Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Голема Журка Вечер Во Немо

Go down

Голема Журка Вечер Во Немо Empty Голема Журка Вечер Во Немо

Пишување by STIFLER Пет Апр 03, 2009 7:18 pm

На 3 Април 2009 - петок во Немо, по повод официјалното отварање на
порталот LOM.COM.MK организираме спектакуларна журка заедно со
кафебарот Немо.
Голема Журка Вечер Во Немо Flaer
Следат:
- Екстра изненадувања,
- HAPPY HOUR free drinks - гратис шатови
- Ексклузивно за вечерта промотивна цена од 80 ден. на John Player Special - уникатниот шкотски виски
Голема Журка Вечер Во Немо Wiskijps

Голема Журка Вечер Во Немо Wiskijps
STIFLER
STIFLER
Чомо
Чомо

Age : 30
Број на мислења : 225

Вратете се на почетокот Go down

Голема Журка Вечер Во Немо Empty Re: Голема Журка Вечер Во Немо

Пишување by корун Пет Апр 03, 2009 7:22 pm

Тешко јас, ќе спортувам вечерва...

_________________
Коза не е, овца е. Шо е?
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 29
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот