Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Шо све научивме од порничите?

+2
Болиглава
корун
6 posters

Go down

Шо све научивме од порничите? Empty Шо све научивме од порничите?

Пишување by корун Пон Апр 27, 2009 10:47 pm

1. Сите женски се лезбејки.
2. Сите работет без кондом а никоја трудна не останвит.
3. Двојната пенетрација резултира со насмевка на женското лице.
4. Ако девојка ти те фати жив како добиваш фелацио од нејзината најдобра
другарка, само за момент ќе збесне пред да се опне и со тебе и со
другарка и'.
5. Жениве стенкет и на орален секс.
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 31
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Шо све научивме од порничите? Empty Re: Шо све научивме од порничите?

Пишување by Болиглава Пон Апр 27, 2009 11:13 pm

Кратки сижејни линии:
*Оралка(пушење)
*Оралка(лижење)
*Вагинален
*Анален
*Свршување на женското
*Пушење за крај
*Свршување на машкото
Болиглава
Болиглава
Администратор
Администратор

Age : 31
Број на мислења : 1166

Вратете се на почетокот Go down

Шо све научивме од порничите? Empty Re: Шо све научивме од порничите?

Пишување by мирАл Вто Апр 28, 2009 8:50 pm

Ништо ич! Neutral
мирАл
мирАл
lec dudat again!
lec dudat again!

Age : 31
Број на мислења : 708
Хоби(работа) : едрење
Забавен? : најзабавен

Вратете се на почетокот Go down

Шо све научивме од порничите? Empty Re: Шо све научивме од порничите?

Пишување by pankerishte Нед Мај 03, 2009 3:57 am

корун напиша:1. Сите женски се лезбејки.
2. Сите работет без кондом а никоја трудна не останвит.
3. Двојната пенетрација резултира со насмевка на женското лице.
4. Ако девојка ти те фати жив како добиваш фелацио од нејзината најдобра
другарка, само за момент ќе збесне пред да се опне и со тебе и со
другарка и'.
5. Жениве стенкет и на орален секс.

Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz
не е потребен коментар....браво за ова Cool
pankerishte
pankerishte
Куропецач
Куропецач

Age : 34
Број на мислења : 601
Хоби(работа) : Метење,Чистење Улици
Забавен? : Да

http://www.myspace.com/komunalnahigena

Вратете се на почетокот Go down

Шо све научивме од порничите? Empty Re: Шо све научивме од порничите?

Пишување by kojgode Пон Мај 04, 2009 9:13 pm

Дека се е добро додека не го покажат машкото со бркови.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 31
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Шо све научивме од порничите? Empty Re: Шо све научивме од порничите?

Пишување by *UnIqUe* Пет Мај 22, 2009 11:24 am

Дека не секоја типка мојт убо да изглумит оргазам.
*UnIqUe*
*UnIqUe*
Солиден Адаптер

Age : 30
Број на мислења : 244

Вратете се на почетокот Go down

Шо све научивме од порничите? Empty Re: Шо све научивме од порничите?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот