Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Вирус на Скајп

+7
Punk
T&T
folder
hollow
kojgode
Mary Jane
корун
11 posters

Go down

Вирус на Скајп Empty Вирус на Скајп

Пишување by корун Нед Јан 11, 2009 4:47 pm

Ако добиете фајл со непозната содржина а од познат испраќач, не го спуштајте!


Вирус на Скајп Virus
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 32
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Вирус на Скајп Empty Re: Вирус на Скајп

Пишување by Mary Jane Нед Јан 11, 2009 4:52 pm

Благодариме за предупредувањетоSmile
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

Вирус на Скајп Empty Re: Вирус на Скајп

Пишување by kojgode Нед Јан 11, 2009 8:27 pm

Koрун го спуштил бидејќи сакал својата мајка да ја види гола, затоа ви кажува верувајте му.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 33
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Вирус на Скајп Empty Re: Вирус на Скајп

Пишување by hollow Нед Јан 11, 2009 9:53 pm

Па кој не би сакал да ја видит Мери гола
hollow
hollow
Шуко утикач
Шуко утикач

Age : 33
Број на мислења : 348
Хоби(работа) : Бричење костени

Вратете се на почетокот Go down

Вирус на Скајп Empty Re: Вирус на Скајп

Пишување by корун Нед Јан 11, 2009 9:59 pm

Епа мама била прототип ко го праеле вирусов
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 32
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Вирус на Скајп Empty Re: Вирус на Скајп

Пишување by folder Сре Јан 21, 2009 3:12 pm

Фава за советов
folder
folder
Nightfall goingOn...

Age : 32
Број на мислења : 380
Хоби(работа) : DJ

http://www.myspace.com/dj_f0lder

Вратете се на почетокот Go down

Вирус на Скајп Empty Re: Вирус на Скајп

Пишување by T&T Сре Јан 21, 2009 4:03 pm

Леле со муабетиве за мајкиве.....
Иначе фала за советот
T&T
T&T
Шмизла со без наводници
Шмизла со без наводници

Age : 34
Број на мислења : 663
Забавен? : е то би требало други да го кажат, иако сама си се сметам за луда и забавна (и нарцис)

Вратете се на почетокот Go down

Вирус на Скајп Empty Re: Вирус на Скајп

Пишување by Punk Чет Јан 22, 2009 7:49 pm

Веќе 10 пати го заразив компјутеров со тој.. и пак сакам мама гола да ја видам
Punk
Punk
Live fast!
Live fast!

Age : 34
Број на мислења : 505

Вратете се на почетокот Go down

Вирус на Скајп Empty Re: Вирус на Скајп

Пишување by pankerishte Чет Јан 22, 2009 8:20 pm

Вирусот го има и на мсн.Што и да ви пушти слики некој наводно не отворај.
pankerishte
pankerishte
Куропецач
Куропецач

Age : 35
Број на мислења : 601
Хоби(работа) : Метење,Чистење Улици
Забавен? : Да

http://www.myspace.com/komunalnahigena

Вратете се на почетокот Go down

Вирус на Скајп Empty Re: Вирус на Скајп

Пишување by Bleak Сре Мар 18, 2009 12:51 pm

Бар на скајпоф кажвит формат... Smile а според мене.... .pif формат не е за слики... Smile
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 33
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Вирус на Скајп Empty Re: Вирус на Скајп

Пишување by корун Сре Мар 18, 2009 4:23 pm

Епа не е, иначе нема да беше вирус. Idea Wink
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 32
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Вирус на Скајп Empty Re: Вирус на Скајп

Пишување by METALBOY Пет Мар 20, 2009 10:01 pm

абе аман со овие вирусиве, крајот не мојш да им го фатиш
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Вратете се на почетокот Go down

Вирус на Скајп Empty Re: Вирус на Скајп

Пишување by корун Вто Мар 31, 2009 12:26 am

И шо ке прајш со крајот ак им го фатиш?
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 32
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Вирус на Скајп Empty Re: Вирус на Скајп

Пишување by Болиглава Вто Мар 31, 2009 12:33 am

Ќе играш оро.
Болиглава
Болиглава
Администратор
Администратор

Age : 32
Број на мислења : 1166

Вратете се на почетокот Go down

Вирус на Скајп Empty Re: Вирус на Скајп

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот