Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Варошани

+26
kirce
Angelic
Ane
KaTeRiNcE
Болиглава
Четкар
nance
Жбафта
Батерфлај
noviot
Punk
pankerishte
REGINA
корун
Ivana
grgrgr
Gallowsraven
Џими
Bleak
Lastojca
Џајко
мирАл
Mary Jane
METALBOY
Obibos
ноунејм
30 posters

Страна 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Варошани Empty Варошани

Пишување by ноунејм Чет Апр 02, 2009 4:29 pm

зошто ги (не) бие лош глас?
дајте факти и примери..
ноунејм
ноунејм
Бени Лава`с бигест фен
Бени Лава`с бигест фен

Age : 28
Број на мислења : 166
Хоби(работа) : па да.. работата ми е хоби. да
Забавен? : ногу

Вратете се на почетокот Go down

Варошани Empty Re: Варошани

Пишување by Obibos Чет Апр 02, 2009 6:39 pm

Не знам ни еден факат ни пример Very Happy а и прв пат слушам дека ги метит лош глас Razz
Obibos
Obibos
Рамбо со нож

Age : 30
Број на мислења : 262

Вратете се на почетокот Go down

Варошани Empty Re: Варошани

Пишување by METALBOY Чет Апр 02, 2009 11:06 pm

хех нишо ново, од секогаш било и од секогаш ке е дур некој не наведит факти
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 28
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Вратете се на почетокот Go down

Варошани Empty Re: Варошани

Пишување by Mary Jane Чет Апр 02, 2009 11:11 pm

Луѓе ко сите други. Не знам шо толку се бунет сиве околу варошани. Јас си иам подобри односи со нив, отколку со некој од друго место.
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 29
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

Варошани Empty Re: Варошани

Пишување by METALBOY Чет Апр 02, 2009 11:15 pm

Mary Jane напиша:Луѓе ко сите други. Не знам шо толку се бунет сиве околу варошани. Јас си иам подобри односи со нив, отколку со некој од друго место.
Да? А да не имат по некој искључок? Very Happy Very Happy Very Happy
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 28
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Вратете се на почетокот Go down

Варошани Empty Re: Варошани

Пишување by мирАл Чет Апр 02, 2009 11:16 pm

Останало од баба прабаба чашити биле и ај сеа....
безвезе кој не е?
мирАл
мирАл
lec dudat again!
lec dudat again!

Age : 30
Број на мислења : 708
Хоби(работа) : едрење
Забавен? : најзабавен

Вратете се на почетокот Go down

Варошани Empty Re: Варошани

Пишување by Mary Jane Чет Апр 02, 2009 11:18 pm

METALBOY напиша:
Mary Jane напиша:Луѓе ко сите други. Не знам шо толку се бунет сиве околу варошани. Јас си иам подобри односи со нив, отколку со некој од друго место.
Да? А да не имат по некој искључок? Very Happy Very Happy Very Happy

Ај наведи име и презиме ак имат.
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 29
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

Варошани Empty Re: Варошани

Пишување by Џајко Чет Апр 02, 2009 11:18 pm

Јас знам многу чашити кои не се од Варош, гргргр на пример.
Џајко
Џајко
addicted to beautiful days

Age : 30
Број на мислења : 950
Хоби(работа) : flying
Забавен? : можеби

Вратете се на почетокот Go down

Варошани Empty Re: Варошани

Пишување by Lastojca Чет Апр 02, 2009 11:22 pm

мирАл напиша:Останало од баба прабаба чашити биле и ај сеа....
безвезе кој не е?

и јас би играла така...иначе јас сум пола варошанка и си ги сакам мојте варошани////не дека немат некој погани ама како и сите други љуге така и тие
Lastojca
Lastojca
Адаптериште

Age : 30
Број на мислења : 847

Вратете се на почетокот Go down

Варошани Empty Re: Варошани

Пишување by METALBOY Чет Апр 02, 2009 11:28 pm

да небиле баба прабаба чашити уште охрид ке беше под турско, ако незнаевте варош бил центар односно градов бил варош, а дека останало нема врска (колку патриотски)
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 28
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Вратете се на почетокот Go down

Варошани Empty Re: Варошани

Пишување by Bleak Чет Апр 02, 2009 11:30 pm

Mary Jane напиша:
METALBOY напиша:
Mary Jane напиша:Луѓе ко сите други. Не знам шо толку се бунет сиве околу варошани. Јас си иам подобри односи со нив, отколку со некој од друго место.
Да? А да не имат по некој искључок? Very Happy Very Happy Very Happy

Ај наведи име и презиме ак имат.

Никола Сион можеби? Very Happy хх

Иначе нз океј љуѓе се ко и сите други...

Заборајф да наведам дека се ногу луди и забегани, шегаџии исто така... без ниф комичноста во Охридоф ке пропаднит... и без мене нормално ( се исфалиф Very Happy)


Последната промена е направена од Bleak на Чет Апр 02, 2009 11:33 pm. Мислењето е променето 1 пати
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 30
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Варошани Empty Re: Варошани

Пишување by METALBOY Чет Апр 02, 2009 11:32 pm

^ А ти најмногу ги колниш, почнувајки од мене Very Happy
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 28
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Вратете се на почетокот Go down

Варошани Empty Re: Варошани

Пишување by Mary Jane Чет Апр 02, 2009 11:43 pm

Баш Сион е интересен, некоаш многу гњавит, ама простено му е. Тој не ми е на црна листа.
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 29
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

Варошани Empty Re: Варошани

Пишување by Џими Пет Апр 03, 2009 12:02 am

Imam slusnato za ovie varoshani.
Џими
Џими
Болиглава's best friend
Болиглава's best friend

Age : 29
Број на мислења : 297
Хоби(работа) : Шах и Нелути се човече
Забавен? : Забавен

http://www.redtube.com

Вратете се на почетокот Go down

Варошани Empty Re: Варошани

Пишување by Gallowsraven Пет Апр 03, 2009 11:33 am

Јас знам чашити од Варош, ама то шо се од таму не значит дека се во Варош е чашит. Иако не ги љубам тие одредени персони, неам нишо против Варошани. Smile
Gallowsraven
Gallowsraven
Вештерче

Age : 29
Број на мислења : 142

http://myspace.com/gallowsraven_mk

Вратете се на почетокот Go down

Варошани Empty Re: Варошани

Пишување by grgrgr Пет Апр 03, 2009 12:45 pm

Џајко напиша:Јас знам многу чашити кои не се од Варош, гргргр на пример.
hahha me zaebavas?????????????????????mu reklo magareto na zajakot mn dolgi usi imas:)

grgrgr
Солиден Адаптер

Age : 30
Број на мислења : 213

Вратете се на почетокот Go down

Варошани Empty Re: Варошани

Пишување by Ivana Пет Апр 03, 2009 6:07 pm

варошани си се чистокрвни охриѓани и да не ги чепкате мн.!
мх мх мх јас мн си ги поштовам не дек и јас сум варошанка туку зш се мн убај љуѓе!
Ivana
Ivana
Солиден Адаптер

Age : 29
Број на мислења : 231

Вратете се на почетокот Go down

Варошани Empty Re: Варошани

Пишување by корун Пет Апр 03, 2009 8:04 pm

Абе 90% од овие лајнојадачиве се љубоморни шо не се од Варош, другите 10% имет другари од таму и немет идеа за шо друго да му јадет лајна ... Basketball

_________________
Коза не е, овца е. Шо е?
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 29
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Варошани Empty Re: Варошани

Пишување by REGINA Сре Мај 06, 2009 6:31 pm

мене ме нервирет Razz
не бе се зезам. најинтересни ми се. во право е мирал, останало од некогаш демек за чашитвењево... глупости.
супер ми се љуѓено, скоро сите другарки ми се пола варошанки и си ги љубам многу. ама ме нервират местоно варош, пошо кога и да шетам таму се загубвам и ми требит мноооогу време за да се снајдам, и пак во круг вртам се дури не се јавам на некој за насоки да ми кажит. нек стават посаглам знаци за упатвење, оние комплицирани се ко за мене. Smile
REGINA
REGINA
my way... or no way!
my way... or no way!

Age : 30
Број на мислења : 914
Хоби(работа) : Ваѓање луѓе од такт.

Вратете се на почетокот Go down

Варошани Empty Re: Варошани

Пишување by pankerishte Чет Мај 07, 2009 4:13 am

Ivana напиша:варошани си се чистокрвни охриѓани и да не ги чепкате мн.!
мх мх мх јас мн си ги поштовам не дек и јас сум варошанка туку зш се мн убај љуѓе!
Ме насмеа...
Иначе океј луѓе се.Имат и за никаде луѓе ама како и секаде Smile и јас иам роднини по варошон Twisted Evil
pankerishte
pankerishte
Куропецач
Куропецач

Age : 32
Број на мислења : 601
Хоби(работа) : Метење,Чистење Улици
Забавен? : Да

http://www.myspace.com/komunalnahigena

Вратете се на почетокот Go down

Варошани Empty Re: Варошани

Пишување by Punk Пет Мај 08, 2009 12:40 pm

Варош = Село
Punk
Punk
Live fast!
Live fast!

Age : 31
Број на мислења : 505

Вратете се на почетокот Go down

Варошани Empty Re: Варошани

Пишување by METALBOY Пет Мај 08, 2009 12:41 pm

Варош = држава
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 28
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Вратете се на почетокот Go down

Варошани Empty Re: Варошани

Пишување by noviot Пет Мај 08, 2009 12:55 pm

Ќе ве банирам сите (Џајко) :D
noviot
noviot
Чудотворецот
Чудотворецот

Age : 71
Број на мислења : 299
Хоби(работа) : meteorolog

Вратете се на почетокот Go down

Варошани Empty Re: Варошани

Пишување by Батерфлај Пет Мај 08, 2009 6:09 pm

Ги мразет зш секоја година тије крстон го фаќет Crying or Very sad [irony]
Иначе, имам и другарки од Варош, и од таму сум по потекло, само шо на мојве им текнало да купет куќа ваму долу Sad
Иначе, Варошани на најубо место живеет. Им завидвам
Батерфлај
Батерфлај
Адаптер во подем

Age : 28
Број на мислења : 57
Хоби(работа) : Неам

Вратете се на почетокот Go down

Варошани Empty Re: Варошани

Пишување by Жбафта Пет Мај 08, 2009 8:36 pm

Варош = Охрид..нишо појќе....
Жбафта
Жбафта
Фаундер'с систер
Фаундер'с систер

Age : 27
Број на мислења : 41
Забавен? : ууфф...

Вратете се на почетокот Go down

Варошани Empty Re: Варошани

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 1 of 2 1, 2  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот