Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Мразам...

+21
katusch
корун
Gallowsraven
П.
Punk
fairy
Ivana
*UnIqUe*
RoTkViCa
Angelic
Jordison
комшивка
REGINA
Marej
blesava008
Ane
pankerishte
METALBOY
Болиглава
kojgode
The Breaking Dawn
25 posters

Страна 2 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Мразам... - Page 2 Empty Re: Мразам...

Пишување by The Breaking Dawn Саб Мај 09, 2009 8:41 pm

^ прекини мака си имав.
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 29
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Мразам... - Page 2 Empty Re: Мразам...

Пишување by Ivana Вто Мај 12, 2009 9:03 pm

мразам ко ќе ми се појавит некој намќор ко ќе сум најмногу она... фул расположена... иииии мразам турбо фолк
Ivana
Ivana
Солиден Адаптер

Age : 29
Број на мислења : 231

Вратете се на почетокот Go down

Мразам... - Page 2 Empty Re: Мразам...

Пишување by fairy Вто Мај 12, 2009 10:42 pm

мразам српска музика, оние шо ги пуштет некогаш низ кафичиве...
мразам ко ќе сум нервозна и некој уште да долеват и тогаш излудвам...
мразам некој ко ќе лажит, ко ке измислуват некој приказни,филмој...
дволични фаци...
...
fairy
fairy
Адаптериште

Age : 29
Број на мислења : 278

Вратете се на почетокот Go down

Мразам... - Page 2 Empty Re: Мразам...

Пишување by REGINA Вто Мај 12, 2009 11:20 pm

мразам патувања со автобус... после то 2 недели иам вртоглавици и разорни главоболки Smile
REGINA
REGINA
my way... or no way!
my way... or no way!

Age : 30
Број на мислења : 914
Хоби(работа) : Ваѓање луѓе од такт.

Вратете се на почетокот Go down

Мразам... - Page 2 Empty Re: Мразам...

Пишување by The Breaking Dawn Вто Мај 12, 2009 11:22 pm

јас го мразам мирисон од автобусон.
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 29
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Мразам... - Page 2 Empty Re: Мразам...

Пишување by Jordison Сре Мај 13, 2009 12:28 am

мразам ко ќе ме лажет
Jordison
Jordison
tapanar4e

Age : 29
Број на мислења : 301

Вратете се на почетокот Go down

Мразам... - Page 2 Empty Re: Мразам...

Пишување by Punk Сре Мај 13, 2009 1:09 am

мразам неправди, мразам луѓе шо се кревет и мислет дека се нешо специјално, мразам лажење, користољубие и лицемерие.
Punk
Punk
Live fast!
Live fast!

Age : 31
Број на мислења : 505

Вратете се на почетокот Go down

Мразам... - Page 2 Empty Re: Мразам...

Пишување by П. Сре Мај 13, 2009 6:42 pm

мразам лаги ,мразам омаловажвење луѓе,мразам луѓе шо се прат паметни !
П.
П.
Солиден Адаптер

Age : 29
Број на мислења : 132

Вратете се на почетокот Go down

Мразам... - Page 2 Empty Re: Мразам...

Пишување by Angelic Чет Мај 14, 2009 11:09 pm

Мразам луѓе кои не ја слушаат другата страна.
Мразам луѓе кои не ги гледаат работите реално.
Мразам луѓе кои се горди. Премногу горди!
Мразам луѓе што рушат чувства.
Мразам луѓе што одговараат само со: Да, Не, Ок.
Мразам луѓе што не се соочуваат со проблемите лично во четири очи!! Мразам!
Angelic
Angelic
ex Rainbow*

Age : 29
Број на мислења : 713

Вратете се на почетокот Go down

Мразам... - Page 2 Empty Re: Мразам...

Пишување by *UnIqUe* Пет Мај 15, 2009 12:19 am

Мразам глупи луѓе..... ептен...
*UnIqUe*
*UnIqUe*
Солиден Адаптер

Age : 28
Број на мислења : 244

Вратете се на почетокот Go down

Мразам... - Page 2 Empty Re: Мразам...

Пишување by kojgode Пет Мај 15, 2009 12:22 am

Немој да се мразиш себеси.

_________________
Imagination is more important than knowledge.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 30
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Мразам... - Page 2 Empty Re: Мразам...

Пишување by *UnIqUe* Пет Мај 15, 2009 12:28 am

Лелеле... фала за комплиментов еј... I'm touched...
*UnIqUe*
*UnIqUe*
Солиден Адаптер

Age : 28
Број на мислења : 244

Вратете се на почетокот Go down

Мразам... - Page 2 Empty Re: Мразам...

Пишување by Ivana Саб Мај 16, 2009 11:55 am

јас мразам Ане ко ќе каснит на плоштад 20 минути чак и појќе!!! хаха
Ivana
Ivana
Солиден Адаптер

Age : 29
Број на мислења : 231

Вратете се на почетокот Go down

Мразам... - Page 2 Empty Re: Мразам...

Пишување by Ane Саб Мај 16, 2009 6:29 pm

Ivana напиша:јас мразам Ане ко ќе каснит на плоштад 20 минути чак и појќе!!! хаха
Aмииии не каснам само јас Evil or Very Mad
Ane
Ane
Солиден Адаптер

Age : 29
Број на мислења : 179

Вратете се на почетокот Go down

Мразам... - Page 2 Empty Re: Мразам...

Пишување by RoTkViCa Пон Мај 18, 2009 6:33 pm

Rainbow* напиша:Мразам луѓе кои не ја слушаат другата страна.
Мразам луѓе кои не ги гледаат работите реално.
Мразам луѓе кои се горди. Премногу горди!
Мразам луѓе што рушат чувства.
Мразам луѓе што одговараат само со: Да, Не, Ок.
Мразам луѓе што не се соочуваат со проблемите лично во четири очи!! Мразам!

То го прает само ДЕБИЛИ !!!

_________________
...Ветрот дува, зошто не и ние?!...
RoTkViCa
RoTkViCa
Модератор
Модератор

Age : 30
Број на мислења : 723
Хоби(работа) : Аеробик,возење ролери,слушање музика и дружење на форумчево :D
Забавен? : хм....оценете сами

Вратете се на почетокот Go down

Мразам... - Page 2 Empty Re: Мразам...

Пишување by Gallowsraven Пон Мај 18, 2009 7:29 pm

МРАЗАМ јадење лајна и дволичност. И користољубие.
Gallowsraven
Gallowsraven
Вештерче

Age : 28
Број на мислења : 142

http://myspace.com/gallowsraven_mk

Вратете се на почетокот Go down

Мразам... - Page 2 Empty Re: Мразам...

Пишување by корун Пон Мај 18, 2009 10:50 pm

Празни обеќавања и заебанти...

_________________
Коза не е, овца е. Шо е?
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 29
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Мразам... - Page 2 Empty Re: Мразам...

Пишување by RoTkViCa Вто Мај 19, 2009 2:07 pm

корун напиша:Празни обеќавања и заебанти...

истото.....и кренати типци, и непокорливи....и некој шо знает дека го сакет нештото а не сакет да признает, зш сепак така ке испаднет `слаби` Evil or Very Mad

_________________
...Ветрот дува, зошто не и ние?!...
RoTkViCa
RoTkViCa
Модератор
Модератор

Age : 30
Број на мислења : 723
Хоби(работа) : Аеробик,возење ролери,слушање музика и дружење на форумчево :D
Забавен? : хм....оценете сами

Вратете се на почетокот Go down

Мразам... - Page 2 Empty Re: Мразам...

Пишување by комшивка Вто Мај 19, 2009 11:25 pm

да му прам кафе на некого Neutral
комшивка
комшивка
Адаптериште

Age : 30
Број на мислења : 846

Вратете се на почетокот Go down

Мразам... - Page 2 Empty Re: Мразам...

Пишување by Angelic Вто Мај 19, 2009 11:28 pm

Мразам ко ќе сум во неизвесност.

и мразам ко ќе ми се наполнит меморијава на телефонов хаха
Angelic
Angelic
ex Rainbow*

Age : 29
Број на мислења : 713

Вратете се на почетокот Go down

Мразам... - Page 2 Empty Re: Мразам...

Пишување by blesava008 Сре Мај 20, 2009 12:36 am

комшивка напиша:да му прам кафе на некого Neutral

хехе значи ти ко ке каниш некого дома ти на кафе го тераш сам да си напрајт??? Razz
blesava008
blesava008
It's just a matter of time
It's just a matter of time

Age : 29
Број на мислења : 164
Хоби(работа) : шетање
Забавен? : на големо

Вратете се на почетокот Go down

Мразам... - Page 2 Empty Re: Мразам...

Пишување by комшивка Сре Мај 20, 2009 10:51 pm

не реков дека не прам туку мразам да прам.. а не е лошо сам да си носит хаха
комшивка
комшивка
Адаптериште

Age : 30
Број на мислења : 846

Вратете се на почетокот Go down

Мразам... - Page 2 Empty Re: Мразам...

Пишување by RoTkViCa Чет Мај 21, 2009 1:04 pm

мразам да чекам ( а секогаш ме чекет...)

_________________
...Ветрот дува, зошто не и ние?!...
RoTkViCa
RoTkViCa
Модератор
Модератор

Age : 30
Број на мислења : 723
Хоби(работа) : Аеробик,возење ролери,слушање музика и дружење на форумчево :D
Забавен? : хм....оценете сами

Вратете се на почетокот Go down

Мразам... - Page 2 Empty Re: Мразам...

Пишување by katusch Сре Јун 24, 2009 7:10 pm

коќе некој ме глеат в очи и ме лажит, а шо е најтрагично ЈАС ЗНАМ ДЕКА МЕ ЛАЖИТ!
коќе се умишљават некој дека е некој и нешто, а уствари е никој и ништо!
братон коќе ми плачит за да седнит пред компјутер...
и во главно то е Very Happy
katusch
katusch
Нострадамус

Age : 30
Број на мислења : 148
Хоби(работа) : спиење

Вратете се на почетокот Go down

Мразам... - Page 2 Empty Re: Мразам...

Пишување by П. Пет Јун 26, 2009 11:19 pm

мразам некој ко ќе пишит коќе заедно .то
П.
П.
Солиден Адаптер

Age : 29
Број на мислења : 132

Вратете се на почетокот Go down

Мразам... - Page 2 Empty Re: Мразам...

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот