Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Од утре ќе...

+26
Gallowsraven
blesava008
noviot
fairy
sokol
grgrgr
KaTeRiNcE
Mary Jane
Lastojca
Obibos
Marej
Jordison
folder
zzz
malina
Џими
REGINA
Odyssey
tHeJunKy
Рокси
METALBOY
kojgode
The Breaking Dawn
RoTkViCa
Болиглава
Џајко
30 posters

Страна 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Од утре ќе... Empty Од утре ќе...

Пишување by Џајко Пет Апр 17, 2009 9:13 pm

Напишите нешто шо од утре ќе го прајте а е ново во вашиот живот.

Ево јас од утре немат појќе да гнетам ко стока после чаршија ко ќе се приберам дома.
Џајко
Џајко
addicted to beautiful days

Age : 30
Број на мислења : 950
Хоби(работа) : flying
Забавен? : можеби

Вратете се на почетокот Go down

Од утре ќе... Empty Re: Од утре ќе...

Пишување by Болиглава Пет Апр 17, 2009 9:14 pm

Од утре ќе зеам да потфатам книга Македонски... првпат ова година.

_________________
The sun is the same in the relative way, but you're older...
Болиглава
Болиглава
Администратор
Администратор

Age : 29
Број на мислења : 1166

Вратете се на почетокот Go down

Од утре ќе... Empty Re: Од утре ќе...

Пишување by RoTkViCa Пет Апр 17, 2009 9:17 pm

од утре ќе земам математика да вежбам......и ќе почнам со трчање..
RoTkViCa
RoTkViCa
Модератор
Модератор

Age : 30
Број на мислења : 723
Хоби(работа) : Аеробик,возење ролери,слушање музика и дружење на форумчево :D
Забавен? : хм....оценете сами

Вратете се на почетокот Go down

Од утре ќе... Empty Re: Од утре ќе...

Пишување by The Breaking Dawn Пет Апр 17, 2009 9:25 pm

од утре не станвам толку касно ко денес
нема да дремвам на секои 15 мин и да не прам нишо
секоја минута ке ја искористам
и то од џајко со гнетењетоRazz
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 29
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Од утре ќе... Empty Re: Од утре ќе...

Пишување by kojgode Пет Апр 17, 2009 9:38 pm

Јас не почвад од утре, од сега почвам. лелеле

_________________
Imagination is more important than knowledge.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 30
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Од утре ќе... Empty Re: Од утре ќе...

Пишување by METALBOY Пет Апр 17, 2009 10:38 pm

Од утре ке почнам да излегвам чаршија (одамна не сум излезен)
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 28
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Вратете се на почетокот Go down

Од утре ќе... Empty Re: Од утре ќе...

Пишување by Рокси Саб Апр 18, 2009 1:42 am

Од утре ќе почнам со проектот по хемија... го неам ни почнато, паника ме фаќат affraid
Рокси
Рокси
Нејкам ништо
Нејкам ништо

Age : 27
Број на мислења : 517

Вратете се на почетокот Go down

Од утре ќе... Empty Re: Од утре ќе...

Пишување by tHeJunKy Саб Апр 18, 2009 1:45 am

јас си имам готов проект по хемија Very Happy , а од утре ќе почнам да се трудам да почнам да вежбам математика по малце и да поправам оцекни Sad
tHeJunKy
tHeJunKy
Модератор
Модератор

Age : 111
Број на мислења : 759
Хоби(работа) : Гитара, фотографирање, компонирање...
Забавен? : Сто.

Вратете се на почетокот Go down

Од утре ќе... Empty Re: Од утре ќе...

Пишување by Odyssey Саб Апр 18, 2009 1:56 am

Од утре се враќам на онај стариот јасSmile
Odyssey
Odyssey
Резидент ДискоЏокеј
Резидент ДискоЏокеј

Age : 64
Број на мислења : 594
Хоби(работа) : Dj

Вратете се на почетокот Go down

Од утре ќе... Empty Re: Од утре ќе...

Пишување by REGINA Саб Апр 18, 2009 5:08 pm

од утре ќе се понашам убо кон луѓево. дури и кон глупите.
REGINA
REGINA
my way... or no way!
my way... or no way!

Age : 30
Број на мислења : 914
Хоби(работа) : Ваѓање луѓе од такт.

Вратете се на почетокот Go down

Од утре ќе... Empty Re: Од утре ќе...

Пишување by Џими Саб Апр 18, 2009 6:28 pm

REGINA напиша:од утре ќе се понашам убо кон луѓево. дури и кон глупите.
Значит дури и кон себеси убо ќе почниш да си се понашаш а?Smile Фино фино...
Џими
Џими
Болиглава's best friend
Болиглава's best friend

Age : 29
Број на мислења : 297
Хоби(работа) : Шах и Нелути се човече
Забавен? : Забавен

http://www.redtube.com

Вратете се на почетокот Go down

Од утре ќе... Empty Re: Од утре ќе...

Пишување by malina Саб Апр 18, 2009 6:33 pm

Од вчера почнав да не пијам алкохол пошто сватив дека лошо почна да ми влијајт на организмов
malina
malina
Адаптериште

Age : 29
Број на мислења : 384
Хоби(работа) : .
Забавен? : понекогаш и зависи за кого

Вратете се на почетокот Go down

Од утре ќе... Empty Re: Од утре ќе...

Пишување by zzz Саб Апр 18, 2009 6:45 pm

од утре ке почнам да прам стомачни
zzz
zzz
Солиден Адаптер

Age : 29
Број на мислења : 174

Вратете се на почетокот Go down

Од утре ќе... Empty Re: Од утре ќе...

Пишување by folder Саб Апр 18, 2009 7:20 pm

...не постааааам!!!
folder
folder
Nightfall goingOn...

Age : 29
Број на мислења : 380
Хоби(работа) : DJ

http://www.myspace.com/dj_f0lder

Вратете се на почетокот Go down

Од утре ќе... Empty Re: Од утре ќе...

Пишување by REGINA Саб Апр 18, 2009 7:49 pm

Џими напиша:
REGINA напиша:од утре ќе се понашам убо кон луѓево. дури и кон глупите.
Значит дури и кон себеси убо ќе почниш да си се понашаш а?Smile Фино фино...
или можда кон тебе?
зато не именував ама си се имаш препознаено во мислењево? Wink

се зезам, не те познавам неможам да ти го проценам степенот на интелегенција.. кажвев за луѓево шо нажалост ги знам.
никој од мојава листа на глупи не е од на форумов сеа да се разбериме I love you
REGINA
REGINA
my way... or no way!
my way... or no way!

Age : 30
Број на мислења : 914
Хоби(работа) : Ваѓање луѓе од такт.

Вратете се на почетокот Go down

Од утре ќе... Empty Re: Од утре ќе...

Пишување by Jordison Саб Апр 18, 2009 8:02 pm

Namalvam so cigari..
Jordison
Jordison
tapanar4e

Age : 29
Број на мислења : 301

Вратете се на почетокот Go down

Од утре ќе... Empty Re: Од утре ќе...

Пишување by Marej Саб Апр 18, 2009 8:02 pm

Jordison напиша:Namalvam so cigari..

_________________
Што е убав овој свет, овде гомно, онде цвет.
Marej
Marej
Модератор
Модератор

Age : 30
Број на мислења : 986
Забавен? : ултра

Вратете се на почетокот Go down

Од утре ќе... Empty Re: Од утре ќе...

Пишување by Obibos Нед Апр 19, 2009 4:46 am

Од утре одам на кушање
Obibos
Obibos
Рамбо со нож

Age : 30
Број на мислења : 262

Вратете се на почетокот Go down

Од утре ќе... Empty Re: Од утре ќе...

Пишување by Lastojca Пон Апр 20, 2009 10:54 pm

ќе почнам сериозно да учам
Lastojca
Lastojca
Адаптериште

Age : 29
Број на мислења : 847

Вратете се на почетокот Go down

Од утре ќе... Empty Re: Од утре ќе...

Пишување by Mary Jane Пон Апр 20, 2009 11:26 pm

Од утре ќе станам политичар спрема сиве личности шо менват став на секои 2 мин.
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 29
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

Од утре ќе... Empty Re: Од утре ќе...

Пишување by KaTeRiNcE Сре Апр 22, 2009 12:53 pm

ќе се понашам кон секој ко шо заслужил,доста е од кате добрата...
KaTeRiNcE
KaTeRiNcE
P    aR      tY     aN      iM    aL

Age : 29
Број на мислења : 234
Хоби(работа) : Да ширам среќа и депресија,зависит од расположение
Забавен? : Иди-види :D

Вратете се на почетокот Go down

Од утре ќе... Empty Re: Од утре ќе...

Пишување by RoTkViCa Сре Апр 22, 2009 1:47 pm

ќе имам 18 години лалала Very Happy
RoTkViCa
RoTkViCa
Модератор
Модератор

Age : 30
Број на мислења : 723
Хоби(работа) : Аеробик,возење ролери,слушање музика и дружење на форумчево :D
Забавен? : хм....оценете сами

Вратете се на почетокот Go down

Од утре ќе... Empty Re: Од утре ќе...

Пишување by grgrgr Сре Апр 22, 2009 3:56 pm

pocnam matematika da vezbam valjda:)

grgrgr
Солиден Адаптер

Age : 30
Број на мислења : 213

Вратете се на почетокот Go down

Од утре ќе... Empty Re: Од утре ќе...

Пишување by sokol Сре Апр 22, 2009 4:27 pm

ќе почнам да задавувам луѓе со голи раце
sokol
sokol
Адаптериште

Age : 30
Број на мислења : 397

Вратете се на почетокот Go down

Од утре ќе... Empty Re: Од утре ќе...

Пишување by fairy Чет Апр 23, 2009 5:48 pm

ке почнам да штедам .. и да учам тро посериозно хехе
fairy
fairy
Адаптериште

Age : 29
Број на мислења : 278

Вратете се на почетокот Go down

Од утре ќе... Empty Re: Од утре ќе...

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 1 of 2 1, 2  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот