Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Каде вечер?

+65
grgrgr
God of Thunder
Infected
rihanna
TL
Angelic
Ivana
blesava008
METALBOY
p4eli4ka
Џими
Ane
KaTeRiNcE
James Bomb
kirce
REGINA
Рокси
RoTkViCa
Gallowsraven
Golub-Samoubica
The Breaking Dawn
МаКсач
misticnata
Mule
noviot
malina
TONI
Bezan
мирАл
Fantom
Ate
Obibos
PhiLL * E
tHeJunKy
Bleak
Punk
A GiRL
Odyssey
L S D
pankerishte
STIFLER
Жбафта
Наташа
комшивка
T&T
Jordison
mitan
Lastojca
Calypso*
Master
Mary Jane
folder
nance
Џајко
Bojancha
Marej
Lucybell
sokol
fairy
Alexandra
hollow
Болиглава
корун
Ludi Milojko
kojgode
69 posters

Страна 6 of 31 Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 18 ... 31  Next

Go down

Каде вечер? - Page 6 Empty Re: Каде вечер?

Пишување by folder Нед Јан 25, 2009 6:28 pm

Ојте Хикс Фактор без пари е улаз
folder
folder
Nightfall goingOn...

Age : 32
Број на мислења : 380
Хоби(работа) : DJ

http://www.myspace.com/dj_f0lder

Вратете се на почетокот Go down

Каде вечер? - Page 6 Empty Re: Каде вечер?

Пишување by Master Нед Јан 25, 2009 6:31 pm

Ќе гледам ракомет, после ЦСИ, па ќе читам книга цела вечер.
Master
Master
Харатист!
Харатист!

Age : 33
Број на мислења : 957
Хоби(работа) : Вампир
Забавен? : тихххх

Вратете се на почетокот Go down

Каде вечер? - Page 6 Empty Re: Каде вечер?

Пишување by hollow Нед Јан 25, 2009 6:59 pm

Негде ракомет да се гледат и после кома
hollow
hollow
Шуко утикач
Шуко утикач

Age : 33
Број на мислења : 348
Хоби(работа) : Бричење костени

Вратете се на почетокот Go down

Каде вечер? - Page 6 Empty Re: Каде вечер?

Пишување by Ludi Milojko Нед Јан 25, 2009 8:35 pm

Vecer rakomet ke gledame negde nadvor i pivce ke pijame
Ludi Milojko
Ludi Milojko
Обезбедување на форумот

Age : 65
Број на мислења : 175
Хоби(работа) : siluvanje
Забавен? : Se nadevam xD

Вратете се на почетокот Go down

Каде вечер? - Page 6 Empty Re: Каде вечер?

Пишување by kojgode Нед Јан 25, 2009 8:58 pm

Незнам за пивото ама ракомет ќе глеам негде надвор од куќава.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 33
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Каде вечер? - Page 6 Empty Re: Каде вечер?

Пишување by комшивка Нед Јан 25, 2009 11:34 pm

pankerishte напиша:
комшивка напиша:
Odyssey напиша:Ам то е зш некој другарине слушет House и сите останати електронски стилови на музика (Во нив сум и Јас), после други слушет турбо ова она, трети R&B сакет, така да за на сите да им е убо.

Шубо. Во друштвоно мое ќе се истепаме прво за да му се погодит на сите.. Neutral
Епа ке си фатиш друштво според вкус за да не се испотепате и ајт со здравје.

Хаха. ме насмеа. важит ајде од утре со други ќе излегвам ( не е битно шо години сум поминала со овие Wink )
комшивка
комшивка
Адаптериште

Age : 33
Број на мислења : 846

Вратете се на почетокот Go down

Каде вечер? - Page 6 Empty Re: Каде вечер?

Пишување by pankerishte Пон Јан 26, 2009 9:28 pm

комшивка напиша:
pankerishte напиша:
комшивка напиша:
Odyssey напиша:Ам то е зш некој другарине слушет House и сите останати електронски стилови на музика (Во нив сум и Јас), после други слушет турбо ова она, трети R&B сакет, така да за на сите да им е убо.

Шубо. Во друштвоно мое ќе се истепаме прво за да му се погодит на сите.. Neutral
Епа ке си фатиш друштво според вкус за да не се испотепате и ајт со здравје.

Хаха. ме насмеа. важит ајде од утре со други ќе излегвам ( не е битно шо години сум поминала со овие Wink )
не сум де толку сериозен и ти Smile
pankerishte
pankerishte
Куропецач
Куропецач

Age : 35
Број на мислења : 601
Хоби(работа) : Метење,Чистење Улици
Забавен? : Да

http://www.myspace.com/komunalnahigena

Вратете се на почетокот Go down

Каде вечер? - Page 6 Empty Re: Каде вечер?

Пишување by Lastojca Вто Јан 27, 2009 6:40 pm

сакам да излезам негде нека прекинит да врнит зш ќе збудаљам дома
Lastojca
Lastojca
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 847

Вратете се на почетокот Go down

Каде вечер? - Page 6 Empty Re: Каде вечер?

Пишување by hollow Вто Јан 27, 2009 6:47 pm

Ми се ојт во некој кафич да гледам ракомет
hollow
hollow
Шуко утикач
Шуко утикач

Age : 33
Број на мислења : 348
Хоби(работа) : Бричење костени

Вратете се на почетокот Go down

Каде вечер? - Page 6 Empty Re: Каде вечер?

Пишување by A GiRL Вто Јан 27, 2009 8:46 pm

ОУ Братство Единство којќе влезиш од назад,по скалине надолу,па лево,па право па десно и мојш да ме најш тука негде... Very Happy
На играорна!! јес јес cheers
A GiRL
A GiRL
Солиден Адаптер

Age : 32
Број на мислења : 169

Вратете се на почетокот Go down

Каде вечер? - Page 6 Empty Re: Каде вечер?

Пишување by Lastojca Чет Јан 29, 2009 9:56 pm

ми се излегвит негде препекав ...не знам кј да одам
Lastojca
Lastojca
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 847

Вратете се на почетокот Go down

Каде вечер? - Page 6 Empty Re: Каде вечер?

Пишување by Marej Чет Јан 29, 2009 10:03 pm

Doj balance vednas
Marej
Marej
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 986
Забавен? : ултра

Вратете се на почетокот Go down

Каде вечер? - Page 6 Empty Re: Каде вечер?

Пишување by Jordison Чет Јан 29, 2009 10:12 pm

Liquid - Eye Cue :D
Jordison
Jordison
tapanar4e

Age : 32
Број на мислења : 301

Вратете се на почетокот Go down

Каде вечер? - Page 6 Empty Re: Каде вечер?

Пишување by Bleak Пет Јан 30, 2009 12:51 pm

Хаха јас вечер ќе ода секаде по малу... т.е. ил Balance ил Влади или Jazz Inn или Aquarius или со знам кај ке одам Smile поздраФ
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 33
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Каде вечер? - Page 6 Empty Re: Каде вечер?

Пишување by kojgode Пет Јан 30, 2009 1:22 pm

Jaс Џез Ин ќе одам најверојатно.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 33
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Каде вечер? - Page 6 Empty Re: Каде вечер?

Пишување by tHeJunKy Пет Јан 30, 2009 1:33 pm

Bleak напиша:Хаха јас вечер ќе ода секаде по малу... т.е. ил Balance ил Влади или Jazz Inn или Aquarius или со знам кај ке одам Smile поздраФ

ти вечер идаш со мене, не е битно каде Very Happy
tHeJunKy
tHeJunKy
Модератор
Модератор

Age : 114
Број на мислења : 759
Хоби(работа) : Гитара, фотографирање, компонирање...
Забавен? : Сто.

Вратете се на почетокот Go down

Каде вечер? - Page 6 Empty Re: Каде вечер?

Пишување by PhiLL * E Пет Јан 30, 2009 1:54 pm

охохо... па дали тоа на форумот ке падне врел и жесток секс во којшто двајца младичи ке уживаат во плодот на својата преценета младост?дали тоа значи дека овие двајца гореспоменативе ке ги здружат силите и заедно комбинирано ке ја вкусат победата којашто следи по долгорочниот оргазам предизвикан од брцањето во анусот ?

повелете повратете... .....
PhiLL * E
PhiLL * E
Набилдан Мултивитамин
Набилдан Мултивитамин

Age : 32
Број на мислења : 350
Хоби(работа) : rabotam da....Zashto?
Забавен? : sekako deka sum zabaven...

Вратете се на почетокот Go down

Каде вечер? - Page 6 Empty Re: Каде вечер?

Пишување by Болиглава Пет Јан 30, 2009 2:32 pm

kojgode напиша:Jaс Џез Ин ќе одам најверојатно.
Ми три.
Болиглава
Болиглава
Администратор
Администратор

Age : 32
Број на мислења : 1166

Вратете се на почетокот Go down

Каде вечер? - Page 6 Empty Re: Каде вечер?

Пишување by Obibos Пет Јан 30, 2009 2:50 pm

folder напиша:Ојте Хикс Фактор без пари е улаз
Дали сакаш Јас и Тарик да ви дојме менаџери таму?! Ај вечер ке дојме ние таму па ак сакаш кажи...
Obibos
Obibos
Рамбо со нож

Age : 33
Број на мислења : 262

Вратете се на почетокот Go down

Каде вечер? - Page 6 Empty Re: Каде вечер?

Пишување by Ate Пет Јан 30, 2009 3:20 pm

Jazz In на ракија и кисели крастајчиња Razz

Ate
Адаптер4е

Age : 32
Број на мислења : 5

Вратете се на почетокот Go down

Каде вечер? - Page 6 Empty Re: Каде вечер?

Пишување by Џајко Пет Јан 30, 2009 3:52 pm

Ate напиша:Jazz In на ракија и кисели крастајчиња Razz
ај се напивне ќе е работава Very Happy
Џајко
Џајко
addicted to beautiful days

Age : 33
Број на мислења : 950
Хоби(работа) : flying
Забавен? : можеби

Вратете се на почетокот Go down

Каде вечер? - Page 6 Empty Re: Каде вечер?

Пишување by Ate Пет Јан 30, 2009 3:54 pm

Џајко напиша:
Ate напиша:Jazz In на ракија и кисели крастајчиња Razz
ај се напивне ќе е работава Very Happy


да се напрајме да не мојме по патон да ојме Razz

Ate
Адаптер4е

Age : 32
Број на мислења : 5

Вратете се на почетокот Go down

Каде вечер? - Page 6 Empty Re: Каде вечер?

Пишување by Master Пет Јан 30, 2009 5:14 pm

тренинг.....и после џез ин!!!!
Master
Master
Харатист!
Харатист!

Age : 33
Број на мислења : 957
Хоби(работа) : Вампир
Забавен? : тихххх

Вратете се на почетокот Go down

Каде вечер? - Page 6 Empty Re: Каде вечер?

Пишување by T&T Пет Јан 30, 2009 5:46 pm

Џез ин на sperm coctail Razz

А утре Balance на Bloom
T&T
T&T
Шмизла со без наводници
Шмизла со без наводници

Age : 34
Број на мислења : 663
Забавен? : е то би требало други да го кажат, иако сама си се сметам за луда и забавна (и нарцис)

Вратете се на почетокот Go down

Каде вечер? - Page 6 Empty Re: Каде вечер?

Пишување by Болиглава Пет Јан 30, 2009 6:40 pm

Master напиша:тренинг.....и после џез ин!!!!
T&T напиша:Џез ин на sperm coctail Razz

А утре Balance на Bloom
Дојте поздравите се со админиве, нас испод чест ни е. Very Happy

Се шалам.
Болиглава
Болиглава
Администратор
Администратор

Age : 32
Број на мислења : 1166

Вратете се на почетокот Go down

Каде вечер? - Page 6 Empty Re: Каде вечер?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 6 of 31 Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 18 ... 31  Next

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот