Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Мразам...

+21
katusch
корун
Gallowsraven
П.
Punk
fairy
Ivana
*UnIqUe*
RoTkViCa
Angelic
Jordison
комшивка
REGINA
Marej
blesava008
Ane
pankerishte
METALBOY
Болиглава
kojgode
The Breaking Dawn
25 posters

Страна 1 of 4 1, 2, 3, 4  Next

Go down

Мразам... Empty Мразам...

Пишување by The Breaking Dawn Пет Апр 17, 2009 9:40 pm

доктори-мн ми се антипатични сите ко мањаци ми се, ги чекаш 2 сати за на крај да ти кажет нешо шо сам си го знајш и секојпат замарет со тие чајој
заболекари-мн ми е страв и уште само ко ке ја вклучит машинана (и неа ја мразам) почвам да викам
општо луѓе во бели мантили
ја мразам касиеркана во продавницана-ја прогласвам за најбавната шо сум ја видела
комшииве-сите се намќори, озборувачи и ме замарет со непотребни работи шо ми одземет време а немет никакво значење за мене


вие? tongue
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 29
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Мразам... Empty Re: Мразам...

Пишување by kojgode Пет Апр 17, 2009 9:44 pm

Јас го мразам Дедо Мраз. Иначе мразам неправда.

_________________
Imagination is more important than knowledge.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 30
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Мразам... Empty Re: Мразам...

Пишување by Болиглава Пет Апр 17, 2009 10:12 pm

Пијаници, наркомани... тоа шо... КЛОШАРИ! Многу мразам такви работи.

_________________
The sun is the same in the relative way, but you're older...
Болиглава
Болиглава
Администратор
Администратор

Age : 29
Број на мислења : 1166

Вратете се на почетокот Go down

Мразам... Empty Re: Мразам...

Пишување by METALBOY Пет Апр 17, 2009 10:44 pm

Мрзам ко ке некој каснит
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 28
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Вратете се на почетокот Go down

Мразам... Empty Re: Мразам...

Пишување by pankerishte Саб Апр 18, 2009 2:44 am

Мразам ко ке требит да чистам мартинки.
Мразам тоа што е законот за забрана на алкохол.
Мразам сезнајковци.
Мразам Доктори/Докторки НЕ Cool
Мразам Заболекари/имам трауми од Заболекари и Заболекарки.
Мразам луѓе што пијат да се направат труп а немаат мера во тоа.
Мразам Хомосексуалци/ки.
Мразам Шовинисти и Феминисти Very Happy
Мразам Луѓе што живеат во Град а се Сељаци по карактер.
Мразам мразам....

Мн се собра пм....ке испаднам некој Социопат Razz хахахахах
pankerishte
pankerishte
Куропецач
Куропецач

Age : 32
Број на мислења : 601
Хоби(работа) : Метење,Чистење Улици
Забавен? : Да

http://www.myspace.com/komunalnahigena

Вратете се на почетокот Go down

Мразам... Empty Re: Мразам...

Пишување by Ane Нед Апр 19, 2009 2:24 pm

Неправда дефинитивно и коке те прајт некој будала на здрав памет! а и многууууу мразам коке ми ја чепкет косава:@
Ane
Ane
Солиден Адаптер

Age : 29
Број на мислења : 179

Вратете се на почетокот Go down

Мразам... Empty Re: Мразам...

Пишување by blesava008 Нед Апр 19, 2009 2:29 pm

мразам ко ќе е мама сабајле на работа и ко ќе немат кој да ми напрајт јадење.
а најмногу мразам луѓе шо се мешет во туѓи животи Evil or Very Mad
blesava008
blesava008
It's just a matter of time
It's just a matter of time

Age : 29
Број на мислења : 164
Хоби(работа) : шетање
Забавен? : на големо

Вратете се на почетокот Go down

Мразам... Empty Re: Мразам...

Пишување by Marej Нед Апр 19, 2009 2:32 pm

Мразам ко ќе сум зукемосана.

_________________
Што е убав овој свет, овде гомно, онде цвет.
Marej
Marej
Модератор
Модератор

Age : 30
Број на мислења : 986
Забавен? : ултра

Вратете се на почетокот Go down

Мразам... Empty Re: Мразам...

Пишување by REGINA Нед Апр 19, 2009 2:43 pm

па имам само ЕДНА слаба точка.
мразам некој ко ќе ми ја дознајт таа една слаба точка и ко ќе ја користит против мене за да ме онеспособит за секакви активности и физички и психички.
блесава008 ова со посвета за тебе!
REGINA
REGINA
my way... or no way!
my way... or no way!

Age : 30
Број на мислења : 914
Хоби(работа) : Ваѓање луѓе од такт.

Вратете се на почетокот Go down

Мразам... Empty Re: Мразам...

Пишување by The Breaking Dawn Нед Апр 19, 2009 2:46 pm

мразам ко ке се спремам некој да ми се опнит пред огледало.
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 29
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Мразам... Empty Re: Мразам...

Пишување by blesava008 Нед Апр 19, 2009 2:58 pm

REGINA напиша:па имам само ЕДНА слаба точка.
мразам некој ко ќе ми ја дознајт таа една слаба точка и ко ќе ја користит против мене за да ме онеспособит за секакви активности и физички и психички.
блесава008 ова со посвета за тебе!
то го прам за твое добро Razz
blesava008
blesava008
It's just a matter of time
It's just a matter of time

Age : 29
Број на мислења : 164
Хоби(работа) : шетање
Забавен? : на големо

Вратете се на почетокот Go down

Мразам... Empty Re: Мразам...

Пишување by комшивка Нед Апр 19, 2009 3:22 pm

комшивка напиша:...да ме гњавит некој со глупи прашања или прашања на кои имам одговорено веќе... ко ќе ми се заебит нешто шо го имам планирано долго време...

(од темана "Кои работи најмногу ве нервираат?" пошо то шо го мразам ме нервират најмногу..)
комшивка
комшивка
Адаптериште

Age : 30
Број на мислења : 846

Вратете се на почетокот Go down

Мразам... Empty Re: Мразам...

Пишување by Jordison Нед Апр 19, 2009 3:29 pm

Mrazam ko ke nemozam da zdrignam
Jordison
Jordison
tapanar4e

Age : 29
Број на мислења : 301

Вратете се на почетокот Go down

Мразам... Empty Re: Мразам...

Пишување by METALBOY Нед Апр 19, 2009 8:18 pm

Мрзам ко ќе никој неидат чаршија
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 28
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Вратете се на почетокот Go down

Мразам... Empty Re: Мразам...

Пишување by Angelic Пон Апр 20, 2009 2:57 am

мразам ко ќе го преспијам цел ден. секој пат истата грешка.. . . .
Angelic
Angelic
ex Rainbow*

Age : 29
Број на мислења : 713

Вратете се на почетокот Go down

Мразам... Empty Re: Мразам...

Пишување by Ane Пон Апр 20, 2009 4:12 pm

The Breaking Dawn напиша:мразам ко ке се спремам некој да ми се опнит пред огледало.
хаха мене само ми се дерет за то зш нонстоп го прам Neutral
Ane
Ane
Солиден Адаптер

Age : 29
Број на мислења : 179

Вратете се на почетокот Go down

Мразам... Empty Re: Мразам...

Пишување by Angelic Пон Апр 20, 2009 4:16 pm

мразам да ми заврнит кога веќе имам тргнатоо за некаде! Mad
Angelic
Angelic
ex Rainbow*

Age : 29
Број на мислења : 713

Вратете се на почетокот Go down

Мразам... Empty Re: Мразам...

Пишување by METALBOY Пон Апр 20, 2009 4:42 pm

мрзам ко ќе тато ме станит од компјутер (ко сега на пример) Crying or Very sad
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 28
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Вратете се на почетокот Go down

Мразам... Empty Re: Мразам...

Пишување by Angelic Пон Апр 20, 2009 4:44 pm

METALBOY напиша:мрзам ко ќе тато ме станит од компјутер (ко сега на пример) Crying or Very sad

мама.... Crying or Very sad
Angelic
Angelic
ex Rainbow*

Age : 29
Број на мислења : 713

Вратете се на почетокот Go down

Мразам... Empty Re: Мразам...

Пишување by RoTkViCa Пон Апр 20, 2009 5:32 pm

мразам ко ќе требит да сетам по продавници да купам нешто а имам добиено и не можам да пробвам...исто мразам да имам добиено а имам некој важен настан вечерта....
RoTkViCa
RoTkViCa
Модератор
Модератор

Age : 30
Број на мислења : 723
Хоби(работа) : Аеробик,возење ролери,слушање музика и дружење на форумчево :D
Забавен? : хм....оценете сами

Вратете се на почетокот Go down

Мразам... Empty Re: Мразам...

Пишување by REGINA Пон Апр 20, 2009 6:41 pm

мразам ко ќе требит да им кршам филм на одредени личности... особено ако си се јако уфилмани (а и мене ме имет во нивниот тежок филм), а на крај јас сум та шо требит да речам cut !

пошо секогаш ги оставам да режирет, да режирет, да режирет... и ко ќе требит да стам точка, ко ќе се поминат сите можни граници, секогаш јас сум та "лошата", та шо вреѓат, та шо немат осет итн итн Laughing.
Зато пубо им е да си излезат од филмчето пред да ме наљутет. Wink
REGINA
REGINA
my way... or no way!
my way... or no way!

Age : 30
Број на мислења : 914
Хоби(работа) : Ваѓање луѓе од такт.

Вратете се на почетокот Go down

Мразам... Empty Re: Мразам...

Пишување by *UnIqUe* Сре Мај 06, 2009 10:46 pm

Мразам... хмм...
Мразам ко ќе не сум во право...
Ја мразам сестра ми на моменти... ко ќе ме гњавит зш сум помалаи ме малтретират физички и психички и ми се смејт в лице Sad Sad Sad
Мразам дволичности (многу) и то... не ми теквит нешо особено
*UnIqUe*
*UnIqUe*
Солиден Адаптер

Age : 28
Број на мислења : 244

Вратете се на почетокот Go down

Мразам... Empty Re: Мразам...

Пишување by The Breaking Dawn Сре Мај 06, 2009 11:09 pm

мразам заболекари.
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 29
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Мразам... Empty Re: Мразам...

Пишување by комшивка Саб Мај 09, 2009 4:02 am

RoTkViCa напиша:мразам ко ќе требит да сетам по продавници да купам нешто а имам добиено и не можам да пробвам...исто мразам да имам добиено а имам некој важен настан вечерта....

ево јасс... секогаш ја имам таја "среќа", не си сама уживај Wink

инаку мразам да губам време на непотребни работи. исто мразам некој ко ќе се однесуват со мене ко малоумна и ме прајт будала Rolling Eyes
комшивка
комшивка
Адаптериште

Age : 30
Број на мислења : 846

Вратете се на почетокот Go down

Мразам... Empty Re: Мразам...

Пишување by *UnIqUe* Саб Мај 09, 2009 3:14 pm

The Breaking Dawn напиша:мразам заболекари.

ЗНам... хахаххааха
аа..аааа.ааауууааа....( те емитирам) ххххх
*UnIqUe*
*UnIqUe*
Солиден Адаптер

Age : 28
Број на мислења : 244

Вратете се на почетокот Go down

Мразам... Empty Re: Мразам...

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 1 of 4 1, 2, 3, 4  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот