Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Дали ве избркале од час и зш?

+17
комшивка
Punk
корун
Ane
Bleak
TONI
Lastojca
sokol
KaTeRiNcE
RoTkViCa
kojgode
The Breaking Dawn
Mary Jane
Рокси
Marej
METALBOY
REGINA
21 posters

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Дали ве избркале од час и зш? - Page 2 Empty Re: Дали ве избркале од час и зш?

Пишување by Infected Саб Мај 09, 2009 9:04 pm

И дојдов преку гла на класнана и и реков колку се 3-3x3

Тегнев од Харибо бонбонине ко црви шо се и ги пикав полека в уста кај Ме Дека
Very Happy
Infected
Infected
Адаптер во подем

Age : 31
Број на мислења : 40

Вратете се на почетокот Go down

Дали ве избркале од час и зш? - Page 2 Empty Re: Дали ве избркале од час и зш?

Пишување by Ane Нед Мај 10, 2009 12:12 pm

Да на социологија ме опомена сто пати зш мн зборвев и таман престанав и тогаш најде да ме ибркат... Shocked Evil or Very Mad
Ane
Ane
Солиден Адаптер

Age : 31
Број на мислења : 179

Вратете се на почетокот Go down

Дали ве избркале од час и зш? - Page 2 Empty Re: Дали ве избркале од час и зш?

Пишување by Четкар Пет Aвг 07, 2009 3:09 pm

бубалици едни...јас досеа преку 30-40 пати (во рок од 4 год.) сум избркан.
Четкар
Четкар
Шегамен

Age : 34
Број на мислења : 89
Хоби(работа) : неам. криза е.
Забавен? : најпојќе од сите на форумов.

Вратете се на почетокот Go down

Дали ве избркале од час и зш? - Page 2 Empty Re: Дали ве избркале од час и зш?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот