе и се јавите?
мама валда или тато
4. Мислите ли дека би биле добри родители?
моментално не, а ко ќе созреам доволно.. да. верувам во себе Smile
5. Сте се истепале ли некогаш со некоја особа на јавно место? зш?
не. не практикувам никогаш со тепачка да решавам проблеми
6. Ако љубовта на вашиот живот сега одма во овој момент во предложи брак ќе прифатите?
не.љубов - некој филмој за романтики ми се прает
омраза - уф ме асоцирет на некој личности
грдо - не ми теквит сега нешто.. Neutral
убаво - расположение. главно среќа споделена со оние што ги сакаш
гладно - децана од Етиопија на пример
болница - бели мантили
трева - зелено, пролет
стакло - нешто забрането Rolling Eyes
оган - опасно... жешко..
чад - пожар
пријател - ми се лошит од поимов Very Happy
фест фуд - хамбургер. се сетив на то дека сум гладна...
комшивка
комшивка
Адаптериште

Age : 30
Број на мислења : 846

Вратете се на почетокот Go down

Анкети - Page 2 Empty Re: Анкети

Пишување by REGINA Саб Мај 09, 2009 12:11 pm

за некој веќе имат отворано теми, ама еве ко ќе немате попаметна работа, на едно место да ги иаме сите овие... накратко:
Ваш/а омилен/а:
број -
боја -
ден -
месец -
песна -
храна -
спорт -
пијалок -
боМбонче -
сладолед -
бенд -
филм -
вебсајт -
животно -
облека -
збор -
место -
предмет -
пејач/ка -
......
REGINA
REGINA
my way... or no way!
my way... or no way!

Age : 30
Број на мислења : 914
Хоби(работа) : Ваѓање луѓе од такт.

Вратете се на почетокот Go down

Анкети - Page 2 Empty Re: Анкети

Пишување by Punk Саб Мај 09, 2009 1:22 pm

Ваш/а омилен/а:
број - 17
боја - зелена
ден - сабота
месец - јуни
песна - Ramones - She's the one
храна - Салати секакви
спорт - одбојка
пијалок - виски (во последно време и џин мавам)
боМбонче - М&М
сладолед - од ванила
бенд - Мисфитс
филм - Edward Scissorhands
вебсајт - www.facebook.com
животно - куче и коњ
облека - пижами
збор - слобода
место - битола в пивница
предмет -/
пејач/ка - Џенис Џоплин
Punk
Punk
Live fast!
Live fast!

Age : 31
Број на мислења : 505

Вратете се на почетокот Go down

Анкети - Page 2 Empty Re: Анкети

Пишување by REGINA Саб Мај 09, 2009 7:03 pm

Ваш/а омилен/а:
број - 11
боја - розова
ден - среда
месец - јуни
песна - многу се... зависит од расположение
храна - скоро све од овошје... од друго скоро и нишо не јадам
спорт - карате до сеа, отсеа нишо посебно, можда тенис
пијалок - џус
боМбонче - кики и харибо
сладолед - мразам сладолед
бенд - пусикет долс
филм - непобедливите
вебсајт - фејсбук
животно - куче, зајаче... све све освен мачки
облека - тренерки и 3/4 и фустанчиња
збор - Ха Laughing ти реков? (ама само ко ќе го велам јас на други, а не обратно)
место - плажине
предмет - мобилен
пејач/ка - никој посебно
REGINA
REGINA
my way... or no way!
my way... or no way!

Age : 30
Број на мислења : 914
Хоби(работа) : Ваѓање луѓе од такт.

Вратете се на почетокот Go down

Анкети - Page 2 Empty Re: Анкети

Пишување by Лејди ин ред Саб Мај 09, 2009 7:21 pm

1. Јас сум... Жбафта's friend.
2. Сакам... да иам петка италијански
3. Имам... мусака дома за ручек
4. Посакувам... /
5. Се плашам од... височина и темница.
6. Сакам да слушам... рок и метал чат пат.
7. Барам... каде се наоѓа хотел Чинго?
8. Ме интересира...
9. Се прашувам... зожто никогаш брат ми не ми рекол „ те сакам “
10. Зажалувам поради... ролетнине шо ги менав денес дома Neutral
11. Обожавам... ниски љуѓе.
12. Секогаш... каснам за излегвење.
13. Обично... клавам точка на крај на реченица
14. Не сум... ништо
15. Танцувам... танцуваВ на плесна кога одев пред 6 години
16. Пејам... на хор
17. Никогаш не... пополни_тука_
18. Ретко... мислам.
19. Плачам... по брат ми.
20. Не сум секогаш...
21. Губам... често надеж.
22. Ме збунуваат... Батерфлај и нејзините постови.
23. Ми треба... восок за коса.
24. Би требало... сеа да излезам.
25. Сонувам за... права коса.
Лејди ин ред
Лејди ин ред
Адаптер4е

Age : 27
Број на мислења : 17
Хоби(работа) : Ебиветрење.
Забавен? : Ногу сум забавна.

Вратете се на почетокот Go down

Анкети - Page 2 Empty Re: Анкети

Пишување by blesava008 Саб Мај 09, 2009 7:38 pm

1. Јас сум Ирена
2. Сакам... мн. работи
3. Имам све шо ми требит
4. Посакувам да одам Италија поточно Венеција
5. Се плашам од грмежи
6. Сакам да слушам разна музика
7. Барам работа за летово
8. Ме интересира разни чашитски муабети
9. Се прашувам дали да одам на екскурзија
10. Зажалувам поради мојот брз јазик!!
11. Обожавам машки со темно кафеави очи
12. Секогаш џвакам орбит зелени
13. Обично излегвам само сабота
14. Не сум песимист
15. Танцувам секогаш на било каква музика
16. Пејам само по дома
17. Никогаш не се откажувам
18. Ретко носам здолништа
19. Плачам дури и да видам некој др. да плачит
20. Не сум секогаш во добро расположение
21. Губам мн.лесно трпениево
22. Ме збунуваат одредени луѓе
23. Ми треба јак одмор!
24. Би требало да ставам крај на една работа!!!
25. Сонувам за еден ден како машко
blesava008
blesava008
It's just a matter of time
It's just a matter of time

Age : 29
Број на мислења : 164
Хоби(работа) : шетање
Забавен? : на големо

Вратете се на почетокот Go down

Анкети - Page 2 Empty Re: Анкети

Пишување by blesava008 Саб Мај 09, 2009 7:52 pm

број - 23
боја - зелена
ден -сабота
месец - декември
песна - /
храна -печено пиле
спорт - одбојка
пијалок - мартини
боМбонче -кики
сладолед -чоколада
бенд - /
филм - луд збунет нормалн
вебсајт - фејсбук
животно - хрчак
облека - фармерки, тренерки...
збор - ееееее да бе; ам многу јасно!!
место - св.Петка велгошти
предмет - креон
пејач/ка - врчак
blesava008
blesava008
It's just a matter of time
It's just a matter of time

Age : 29
Број на мислења : 164
Хоби(работа) : шетање
Забавен? : на големо

Вратете се на почетокот Go down

Анкети - Page 2 Empty Re: Анкети

Пишување by The Breaking Dawn Саб Мај 09, 2009 7:57 pm

број -8 и 7
боја - сина ама онаа пред да се разденит Very Happy
ден - сабота
месец - август
песна - не можам да одлучам Shocked
храна - пица, сладолед, чоколадо
спорт - уметничко лизгањеф
пијалок - густ сок од ананас
боМбонче - едни со чоколадо и ментол
сладолед - еден полн со лешници и кикирики
бенд - не можам да одлучам ни ова
филм - ни ова. мада шесто сетило, гавранот и в за вендета ми имет остаено голем впечаток
вебсајт - абе форумов tongue
животно - делфин и пингвин
облека - новчаници
збор - /
место - канео навечер налето
предмет - книги, слики и сл.
пејач/ка -мн се
pirat
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 29
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Анкети - Page 2 Empty Re: Анкети

Пишување by REGINA Нед Мај 10, 2009 2:00 pm

анкета во која ќе треба да изберете еден од понудените одговори, и на тие шо не ве мрзит образложете зш сте избрале така?

ладно или топло време?
-
сонце или месечина? -
ванила или чоколада? -
одмор на планина или море? -
порше или ферари? -
куче или маче? -
црно или бело? -
пица или чикенбургер? -
хорор филм или комедија? -
сончево или врнежливо? -
длабоко или плитко? (за пливање на плажа) -
мал подарок: чоколада или цвеќе? -
кафе бар или дискотека? -
во недела: гледање фудбал или неделен пикник? -
одење на некоја ш забава со ш луѓе или најмала забава со пријателите? -
кока кола или пепси? -
патување со воз или авион? -
лето или зима? -
играње монопол или играње карти? -


Последната промена е направена од REGINA на Нед Мај 10, 2009 2:22 pm. Мислењето е променето 1 пати
REGINA
REGINA
my way... or no way!
my way... or no way!

Age : 30
Број на мислења : 914
Хоби(работа) : Ваѓање луѓе од такт.

Вратете се на почетокот Go down

Анкети - Page 2 Empty Re: Анкети

Пишување by REGINA Нед Мај 10, 2009 2:21 pm

ладно или топло време? - топло пошо преферирам полесна облека од монтки.
сонце или месечина? - двете... ама ако морам да бирам, сонце.
ванила или чоколада? - ванила, чоколада ретко ретко ретко јадам, обично ак јадам благо ми се расипвит денот. rabbit
одмор на планина или море?- во моментов двете би ми дошле ок, а иначееее планина.
порше или ферари? - ферари, ама да не е стандард црвено, неќам црвени работи.
куче или маче? без двоумење, куче
црно или бело? најбело.
пица или чикенбургер? паааа пица или... хм ај пица нек е.
хорор филм или комедија? комедија. пошо од ко ќе гледам хорор филм, не одам сама нигде ни денски и се си мислам дека исто нешо шо се десило во филмот имат големи шанси да ми се десит мене. не се страшни филмој ко за мене.
сончево или врнежливо? сончево... врнежливо сакам само ко ќе сум болна, за да не ми е криво шо го пропуштам сонцето надвор.
длабоко или плитко? (за пливање на плажа) - длабоко, почисто е, потивко е, поубо е итн.
мал подарок: чоколада или цвеќе? цвеќе, пак повторвам дека неќам чоколади.
кафе бар или дискотека? дискотека за да можам да збеснам ко чоек... кафе баројве ми се појќе ко за мама и тато.
во недела: гледање фудбал или неделен пикник? пикникот.
одење на некоја ш забава со ш луѓе или најмала забава со пријателите? второво. пошо знам дека пубо ќе си поминам.
кока кола или пепси? пепси
патување со воз или авион? авион
лето или зима? - појќе сакам зима заради снегот, ама лето заради начинот на облеквење... овде неможам да се одлучам.
играње монопол или играње карти? - дефинитивно монопол, пошо кога и да играм карти особено табланет или макао, загарантирано губам! а во монопол обично јас сум банката па можам да си прошверцувам по некое илјадарче... поточно по неколку стотици илјадарчиња па неможам да изгубам.
REGINA
REGINA
my way... or no way!
my way... or no way!

Age : 30
Број на мислења : 914
Хоби(работа) : Ваѓање луѓе од такт.

Вратете се на почетокот Go down

Анкети - Page 2 Empty Re: Анкети

Пишување by METALBOY Нед Мај 10, 2009 2:38 pm

ладно или топло време? - Полесно ми е да се стоплам него да се оладам, така да ладно нека е
сонце или месечина? - Кој ја гледат месечинана, зато сонце
ванила или чоколада? - Ако се мислит на слдолед - поубав ми е од ванила
одмор на планина или море? - Планина, само никој не ми идат (дестина години одам на море)
порше или ферари? - Ферари, по приметливо е
куче или маче? - Ниедно, ни друго. Ајде нека е куче
црно или бело? - Црно
пица или чикенбургер? - Пица
хорор филм или комедија? - Комедија, поубо ми е ко ќе сум среќен
сончево или врнежливо? - Од двеве, сончево, а иначе најмногу сакам ко ќе грмит
длабоко или плитко? (за пливање на плажа) - Длабоко
мал подарок: чоколада или цвеќе? - Чоколада
кафе бар или дискотека? - Кафе бар, поубо ми е ко ќе си напрајме муабет
во недела: гледање фудбал или неделен пикник? - Пикник
одење на некоја ш забава со ш луѓе или најмала забава со пријателите? - Фторово
кока кола или пепси? - Кока кола, чудно некако ми е пепсино
патување со воз или авион? - Со авион, никогаш не се имам возено, а во воз ги имам потфатено прстиве
лето или зима? - 51% лето
играње монопол или играње карти? - зависит колку време имам, ако е за набрзина карти
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 28
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Вратете се на почетокот Go down

Анкети - Page 2 Empty Re: Анкети

Пишување by blesava008 Нед Мај 10, 2009 2:42 pm

ладно или топло време? - ладнооо
сонце или месечина? - месечина
ванила или чоколада? - чоколада
одмор на планина или море? -планина
порше или ферари? - порше
куче или маче? - маче
црно или бело? - црно
пица или чикенбургер? - пица
хорор филм или комедија? - комедија
сончево или врнежливо? - сончево
длабоко или плитко? (за пливање на плажа) - длабоко
мал подарок: чоколада или цвеќе? - цвеќе
кафе бар или дискотека? - дискотека
во недела: гледање фудбал или неделен пикник? - неделен пикник
одење на некоја ш забава со ш луѓе или најмала забава со пријателите? - најмала забава со пријателите
кока кола или пепси? - швепс
патување со воз или авион? - авион
лето или зима? - зимааааа
играње монопол или играње карти? -карти
blesava008
blesava008
It's just a matter of time
It's just a matter of time

Age : 29
Број на мислења : 164
Хоби(работа) : шетање
Забавен? : на големо

Вратете се на почетокот Go down

Анкети - Page 2 Empty Re: Анкети

Пишување by METALBOY Нед Мај 10, 2009 2:47 pm

број - 111
боја - Сина
ден - Петок
месец - /
песна - /
храна - /
спорт - Веслање
пијалок - Спрајт
боМбонче - Едни црни шо ги давет за коледе (по малце љутет)
сладолед - Милка
бенд - АЦ/ДЦ
филм - Стар ворс
вебсајт - адаптерфорум.тк
животно - Тигар
облека - Фармерки, мајца (куси ракај) и патики
збор - Ре
место - Варош
предмет - Лаптоп
пејач/ка - /
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 28
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Вратете се на почетокот Go down

Анкети - Page 2 Empty Re: Анкети

Пишување by REGINA Нед Мај 10, 2009 3:13 pm

METALBOY напиша:боМбонче - Едни црни шо ги давет за коледе (по малце љутет)
negro? xaxa ак се тие мене ми се грди само заради шо се неубо завиткани. а иначе ок се.
REGINA
REGINA
my way... or no way!
my way... or no way!

Age : 30
Број на мислења : 914
Хоби(работа) : Ваѓање луѓе од такт.

Вратете се на почетокот Go down

Анкети - Page 2 Empty Re: Анкети

Пишување by METALBOY Нед Мај 10, 2009 3:40 pm

REGINA напиша:
METALBOY напиша:боМбонче - Едни црни шо ги давет за коледе (по малце љутет)
negro? xaxa ак се тие мене ми се грди само заради шо се неубо завиткани. а иначе ок се.
незнам како се викет, мислам дека се тие....
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 28
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Вратете се на почетокот Go down

Анкети - Page 2 Empty Re: Анкети

Пишување by *UnIqUe* Нед Мај 10, 2009 4:07 pm

1. Ќе се преселите ли во друга држава само за да сте со тој/таа што го сакате?
-Не тој ке се преселит таму кај шо сум јас Very Happy ххх
2. Верувате ли дека све се случува со причина?
-НЕ .. постојат и многу случајности.
3. Ако сте биле во кома подолго време, кога ќе се разбудите... која ќе е првата личност на која ќе и се јавите?
Најверојатно би зграбила 10 телефони и би им се јавила на сите шо ги сакам Very Happy
4. Мислите ли дека би биле добри родители?
-Да... ама ко ке се замислам во некои ситуации...сумљам во мене... ама ке сум бе... валда Very Happy
5. Сте се истепале ли некогаш со некоја особа на јавно место? зш?
-Не многу ми е ниско Very Happy
6. Ако љубовта на вашиот живот сега одма во овој момент во предложи брак ќе прифатите?ж
-Немам таква љубов на мојот живот.... Very Happy
*UnIqUe*
*UnIqUe*
Солиден Адаптер

Age : 28
Број на мислења : 244

Вратете се на почетокот Go down

Анкети - Page 2 Empty Re: Анкети

Пишување by *UnIqUe* Нед Мај 10, 2009 4:28 pm

број -3
боја - зелена
ден -среда
месец -август и октомври
песна -Down with the sickness i Deafening voices
храна -тестенини
спорт -безбол
пијалок -ликер
боМбонче -M&M...i edni Verters Original..
сладолед -сникерс
бенд -LInkin Park, System of a down
филм -седум гревови
вебсајт -Facebook, motika
животно -тигар
облека -се шо е комотно
збор -клаустрофобија
место - св. Илија
предмет -тротинет
пејач/ка-ее мн се.
*UnIqUe*
*UnIqUe*
Солиден Адаптер

Age : 28
Број на мислења : 244

Вратете се на почетокот Go down

Анкети - Page 2 Empty Re: Анкети

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот