Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Со која мисла се будите наутро?

+25
s...
*UnIqUe*
REGINA
KaTeRiNcE
Батерфлај
rihanna
Angelic
RoTkViCa
fairy
blesava008
Ane
The Breaking Dawn
корун
Obibos
METALBOY
Jordison
Ivana
Џајко
комшивка
Punk
мирАл
Mary Jane
kojgode
Marej
Наташа
29 posters

Страна 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Со која мисла се будите наутро? Empty Со која мисла се будите наутро?

Пишување by Наташа Пон Апр 06, 2009 5:31 pm

Шо ви теквит во првиот момент ко ќе отворите очи оцабајле?
alien

_________________
Listen to each drop of rain... Whispering secrets in vain...
Frantically searching for someone to hear their story before they hit ground...
Наташа
Наташа
Модератор
Модератор

Age : 28
Број на мислења : 472

Вратете се на почетокот Go down

Со која мисла се будите наутро? Empty Re: Со која мисла се будите наутро?

Пишување by Marej Пон Апр 06, 2009 5:55 pm

МАЈ АЈЗ!

_________________
Што е убав овој свет, овде гомно, онде цвет.
Marej
Marej
Модератор
Модератор

Age : 30
Број на мислења : 986
Забавен? : ултра

Вратете се на почетокот Go down

Со која мисла се будите наутро? Empty Re: Со која мисла се будите наутро?

Пишување by kojgode Пон Апр 06, 2009 8:13 pm

Планој за денов шо ќе прам и глеам со позитивни мисли да се разбудам иначе ќе ми се уништит цел ден. Ако не го можам то пуштам музика најчесто AC/DC ме расположвит.

_________________
Imagination is more important than knowledge.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 30
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Со која мисла се будите наутро? Empty Re: Со која мисла се будите наутро?

Пишување by Mary Jane Пон Апр 06, 2009 8:17 pm

Колку е часот, дали имам некои обврски, ако не, да си поспијам уш малку.
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 29
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

Со која мисла се будите наутро? Empty Re: Со која мисла се будите наутро?

Пишување by мирАл Пон Апр 06, 2009 8:29 pm

Ко ќе сум од сабајле нашколо прво дал сум закаснат Shocked Razz
мирАл
мирАл
lec dudat again!
lec dudat again!

Age : 30
Број на мислења : 708
Хоби(работа) : едрење
Забавен? : најзабавен

Вратете се на почетокот Go down

Со која мисла се будите наутро? Empty Re: Со која мисла се будите наутро?

Пишување by Punk Пон Апр 06, 2009 8:37 pm

ко ќе сум нашкола се мислам зш станав, ко ќе не сум нашкола се радвам зш ќе скитам (посебно ова време пролет)
Punk
Punk
Live fast!
Live fast!

Age : 31
Број на мислења : 505

Вратете се на почетокот Go down

Со која мисла се будите наутро? Empty Re: Со која мисла се будите наутро?

Пишување by комшивка Пон Апр 06, 2009 8:48 pm

колку е сатов? ај уш 10 минути нишо појќе...
комшивка
комшивка
Адаптериште

Age : 30
Број на мислења : 846

Вратете се на почетокот Go down

Со која мисла се будите наутро? Empty Re: Со која мисла се будите наутро?

Пишување by Џајко Пон Апр 06, 2009 9:09 pm

колку е сатот? зш многу често аларм не ме будит!!!
Џајко
Џајко
addicted to beautiful days

Age : 30
Број на мислења : 950
Хоби(работа) : flying
Забавен? : можеби

Вратете се на почетокот Go down

Со која мисла се будите наутро? Empty Re: Со која мисла се будите наутро?

Пишување by Ivana Пон Апр 06, 2009 9:47 pm

имат време уш малце да поспијам?
Ivana
Ivana
Солиден Адаптер

Age : 29
Број на мислења : 231

Вратете се на почетокот Go down

Со која мисла се будите наутро? Empty Re: Со која мисла се будите наутро?

Пишување by Jordison Пон Апр 06, 2009 10:02 pm

Aj us 3 min
Jordison
Jordison
tapanar4e

Age : 29
Број на мислења : 301

Вратете се на почетокот Go down

Со која мисла се будите наутро? Empty Re: Со која мисла се будите наутро?

Пишување by METALBOY Пон Апр 06, 2009 11:01 pm

обавезно наутро пред да станам ќе помислам на убави работи и ке си речам денес убаво ке си го поминам денов и нема да дозволам ништо да го смени...
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 28
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Вратете се на почетокот Go down

Со која мисла се будите наутро? Empty Re: Со која мисла се будите наутро?

Пишување by Marej Пон Апр 06, 2009 11:06 pm

kojgode напиша:...AC/DC...
Cool

Знам дек сум неподнослива.

_________________
Што е убав овој свет, овде гомно, онде цвет.
Marej
Marej
Модератор
Модератор

Age : 30
Број на мислења : 986
Забавен? : ултра

Вратете се на почетокот Go down

Со која мисла се будите наутро? Empty Re: Со која мисла се будите наутро?

Пишување by Obibos Пон Апр 06, 2009 11:24 pm

Дали имат барано некој на телефон или некоја порака по грешка... зш станвам во 4
Obibos
Obibos
Рамбо со нож

Age : 30
Број на мислења : 262

Вратете се на почетокот Go down

Со која мисла се будите наутро? Empty Re: Со која мисла се будите наутро?

Пишување by корун Вто Апр 07, 2009 12:39 am

У курац денес писи сум...

_________________
Коза не е, овца е. Шо е?
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 29
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Со која мисла се будите наутро? Empty Re: Со која мисла се будите наутро?

Пишување by The Breaking Dawn Вто Апр 07, 2009 12:42 am

лее пак се успав..
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 29
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Со која мисла се будите наутро? Empty Re: Со која мисла се будите наутро?

Пишување by kojgode Вто Апр 07, 2009 12:45 am

Да им се посерам на писи. Со ова мисла секој вторник и петок ко ќе сне поручек нашкола се будам.

_________________
Imagination is more important than knowledge.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 30
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Со која мисла се будите наутро? Empty Re: Со која мисла се будите наутро?

Пишување by Ane Саб Апр 11, 2009 4:49 pm

Koke sum od sabajle naskola samo so ke se razbudam strav me fajkat xD a inace vaka koke ne sum naskola koke se razbudam si pram planoj so ke pram, a aku imam nekoj plan isplanirano od vecerta si se budam so misla subo ke e denes :D
Ane
Ane
Солиден Адаптер

Age : 29
Број на мислења : 179

Вратете се на почетокот Go down

Со која мисла се будите наутро? Empty Re: Со која мисла се будите наутро?

Пишување by blesava008 Саб Апр 11, 2009 4:57 pm

уш 5 минути Smile
blesava008
blesava008
It's just a matter of time
It's just a matter of time

Age : 29
Број на мислења : 164
Хоби(работа) : шетање
Забавен? : на големо

Вратете се на почетокот Go down

Со која мисла се будите наутро? Empty Re: Со која мисла се будите наутро?

Пишување by fairy Нед Апр 12, 2009 8:44 pm

лелеее морат да одам???

а ако е недела тогаш многу ми е убо, зато шо си станвам наспана и гледам какво е времето, па ако е убо мм одвај чекам да излезам :D Smile
fairy
fairy
Адаптериште

Age : 29
Број на мислења : 278

Вратете се на почетокот Go down

Со која мисла се будите наутро? Empty Re: Со која мисла се будите наутро?

Пишување by RoTkViCa Нед Апр 12, 2009 8:47 pm

врнит? ако да....ај да поспијам уште малце, ако не станви и искористи го денов Very Happy
RoTkViCa
RoTkViCa
Модератор
Модератор

Age : 30
Број на мислења : 723
Хоби(работа) : Аеробик,возење ролери,слушање музика и дружење на форумчево :D
Забавен? : хм....оценете сами

Вратете се на почетокот Go down

Со која мисла се будите наутро? Empty Re: Со која мисла се будите наутро?

Пишување by Angelic Нед Апр 12, 2009 9:07 pm

Jordison напиша:Aj us 3 min

уште 9 минути Very Happy
Angelic
Angelic
ex Rainbow*

Age : 29
Број на мислења : 713

Вратете се на почетокот Go down

Со која мисла се будите наутро? Empty Re: Со која мисла се будите наутро?

Пишување by kojgode Нед Апр 12, 2009 9:56 pm

Rainbow* напиша:
Jordison напиша:Aj us 3 min

уште 9 минути Very Happy
Sony Ericsson телефон имаш?

_________________
Imagination is more important than knowledge.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 30
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Со која мисла се будите наутро? Empty Re: Со која мисла се будите наутро?

Пишување by rihanna Нед Апр 12, 2009 10:40 pm

колку е сатот....леле закаснав за нашкола Very Happy
rihanna
rihanna
Адаптер во подем

Age : 27
Број на мислења : 53
Хоби(работа) : шминкање,шетане и најлошото шмизлање
Забавен? : па..да

Вратете се на почетокот Go down

Со која мисла се будите наутро? Empty Re: Со која мисла се будите наутро?

Пишување by RoTkViCa Нед Апр 12, 2009 11:05 pm

kojgode напиша:
Rainbow* напиша:
Jordison напиша:Aj us 3 min

уште 9 минути Very Happy
Sony Ericsson телефон имаш?


имат хаха
RoTkViCa
RoTkViCa
Модератор
Модератор

Age : 30
Број на мислења : 723
Хоби(работа) : Аеробик,возење ролери,слушање музика и дружење на форумчево :D
Забавен? : хм....оценете сами

Вратете се на почетокот Go down

Со која мисла се будите наутро? Empty Re: Со која мисла се будите наутро?

Пишување by Батерфлај Пон Апр 27, 2009 5:34 pm

Уш 9 минути....Па после тие 9 ај уш 9, за конечно ко ке станам, да го
отерам упм Писи. За нашкола не ми е мака да станавам, тоаш само
помислвам шо ден сме, да знам шо да пикнам в ташна.
Батерфлај
Батерфлај
Адаптер во подем

Age : 27
Број на мислења : 57
Хоби(работа) : Неам

Вратете се на почетокот Go down

Со која мисла се будите наутро? Empty Re: Со која мисла се будите наутро?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 1 of 2 1, 2  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот