Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Од утре ќе...

+26
Gallowsraven
blesava008
noviot
fairy
sokol
grgrgr
KaTeRiNcE
Mary Jane
Lastojca
Obibos
Marej
Jordison
folder
zzz
malina
Џими
REGINA
Odyssey
tHeJunKy
Рокси
METALBOY
kojgode
The Breaking Dawn
RoTkViCa
Болиглава
Џајко
30 posters

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Од утре ќе... - Page 2 Empty Re: Од утре ќе...

Пишување by noviot Чет Апр 23, 2009 8:32 pm

Од утре ке почнам да се бесам секој ден дур не умрам
noviot
noviot
Чудотворецот
Чудотворецот

Age : 71
Број на мислења : 299
Хоби(работа) : meteorolog

Вратете се на почетокот Go down

Од утре ќе... - Page 2 Empty Re: Од утре ќе...

Пишување by blesava008 Чет Апр 23, 2009 9:36 pm

од утре ке се појавам на школо.
blesava008
blesava008
It's just a matter of time
It's just a matter of time

Age : 29
Број на мислења : 164
Хоби(работа) : шетање
Забавен? : на големо

Вратете се на почетокот Go down

Од утре ќе... - Page 2 Empty Re: Од утре ќе...

Пишување by METALBOY Пет Апр 24, 2009 8:12 pm

ќе пробам да спијам шо е можно појке Smile
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 28
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Вратете се на почетокот Go down

Од утре ќе... - Page 2 Empty Re: Од утре ќе...

Пишување by Gallowsraven Пет Апр 24, 2009 8:15 pm

Ќе се смеам појќе.
Gallowsraven
Gallowsraven
Вештерче

Age : 28
Број на мислења : 142

http://myspace.com/gallowsraven_mk

Вратете се на почетокот Go down

Од утре ќе... - Page 2 Empty Re: Од утре ќе...

Пишување by REGINA Пон Апр 27, 2009 12:46 am

ќе фатам да пофторвам информатика за матура... и економија... и англиски посериозно, и македонски...
хех, ни сама не си повервав на коментаров.
REGINA
REGINA
my way... or no way!
my way... or no way!

Age : 30
Број на мислења : 914
Хоби(работа) : Ваѓање луѓе од такт.

Вратете се на почетокот Go down

Од утре ќе... - Page 2 Empty Re: Од утре ќе...

Пишување by Lastojca Пон Апр 27, 2009 12:50 am

пробам да сум оптимиста
Lastojca
Lastojca
Адаптериште

Age : 29
Број на мислења : 847

Вратете се на почетокот Go down

Од утре ќе... - Page 2 Empty Re: Од утре ќе...

Пишување by Рокси Пон Апр 27, 2009 1:09 am

ќе ми се вратит желбата 3а поправање на две проклети четворки ...
Рокси
Рокси
Нејкам ништо
Нејкам ништо

Age : 27
Број на мислења : 517

Вратете се на почетокот Go down

Од утре ќе... - Page 2 Empty Re: Од утре ќе...

Пишување by комшивка Вто Јун 09, 2009 10:51 pm

седам помалку на компјутер.... (ахам да.. секој ден исто Very Happy )
комшивка
комшивка
Адаптериште

Age : 30
Број на мислења : 846

Вратете се на почетокот Go down

Од утре ќе... - Page 2 Empty Re: Од утре ќе...

Пишување by RoTkViCa Сре Јун 10, 2009 12:01 am

почвам АСОЛНО на плажа и на сунчање...јеее се радвам Smile

_________________
...Ветрот дува, зошто не и ние?!...
RoTkViCa
RoTkViCa
Модератор
Модератор

Age : 30
Број на мислења : 723
Хоби(работа) : Аеробик,возење ролери,слушање музика и дружење на форумчево :D
Забавен? : хм....оценете сами

Вратете се на почетокот Go down

Од утре ќе... - Page 2 Empty Re: Од утре ќе...

Пишување by Lastojca Сре Јун 10, 2009 1:06 am

морам да станам посмирен чоек..многу паники ме фашчет
Lastojca
Lastojca
Адаптериште

Age : 29
Број на мислења : 847

Вратете се на почетокот Go down

Од утре ќе... - Page 2 Empty Re: Од утре ќе...

Пишување by Angelic Пет Јун 19, 2009 2:46 am

од утре ќе сум полоша... (Not!) hahaha

edit: немат да пијам текила.
Angelic
Angelic
ex Rainbow*

Age : 29
Број на мислења : 713

Вратете се на почетокот Go down

Од утре ќе... - Page 2 Empty Re: Од утре ќе...

Пишување by METALBOY Пет Јун 19, 2009 10:34 am

од утре ке го појачам тренингот...
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 28
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Вратете се на почетокот Go down

Од утре ќе... - Page 2 Empty Re: Од утре ќе...

Пишување by REGINA Чет Јун 25, 2009 2:29 pm

од утре ќе почнам да се паковам Very Happy Sad незнам дали да плачам или да се смеам.
REGINA
REGINA
my way... or no way!
my way... or no way!

Age : 30
Број на мислења : 914
Хоби(работа) : Ваѓање луѓе од такт.

Вратете се на почетокот Go down

Од утре ќе... - Page 2 Empty Re: Од утре ќе...

Пишување by Ane Пон Jул 13, 2009 2:01 am

Ке почнам конечно да одам на плажа веќе редно е...
Ane
Ane
Солиден Адаптер

Age : 29
Број на мислења : 179

Вратете се на почетокот Go down

Од утре ќе... - Page 2 Empty Re: Од утре ќе...

Пишување by Четкар Пет Aвг 07, 2009 8:03 pm

од утре ќе зеам правосмукалка да се исчистам во глава од метењето шо го напрајв сношти. позз кис4е
Четкар
Четкар
Шегамен

Age : 31
Број на мислења : 89
Хоби(работа) : неам. криза е.
Забавен? : најпојќе од сите на форумов.

Вратете се на почетокот Go down

Од утре ќе... - Page 2 Empty Re: Од утре ќе...

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот