Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Со која мисла се будите наутро?

+25
s...
*UnIqUe*
REGINA
KaTeRiNcE
Батерфлај
rihanna
Angelic
RoTkViCa
fairy
blesava008
Ane
The Breaking Dawn
корун
Obibos
METALBOY
Jordison
Ivana
Џајко
комшивка
Punk
мирАл
Mary Jane
kojgode
Marej
Наташа
29 posters

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Со која мисла се будите наутро? - Page 2 Empty Re: Со која мисла се будите наутро?

Пишување by KaTeRiNcE Пон Апр 27, 2009 6:18 pm

лее нашколо...ај уш 5 минути и станвам и во 7 и 15 ми чадит глава...од поручек не ми теквит шо мислам,ај за 2 недели ќе напишамм пак,за викенд јеи викенд леле колку е сатот за на кафе...
KaTeRiNcE
KaTeRiNcE
P    aR      tY     aN      iM    aL

Age : 29
Број на мислења : 234
Хоби(работа) : Да ширам среќа и депресија,зависит од расположение
Забавен? : Иди-види :D

Вратете се на почетокот Go down

Со која мисла се будите наутро? - Page 2 Empty Re: Со која мисла се будите наутро?

Пишување by REGINA Пон Апр 27, 2009 9:57 pm

аааАааааАаааааАААааАааааааааааАааАааААааАаааааааааааааа
аааааАааАааааААаАааааАаааааааааАаааааааааАаааАааааа
аАААААаАаАааАааааААААаа
не станвам сега шо сакат нек е!!!

>>>>> и станвам.
REGINA
REGINA
my way... or no way!
my way... or no way!

Age : 30
Број на мислења : 914
Хоби(работа) : Ваѓање луѓе од такт.

Вратете се на почетокот Go down

Со која мисла се будите наутро? - Page 2 Empty Re: Со која мисла се будите наутро?

Пишување by *UnIqUe* Вто Апр 28, 2009 11:20 pm

Iskrno ko ke stanam ne mi rabotit mnogu mozokov...t.e. ne sum sposobna da razmisluvam ... ama se trudam da sum pozitivno naso4ena za da mi trgnit ubo denot.
A ako sum od sabajle naskolo prvo so si mislam e 'NOT again'.
*UnIqUe*
*UnIqUe*
Солиден Адаптер

Age : 28
Број на мислења : 244

Вратете се на почетокот Go down

Со која мисла се будите наутро? - Page 2 Empty Re: Со која мисла се будите наутро?

Пишување by s... Чет Апр 30, 2009 8:33 pm

мислам само кј е кафето..и во последно време покушавам да не ја футкам вратата..иначе дур се расонам ми требат 15 мин дотогаш ништо не мислам..е после то..
s...
s...
Солиден Адаптер

Age : 28
Број на мислења : 114

Вратете се на почетокот Go down

Со која мисла се будите наутро? - Page 2 Empty Re: Со која мисла се будите наутро?

Пишување by Angelic Пет Мај 01, 2009 11:28 pm

snooze...
Angelic
Angelic
ex Rainbow*

Age : 29
Број на мислења : 713

Вратете се на почетокот Go down

Со која мисла се будите наутро? - Page 2 Empty Re: Со која мисла се будите наутро?

Пишување by katusch Саб Јун 27, 2009 7:09 pm

комшивка напиша:колку е сатов? ај уш 10 минути нишо појќе...

и јас вака прам, и тие 10 минути најчесто пола сат се прает... и каснам секогаш Very Happy
katusch
katusch
Нострадамус

Age : 30
Број на мислења : 148
Хоби(работа) : спиење

Вратете се на почетокот Go down

Со која мисла се будите наутро? - Page 2 Empty Re: Со која мисла се будите наутро?

Пишување by Page Саб Јун 27, 2009 10:04 pm

Немам проблем за станување рано со аларм. Штом го чујам сум на нозе, или на шо било, ама не прилегнувам никогаш, ниту велам ај уште 5 минути.
Не, така се навикнав од мал. Ама кога ќе станам, морам да признаам дека првите 3 минути не знам како се викам.
Кога ќе научам како се викам, тек тогаш почнувам да мислам по нешто. Најчесто леви, депресии.
Page
Page
Хидролог
Хидролог

Age : 33
Број на мислења : 91
Хоби(работа) : Фрлање камен преку рамо
Забавен? : Ич. Шокирам, носам на имбецилни забави по исплукани улици.

http://silence.heavenforum.com

Вратете се на почетокот Go down

Со која мисла се будите наутро? - Page 2 Empty Re: Со која мисла се будите наутро?

Пишување by katusch Саб Јун 27, 2009 10:36 pm

браво за тебе и блазе тебе, јас така да праев ич не ке каснев Very Happy
katusch
katusch
Нострадамус

Age : 30
Број на мислења : 148
Хоби(работа) : спиење

Вратете се на почетокот Go down

Со која мисла се будите наутро? - Page 2 Empty Re: Со која мисла се будите наутро?

Пишување by METALBOY Вто Јун 30, 2009 10:38 am

Page напиша:Немам проблем за станување рано со аларм. Штом го чујам сум на нозе, или на шо било, ама не прилегнувам никогаш, ниту велам ај уште 5 минути.
Не, така се навикнав од мал. Ама кога ќе станам, морам да признаам дека првите 3 минути не знам како се викам.
Кога ќе научам како се викам, тек тогаш почнувам да мислам по нешто. Најчесто леви, депресии.
Д сејм Smile
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 28
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Вратете се на почетокот Go down

Со која мисла се будите наутро? - Page 2 Empty Re: Со која мисла се будите наутро?

Пишување by Punk Вто Јун 30, 2009 5:42 pm

овај период се будам со мислата: Дали да излезам?
Punk
Punk
Live fast!
Live fast!

Age : 31
Број на мислења : 505

Вратете се на почетокот Go down

Со која мисла се будите наутро? - Page 2 Empty Re: Со која мисла се будите наутро?

Пишување by RoTkViCa Вто Јун 30, 2009 9:18 pm

пак на работа??? пак бришење маси??? пак местење сепареа??? пак пиење кафиња???пак забава??? јеее едвај чекам хахаххаа

_________________
...Ветрот дува, зошто не и ние?!...
RoTkViCa
RoTkViCa
Модератор
Модератор

Age : 30
Број на мислења : 723
Хоби(работа) : Аеробик,возење ролери,слушање музика и дружење на форумчево :D
Забавен? : хм....оценете сами

Вратете се на почетокот Go down

Со која мисла се будите наутро? - Page 2 Empty Re: Со која мисла се будите наутро?

Пишување by Angelic Вто Јун 30, 2009 9:25 pm

сега во последно:

леле... толку од спиењето? И тажна сум Neutral
Angelic
Angelic
ex Rainbow*

Age : 29
Број на мислења : 713

Вратете се на почетокот Go down

Со која мисла се будите наутро? - Page 2 Empty Re: Со која мисла се будите наутро?

Пишување by Четкар Пет Aвг 07, 2009 12:56 am

кој ќе трчат сеа за прв час...


Последната промена е направена од Четкар на Пет Aвг 07, 2009 12:57 am. Мислењето е променето 1 пати (Reason for editing : онака да си метам сакам)
Четкар
Четкар
Шегамен

Age : 31
Број на мислења : 89
Хоби(работа) : неам. криза е.
Забавен? : најпојќе од сите на форумов.

Вратете се на почетокот Go down

Со која мисла се будите наутро? - Page 2 Empty Re: Со која мисла се будите наутро?

Пишување by METALBOY Пет Aвг 07, 2009 10:13 am

кој ке веслат оцабајлево во ниедновреме на горешчиниве аууу....
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 28
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Вратете се на почетокот Go down

Со која мисла се будите наутро? - Page 2 Empty Re: Со која мисла се будите наутро?

Пишување by Азра Нед Aвг 09, 2009 2:49 pm

кој ден сме?!

и ако е сабота слатко го исклучувам алармо и продолжувам да спијам Smile нема поголемо задоволство.

инаку, шо се случи вчера и кај сум? аххахахахахха
Азра
Азра
Адаптер во подем

Age : 37
Број на мислења : 41
Хоби(работа) : мазохист
Забавен? : скроз

Вратете се на почетокот Go down

Со која мисла се будите наутро? - Page 2 Empty Re: Со која мисла се будите наутро?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот