Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Мразам...

+21
katusch
корун
Gallowsraven
П.
Punk
fairy
Ivana
*UnIqUe*
RoTkViCa
Angelic
Jordison
комшивка
REGINA
Marej
blesava008
Ane
pankerishte
METALBOY
Болиглава
kojgode
The Breaking Dawn
25 posters

Страна 3 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Мразам... - Page 3 Empty Re: Мразам...

Пишување by katusch Саб Јун 27, 2009 6:54 pm

паки, јас ко шо сум позната инаетџивка, за инает ќе продолжам да пишам КОЌЕ ЗАЕДНО! пошо ова веројатно на мене се однесвеше, зш само јас пишам коќе (и уш еден или максимум двајца). ТО! What a Face
katusch
katusch
Нострадамус

Age : 30
Број на мислења : 148
Хоби(работа) : спиење

Вратете се на почетокот Go down

Мразам... - Page 3 Empty Re: Мразам...

Пишување by REGINA Саб Јун 27, 2009 7:07 pm

ај степајте се да ве видам. од кај знајш дек се однесвело на тебе? си кажа девојчево шо ја нервират и толку ти пак продолжиси да си инаетчивка никој не ти велит не. Laughing

и колку да не е офтопик и да не изгледат дек се прам паметна еве во врска со темава, мразам насилство Razz
REGINA
REGINA
my way... or no way!
my way... or no way!

Age : 30
Број на мислења : 914
Хоби(работа) : Ваѓање луѓе од такт.

Вратете се на почетокот Go down

Мразам... - Page 3 Empty Re: Мразам...

Пишување by katusch Саб Јун 27, 2009 7:15 pm

ДОСЕА шом не се истепавме, отсеа сигурно не... а јас напишав ВЕРОЈАТНО Very Happy, ај ќе ти станит појасно во некоја друга прилика Very Happy

иначе јас мразам коќе прам со некој муабет и некоја будала да ми се вплеткат во муабетот... со посвета е ова Very Happy
katusch
katusch
Нострадамус

Age : 30
Број на мислења : 148
Хоби(работа) : спиење

Вратете се на почетокот Go down

Мразам... - Page 3 Empty Re: Мразам...

Пишување by REGINA Саб Јун 27, 2009 7:23 pm

јас цело време па сум мислела дека форум е место кај можат да си муабетат сите членови на сите теми. Sad
еееееее, отсега знам дека само двајца требит да пишат а другиве да посматрет Laughing Laughing Laughing за да не се нарекувани будали, ко ќе се замешет.

еве за пак да не е офтопик:
мразам понеписмени луѓе да ми прат муабет. Wink
REGINA
REGINA
my way... or no way!
my way... or no way!

Age : 30
Број на мислења : 914
Хоби(работа) : Ваѓање луѓе од такт.

Вратете се на почетокот Go down

Мразам... - Page 3 Empty Re: Мразам...

Пишување by katusch Саб Јун 27, 2009 10:49 pm

абееееееееееее не беше ова за форумов Very Happy
кажвам за коќе на пр. јас си прам муабет со некоја другарка и некој ми идет на сред муабет и ме прашвит кој то, шо то, кога, зошто... и такви глупости
не ме сфаќај погрешно
katusch
katusch
Нострадамус

Age : 30
Број на мислења : 148
Хоби(работа) : спиење

Вратете се на почетокот Go down

Мразам... - Page 3 Empty Re: Мразам...

Пишување by mali Пон Окт 19, 2009 8:21 pm

јас ништо не мразам farao

mali
Адаптер4е

Age : 1120
Број на мислења : 20
Забавен? : дефинитивно не

Вратете се на почетокот Go down

Мразам... - Page 3 Empty Re: Мразам...

Пишување by Болиглава Пон Окт 19, 2009 8:25 pm

Наркомани, пијаници, такви шо... клошари!!

_________________
The sun is the same in the relative way, but you're older...
Болиглава
Болиглава
Администратор
Администратор

Age : 29
Број на мислења : 1166

Вратете се на почетокот Go down

Мразам... - Page 3 Empty Re: Мразам...

Пишување by Angelic Пон Окт 19, 2009 8:43 pm

Мразам прашања од типот: Шо имат старо/ново?

-.-
Angelic
Angelic
ex Rainbow*

Age : 29
Број на мислења : 713

Вратете се на почетокот Go down

Мразам... - Page 3 Empty Re: Мразам...

Пишување by The Breaking Dawn Пон Окт 19, 2009 8:49 pm

да се надоврзам. мразам прашања од типот на АМОР шо се прајш важна? шо да е.
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 29
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Мразам... - Page 3 Empty Re: Мразам...

Пишување by Angelic Пон Окт 19, 2009 9:10 pm

Mразам ко ќе се разминам со некој по 2 пат и ќе викнит: Третиот пат - частиш. (смајли шо се мават од ѕид)

Мразам ко ќе спијам некој да ме чепкат (смајли шо мават бокс на чепкачот)

мразам ко ќе ме разбудит мама/тато/алармон БАШ ко ќе е најјакиот дел од сонот. Луда глава.

Мразам понеделници. (особено ко ќе сум 2-смена)

стварно мразам то шо на секое влегување во hotmail.com МОРАМ да ја пишам мојата адреса и пасвордот, ЗШ НЕ ГИ ПАМТИТ.

Мразам ограничено време. (Или не?)

Мразам прашања без одговори.
Angelic
Angelic
ex Rainbow*

Age : 29
Број на мислења : 713

Вратете се на почетокот Go down

Мразам... - Page 3 Empty Re: Мразам...

Пишување by мирАл Пон Окт 19, 2009 9:59 pm

МН мразам бубалици шо ко ќе ги испитват цитирет од тетратка или од учебник. ( во такви моменти си плачам во мене)
мирАл
мирАл
lec dudat again!
lec dudat again!

Age : 30
Број на мислења : 708
Хоби(работа) : едрење
Забавен? : најзабавен

Вратете се на почетокот Go down

Мразам... - Page 3 Empty Re: Мразам...

Пишување by tHeJunKy Пон Окт 19, 2009 10:13 pm

Мразам филозофија, предметот, од дното до врвот на моите мразителски способности, дури и beyond that.

“Битието е, небитието не е. Битието бидува, небитието небидува.“

Мојт инстант да те отупит ова. И ај не мрази го? хехехе

_________________
You've waged a war of nerves
But you can't crush the kingdom
tHeJunKy
tHeJunKy
Модератор
Модератор

Age : 111
Број на мислења : 759
Хоби(работа) : Гитара, фотографирање, компонирање...
Забавен? : Сто.

Вратете се на почетокот Go down

Мразам... - Page 3 Empty Re: Мразам...

Пишување by Рокси Пон Окт 19, 2009 10:17 pm

Многу често го мразам учебникон по македонски.
Рокси
Рокси
Нејкам ништо
Нејкам ништо

Age : 27
Број на мислења : 517

Вратете се на почетокот Go down

Мразам... - Page 3 Empty Re: Мразам...

Пишување by The Breaking Dawn Пон Окт 19, 2009 11:22 pm

мразам историја. која е поентата на учење историја на земји шо не знает ни дек постојт нашава?
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 29
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Мразам... - Page 3 Empty Re: Мразам...

Пишување by tHeJunKy Пон Окт 19, 2009 11:29 pm

За да не сме/сте прости. Историја ко прво е убо од општа култура да се учит, а башка ако ја учиме та вистинската, без примеси на разни пропаганди, е тогаш ќе е убо зш ќе мојш да му вратиш на некое бугариште или грчиште или... милсљам дек се разбираме.

_________________
You've waged a war of nerves
But you can't crush the kingdom
tHeJunKy
tHeJunKy
Модератор
Модератор

Age : 111
Број на мислења : 759
Хоби(работа) : Гитара, фотографирање, компонирање...
Забавен? : Сто.

Вратете се на почетокот Go down

Мразам... - Page 3 Empty Re: Мразам...

Пишување by The Breaking Dawn Вто Окт 20, 2009 12:21 am

хаха да абе не сум дотолку тапа сеа и ти.
ама немат потреба од учење напамет работи шо и онака ќе ги заборајме за 2 дена.
основни да ама кој на кој шо му напрајл колку било сатот, причината, шо мислел со то, шо носел дур му ги праел то. безвезе е малце. а то ни го барет :/
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 29
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Мразам... - Page 3 Empty Re: Мразам...

Пишување by tHeJunKy Вто Окт 20, 2009 12:30 am

Абе нормално дек не е идеална програмава за Историја, и имат претеризми такви, ама ако се избалансират(МНОГУ поќе македонска историја, на пример за Античка македонија имат 3 лекции) е тогаш можит и по 5 часа неделно историја.

А мразам ко ќе имат 5-10 души онлине и никој ништо не пишит! Срам да му е!

_________________
You've waged a war of nerves
But you can't crush the kingdom
tHeJunKy
tHeJunKy
Модератор
Модератор

Age : 111
Број на мислења : 759
Хоби(работа) : Гитара, фотографирање, компонирање...
Забавен? : Сто.

Вратете се на почетокот Go down

Мразам... - Page 3 Empty Re: Мразам...

Пишување by METALBOY Нед Дек 06, 2009 10:38 pm

мразам математикааааа!!!!!!
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 28
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Вратете се на почетокот Go down

Мразам... - Page 3 Empty Re: Мразам...

Пишување by katusch Вто Дек 08, 2009 9:14 pm

tHeJunKy напиша:Мразам филозофија, предметот, од дното до врвот на моите мразителски способности, дури и beyond that.

“Битието е, небитието не е. Битието бидува, небитието небидува.“

Мојт инстант да те отупит ова. И ај не мрази го? хехехе

Незнаењето дека не се знае, Сократ го ставал под знаењето за незнаењето, кое е прв чекор кон вистинското знаење. Мразам... - Page 3 Icon_mad

и јас го мразам предметов, ама за матура по се изглеат дека то ќе полагам Мразам... - Page 3 Icon_sad
katusch
katusch
Нострадамус

Age : 30
Број на мислења : 148
Хоби(работа) : спиење

Вратете се на почетокот Go down

Мразам... - Page 3 Empty Re: Мразам...

Пишување by Angelic Вто Дек 08, 2009 11:49 pm

^ me2 katush ! Мразам... - Page 3 Icon_eek
Angelic
Angelic
ex Rainbow*

Age : 29
Број на мислења : 713

Вратете се на почетокот Go down

Мразам... - Page 3 Empty Re: Мразам...

Пишување by katusch Сре Дек 09, 2009 5:39 pm

нишо ејнџел, шо да прајме друго... Мразам... - Page 3 Icon_cry

иначе, го мразам овај турскиов 1001 ноќ, значи мнооооооооооогуууууууу го мразам филмов, ко маѓепсани да се љуѓево, од нашколо со трчање си одет до дома дан пропуштет некоја сцена! Мразам... - Page 3 Icon_mad
katusch
katusch
Нострадамус

Age : 30
Број на мислења : 148
Хоби(работа) : спиење

Вратете се на почетокот Go down

Мразам... - Page 3 Empty Re: Мразам...

Пишување by комшивка Чет Дек 10, 2009 10:24 pm

katusch напиша:нишо ејнџел, шо да прајме друго... Мразам... - Page 3 Icon_cry

иначе, го мразам овај турскиов 1001 ноќ, значи мнооооооооооогуууууууу го мразам филмов, ко маѓепсани да се љуѓево, од нашколо со трчање си одет до дома дан пропуштет некоја сцена! Мразам... - Page 3 Icon_mad

мене баш ми е убо, се е мирно тогаш, и дома немат галама и на интернет немат мн да досадвет... да одмориш малце Мразам... - Page 3 Icon_smile
комшивка
комшивка
Адаптериште

Age : 30
Број на мислења : 846

Вратете се на почетокот Go down

Мразам... - Page 3 Empty Re: Мразам...

Пишување by Angelic Чет Дек 10, 2009 11:32 pm

Мразам бизниииииииис и Професоркана ја нејќам аааааааааааааа Мразам... - Page 3 Icon_mad
Мразам... - Page 3 20090512_101449_%D1%80%D1%83%D0%B6%D0%B0
Angelic
Angelic
ex Rainbow*

Age : 29
Број на мислења : 713

Вратете се на почетокот Go down

Мразам... - Page 3 Empty Re: Мразам...

Пишување by katusch Пет Дек 11, 2009 3:39 pm

комшивка напиша:
мене баш ми е убо, се е мирно тогаш, и дома немат галама и на интернет немат мн да досадвет... да одмориш малце Мразам... - Page 3 Icon_smile

хаха абе и мене ми се свиѓат то шо све е мирно, ама филмон ич не ми се свиѓат. по нишо не се разликвит од шпанскине серии, значи досаден е.


целосно се согласвам со angelic. предмет шо е подосаден дури и од филозофија е бизнис, а професоркана е иритирачка!
katusch
katusch
Нострадамус

Age : 30
Број на мислења : 148
Хоби(работа) : спиење

Вратете се на почетокот Go down

Мразам... - Page 3 Empty Re: Мразам...

Пишување by tHeJunKy Саб Дек 12, 2009 2:26 am

Немат подосаден, поглуп, поникаков предмет од филозофија!!! А уш подебилен е ак ти предават она шпаклана!

_________________
You've waged a war of nerves
But you can't crush the kingdom
tHeJunKy
tHeJunKy
Модератор
Модератор

Age : 111
Број на мислења : 759
Хоби(работа) : Гитара, фотографирање, компонирање...
Забавен? : Сто.

Вратете се на почетокот Go down

Мразам... - Page 3 Empty Re: Мразам...

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 3 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот