Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Каде вечер?

Страна 17 of 31 Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 24 ... 31  Next

Go down

Каде вечер? - Page 17 Empty Re: Каде вечер?

Пишување by Marej Саб Мар 28, 2009 9:01 pm

Izlea akvarius pa Balance pa Jazz ili Park.
Marej
Marej
Модератор
Модератор

Age : 29
Број на мислења : 986
Забавен? : ултра

Вратете се на почетокот Go down

Каде вечер? - Page 17 Empty Re: Каде вечер?

Пишување by kojgode Саб Мар 28, 2009 9:08 pm

На кафе излеа, мала можност да поминам Мецо и голема можност Парк да одам.

_________________
Imagination is more important than knowledge.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 29
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Каде вечер? - Page 17 Empty Re: Каде вечер?

Пишување by STIFLER Саб Мар 28, 2009 9:17 pm

Прво мецо после револушн или парк:D
STIFLER
STIFLER
Чомо
Чомо

Age : 30
Број на мислења : 225

Вратете се на почетокот Go down

Каде вечер? - Page 17 Empty Re: Каде вечер?

Пишување by Lastojca Саб Мар 28, 2009 10:10 pm

нигде
Lastojca
Lastojca
Адаптериште

Age : 29
Број на мислења : 847

Вратете се на почетокот Go down

Каде вечер? - Page 17 Empty Re: Каде вечер?

Пишување by METALBOY Саб Мар 28, 2009 10:18 pm

Lastojca напиша:нигде
д сејм
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 28
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Вратете се на почетокот Go down

Каде вечер? - Page 17 Empty Re: Каде вечер?

Пишување by Bleak Саб Мар 28, 2009 10:30 pm

Balance... па Jazz Inn можеби а потоа Куба... е Куба сигурно ќе одам... Very Happy
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 30
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Каде вечер? - Page 17 Empty Re: Каде вечер?

Пишување by Џими Нед Мар 29, 2009 1:07 pm

Doma, domi4ka.
Џими
Џими
Болиглава's best friend
Болиглава's best friend

Age : 29
Број на мислења : 297
Хоби(работа) : Шах и Нелути се човече
Забавен? : Забавен

http://www.redtube.com

Вратете се на почетокот Go down

Каде вечер? - Page 17 Empty Re: Каде вечер?

Пишување by Lastojca Нед Мар 29, 2009 11:44 pm

бев кај паткана и едно сто сати преседав ама се релаксирав мн
Lastojca
Lastojca
Адаптериште

Age : 29
Број на мислења : 847

Вратете се на почетокот Go down

Каде вечер? - Page 17 Empty Re: Каде вечер?

Пишување by Џајко Пон Мар 30, 2009 12:36 am

Беф шетав и убо ми беше, се излуфтирав денес цел ден дома зш бев.
Џајко
Џајко
addicted to beautiful days

Age : 29
Број на мислења : 950
Хоби(работа) : flying
Забавен? : можеби

Вратете се на почетокот Go down

Каде вечер? - Page 17 Empty Re: Каде вечер?

Пишување by TONI Сре Апр 01, 2009 10:41 pm

На ролери малку по темнициве изгледа

_________________
Zelim samo da sviram da se otkacim i to je sve
TONI
TONI
Модератор
Модератор

Age : 30
Број на мислења : 466

Вратете се на почетокот Go down

Каде вечер? - Page 17 Empty Re: Каде вечер?

Пишување by RoTkViCa Сре Апр 01, 2009 11:50 pm

TONI напиша:На ролери малку по темнициве изгледа

НАЈУБОООО...блазеси ти..јас денес не успеав...ама утре ќе бидит Cool
RoTkViCa
RoTkViCa
Модератор
Модератор

Age : 30
Број на мислења : 723
Хоби(работа) : Аеробик,возење ролери,слушање музика и дружење на форумчево :D
Забавен? : хм....оценете сами

Вратете се на почетокот Go down

Каде вечер? - Page 17 Empty Re: Каде вечер?

Пишување by Golub-Samoubica Чет Апр 02, 2009 2:15 am

Кај Комшивката дома ќе одам,ќе играме Букаке.
Golub-Samoubica
Golub-Samoubica
Солиден Адаптер

Age : 29
Број на мислења : 125
Хоби(работа) : Masturbiram pred kompjuter
Забавен? : Uf uste prasvis

Вратете се на почетокот Go down

Каде вечер? - Page 17 Empty Re: Каде вечер?

Пишување by RoTkViCa Чет Апр 02, 2009 9:56 am

Golub-Samoubica напиша:Кај Комшивката дома ќе одам,ќе играме Букаке.


хахаха мрш таму...сеа веќе немат потреба да барам на гугл....научив,...и сите на форумов сте МАНИЈАЦИИИИИИИИИИ Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation
RoTkViCa
RoTkViCa
Модератор
Модератор

Age : 30
Број на мислења : 723
Хоби(работа) : Аеробик,возење ролери,слушање музика и дружење на форумчево :D
Забавен? : хм....оценете сами

Вратете се на почетокот Go down

Каде вечер? - Page 17 Empty Re: Каде вечер?

Пишување by Jordison Чет Апр 02, 2009 1:35 pm

Liquid
Jordison
Jordison
tapanar4e

Age : 29
Број на мислења : 301

Вратете се на почетокот Go down

Каде вечер? - Page 17 Empty Re: Каде вечер?

Пишување by Џајко Чет Апр 02, 2009 9:19 pm

RoTkViCa напиша:
Golub-Samoubica напиша:Кај Комшивката дома ќе одам,ќе играме Букаке.


хахаха мрш таму...сеа веќе немат потреба да барам на гугл....научив,...и сите на форумов сте МАНИЈАЦИИИИИИИИИИ Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation

хахаха, веќе бараше на гугл еднуш???
Џајко
Џајко
addicted to beautiful days

Age : 29
Број на мислења : 950
Хоби(работа) : flying
Забавен? : можеби

Вратете се на почетокот Go down

Каде вечер? - Page 17 Empty Re: Каде вечер?

Пишување by Marej Чет Апр 02, 2009 9:24 pm

Џајко напиша:
RoTkViCa напиша:
Golub-Samoubica напиша:Кај Комшивката дома ќе одам,ќе играме Букаке.


хахаха мрш таму...сеа веќе немат потреба да барам на гугл....научив,...и сите на форумов сте МАНИЈАЦИИИИИИИИИИ Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation

хахаха, веќе бараше на гугл еднуш???

А ти од раѓање знајш шо значит то? А?А?А?А??
Marej
Marej
Модератор
Модератор

Age : 29
Број на мислења : 986
Забавен? : ултра

Вратете се на почетокот Go down

Каде вечер? - Page 17 Empty Re: Каде вечер?

Пишување by The Breaking Dawn Чет Апр 02, 2009 9:28 pm

мн мн ми се шетат ама никој не е расположен Sad
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 28
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Каде вечер? - Page 17 Empty Re: Каде вечер?

Пишување by RoTkViCa Чет Апр 02, 2009 9:34 pm

Џајко напиша:
RoTkViCa напиша:
Golub-Samoubica напиша:Кај Комшивката дома ќе одам,ќе играме Букаке.


хахаха мрш таму...сеа веќе немат потреба да барам на гугл....научив,...и сите на форумов сте МАНИЈАЦИИИИИИИИИИ Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation

хахаха, веќе бараше на гугл еднуш???

абе тогаш ко праевме муабет на она четон....и нешо за то ми спомаја и јас не знаев шо е и си побарав...сеа си знам хахаха
RoTkViCa
RoTkViCa
Модератор
Модератор

Age : 30
Број на мислења : 723
Хоби(работа) : Аеробик,возење ролери,слушање музика и дружење на форумчево :D
Забавен? : хм....оценете сами

Вратете се на почетокот Go down

Каде вечер? - Page 17 Empty Re: Каде вечер?

Пишување by Ivana Чет Апр 02, 2009 9:40 pm

Lastojca напиша:бев кај паткана и едно сто сати преседав ама се релаксирав мн
да ама за жал до кај 1ви Мај пауза ке имат, па после со нова шема во куќата на Охридсо лето... Very Happy
Ivana
Ivana
Солиден Адаптер

Age : 28
Број на мислења : 231

Вратете се на почетокот Go down

Каде вечер? - Page 17 Empty Re: Каде вечер?

Пишување by Golub-Samoubica Чет Апр 02, 2009 11:30 pm

Џајко напиша:
RoTkViCa напиша:
Golub-Samoubica напиша:Кај Комшивката дома ќе одам,ќе играме Букаке.


хахаха мрш таму...сеа веќе немат потреба да барам на гугл....научив,...и сите на форумов сте МАНИЈАЦИИИИИИИИИИ Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation

хахаха, веќе бараше на гугл еднуш???

Втор пат не бараш да си потповториш дан заборајш?
Golub-Samoubica
Golub-Samoubica
Солиден Адаптер

Age : 29
Број на мислења : 125
Хоби(работа) : Masturbiram pred kompjuter
Забавен? : Uf uste prasvis

Вратете се на почетокот Go down

Каде вечер? - Page 17 Empty Re: Каде вечер?

Пишување by Lastojca Чет Апр 02, 2009 11:34 pm

Ivana напиша:
Lastojca напиша:бев кај паткана и едно сто сати преседав ама се релаксирав мн
да ама за жал до кај 1ви Мај пауза ке имат, па после со нова шема во куќата на Охридсо лето... Very Happy

да разбрав и плачев многу..ама пак последната вечер бев таму и зато се радвам Smile
Lastojca
Lastojca
Адаптериште

Age : 29
Број на мислења : 847

Вратете се на почетокот Go down

Каде вечер? - Page 17 Empty Re: Каде вечер?

Пишување by Golub-Samoubica Чет Апр 02, 2009 11:45 pm

Lastojca напиша:
Ivana напиша:
Lastojca напиша:бев кај паткана и едно сто сати преседав ама се релаксирав мн
да ама за жал до кај 1ви Мај пауза ке имат, па после со нова шема во куќата на Охридсо лето... Very Happy

да разбрав и плачев многу..ама пак последната вечер бев таму и зато се радвам Smile

И јас плачев.
Golub-Samoubica
Golub-Samoubica
Солиден Адаптер

Age : 29
Број на мислења : 125
Хоби(работа) : Masturbiram pred kompjuter
Забавен? : Uf uste prasvis

Вратете се на почетокот Go down

Каде вечер? - Page 17 Empty Re: Каде вечер?

Пишување by Џими Пет Апр 03, 2009 12:08 am

Vcera bese jako na Zabraneta ljubov. ihihihihi
Џими
Џими
Болиглава's best friend
Болиглава's best friend

Age : 29
Број на мислења : 297
Хоби(работа) : Шах и Нелути се човече
Забавен? : Забавен

http://www.redtube.com

Вратете се на почетокот Go down

Каде вечер? - Page 17 Empty Re: Каде вечер?

Пишување by The Breaking Dawn Пет Апр 03, 2009 6:34 pm

jazz inn или balance.
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 28
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Каде вечер? - Page 17 Empty Re: Каде вечер?

Пишување by Marej Пет Апр 03, 2009 6:50 pm

Na ploshtad Skopje uhuhu
Marej
Marej
Модератор
Модератор

Age : 29
Број на мислења : 986
Забавен? : ултра

Вратете се на почетокот Go down

Каде вечер? - Page 17 Empty Re: Каде вечер?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 17 of 31 Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 24 ... 31  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот