Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Eсеи, состави и слично...

+3
blesava008
комшивка
корун
7 posters

Go down

Eсеи, состави и слично... Empty Eсеи, состави и слично...

Пишување by корун Пон Апр 27, 2009 9:56 pm

Кој имат потреба од било каков есеј или состав слободно нека кажит овде. Мене појкето писмени ми се напишани на Ворд така да можам да поможам по потреба... Јунајтед ви станд, навалите...
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 32
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Eсеи, состави и слично... Empty Re: Eсеи, состави и слично...

Пишување by комшивка Пон Апр 27, 2009 11:45 pm

шо бе ти состави ќе даваш, само 2ки добиваш... Razz
комшивка
комшивка
Адаптериште

Age : 33
Број на мислења : 846

Вратете се на почетокот Go down

Eсеи, состави и слично... Empty Re: Eсеи, состави и слично...

Пишување by корун Пон Апр 27, 2009 11:50 pm

Епа јас ке давам само за ептен критични шо немет друг спас, иначе до останатите - не се плашите 3ки добивам, компивка муабети ми ваѓат зш не доби мајца со деколте.
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 32
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Eсеи, состави и слично... Empty Re: Eсеи, состави и слично...

Пишување by blesava008 Вто Апр 28, 2009 12:09 am

мене ми требит есеј за крпен живот од стале попов и пустина од ѓорѓи абаџиев а аберррр немам Sad плс хелп
blesava008
blesava008
It's just a matter of time
It's just a matter of time

Age : 32
Број на мислења : 164
Хоби(работа) : шетање
Забавен? : на големо

Вратете се на почетокот Go down

Eсеи, состави и слично... Empty Re: Eсеи, состави и слично...

Пишување by комшивка Вто Апр 28, 2009 9:29 pm

корун напиша:Епа јас ке давам само за ептен критични шо немет друг спас, иначе до останатите - не се плашите 3ки добивам, компивка муабети ми ваѓат зш не доби мајца со деколте.

уш малце компирка ќе испаднам. и ај сега помогни му на момичево...... пошо ги знајш ти од напред сите лектири.. Razz
комшивка
комшивка
Адаптериште

Age : 33
Број на мислења : 846

Вратете се на почетокот Go down

Eсеи, состави и слично... Empty Re: Eсеи, состави и слично...

Пишување by Батерфлај Вто Мај 12, 2009 8:06 pm

За ‘‘Сребрените Снегови‘‘ од Живко Чинго ми требит нешто, ама хитно. Anyone?
Батерфлај
Батерфлај
Адаптер во подем

Age : 30
Број на мислења : 57
Хоби(работа) : Неам

Вратете се на почетокот Go down

Eсеи, состави и слично... Empty Re: Eсеи, состави и слично...

Пишување by Четкар Пет Aвг 07, 2009 3:06 pm

за Зоки Поки од нашата мала имат некој?
Четкар
Четкар
Шегамен

Age : 34
Број на мислења : 89
Хоби(работа) : неам. криза е.
Забавен? : најпојќе од сите на форумов.

Вратете се на почетокот Go down

Eсеи, состави и слично... Empty Re: Eсеи, состави и слично...

Пишување by RoTkViCa Нед Окт 18, 2009 1:51 pm

Ај вие некој шо напрајвте писмена помогнете ми сосатав за Пирeј дајте ми амаааааааааааааааааааааааааааааааан ! SadSadSad
RoTkViCa
RoTkViCa
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 723
Хоби(работа) : Аеробик,возење ролери,слушање музика и дружење на форумчево :D
Забавен? : хм....оценете сами

Вратете се на почетокот Go down

Eсеи, состави и слично... Empty Re: Eсеи, состави и слично...

Пишување by корун Нед Окт 18, 2009 5:47 pm

Пустина:
http://www.mediafire.com/?zz2jnj0yowt

Пиреј:
http://www.mediafire.com/?wxzum2m0cwz

Составиве се прилично слаби и ги имет појке души али се надевам дек ке поможет.
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 32
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Eсеи, состави и слично... Empty Re: Eсеи, состави и слично...

Пишување by RoTkViCa Нед Окт 18, 2009 6:19 pm

фалаааа
RoTkViCa
RoTkViCa
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 723
Хоби(работа) : Аеробик,возење ролери,слушање музика и дружење на форумчево :D
Забавен? : хм....оценете сами

Вратете се на почетокот Go down

Eсеи, состави и слично... Empty Re: Eсеи, состави и слично...

Пишување by ноунејм Сре Дек 09, 2009 11:41 am

ане имат некој за Хамлет и ДонКихот али хитно?
ноунејм
ноунејм
Бени Лава`с бигест фен
Бени Лава`с бигест фен

Age : 30
Број на мислења : 166
Хоби(работа) : па да.. работата ми е хоби. да
Забавен? : ногу

Вратете се на почетокот Go down

Eсеи, состави и слично... Empty Re: Eсеи, состави и слично...

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот