Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ваши кражби

+21
*UnIqUe*
мирАл
fairy
malina
Џајко
RoTkViCa
grgrgr
Ivana
KaTeRiNcE
METALBOY
Marej
Gallowsraven
pankerishte
Ane
kojgode
корун
комшивка
Lastojca
Punk
Mary Jane
Болиглава
25 posters

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Ваши кражби - Page 2 Empty Re: Ваши кражби

Пишување by Angelic Саб Мај 02, 2009 12:05 am

еднаш ко помала бев со мајка ми во парфимерија и сум зела некој кармин и не свесно сум го ставила в џеб. ооодпосле видов дека имам нешто в џеб.. а то карминот да ти бил. И еднаш не го употребив. Така стојт. Не знам зш не го вратив.
Angelic
Angelic
ex Rainbow*

Age : 29
Број на мислења : 713

Вратете се на почетокот Go down

Ваши кражби - Page 2 Empty Re: Ваши кражби

Пишување by katusch Сре Јун 24, 2009 10:32 pm

не ми теквит јас да иам крадено, ама имам прикривано некој т.е. јас мотав дур земаше брачедана... ко имавме по 7-8 год
katusch
katusch
Нострадамус

Age : 30
Број на мислења : 148
Хоби(работа) : спиење

Вратете се на почетокот Go down

Ваши кражби - Page 2 Empty Re: Ваши кражби

Пишување by The Breaking Dawn Чет Јун 25, 2009 12:48 pm

украдов лимон еднаш зш многу ми требеше ама имав гриза на совест па се вратив да и кажам на типката дека и го зедов.
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 29
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Ваши кражби - Page 2 Empty Re: Ваши кражби

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот