Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Анкети

+16
Lastojca
Батерфлај
*UnIqUe*
blesava008
Лејди ин ред
комшивка
pankerishte
Болиглава
Gallowsraven
METALBOY
Punk
TONI
корун
The Breaking Dawn
RoTkViCa
REGINA
20 posters

Страна 5 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Go down

Анкети - Page 5 Empty Re: Анкети

Пишување by ноунејм Чет Мај 28, 2009 5:51 pm

колку клучеви поседувате? многу поседуваме
чиј ум (покрај вашиот) би сакале да го контролирате?чив било само да го контролирам
која според вас е најопасната професија и најопасното хоби? неззнам у момент
шо напрајвте сношти последно пред да легните да спијате? пушев на тераса
ако можевте да се враќате во минатото, во кој дел од истото би ошле? зошто би се вракјал
за што сте благодарни дека Не правите во моментов? не сум во писи
шо ви е омилено кај плаживе? девојчињата кои се сунчаат топлес
ак бевте невидливи на само еден ден, шо ќе напраевте? многу работи
омилено овошје? лимон
ак бевте диктатор, кај би сакале да владеете ? југославија
која боја најдобро изгледа на вас? појма неам

се имате ли некогаш искрадено од домави за да излезете незабележани од домашните? ње
се имате ли некогаш искрадено за да влезете домави незабележани од домашните? каков беше крајот? Laughing ње
ги имате ли некогаш излажано родителите или кој било друг, за то кај сте биле или кај ојте при некое излегвење? зш? не
сте биле ли некоаш крајно заљубени? паа не
имате ли некоаш бакнато непознат? не бе
имате ли некоаш напраено нешо глупо? шо ви е најглупата таква работа? нема такви,
имате ли некогаш изневерено? не
ве имаат ли некогаш изневерено?не
ноунејм
ноунејм
Бени Лава`с бигест фен
Бени Лава`с бигест фен

Age : 28
Број на мислења : 166
Хоби(работа) : па да.. работата ми е хоби. да
Забавен? : ногу

Вратете се на почетокот Go down

Анкети - Page 5 Empty Re: Анкети

Пишување by ноунејм Чет Мај 28, 2009 5:56 pm

Која е најголемата разлика помеѓу вас и некој/а што сте оделе (како пар)? не сум забележал
сте учествувале ли во сообраќајка? и? сум,со мали повреди за срекја
сте се затрескале ли во професор? мда
би им кажале ли на родителите ако сте геј/лезба? да
што би сакале да ви е последен оброк пред да ве погубат? спанакјот на попај за да ги решам сите и да не ме погубат
имате ли некој специјален талент? гледам низ зидови
грицкате нокти? никогаш
си го местите ли креветот наутро? никогаш
играте покер? па да
ноунејм
ноунејм
Бени Лава`с бигест фен
Бени Лава`с бигест фен

Age : 28
Број на мислења : 166
Хоби(работа) : па да.. работата ми е хоби. да
Забавен? : ногу

Вратете се на почетокот Go down

Анкети - Page 5 Empty Re: Анкети

Пишување by katusch Вто Јун 23, 2009 9:39 pm

1. Јас сум... кате, кај тие шо ме знает позната и како chelsea
2. Сакам...да спијам Smile
3. Имам... па то шо ми требит
4. Посакувам... да дојт 18 јулиииииии Very Happy
5. Се плашам од... самата себеси на моменти...
6. Сакам да слушам... страшни приказни и рок, посебно LP
7. Барам... моментално нишо
8. Ме интересира... се шо е поврзано со вонземјани
9. Се прашувам... зш не сум машко
10. Зажалувам поради... претходно наведеното
11. Обожавам... да нервирам љуѓе
12. Секогаш... џвакам airwaves плави
13. Обично... си потпевнувам нешо постојано
14. Не сум... песимист
15. Танцувам... коќе сум под дејство на водка Very Happy
16. Пејам... хаха постојано
17. Никогаш не... би пробала дрога
18. Ретко... успеват да ме изнервират некој
19. Плачам... не често, ама најмн плачев ко изгуби chelsea од барса годинава Shocked
20. Не сум секогаш... убо расположена (ама најчесто сум)
21. Губам... ретко, ама признавам
22. Ме збунуваат... некои глупи личности
23. Ми треба... добар одмор
24. Би требало... да шетнам малце сеа, ама ме мрзит
25. Сонувам за... да појдам на месечина еден ден...Ваш/а омилен/а:
број - 3; 22
боја - сина
ден - сабота
месец - мај
песна - nothing else matters - metallica
храна - пица
спорт - фудбал
пијалок - schweppes; водка
боМбонче - гумени боМбони, немат врска харибо или не, важно гумени да се Very Happy
сладолед - било каков
бенд - LINKIN PARK
филм - Bang, bang, you're dead
вебсајт - форумоФ Smile
животно - куче
облека - патикиииииииии (опседната сум со патики) Laughing
збор - УЖИВАЈ!
место - па имат појќе... Smile
предмет - едно перниче шо си иам од chelsea Smile
пејач/ка - eminem; врчак
katusch
katusch
Нострадамус

Age : 30
Број на мислења : 148
Хоби(работа) : спиење

Вратете се на почетокот Go down

Анкети - Page 5 Empty Re: Анкети

Пишување by katusch Вто Јун 23, 2009 9:55 pm

ладно или топло време? - па појќе топло
сонце или месечина? - месечина
ванила или чоколада? - сеедно
одмор на планина или море? - планина
порше или ферари? - bmw
куче или маче? - куче
црно или бело? - црно
пица или чикенбургер? - пица
хорор филм или комедија? - хорор
сончево или врнежливо? - сончево
длабоко или плитко? (за пливање на плажа) - whatever
мал подарок: чоколада или цвеќе? - мразам цвеќиња
кафе бар или дискотека? - зависит од расположение
во недела: гледање фудбал или неделен пикник? - фудбалллллл
одење на некоја ш забава со ш луѓе или најмала забава со пријателите? - фторово
кока кола или пепси? - schweppes
патување со воз или авион? - често сонвам авиони кај шо паѓет, така да со воз
лето или зима? - пролет
играње монопол или играње карти? - ак иам време монопол, ак не картиПовеќе би сакале... ?
да сте слеп или глув? ---((недајбоже)) ништо, ама ак морам, глува
да сте убав или паметен? нз... нешо измеѓу... или ај уба Very Happy
да сте популарен или богат? богата
да сте на местото од Мадона или Е.Присли? курт кобејн мојт? Very Happy
Да видите дух или вонземјанин? дветеееееееееееееееее
да се омажите/ожените за крадец или убиец? сеедно ми е, ама ај крадец
да бидете крадец или убиец? крадец
да се напушите(марихуана) или да се испијаните до степен за токсикологија? да се испијанам... уан мор тајм
да бидете досаден/на или злобна? злобна
да јадете или да спиете? да спијааааааммммм нормално
да бидете преслаб/а или предебел/а? слаба
да гледате филм или да слушате музика? ак е хорор, го бирам филмот, ак не музика
katusch
katusch
Нострадамус

Age : 30
Број на мислења : 148
Хоби(работа) : спиење

Вратете се на почетокот Go down

Анкети - Page 5 Empty Re: Анкети

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 5 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот