Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Каде вечер?

+65
grgrgr
God of Thunder
Infected
rihanna
TL
Angelic
Ivana
blesava008
METALBOY
p4eli4ka
Џими
Ane
KaTeRiNcE
James Bomb
kirce
REGINA
Рокси
RoTkViCa
Gallowsraven
Golub-Samoubica
The Breaking Dawn
МаКсач
misticnata
Mule
noviot
malina
TONI
Bezan
мирАл
Fantom
Ate
Obibos
PhiLL * E
tHeJunKy
Bleak
Punk
A GiRL
Odyssey
L S D
pankerishte
STIFLER
Жбафта
Наташа
комшивка
T&T
Jordison
mitan
Lastojca
Calypso*
Master
Mary Jane
folder
nance
Џајко
Bojancha
Marej
Lucybell
sokol
fairy
Alexandra
hollow
Болиглава
корун
Ludi Milojko
kojgode
69 posters

Страна 2 of 31 Previous  1, 2, 3 ... 16 ... 31  Next

Go down

Каде вечер? - Page 2 Empty Re: Каде вечер?

Пишување by Marej Вто Јан 13, 2009 3:28 am

Ај кажите кадеутре.цом некое забавуле ова она .
Marej
Marej
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 986
Забавен? : ултра

Вратете се на почетокот Go down

Каде вечер? - Page 2 Empty Re: Каде вечер?

Пишување by Џајко Вто Јан 13, 2009 3:32 am

Јас ке одам ке се исчадам прво на некој оган а потоа одиме во парк во парк!
Џајко
Џајко
addicted to beautiful days

Age : 33
Број на мислења : 950
Хоби(работа) : flying
Забавен? : можеби

Вратете се на почетокот Go down

Каде вечер? - Page 2 Empty Re: Каде вечер?

Пишување by Marej Вто Јан 13, 2009 3:39 am

Да бе во парк на певачици...
Marej
Marej
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 986
Забавен? : ултра

Вратете се на почетокот Go down

Каде вечер? - Page 2 Empty Re: Каде вечер?

Пишување by Lucybell Вто Јан 13, 2009 3:41 am

ние оган ке палиме! кој сакат нек повелит
Lucybell
Lucybell
~ѕвонулка~

Age : 33
Број на мислења : 102

Вратете се на почетокот Go down

Каде вечер? - Page 2 Empty Re: Каде вечер?

Пишување by kojgode Вто Јан 13, 2009 3:52 am

Јас абер неам ама сите другари парк така да и јас валда ќе одам ако ги соберам потребните финансиски средства.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 33
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Каде вечер? - Page 2 Empty Re: Каде вечер?

Пишување by Marej Вто Јан 13, 2009 4:00 am

Fak.
Marej
Marej
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 986
Забавен? : ултра

Вратете се на почетокот Go down

Каде вечер? - Page 2 Empty Re: Каде вечер?

Пишување by nance Вто Јан 13, 2009 5:31 pm

вечер на ОГАН кј нас во маалото а после парк ако има финансии.
nance
nance
Херој на форумов

Age : 33
Број на мислења : 143
Хоби(работа) : drapanje jajca
Забавен? : nda

Вратете се на почетокот Go down

Каде вечер? - Page 2 Empty Re: Каде вечер?

Пишување by kojgode Вто Јан 13, 2009 6:26 pm

nance напиша:вечер на ОГАН кј нас во маалото а после парк ако има финансии.
Смрдосани на колбаси и чадој и други ствари парк ќе ојме јее.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 33
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Каде вечер? - Page 2 Empty Re: Каде вечер?

Пишување by корун Вто Јан 13, 2009 6:51 pm

ке имаме маски никој немат да знајт кој сме
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 32
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Каде вечер? - Page 2 Empty Re: Каде вечер?

Пишување by Болиглава Вто Јан 13, 2009 7:22 pm

Кјојме сеа парк или не?
Болиглава
Болиглава
Администратор
Администратор

Age : 32
Број на мислења : 1166

Вратете се на почетокот Go down

Каде вечер? - Page 2 Empty Re: Каде вечер?

Пишување by kojgode Вто Јан 13, 2009 7:33 pm

Па ќе ојме ваљда само пред то не идам на оган јас ќе требит да се преслеквам ова она пре би одел Мецо или Џез.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 33
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Каде вечер? - Page 2 Empty Re: Каде вечер?

Пишување by folder Вто Јан 13, 2009 8:18 pm

ПАРК!!!
folder
folder
Nightfall goingOn...

Age : 32
Број на мислења : 380
Хоби(работа) : DJ

http://www.myspace.com/dj_f0lder

Вратете се на почетокот Go down

Каде вечер? - Page 2 Empty Re: Каде вечер?

Пишување by Marej Вто Јан 13, 2009 8:30 pm

Јас и моето друштво имаме афинитети да ојме Вевчани ама ногу касно ни текна и чувствуваме дека ќе останеме со прстот во устата.
Marej
Marej
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 986
Забавен? : ултра

Вратете се на почетокот Go down

Каде вечер? - Page 2 Empty Re: Каде вечер?

Пишување by Mary Jane Сре Јан 14, 2009 12:34 am

Мареј напиша:Јас и моето друштво имаме афинитети да ојме Вевчани ама ногу касно ни текна и чувствуваме дека ќе останеме со прстот во устата.

Мој совет да не ојте Вевчани...
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

Каде вечер? - Page 2 Empty Re: Каде вечер?

Пишување by Marej Сре Јан 14, 2009 4:06 am

Бевме, и беше прејако. Smile
Marej
Marej
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 986
Забавен? : ултра

Вратете се на почетокот Go down

Каде вечер? - Page 2 Empty Re: Каде вечер?

Пишување by kojgode Сре Јан 14, 2009 9:57 pm

На кафе Аквариус или Карпе најверојатно не сум за бурна ноќ вечерава.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 33
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Каде вечер? - Page 2 Empty Re: Каде вечер?

Пишување by Mary Jane Сре Јан 14, 2009 10:31 pm

Мареј напиша:Бевме, и беше прејако. Smile

Супер, искрено ми е драго, а можда ситуацијата е подобрена од пред две години... Very Happy
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

Каде вечер? - Page 2 Empty Re: Каде вечер?

Пишување by Џајко Сре Јан 14, 2009 10:46 pm

Вечер незнам кај да одам искрено пошо нигде не ми се ојт. А дома си инсталирав едно игриче и неам играно игра на компјутер едно година дена така да незнам...
Џајко
Џајко
addicted to beautiful days

Age : 33
Број на мислења : 950
Хоби(работа) : flying
Забавен? : можеби

Вратете се на почетокот Go down

Каде вечер? - Page 2 Empty Re: Каде вечер?

Пишување by kojgode Сре Јан 14, 2009 10:50 pm

Џајко напиша:Вечер незнам кај да одам искрено пошо нигде не ми се ојт. А дома си инсталирав едно игриче и неам играно игра на компјутер едно година дена така да незнам...
Јас знам дома ти ќе сејш. А колку знам?
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 33
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Каде вечер? - Page 2 Empty Re: Каде вечер?

Пишување by Џајко Сре Јан 14, 2009 10:52 pm

Ај ела дома ке ја вртиме :D
Џајко
Џајко
addicted to beautiful days

Age : 33
Број на мислења : 950
Хоби(работа) : flying
Забавен? : можеби

Вратете се на почетокот Go down

Каде вечер? - Page 2 Empty Re: Каде вечер?

Пишување by Marej Чет Јан 15, 2009 9:57 pm

Врска неам..
Marej
Marej
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 986
Забавен? : ултра

Вратете се на почетокот Go down

Каде вечер? - Page 2 Empty Re: Каде вечер?

Пишување by Џајко Чет Јан 15, 2009 10:06 pm

Кј Мрко дома му потоа некаде незнам каде (се надевам без бедови!) :D
Џајко
Џајко
addicted to beautiful days

Age : 33
Број на мислења : 950
Хоби(работа) : flying
Забавен? : можеби

Вратете се на почетокот Go down

Каде вечер? - Page 2 Empty Re: Каде вечер?

Пишување by Master Пет Јан 16, 2009 12:46 am

Дали во ноќен живот спаѓат и тренинг!?

Иначе вечерва ќе се изнагледам филмој....
Master
Master
Харатист!
Харатист!

Age : 33
Број на мислења : 957
Хоби(работа) : Вампир
Забавен? : тихххх

Вратете се на почетокот Go down

Каде вечер? - Page 2 Empty Re: Каде вечер?

Пишување by kojgode Пет Јан 16, 2009 1:26 am

Па спаѓат секое излегвење од дома после 8 Razz . Иначе и јас бев кај Марко на роденден сеа кј жижи на рекреација.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 33
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Каде вечер? - Page 2 Empty Re: Каде вечер?

Пишување by Alexandra Пет Јан 16, 2009 8:45 pm

Па вечер ми се ојт Mezzo иако сите мои другарки се со дечковцине договорени ама то е тоSmile
Alexandra
Alexandra
Секретарка на форумот

Age : 32
Број на мислења : 176
Забавен? : Prilichno.

Вратете се на почетокот Go down

Каде вечер? - Page 2 Empty Re: Каде вечер?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 31 Previous  1, 2, 3 ... 16 ... 31  Next

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот