Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Каде вечер?

+65
grgrgr
God of Thunder
Infected
rihanna
TL
Angelic
Ivana
blesava008
METALBOY
p4eli4ka
Џими
Ane
KaTeRiNcE
James Bomb
kirce
REGINA
Рокси
RoTkViCa
Gallowsraven
Golub-Samoubica
The Breaking Dawn
МаКсач
misticnata
Mule
noviot
malina
TONI
Bezan
мирАл
Fantom
Ate
Obibos
PhiLL * E
tHeJunKy
Bleak
Punk
A GiRL
Odyssey
L S D
pankerishte
STIFLER
Жбафта
Наташа
комшивка
T&T
Jordison
mitan
Lastojca
Calypso*
Master
Mary Jane
folder
nance
Џајко
Bojancha
Marej
Lucybell
sokol
fairy
Alexandra
hollow
Болиглава
корун
Ludi Milojko
kojgode
69 posters

Страна 15 of 31 Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 23 ... 31  Next

Go down

Каде вечер? - Page 15 Empty Re: Каде вечер?

Пишување by noviot Пет Мар 20, 2009 9:03 pm

дома зш болен сум No
noviot
noviot
Чудотворецот
Чудотворецот

Age : 74
Број на мислења : 299
Хоби(работа) : meteorolog

Вратете се на почетокот Go down

Каде вечер? - Page 15 Empty Re: Каде вечер?

Пишување by Џими Пет Мар 20, 2009 9:17 pm

Домааааааа
Џими
Џими
Болиглава's best friend
Болиглава's best friend

Age : 32
Број на мислења : 297
Хоби(работа) : Шах и Нелути се човече
Забавен? : Забавен

http://www.redtube.com

Вратете се на почетокот Go down

Каде вечер? - Page 15 Empty Re: Каде вечер?

Пишување by Рокси Пет Мар 20, 2009 9:18 pm

се надевам немат да останам дома Surprised
Рокси
Рокси
Нејкам ништо
Нејкам ништо

Age : 30
Број на мислења : 517

Вратете се на почетокот Go down

Каде вечер? - Page 15 Empty Re: Каде вечер?

Пишување by Lucybell Пет Мар 20, 2009 9:36 pm

и јас исто се надевам
Lucybell
Lucybell
~ѕвонулка~

Age : 33
Број на мислења : 102

Вратете се на почетокот Go down

Каде вечер? - Page 15 Empty Re: Каде вечер?

Пишување by Marej Саб Мар 21, 2009 7:06 pm

Neznam tocno, mozno e Akvarius ili negde na kafe pa Balance ili Kuba i na kraj Jazz ili Duck. A nigde ne mi se ojt.
Marej
Marej
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 986
Забавен? : ултра

Вратете се на почетокот Go down

Каде вечер? - Page 15 Empty Re: Каде вечер?

Пишување by RoTkViCa Саб Мар 21, 2009 7:48 pm

домааааа имат убав филм на а1 и + ке вебам мат Very Happy Very Happy
RoTkViCa
RoTkViCa
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 723
Хоби(работа) : Аеробик,возење ролери,слушање музика и дружење на форумчево :D
Забавен? : хм....оценете сами

Вратете се на почетокот Go down

Каде вечер? - Page 15 Empty Re: Каде вечер?

Пишување by p4eli4ka Саб Мар 21, 2009 7:50 pm

хахахах кај се вежбало математика сабота навечер.....оди шетни..а јас ке одам кадмо или ликвид...

p4eli4ka
Адаптер во подем

Age : 32
Број на мислења : 44

Вратете се на почетокот Go down

Каде вечер? - Page 15 Empty Re: Каде вечер?

Пишување by Obibos Саб Мар 21, 2009 8:00 pm

Дома бе..најјако е
Obibos
Obibos
Рамбо со нож

Age : 33
Број на мислења : 262

Вратете се на почетокот Go down

Каде вечер? - Page 15 Empty Re: Каде вечер?

Пишување by Џими Саб Мар 21, 2009 8:41 pm

Паладиум.
Џими
Џими
Болиглава's best friend
Болиглава's best friend

Age : 32
Број на мислења : 297
Хоби(работа) : Шах и Нелути се човече
Забавен? : Забавен

http://www.redtube.com

Вратете се на почетокот Go down

Каде вечер? - Page 15 Empty Re: Каде вечер?

Пишување by STIFLER Саб Мар 21, 2009 8:54 pm

ликвид немо парк
STIFLER
STIFLER
Чомо
Чомо

Age : 33
Број на мислења : 225

Вратете се на почетокот Go down

Каде вечер? - Page 15 Empty Re: Каде вечер?

Пишување by Punk Саб Мар 21, 2009 8:55 pm

уште се надевам дека немат да одам баланс а знам дека ќе одам и после ликвид
Punk
Punk
Live fast!
Live fast!

Age : 34
Број на мислења : 505

Вратете се на почетокот Go down

Каде вечер? - Page 15 Empty Re: Каде вечер?

Пишување by TONI Саб Мар 21, 2009 10:46 pm

Џими напиша:Паладиум.
шо имат паладиум иначе? Surprised
TONI
TONI
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 466

Вратете се на почетокот Go down

Каде вечер? - Page 15 Empty Re: Каде вечер?

Пишување by RoTkViCa Нед Мар 22, 2009 12:54 am

ооо јас си останав дома...после то си ојдов кај другарка и сме си поминале тоооооБ сите три.....глупости, смеење, дебилчење.....дефинитивно вака само со нив можам да си поминам......I loOoOovE my BFF I love you I love you I love you flower flower flower
RoTkViCa
RoTkViCa
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 723
Хоби(работа) : Аеробик,возење ролери,слушање музика и дружење на форумчево :D
Забавен? : хм....оценете сами

Вратете се на почетокот Go down

Каде вечер? - Page 15 Empty Re: Каде вечер?

Пишување by Рокси Нед Мар 22, 2009 1:46 pm

Бев прво во едно местенце мислам дек се викаше Infinity, таму бевме собрани друштво, јако си поминавме.
После то Jazz Inn, и таму зафрканции и глупости, па за жал дојде време да си одам дома, а ИЧЧЧ не ми се одеше Sad
Рокси
Рокси
Нејкам ништо
Нејкам ништо

Age : 30
Број на мислења : 517

Вратете се на почетокот Go down

Каде вечер? - Page 15 Empty Re: Каде вечер?

Пишување by Џими Нед Мар 22, 2009 3:19 pm

I love my BFF
Џими
Џими
Болиглава's best friend
Болиглава's best friend

Age : 32
Број на мислења : 297
Хоби(работа) : Шах и Нелути се човече
Забавен? : Забавен

http://www.redtube.com

Вратете се на почетокот Go down

Каде вечер? - Page 15 Empty Re: Каде вечер?

Пишување by RoTkViCa Нед Мар 22, 2009 4:15 pm

Рокси напиша:Бев прво во едно местенце мислам дек се викаше Infinity, таму бевме собрани друштво, јако си поминавме.
После то Jazz Inn, и таму зафрканции и глупости, па за жал дојде време да си одам дома, а ИЧЧЧ не ми се одеше Sad

ееее Богдан пееше??? убо беше???? причааај
RoTkViCa
RoTkViCa
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 723
Хоби(работа) : Аеробик,возење ролери,слушање музика и дружење на форумчево :D
Забавен? : хм....оценете сами

Вратете се на почетокот Go down

Каде вечер? - Page 15 Empty Re: Каде вечер?

Пишување by RoTkViCa Нед Мар 22, 2009 4:15 pm

Џими напиша:I love my BFF

хахаха не си играј мајтапппп lol!
RoTkViCa
RoTkViCa
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 723
Хоби(работа) : Аеробик,возење ролери,слушање музика и дружење на форумчево :D
Забавен? : хм....оценете сами

Вратете се на почетокот Go down

Каде вечер? - Page 15 Empty Re: Каде вечер?

Пишување by The Breaking Dawn Нед Мар 22, 2009 5:16 pm

јас бев вчера џез и мн ми беше јако ама ко дојде време да ојме куба колку и да беше уба атмосферата едвај чекав да си одам
досаднооо
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 31
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Каде вечер? - Page 15 Empty Re: Каде вечер?

Пишување by METALBOY Вто Мар 24, 2009 1:22 pm

Каде вечер? Дома, вторник е. Зш никој не излегвит во работни деној и ко ќе немаме за учење?
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Вратете се на почетокот Go down

Каде вечер? - Page 15 Empty Re: Каде вечер?

Пишување by Џими Чет Мар 26, 2009 1:46 pm

Четврток вечер. Че биде јако.
Џими
Џими
Болиглава's best friend
Болиглава's best friend

Age : 32
Број на мислења : 297
Хоби(работа) : Шах и Нелути се човече
Забавен? : Забавен

http://www.redtube.com

Вратете се на почетокот Go down

Каде вечер? - Page 15 Empty Re: Каде вечер?

Пишување by kojgode Чет Мар 26, 2009 2:32 pm

На роденден Куба Либре.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 33
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Каде вечер? - Page 15 Empty Re: Каде вечер?

Пишување by Marej Чет Мар 26, 2009 9:31 pm

Исто.
Marej
Marej
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 986
Забавен? : ултра

Вратете се на почетокот Go down

Каде вечер? - Page 15 Empty Re: Каде вечер?

Пишување by Болиглава Чет Мар 26, 2009 9:33 pm

Се согласувам и јас.
Болиглава
Болиглава
Администратор
Администратор

Age : 32
Број на мислења : 1166

Вратете се на почетокот Go down

Каде вечер? - Page 15 Empty Re: Каде вечер?

Пишување by Lastojca Чет Мар 26, 2009 9:34 pm

леле и јас. Шубоооо...јес43
Lastojca
Lastojca
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 847

Вратете се на почетокот Go down

Каде вечер? - Page 15 Empty Re: Каде вечер?

Пишување by Џајко Чет Мар 26, 2009 9:39 pm

Замислете и јас.
Џајко
Џајко
addicted to beautiful days

Age : 33
Број на мислења : 950
Хоби(работа) : flying
Забавен? : можеби

Вратете се на почетокот Go down

Каде вечер? - Page 15 Empty Re: Каде вечер?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 15 of 31 Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 23 ... 31  Next

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот