Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Мразам...

+21
katusch
корун
Gallowsraven
П.
Punk
fairy
Ivana
*UnIqUe*
RoTkViCa
Angelic
Jordison
комшивка
REGINA
Marej
blesava008
Ane
pankerishte
METALBOY
Болиглава
kojgode
The Breaking Dawn
25 posters

Страна 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Go down

Мразам... - Page 4 Empty Re: Мразам...

Пишување by katusch Саб Дек 12, 2009 4:23 am

’‘ ова е зш не ти предават ружа. е таја да ти предават, имат да се радвиш ниџо коќе го виш
katusch
katusch
Нострадамус

Age : 30
Број на мислења : 148
Хоби(работа) : спиење

Вратете се на почетокот Go down

Мразам... - Page 4 Empty Re: Мразам...

Пишување by tHeJunKy Саб Дек 12, 2009 2:21 pm

Немат шанси некогаш во наредниве n-животи да се радвам ко ќе ја видам Весна...

_________________
You've waged a war of nerves
But you can't crush the kingdom
tHeJunKy
tHeJunKy
Модератор
Модератор

Age : 111
Број на мислења : 759
Хоби(работа) : Гитара, фотографирање, компонирање...
Забавен? : Сто.

Вратете се на почетокот Go down

Мразам... - Page 4 Empty Re: Мразам...

Пишување by katusch Нед Дек 13, 2009 11:44 pm

весна?
katusch
katusch
Нострадамус

Age : 30
Број на мислења : 148
Хоби(работа) : спиење

Вратете се на почетокот Go down

Мразам... - Page 4 Empty Re: Мразам...

Пишување by Angelic Пон Дек 14, 2009 3:55 pm

Весна рулз море ! (по биологија така?) :]
Angelic
Angelic
ex Rainbow*

Age : 29
Број на мислења : 713

Вратете се на почетокот Go down

Мразам... - Page 4 Empty Re: Мразам...

Пишување by katusch Пон Дек 14, 2009 4:19 pm

шо врска имат биологија со филозофија и бизнис? ^o)
katusch
katusch
Нострадамус

Age : 30
Број на мислења : 148
Хоби(работа) : спиење

Вратете се на почетокот Go down

Мразам... - Page 4 Empty Re: Мразам...

Пишување by Angelic Пон Дек 14, 2009 4:34 pm

Сум ги смешала професорите :Р
Angelic
Angelic
ex Rainbow*

Age : 29
Број на мислења : 713

Вратете се на почетокот Go down

Мразам... - Page 4 Empty Re: Мразам...

Пишување by tHeJunKy Вто Дек 15, 2009 12:54 am

^ Се сложвам.

_________________
You've waged a war of nerves
But you can't crush the kingdom
tHeJunKy
tHeJunKy
Модератор
Модератор

Age : 111
Број на мислења : 759
Хоби(работа) : Гитара, фотографирање, компонирање...
Забавен? : Сто.

Вратете се на почетокот Go down

Мразам... - Page 4 Empty Re: Мразам...

Пишување by tHeJunKy Вто Дек 15, 2009 1:14 am

^ Или не...?!

_________________
You've waged a war of nerves
But you can't crush the kingdom
tHeJunKy
tHeJunKy
Модератор
Модератор

Age : 111
Број на мислења : 759
Хоби(работа) : Гитара, фотографирање, компонирање...
Забавен? : Сто.

Вратете се на почетокот Go down

Мразам... - Page 4 Empty Re: Мразам...

Пишување by Angelic Вто Дек 15, 2009 3:23 pm

ај реши сееее Мразам... - Page 4 Icon_tongue
Angelic
Angelic
ex Rainbow*

Age : 29
Број на мислења : 713

Вратете се на почетокот Go down

Мразам... - Page 4 Empty Re: Мразам...

Пишување by katusch Сре Дек 16, 2009 4:27 pm

по филозофија не ви е ниџо?
katusch
katusch
Нострадамус

Age : 30
Број на мислења : 148
Хоби(работа) : спиење

Вратете се на почетокот Go down

Мразам... - Page 4 Empty Re: Мразам...

Пишување by tHeJunKy Сре Дек 16, 2009 11:33 pm

Весна високана, слабана, бушавана...

_________________
You've waged a war of nerves
But you can't crush the kingdom
tHeJunKy
tHeJunKy
Модератор
Модератор

Age : 111
Број на мислења : 759
Хоби(работа) : Гитара, фотографирање, компонирање...
Забавен? : Сто.

Вратете се на почетокот Go down

Мразам... - Page 4 Empty Re: Мразам...

Пишување by Angelic Чет Дек 17, 2009 2:30 pm

еј шубо, гајле ни е дали сме оффтопик хахахахахахаххах
Angelic
Angelic
ex Rainbow*

Age : 29
Број на мислења : 713

Вратете се на почетокот Go down

Мразам... - Page 4 Empty Re: Мразам...

Пишување by tHeJunKy Чет Дек 17, 2009 8:28 pm

Како рече? Кактус?!

_________________
You've waged a war of nerves
But you can't crush the kingdom
tHeJunKy
tHeJunKy
Модератор
Модератор

Age : 111
Број на мислења : 759
Хоби(работа) : Гитара, фотографирање, компонирање...
Забавен? : Сто.

Вратете се на почетокот Go down

Мразам... - Page 4 Empty Re: Мразам...

Пишување by katusch Саб Дек 19, 2009 9:55 pm

весна олива?
katusch
katusch
Нострадамус

Age : 30
Број на мислења : 148
Хоби(работа) : спиење

Вратете се на почетокот Go down

Мразам... - Page 4 Empty Re: Мразам...

Пишување by Angelic Нед Дек 20, 2009 2:40 pm

еј иначе мразам - снег... па дожд :C
Angelic
Angelic
ex Rainbow*

Age : 29
Број на мислења : 713

Вратете се на почетокот Go down

Мразам... - Page 4 Empty Re: Мразам...

Пишување by tHeJunKy Пон Дек 21, 2009 2:10 pm

^ Ми 2

Утре имам за учење 50-100 стрни филозофија и 50 стрни бизнис... е то го мразам.

_________________
You've waged a war of nerves
But you can't crush the kingdom
tHeJunKy
tHeJunKy
Модератор
Модератор

Age : 111
Број на мислења : 759
Хоби(работа) : Гитара, фотографирање, компонирање...
Забавен? : Сто.

Вратете се на почетокот Go down

Мразам... - Page 4 Empty Re: Мразам...

Пишување by katusch Чет Дек 24, 2009 10:08 pm

коќе грешит некој, а упорно ме убедвит дека е во право и нејќет да ги слушат фактите за да не признајт дека грешит!
katusch
katusch
Нострадамус

Age : 30
Број на мислења : 148
Хоби(работа) : спиење

Вратете се на почетокот Go down

Мразам... - Page 4 Empty Re: Мразам...

Пишување by tHeJunKy Пон Дек 28, 2009 2:51 pm

асд!

_________________
You've waged a war of nerves
But you can't crush the kingdom
tHeJunKy
tHeJunKy
Модератор
Модератор

Age : 111
Број на мислења : 759
Хоби(работа) : Гитара, фотографирање, компонирање...
Забавен? : Сто.

Вратете се на почетокот Go down

Мразам... - Page 4 Empty Re: Мразам...

Пишување by RoTkViCa Сре Дек 30, 2009 1:36 am

Мразам ко ќе чекам.........сакам да дојт СЕГА 6ти јануар...АМАН!!!

_________________
...Ветрот дува, зошто не и ние?!...
RoTkViCa
RoTkViCa
Модератор
Модератор

Age : 30
Број на мислења : 723
Хоби(работа) : Аеробик,возење ролери,слушање музика и дружење на форумчево :D
Забавен? : хм....оценете сами

Вратете се на почетокот Go down

Мразам... - Page 4 Empty Re: Мразам...

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот