Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Анкети

+16
Lastojca
Батерфлај
*UnIqUe*
blesava008
Лејди ин ред
комшивка
pankerishte
Болиглава
Gallowsraven
METALBOY
Punk
TONI
корун
The Breaking Dawn
RoTkViCa
REGINA
20 posters

Страна 1 of 5 1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Анкети Empty Анкети

Пишување by REGINA Вто Апр 28, 2009 10:15 pm

зш да немат и вакви анкети на форумов... еве ај вака:
на поставениве прашања одговорете секој за себе, најпрактично е ова да го прајте ко ќе немате попаметна работа и ко ќе ви е досадно. Smile
1. Јас сум...
2. Сакам...
3. Имам...
4. Посакувам...
5. Се плашам од...
6. Сакам да слушам...
7. Барам...
8. Ме интересира...
9. Се прашувам...
10. Зажалувам поради...
11. Обожавам...
12. Секогаш...
13. Обично...
14. Не сум...
15. Танцувам...
16. Пејам...
17. Никогаш не...
18. Ретко...
19. Плачам...
20. Не сум секогаш...
21. Губам...
22. Ме збунуваат...
23. Ми треба...
24. Би требало...
25. Сонувам за...

ак просперират темава ќе се прат и други анкети, ама еве за почеток оваја.
REGINA
REGINA
my way... or no way!
my way... or no way!

Age : 30
Број на мислења : 914
Хоби(работа) : Ваѓање луѓе од такт.

Вратете се на почетокот Go down

Анкети Empty Re: Анкети

Пишување by REGINA Вто Апр 28, 2009 10:18 pm

^ ев отприлика како да се одговарат:
1. весне, на форумов прекар реџина
2. све хех Very Happy
3. све то шо ми требит... ок, скоро све шо ми требит
4. мноооогу работи
5. пајаци
6. желби од луѓево, и ак можам да им помогнам за да си ги остварат истите
7. моментално ништо... или неможам да се сетам
8. буквално све
9. дали сум заљубена tongue
10. то шо запознав една личност во животов... или 2, ок можда 3 Smile
11. розова боја и ко ќе ми е све перфектно ко шо требит
12. се смеам
13. се занимавам нешо во улога на психолог за другари/ки Smile
14. лудааааа
15. често и то не е секогаш убо на изглед... знам да скренам во то
16. секогаш... ама тешко дека то мојт да се наречит пеење
17. никогаш не сум запалила цигара, и не планирам
18. ретко плачам
19. ретко
20. не сум секогаш расположена 100%
21. губам ретко, и никогаш не сум научила да бидам фер ко ќе губам... се љутам, а не требит така..
22. луѓево одвреме навреме
23. одговори за некој прашања What a Face
24. да попрам нешо, и да речам извини на една особа...
25. свашта, многупати нереални работи
REGINA
REGINA
my way... or no way!
my way... or no way!

Age : 30
Број на мислења : 914
Хоби(работа) : Ваѓање луѓе од такт.

Вратете се на почетокот Go down

Анкети Empty Re: Анкети

Пишување by RoTkViCa Вто Апр 28, 2009 10:35 pm

јас мислам поубо за овиепрашања теми да се отварет отколку вака да бараме која бројка шо прашање беше...шо знам

_________________
...Ветрот дува, зошто не и ние?!...
RoTkViCa
RoTkViCa
Модератор
Модератор

Age : 30
Број на мислења : 723
Хоби(работа) : Аеробик,возење ролери,слушање музика и дружење на форумчево :D
Забавен? : хм....оценете сами

Вратете се на почетокот Go down

Анкети Empty Re: Анкети

Пишување by The Breaking Dawn Сре Апр 29, 2009 12:26 am

1. Јас сум... Теа-Breaking Dawn
2. Сакам... да имав храброст да напрам некои работи pirat
3. Имам... се шо ми е доволно.
4. Посакувам... да се родев во 60тите afro
5. Се плашам од... височини и темници
6. Сакам да слушам... приказни и искуства на паметни луѓе
7. Барам... интересни луѓе за дружење
8. Ме интересира... уметноста
9. Се прашувам... дали ке потпораснам tongue
10. Зажалувам поради... некои работи шо ми се десиле порано
11. Обожавам... изгрејсонца,зајдисонца,дожд и бојана на небоно пред да се разденит
12. Секогаш... оставам впечаток на шмизла или забораена личност
13. Обично... ко ке ми се спијат се губам и зборвам глупости;
ко ке ми се свиѓат некој или ич не зборвам или не знам шо зборвам
14. Не сум... за мн зближвење со луѓе
15. Танцувам... мн на rock'n'roll tongue
16. Пејам... под туш ито на цел глас
17. Никогаш нема... да слушам турбо фолк
18. Ретко... се нервирам
19. Плачам... ко ке сум нервозна
20. Не сум секогаш... комуникативна со луѓе шо ги запознавам освен ак не се некои интересни па тоаш мн зборвам
21. Губам... и не признавам пораз Shocked
22. Ме збунуваат... чувствава одвреме на време
23. Ми треба... не знам ова
24. Би требало... да си легнам сеа. tongue
25. Сонувам за... да патувам низ светов
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 29
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Анкети Empty Re: Анкети

Пишување by корун Сре Апр 29, 2009 12:45 am

[color=darkblue]1. Јас сум... [/color]
2. Сакам...
[color=darkblue]3. Имам... [/color]
4. Посакувам...
[color=darkblue]5. Се плашам од...[/color]
6. Сакам да слушам...
[color=darkblue]7. Барам...[/color]
8. Ме интересира...
[color=darkblue]9. Се прашувам...[/color]
10. Зажалувам поради...
[color=darkblue]11. Обожавам...[/color]
12. Секогаш...
[color=darkblue]13. Обично...[/color]
14. Не сум...
[color=darkblue]15. Танцувам...[/color]
16. Пејам...
[color=darkblue]17. Никогаш не...[/color]
18. Ретко...
[color=darkblue]19. Плачам...[/color]
20. Не сум секогаш...
[color=darkblue]21. Губам...[/color]
22. Ме збунуваат...
[color=darkblue]23. Ми треба...[/color]
24. Би требало...
[color=darkblue]25. Сонувам за...[/color]

....копирајте го ова и одговарајте, за мене другпат сеа е касно и ме мрзит да мисљам...

_________________
Коза не е, овца е. Шо е?
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 29
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Анкети Empty Re: Анкети

Пишување by TONI Сре Апр 29, 2009 10:46 am

1. Јас сум... Антонио-ТОНИ
2. Сакам... само да свирам,да се откачам и то е све
3. Имам... 18 години
4. Посакувам...тоа што посакува и Breaking Dawn
5. Се плашам од...змии и да се возам на ролери со Т&Т tongue
6. Сакам да слушам...блуз,рокенрол и друго
7. Барам...о барам барам,но нема
8. Ме интересира...све што има уметност
9. Се прашувам...шо да одговорам на ова прашање
10. Зажалувам поради...личност која ја немат повеќе Sad
11. Обожавам...да излегвам на шетњна и на возење во мн несаглам термини
12. Секогаш...пред да легнам морам да посвирам инаку не можам да спијам
13. Обично...и кога е облачно и врнит,си ги носам наочарите
14. Не сум...блузер ама зато сум б-лузер
15. Танцувам...само ке ќе сум пијан и ко ќе имат рокенрол
16. Пејам...мн често ко ќе имам со мене гитара
17. Никогаш не...планирам од денес за утре(затудре и ->)
18. Ретко...свирам за да е отсвирено
19. Плачам...мн ретко
20. Не сум секогаш...расположен и мн пријатен за друштво
21. Губам...време со овие прашања
22. Ме збунуваат.../
23. Ми треба...повеќе мир и помалку бедој во животов
24. Би требало...сега да го учам проектот за денес,а јас на форумов си сум
25. Сонувам за...за авторски бенд моментално

_________________
Zelim samo da sviram da se otkacim i to je sve
TONI
TONI
Модератор
Модератор

Age : 30
Број на мислења : 466

Вратете се на почетокот Go down

Анкети Empty Re: Анкети

Пишување by Punk Сре Апр 29, 2009 2:24 pm

1. Јас сум... Емуки - Панк
2. Сакам... да играм покер
3. Имам... љубов
4. Посакувам...да живеев шведска
5. Се плашам од...земјотреси
6. Сакам да слушам...панк и џенис џоплин
7. Барам... куфер со златници
8. Ме интересира... природава и музикава
9. Се прашувам... како ќе си поминам денојве
10. Зажалувам поради... то шо сакав некој
11. Обожавам... да свирам
12. Секогаш... после јадење пушам
13. Обично... сум насмеана и позитивна
14. Не сум... доволно посветена на некој работи
15. Танцувам... ко ќе сум многу пијана и ко ќе имат латино
16. Пејам... ногу ретко, најчесто се глупирам
17. Никогаш не... заборавам лоши работи (злопамтило)
18. Ретко... учам
19. Плачам... на емисии за животни кои најчесто завршвет тажно
20. Не сум секогаш... смирена иако на некој им делувам така
21. Губам... на фудбалче од брачед ми
22. Ме збунуваат... луѓево со некој заклучоци
23. Ми треба... да се среќни тие шо ги сакам
24. Би требало... да заминам сеа кај костурон
25. Сонувам за... Northern lights, Norway
Punk
Punk
Live fast!
Live fast!

Age : 31
Број на мислења : 505

Вратете се на почетокот Go down

Анкети Empty Re: Анкети

Пишување by METALBOY Сре Апр 29, 2009 3:02 pm

1. Јас сум... Никола - METALBOY
2. Сакам... женска фина..
3. Имам... пари
4. Посакувам... уште пари
5. Се плашам од... иднината
6. Сакам да слушам...типови на рок или метал или некој прогресивни метал битови
7. Барам... соодветно друштво
8. Ме интересира... технологија
9. Се прашувам... шо боја да ја исфарбам косава
10. Зажалувам поради... то шо сакав некоја
11. Обожавам... да слушам гласна музика
12. Секогаш...ко ќе го укључам писиво прво го отварам форумов
13. Обично... сум ок со емоцииве
14. Не сум... доволно позитивен
15. Танцувам... скоро никогаш
16. Пејам... ретко само на твистерс
17. Никогаш не... се имам испијането
18. Ретко... пијам алкохол
19. Плачам... многу ретко, само ко ќе сум разочаран в крај поради некоја особа
20. Не сум секогаш... позитивно настроен
21. Губам... време на глупости
22. Ме збунуваат... бројки
23. Ми треба... "среќа"
24. Би требало... да завршам сега со пишење
25. Сонувам за... немам одговор за ова...не сонувам...

шојќур завршив

Поздрав до РЕГИНА за темава

едит: убо ке беше да го видев постон од корун
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 28
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Вратете се на почетокот Go down

Анкети Empty Re: Анкети

Пишување by REGINA Саб Мај 02, 2009 1:56 pm

отварајте посебни теми за тие шо ви се поинтересни, јас можам само да поставувам вака по појќе прашања... колку за идеи.
еве една анкета за искреност малце:

1. Дали некогаш на лицето од познаник сте забележале на пример кај женско недоразмачкана пудра, а за на машко не ми теквит шо... и намерно не сте им кажале?... зш?
2. Дали тајно се надевате за некој да умрит?
3. Дали некогаш ве привлекол/ла некој/а шо не е ни малку атрактивна?... поточно фаца размештај?
4. Дали некогаш ќе ја напуштите земјава за стално?
5. Дали повеќе би сакале да спиете со вашето куче отколку со некоја особа шо не ја поднесвите?
6. Ќе изејте ли крава за да добиете некоја ептен ептен многу вредна награда?
REGINA
REGINA
my way... or no way!
my way... or no way!

Age : 30
Број на мислења : 914
Хоби(работа) : Ваѓање луѓе од такт.

Вратете се на почетокот Go down

Анкети Empty Re: Анкети

Пишување by REGINA Саб Мај 02, 2009 1:57 pm

1. Ако ѕидовите можат да зборуваат, шо би рекле тие за вас?
2. Шо би го/ја изненадило на вашиот најдобар/ра другар/ка ако дознае нешо
за вас шо досега или сте заборавите да му/и кажете или не сте сакале да
дознае?
3. Ако би можеле да ја промените датата на раѓање која дата би ја одбрале?
4. Дали сакате да бидете славен/на и познат/а?
5. Дали лажете во врска со вашата тежина?
6. Ве имат некогаш смрзено да ојте да земите чаша за да пиете ко љуѓе, и да пиете дирекно од шише?
REGINA
REGINA
my way... or no way!
my way... or no way!

Age : 30
Број на мислења : 914
Хоби(работа) : Ваѓање луѓе од такт.

Вратете се на почетокот Go down

Анкети Empty Re: Анкети

Пишување by The Breaking Dawn Саб Мај 02, 2009 2:11 pm

1. Дали некогаш на лицето од познаник сте забележале на пример кај женско недоразмачкана пудра, а за на машко не ми теквит шо... и намерно не сте им кажале?... зш? - ак некој мн мн ми имат згрешено и благо речено го мразам го оставам да се брукат - знам злоба сум ама мн ретко ова
2. Дали тајно се надевате за некој да умрит? - ова на никој не му го посаквам
3. Дали некогаш ве привлекол/ла некој/а шо не е ни малку атрактивна?... поточно фаца размештај? - хах можда. имат некои луѓе не знам шо ама имет нешо привлечно шо не можам да си го објаснам
4. Дали некогаш ќе ја напуштите земјава за стално? ак иам шанса - можда
5. Дали повеќе би сакале да спиете со вашето куче отколку со некоја особа шо не ја поднесвите? неам куче. tongue
6. Ќе изејте ли крава за да добиете некоја ептен ептен многу вредна награда? не. за греота кравата. Shocked
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 29
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Анкети Empty Re: Анкети

Пишување by The Breaking Dawn Саб Мај 02, 2009 2:15 pm

1. Ако ѕидовите можат да зборуваат, шо би рекле тие за вас?нејкам да знам. чудни работи прам ко ке сум сама
2. Шо би го/ја изненадило на вашиот најдобар/ра другар/ка ако дознае нешо
за вас шо досега или сте заборавите да му/и кажете или не сте сакале да
дознае? то требит нив да ги прашаме. не би знаела Shocked
3. Ако би можеле да ја промените датата на раѓање која дата би ја одбрале?август негде
4. Дали сакате да бидете славен/на и познат/а? не баш. не е то баш најдобра работа.
5. Дали лажете во врска со вашата тежина? не. само викам ко ке симнам некое килце тоаш ке ти кажам tongue
6. Ве имат некогаш смрзено да ојте да земите чаша за да пиете ко љуѓе, и да пиете дирекно од шише? дааа многу ито.
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 29
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Анкети Empty Re: Анкети

Пишување by Punk Саб Мај 02, 2009 2:46 pm

1. Дали некогаш на лицето од познаник сте
забележале на пример кај женско недоразмачкана пудра, а за на машко не
ми теквит шо... и намерно не сте им кажале?... зш?
Шо знам не ги сумвам ногу тие работи ама ак паѓат нешо в очи би и кажала
2. Дали тајно се надевате за некој да умрит?
не.. неам толкава омраза кон никој
3. Дали некогаш ве привлекол/ла некој/а шо не е ни малку атрактивна?... поточно фаца размештај?
шо знам.. можда
4. Дали некогаш ќе ја напуштите земјава за стално?
секако!
5. Дали повеќе би сакале да спиете со вашето куче отколку со некоја особа шо не ја поднесвите?
со куче
6. Ќе изејте ли крава за да добиете некоја ептен ептен многу вредна награда?
не сакам да умрит некое животинче за јас да добијам некоја награда
Punk
Punk
Live fast!
Live fast!

Age : 31
Број на мислења : 505

Вратете се на почетокот Go down

Анкети Empty Re: Анкети

Пишување by Punk Саб Мај 02, 2009 2:49 pm

1. Ако ѕидовите можат да зборуваат, шо би рекле тие за вас?
Дека сум чудна малу и луда
2. Шо би го/ја изненадило на вашиот најдобар/ра другар/ка ако дознае нешо
за вас шо досега или сте заборавите да му/и кажете или не сте сакале да
дознае?
Битните работи им ги кажвам така да немат потреба да се изненадет од поситниве
3. Ако би можеле да ја промените датата на раѓање која дата би ја одбрале?
17ти Јули
4. Дали сакате да бидете славен/на и познат/а?
во никој случај пошо немат доволна приватност
5. Дали лажете во врска со вашата тежина?
Не, не сум слаба ама немат потреба да лажам.
6. Ве имат некогаш смрзено да ојте да земите чаша за да пиете ко љуѓе, и да пиете дирекно од шише?
Порано да, ама сеа секогаш зеам чаши
Punk
Punk
Live fast!
Live fast!

Age : 31
Број на мислења : 505

Вратете се на почетокот Go down

Анкети Empty Re: Анкети

Пишување by METALBOY Саб Мај 02, 2009 4:19 pm

1. Дали некогаш на лицето од познаник сте забележале на пример кај женско недоразмачкана пудра, а за на машко не ми теквит шо... и намерно не сте им кажале?... зш?
Би и/му кажал, досега не ми се имат десено
2. Дали тајно се надевате за некој да умрит?
Не!
3. Дали некогаш ве привлекол/ла некој/а шо не е ни малку атрактивна?... поточно фаца размештај?
Не го разбирам прашањево
4. Дали некогаш ќе ја напуштите земјава за стално?
Можда ама со тешко срце
5. Дали повеќе би сакале да спиете со вашето куче отколку со некоја особа шо не ја поднесвите?
незнам Very Happy
6. Ќе изејте ли крава за да добиете некоја ептен ептен многу вредна награда?
па би, ама не заради наградата, сеедно ми е, шознам...
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 28
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Вратете се на почетокот Go down

Анкети Empty Re: Анкети

Пишување by METALBOY Саб Мај 02, 2009 4:25 pm

1. Ако ѕидовите можат да зборуваат, шо би рекле тие за вас?
Зависит кој ѕидој, сегде сум различен, заедничко са се е дека беснам по малце
2. Шо би го/ја изненадило на вашиот најдобар/ра другар/ка ако дознае нешо
за вас шо досега или сте заборавите да му/и кажете или не сте сакале да
дознае?
Би ги изненадило ако им кажам дека имам нова женска
3. Ако би можеле да ја промените датата на раѓање која дата би ја одбрале?
роден сум февруари, епа ако требит да менам тогаш...налето, јули нека е
4. Дали сакате да бидете славен/на и познат/а?
моменталната слава доста ми е, можи уште малку, само да не е претерано (се немат приватност)
5. Дали лажете во врска со вашата тежина?
Не, нишо посебно околу то.
6. Ве имат некогаш смрзено да ојте да земите чаша за да пиете ко љуѓе, и да пиете дирекно од шише?
па се дешават, а некогаш се дешават и ко ке имам домене чаша. хехе
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 28
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Вратете се на почетокот Go down

Анкети Empty Re: Анкети

Пишување by Gallowsraven Саб Мај 02, 2009 4:32 pm

1. Јас сум... Теја, теиште
2. Сакам... Многу работи.
3. Имам...
4. Посакувам... Исто многу работи.
5. Се плашам од...
6. Сакам да слушам... Рок/Метал.
7. Барам... Совршенство. И скриено богатство.
8. Ме интересира... Се.
9. Се прашувам... Дали ќе извишам.. Барем уше 5 цм.
10. Зажалувам поради... Шо сум сакала.
11. Обожавам... Паметни луѓе.
12. Секогаш... Сум нервозна.
13. Обично... Сакам да помагам.
14. Не сум... Глупа. :D
15. Танцувам... Ретко, само ко ќе сум расположена.
16. Пејам... На секое.
17. Никогаш не... Ги покажвам емоцииите.
18. Ретко... Губам гордост.
19. Плачам... Често.
20. Не сум секогаш... Среќна.
21. Губам... Многу.
22. Ме збунуваат... Повлечени личности.
23. Ми треба... Мир. :D
24. Би требало... Да се сменам.
25. Сонувам за... Најголемите стравој.

The other one...

1. Дали некогаш на лицето од познаник сте
забележале на пример кај женско недоразмачкана пудра, а за на машко не
ми теквит шо... и намерно не сте им кажале?... зш?

Не, зш сакам ак сум во иста ситуација да ми кажет и мене, да не шетам ко крембил.
2. Дали тајно се надевате за некој да умрит?
Не, иако често ми се дешават да речам дека сакам да умрит некој шо ме иритират.
3. Дали некогаш ве привлекол/ла некој/а шо не е ни малку атрактивна?... поточно фаца размештај?
Не... Шо не значит дека тие шо ме привлеквет се Baby Face.

4. Дали некогаш ќе ја напуштите земјава за стално?
Не. И да ја напуштам, шо планирам, пак ќе се враќам.
5. Дали повеќе би сакале да спиете со вашето куче отколку со некоја особа шо не ја поднесвите?
Не. Клоцам во спиење. И то многу.
6. Ќе изејте ли крава за да добиете некоја ептен ептен многу вредна награда?
Зависит од наградата.
Gallowsraven
Gallowsraven
Вештерче

Age : 28
Број на мислења : 142

http://myspace.com/gallowsraven_mk

Вратете се на почетокот Go down

Анкети Empty Re: Анкети

Пишување by METALBOY Саб Мај 02, 2009 4:40 pm

Gallowsraven напиша:5. Дали повеќе би сакале да спиете со вашето куче отколку со некоја особа шо не ја поднесвите?
Не. Клоцам во спиење. И то многу.
значит со особата шо ја мразиш Very Happy Very Happy Very Happy
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 28
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Вратете се на почетокот Go down

Анкети Empty Re: Анкети

Пишување by Болиглава Саб Мај 02, 2009 8:15 pm

^Каков заклучок...

_________________
The sun is the same in the relative way, but you're older...
Болиглава
Болиглава
Администратор
Администратор

Age : 29
Број на мислења : 1166

Вратете се на почетокот Go down

Анкети Empty Re: Анкети

Пишување by Болиглава Саб Мај 02, 2009 8:37 pm

1. Јас сум... админ Cool
2. Сакам... BMW Alpina, но немам ни за Дрина...
3. Имам... usb
4. Посакувам... да одам на концерт на RATM, Depeche Mode, Prodigy, Queen, David Gilmour....
5. Се плашам од... sokol
6. Сакам да слушам... рок, метал и скоро сите подвидови на овие два правци.
7. Барам... барам, но неееемаааа...
8. Ме интересира... дали корун би се откажал од функцијата.
9. Се прашувам... зошто отидееее...
10. Зажалувам поради... то шо не ја исклучив греалката пред 2 дена. Немаше пожар, не се возбудвите.
11. Обожавам... виткана коса кај женско.
12. Секогаш... дишам
13. Обично... /
14. Не сум... препотентно копиле.
15. Танцувам... на Твистерс, и на приватни журки со друштво, а и стриптиз по потреба...
16. Пејам... на Твистерс исто така. Cool
17. Никогаш не... сум запалил цигаре.
18. Ретко...се смејам на виц од Тошо.
19. Плачам... ретко во последно време..,
20. Не сум секогаш... саркастичен.
21. Губам... чипој на Фејсбук.
22. Ме збунуваат... шегите од Тошо
23. Ми треба... септолете.
24. Би требало... да излезам за сат време и многу сувопарен ми станвит квизов.
25. Сонувам за... /


1. Дали некогаш на лицето од познаник сте
забележале на пример кај женско недоразмачкана пудра, а за на машко не
ми теквит шо... и намерно не сте им кажале?... зш?

Еднаш забележав дека еден другар има откопчан учкур, ама му кажав... Embarassed
2. Дали тајно се надевате за некој да умрит?
Не.
3. Дали некогаш ве привлекол/ла некој/а шо не е ни малку атрактивна?... поточно фаца размештај?
Досега не.
4. Дали некогаш ќе ја напуштите земјава за стално?
Никако.
5. Дали повеќе би сакале да спиете со вашето куче отколку со некоја особа шо не ја поднесвите?
Со куче, особено ако е пудлица.Smile
6. Ќе изејте ли крава за да добиете некоја ептен ептен многу вредна награда?
Да бе и бик.


1. Ако ѕидовите можат да зборуваат, шо би рекле тие за вас?
Отракан чоек, снаодлив чоек... се борит со животот.
2. Шо би го/ја изненадило на вашиот најдобар/ра другар/ка ако дознае нешо за вас шо досега или сте заборавите да му/и кажете или не сте сакале да дознае?
Мава на жица ко будала.
3. Ако би можеле да ја промените датата на раѓање која дата би ја одбрале?
Не би ја сменал.
4. Дали сакате да бидете славен/на и познат/а?
I am beautiful, no matter what they say.. words can't bring me dooooooooooown.
5. Дали лажете во врска со вашата тежина?
Не.
6. Ве имат некогаш смрзено да ојте да земите чаша за да пиете ко љуѓе, и да пиете дирекно од шише?
Дома да, ко ќе сме собрани друштво - не.

_________________
The sun is the same in the relative way, but you're older...
Болиглава
Болиглава
Администратор
Администратор

Age : 29
Број на мислења : 1166

Вратете се на почетокот Go down

Анкети Empty Re: Анкети

Пишување by REGINA Саб Мај 02, 2009 11:54 pm

1. Дали некогаш на лицето од познаник сте
забележале на пример кај женско недоразмачкана пудра, а за на машко не
ми теквит шо... и намерно не сте им кажале?... зш?

даааа... се имат десено да не кажам... ама само заради то шо ми е незгодно да и речам така... се си мислам дека ќе помислит дека го имам кажано то со потсмев кон неа дека била таква.
2. Дали тајно се надевате за некој да умрит?
о да. ама и не е толку тајно. и личноста знајт дека сакам да умрит. поточно то се две личности. и двете личности знат. шо имат да се прам сосила ангелче пред нив ко и на самата мене ми идат да ги убијам?
3. Дали некогаш ве привлекол/ла некој/а шо не е ни малку атрактивна?... поточно фаца размештај?
Не. Засега.
4. Дали некогаш ќе ја напуштите земјава за стално?
едвај чекаааааам!
5. Дали повеќе би сакале да спиете со вашето куче отколку со некоја особа шо не ја поднесвите?
дадададада.
6. Ќе изејте ли крава за да добиете некоја ептен ептен многу вредна награда?
Не. Пошо мислам после на токсикологија ќе завршам.
REGINA
REGINA
my way... or no way!
my way... or no way!

Age : 30
Број на мислења : 914
Хоби(работа) : Ваѓање луѓе од такт.

Вратете се на почетокот Go down

Анкети Empty Re: Анкети

Пишување by pankerishte Нед Мај 03, 2009 3:37 am

1. Јас сум... Оли...панкер..панкериште на форумов scratch
2. Сакам... ништо не сакам... Razz сакам мир....ливада...ракија
3. Имам... едно чудно шо ми растит во деснава рака внатре и не знам што ми е.
4. Посакувам...да немат војни,да немаТ глад и Свински Грип Rolling Eyes What a Face
5. Се плашам од...пајаци...алергичен сум No
6. Сакам да слушам...па зависит...музика или?!
7. Барам...појачало од 300 до 400 еур Twisted Evil
8. Ме интересира...филозофија,музика,јазици,навивање,пиво,пиво,интересни луѓе
9. Се прашувам...ммм....кога ли јас ке пораснам?! та ла ла ла...вака беше песната? Razz
10. Зажалувам поради...темпераментот...брзо плавнувам и брзо се смирувам Twisted Evil
11. Обожавам...харизматични личности полни со оптимизам
12. Секогаш...се смеам Wink
13. Обично...не каснам кога ке се договорам со некој Idea
14. Не сум...завидлив,љубоморен,себичен,недругар,комунист Razz
15. Танцувам...на Ска и Реге...ама требит да сум напиен добро cheers
16. Пејам...кога сум пијан...и тоа сум најгласен во друштво sunny
17. Никогаш не...лажам king geek
18. Ретко...ех....ретко ретко...хм cyclops
19. Плачам...никогаш..
20. Не сум секогаш...абе сум секогаш расположен.... Razz
21. Губам...никогаш...крадам карти,чипови,коцки кога играм некоја игра... pirat
22. Ме збунуваат...луѓе што се намрштени 99% од денот Mad
23. Ми треба...спиење во моментов мн clown витамини....
24. Би требало...да одам да спијам пак ке речам @
25. Сонувам за...ех сега....да одам на сите можни концерти,да можам да зборвам повеќе од 5 јазици течно,да иам комбе и со цело манство да патуваме некаде далеку....со мн пиво flower мн е....
pankerishte
pankerishte
Куропецач
Куропецач

Age : 32
Број на мислења : 601
Хоби(работа) : Метење,Чистење Улици
Забавен? : Да

http://www.myspace.com/komunalnahigena

Вратете се на почетокот Go down

Анкети Empty Re: Анкети

Пишување by REGINA Сре Мај 06, 2009 6:08 pm

1. Ќе се преселите ли во друга држава само за да сте со тој/таа што го сакате?
2. Верувате ли дека све се случува со причина?
3. Ако сте биле во кома подолго време, кога ќе се разбудите... која ќе е првата личност на која ќе и се јавите?
4. Мислите ли дека би биле добри родители?
5. Сте се истепале ли некогаш со некоја особа на јавно место? зш?
6. Ако љубовта на вашиот живот сега одма во овој момент во предложи брак ќе прифатите?
REGINA
REGINA
my way... or no way!
my way... or no way!

Age : 30
Број на мислења : 914
Хоби(работа) : Ваѓање луѓе од такт.

Вратете се на почетокот Go down

Анкети Empty Re: Анкети

Пишување by корун Сре Мај 06, 2009 10:07 pm

1. Ќе се преселите ли во друга држава само за да сте со тој/таа што го сакате? - Не, та ке се преселит за да е со мене Cool Very Happy
2. Верувате ли дека све се случува со причина? - Дефинитивно не.
3. Ако сте биле во кома подолго време, кога ќе се разбудите... која ќе е првата личност на која ќе и се јавите? - Мама
4. Мислите ли дека би биле добри родители? - Да
5. Сте се истепале ли некогаш со некоја особа на јавно место? зш? Не баш јавно...
6. Ако љубовта на вашиот живот сега одма во овој момент во предложи брак ќе прифатите? - Не

_________________
Коза не е, овца е. Шо е?
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 29
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Анкети Empty Re: Анкети

Пишување by The Breaking Dawn Сре Мај 06, 2009 10:11 pm

1. Ќе се преселите ли во друга држава само за да сте со тој/таа што го сакате?
не баш. Shocked
2. Верувате ли дека све се случува со причина?да Twisted Evil
3. Ако сте биле во кома подолго време, кога ќе се разбудите... која ќе е првата личност на која ќе и се јавите?мама
4. Мислите ли дека би биле добри родители? да. Wink
5. Сте се истепале ли некогаш со некоја особа на јавно место? зш?не се иам тепано само една шмизла истргав за коса на школа и толку.
6. Ако љубовта на вашиот живот сега одма во овој момент во предложи брак ќе прифатите? 16 години иам јбг.
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 29
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Анкети Empty Re: Анкети

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 1 of 5 1, 2, 3, 4, 5  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот