Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Варошани

+26
kirce
Angelic
Ane
KaTeRiNcE
Болиглава
Четкар
nance
Жбафта
Батерфлај
noviot
Punk
pankerishte
REGINA
корун
Ivana
grgrgr
Gallowsraven
Џими
Bleak
Lastojca
Џајко
мирАл
Mary Jane
METALBOY
Obibos
ноунејм
30 posters

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Варошани - Page 2 Empty Re: Варошани

Пишување by nance Сре Мај 13, 2009 9:02 pm

Варош = Чашит ова со експеримент е докажано.
nance
nance
Херој на форумов

Age : 30
Број на мислења : 143
Хоби(работа) : drapanje jajca
Забавен? : nda

Вратете се на почетокот Go down

Варошани - Page 2 Empty Re: Варошани

Пишување by Четкар Пет Aвг 07, 2009 8:05 pm

Варош=опрани сељаци.
Четкар
Четкар
Шегамен

Age : 31
Број на мислења : 89
Хоби(работа) : неам. криза е.
Забавен? : најпојќе од сите на форумов.

Вратете се на почетокот Go down

Варошани - Page 2 Empty Re: Варошани

Пишување by Ivana Пет Aвг 14, 2009 9:57 pm

Четкар напиша:Варош=опрани сељаци.
да си ги јајш ушите!
Ivana
Ivana
Солиден Адаптер

Age : 29
Број на мислења : 231

Вратете се на почетокот Go down

Варошани - Page 2 Empty Re: Варошани

Пишување by Болиглава Саб Aвг 15, 2009 1:59 am

Четкар напиша:Варош=опрани сељаци.
Ти од кое елитно маало си бирка?

_________________
The sun is the same in the relative way, but you're older...
Болиглава
Болиглава
Администратор
Администратор

Age : 29
Број на мислења : 1166

Вратете се на почетокот Go down

Варошани - Page 2 Empty Re: Варошани

Пишување by Џајко Саб Aвг 15, 2009 12:00 pm

Четкар напиша:Варош=опрани сељаци.
бркај работа
Џајко
Џајко
addicted to beautiful days

Age : 30
Број на мислења : 950
Хоби(работа) : flying
Забавен? : можеби

Вратете се на почетокот Go down

Варошани - Page 2 Empty Re: Варошани

Пишување by KaTeRiNcE Саб Aвг 15, 2009 8:07 pm

Најубај љуѓе се и толку .
KaTeRiNcE
KaTeRiNcE
P    aR      tY     aN      iM    aL

Age : 29
Број на мислења : 234
Хоби(работа) : Да ширам среќа и депресија,зависит од расположение
Забавен? : Иди-види :D

Вратете се на почетокот Go down

Варошани - Page 2 Empty Re: Варошани

Пишување by Ane Пон Aвг 17, 2009 3:39 am

KaTeRiNcE напиша:Најубај љуѓе се и толку .

Знајме ние зш се најубај ... Razz
Ane
Ane
Солиден Адаптер

Age : 29
Број на мислења : 179

Вратете се на почетокот Go down

Варошани - Page 2 Empty Re: Варошани

Пишување by Четкар Чет Aвг 20, 2009 1:55 am

Болиглава напиша:
Четкар напиша:Варош=опрани сељаци.
Ти од кое елитно маало си бирка?

Tатко ми од месокастро ама сега живиме на бул Јане Сандански, позади Арена.
Четкар
Четкар
Шегамен

Age : 31
Број на мислења : 89
Хоби(работа) : неам. криза е.
Забавен? : најпојќе од сите на форумов.

Вратете се на почетокот Go down

Варошани - Page 2 Empty Re: Варошани

Пишување by Џајко Пет Aвг 21, 2009 6:52 pm

Четкар напиша:
Болиглава напиша:
Четкар напиша:Варош=опрани сељаци.
Ти од кое елитно маало си бирка?

Tатко ми од месокастро ама сега живиме на бул Јане Сандански, позади Арена.
а мајка ти?
Џајко
Џајко
addicted to beautiful days

Age : 30
Број на мислења : 950
Хоби(работа) : flying
Забавен? : можеби

Вратете се на почетокот Go down

Варошани - Page 2 Empty Re: Варошани

Пишување by Четкар Пон Aвг 24, 2009 1:43 am

Џајко напиша:
а мајка ти?

Ти бе бате матичар дан си? Шо потреба да ти објасвам сеа од кај е мајка ми.
Четкар
Четкар
Шегамен

Age : 31
Број на мислења : 89
Хоби(работа) : неам. криза е.
Забавен? : најпојќе од сите на форумов.

Вратете се на почетокот Go down

Варошани - Page 2 Empty Re: Варошани

Пишување by METALBOY Пон Aвг 24, 2009 9:58 am

^ lol!
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 28
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Вратете се на почетокот Go down

Варошани - Page 2 Empty Re: Варошани

Пишување by Angelic Вто Aвг 25, 2009 2:06 am

Варошани. Едно е јасно - и тие се луѓе како и сите.

А како шо ми кажа еден чоек, чистокрвни Охриѓани со големо О - останале уште 3 фамилии. Се другото е мешавина хахах.
Angelic
Angelic
ex Rainbow*

Age : 29
Број на мислења : 713

Вратете се на почетокот Go down

Варошани - Page 2 Empty Re: Варошани

Пишување by Четкар Чет Aвг 27, 2009 3:23 am

Rainbow* напиша:Варошани. Едно е јасно - и тие се луѓе како и сите.

А како шо ми кажа еден чоек, чистокрвни Охриѓани со големо О - останале уште 3 фамилии. Се другото е мешавина хахах.

Богами, убо ти кажал. Се женал некој со некоја Дебрчанка, некоја зела домазет од по селана и ајде ќе метиме охриѓани чистокрвни со сина крв. Е немат братче така! Или си или не си!
Четкар
Четкар
Шегамен

Age : 31
Број на мислења : 89
Хоби(работа) : неам. криза е.
Забавен? : најпојќе од сите на форумов.

Вратете се на почетокот Go down

Варошани - Page 2 Empty Re: Варошани

Пишување by Болиглава Чет Aвг 27, 2009 8:27 pm

^ Ти на пример, не си.

_________________
The sun is the same in the relative way, but you're older...
Болиглава
Болиглава
Администратор
Администратор

Age : 29
Број на мислења : 1166

Вратете се на почетокот Go down

Варошани - Page 2 Empty Re: Варошани

Пишување by Ivana Пет Сеп 04, 2009 9:36 pm

Ane напиша:
KaTeRiNcE напиша:Најубај љуѓе се и толку .

Знајме ние зш се најубај ... Razz
Па мн нормално зш јас сум од таму хахаха мала шала Very Happy
Ivana
Ivana
Солиден Адаптер

Age : 29
Број на мислења : 231

Вратете се на почетокот Go down

Варошани - Page 2 Empty Re: Варошани

Пишување by Четкар Саб Сеп 12, 2009 1:04 am

Болиглава напиша:^ Ти на пример, не си.

Ти се сона или напамет си зборвиш?
Четкар
Четкар
Шегамен

Age : 31
Број на мислења : 89
Хоби(работа) : неам. криза е.
Забавен? : најпојќе од сите на форумов.

Вратете се на почетокот Go down

Варошани - Page 2 Empty Re: Варошани

Пишување by kirce Пет Окт 16, 2009 7:37 pm

абе како зборвите ко некое племе да сме...
варошани
kirce
kirce
Адаптер во подем

Age : 30
Број на мислења : 68
Хоби(работа) : скокач за водици

Вратете се на почетокот Go down

Варошани - Page 2 Empty Re: Варошани

Пишување by Fantom Вто Окт 20, 2009 7:50 pm

Станвам сабајлево, осеќам некоја тапа болка... Така се осеќаф празно, нешо ме болит, почвит остра болка да станвит... То куроф ме болел за варошани.
Fantom
Fantom
Модератор
Модератор

Age : 30
Број на мислења : 155

Вратете се на почетокот Go down

Варошани - Page 2 Empty Re: Варошани

Пишување by Ivana Вто Окт 20, 2009 9:20 pm

обобооо се изнајадовте лајна ејјј ви се чудам... шо тук се филмате?
Ivana
Ivana
Солиден Адаптер

Age : 29
Број на мислења : 231

Вратете се на почетокот Go down

Варошани - Page 2 Empty Re: Варошани

Пишување by tHeJunKy Вто Окт 20, 2009 9:28 pm

Јаки се зш не се варошани и зш имат многу “јаки“ муабети за варошани. А да не кажвам кој ги измисли и кој ги прајт таквите муабети зш многу ќе се пројандет тука.

_________________
You've waged a war of nerves
But you can't crush the kingdom
tHeJunKy
tHeJunKy
Модератор
Модератор

Age : 111
Број на мислења : 759
Хоби(работа) : Гитара, фотографирање, компонирање...
Забавен? : Сто.

Вратете се на почетокот Go down

Варошани - Page 2 Empty Re: Варошани

Пишување by karov Сре Окт 21, 2009 12:43 am

Ko не ви се свигјат варошов .. тогас шо кур барате варош да идате :D haha
karov
karov
Адаптер во подем

Age : 30
Број на мислења : 60

Вратете се на почетокот Go down

Варошани - Page 2 Empty Re: Варошани

Пишување by KaTeRiNcE Сре Окт 21, 2009 2:59 pm

Ane напиша:
KaTeRiNcE напиша:Најубај љуѓе се и толку .

Знајме ние зш се најубај ... Варошани - Page 2 Icon_razz
не дек знајме туку сеа до коренот сме Варошани - Page 2 Icon_biggrin а то шо знајме помина...ддо негде Варошани - Page 2 Icon_smile
KaTeRiNcE
KaTeRiNcE
P    aR      tY     aN      iM    aL

Age : 29
Број на мислења : 234
Хоби(работа) : Да ширам среќа и депресија,зависит од расположение
Забавен? : Иди-види :D

Вратете се на почетокот Go down

Варошани - Page 2 Empty Re: Варошани

Пишување by Angelic Сре Окт 21, 2009 3:14 pm

Angelic напиша:А како шо ми кажа еден чоек, чистокрвни Охриѓани со големо О - останале уште 3 фамилии. Се другото е мешавина хахах.


Варошани - Page 2 Icon_exclaim Варошани - Page 2 Icon_exclaim Варошани - Page 2 Icon_exclaim Варошани - Page 2 Icon_exclaim Варошани - Page 2 Icon_razz Варошани - Page 2 Icon_razz Варошани - Page 2 Icon_razz Варошани - Page 2 Icon_razz
Angelic
Angelic
ex Rainbow*

Age : 29
Број на мислења : 713

Вратете се на почетокот Go down

Варошани - Page 2 Empty Re: Варошани

Пишување by tHeJunKy Сре Окт 21, 2009 3:22 pm

Немат ништо чистокрвно на светов. Знајме тие аристократите во француска шо праеле, браќа со сестри се ****** и имале деца(изроди, мутанти, идиоти, кретени, итн...) за да не се мешет со други.

_________________
You've waged a war of nerves
But you can't crush the kingdom
tHeJunKy
tHeJunKy
Модератор
Модератор

Age : 111
Број на мислења : 759
Хоби(работа) : Гитара, фотографирање, компонирање...
Забавен? : Сто.

Вратете се на почетокот Go down

Варошани - Page 2 Empty Re: Варошани

Пишување by The-Cleric Пон Ное 09, 2009 8:50 pm

Бугарофилите под тврдината на Самоил, на лето скопјани му го пијат енѕерото, на зима тие им го дишат воздухот..Квит се..

The-Cleric
Адаптер4е

Age : 32
Број на мислења : 5

Вратете се на почетокот Go down

Варошани - Page 2 Empty Re: Варошани

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот